Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Student Dietetyki
Autor Wiadomość
Healer91 


Wiek: 32
Dołączył: 03 Sie 2013
Posty: 5
Wysłany: Sob Sie 03, 2013 09:56   Student Dietetyki

Witam

Jestem studentem dietetyki pierwszego roku niestacjonarnie. Modelem niskoweglowodanowym interesuje sie od 2010 roku. wspolczesna dietetyka ma niewiele wspolnego z nauka(moje spostrzezenia dzieli min. Gary Taubes). studiuje dla papierku by w przyszosci legalnie krecic bines w tej dziedzinie. ucze sie w domu sam. wyklady profesorow to odwrocenie wszystkiego co jest opisane w ksiazkach medycznych. produkuje sie dietetykow i dietetyczki ktore wierza w kazde slowa osoby wykladajacej a nie wszystko jest prawda, by pozniej nieswiadomie szkodzic ludziom. przyszli dietetycy ktorzy wyjda na rynek 2015 to osoby z przypadku znajdujace sie tym kierunku medycznym majace wiedze na poziomie biologii ze szkoly sredniej.
otyla wykladowczyni prof z miazdzyca konczyn dolnych opiera sie na badaniach dra Keysa ... . ...

z pozoru koleja strona traktujaca o zywieniu, a dyskusja na wyzszym poziomie dlatego postanowilem zalozyc konto

Pozdrawiam
 
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Sob Sie 03, 2013 12:03   

http://forum.zeroinginonh...splay.php?fid=6
inikttamniezauwazybrakupolskichznakow.
Idźmy dalej - po co spacje?

Cytat:
legalnie krecic bines w tej dziedzinie
Cytat:
Miałbym znacznie wyższe obroty, ale ktoś z konkurencji robi mi krecią robotę i odstrasza klientów.
Cytat:
A bine is a climbing plant which climbs by its shoots growing in a helix around a support. It is distinct from a vine, which climbs using tendrils or suckers.

The stems of many bines are rough or have downward-pointing bristles to aid their grip.

The rotation of the shoot tip during climbing is autonomous, and does not (as sometimes imagined) derive from the shoot following the sun around the sky – the direction of twist does not therefore depend upon which side of the equator the plant is growing. This is shown by the fact that some bines always twine clockwise, including runner bean (Phaseolus coccineus) and bindweed (Convolvulus species), while others twine anticlockwise, including French bean (Phaseolus vulgaris) and climbing honeysuckles (Lonicera species).

Hops (used in flavoring beer) are a commercially important example of a bine.


Czyli bines sie kreca same niezaleznie od slonca i od polkuli, nalezy do nich chmiel i jest to jakis dobry prognostyk.
8)
Ostatnio zmieniony przez vvv Sob Sie 03, 2013 12:06, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
jatoja 
JA to JA


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 323
Wysłany: Nie Wrz 15, 2013 11:50   

Cytat:
inikttamniezauwazybrakupolskichznakow.
Idźmy dalej - po co spacje?

Mam nadzieje, ze to zart. Ja tam nie zauwazylem braku poksich znakow. Sam nie uzywam. Chcac uzywac polskich znakow musialbym wejsc w tablice znakow i wybierac kazdy jeden z osobna. Brak polskiego systemu.
_________________
dont judge me by my past - i dont live there anymore
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Nie Wrz 15, 2013 12:00   

jatoja napisał/a:
Brak polskiego systemu.
A to ciekawe, w takich np Chinach używając Angielskiego Windowsa XP SP2 wybór układu klawiatury do wyboru to nie był żaden problem. (tak jakbym teraz miał inny system). Polskie znaki uzyskuje się prawym altem np. <prawy ALT> + o = ó.
Jeśli widzisz polskie znaki to znaczy, że możesz je pisać.

Lenistwo i tyle.

Brak polskich znakow to cos strasznego. brak emocji. trzeba sie skupiac.



8)
 
     
Rati 

Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 30
Wysłany: Nie Wrz 15, 2013 16:20   

vvv prosiłbym abyś nie robił z tego forum, kopii forum biosłone gdzie każdy jest katowany za literówki jakby od tego miało czyjeś zdrowie zależeć.
Co do tematu- miło że jesteś :)
Ostatnio zmieniony przez Rati Nie Wrz 15, 2013 16:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Nie Wrz 15, 2013 16:33   

Tylko jak ktoś nie dba o ogonki przy literkach to jak może dbać o witaminy i minerały w diecie, może, ale podobne przyciąga podobne, ale nie będę się upierał, zabrałem tylko głos w sprawie "na moim komputerze czy systemie się nie da" co nie jest zupełnie ścisłe. Takie trochę dbałbym o witaminy i minerały, ale po co skoro wybrałem system żółtko plus witamina C i to wystarczy. 8)
Ostatnio zmieniony przez vvv Nie Wrz 15, 2013 16:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Nie Wrz 15, 2013 16:38   

Rati napisał/a:
prosiłbym abyś nie robił z tego forum, kopii forum biosłone

Dywagacja - no nie oparłem się.
Nie do końca jest dla mnie jasne jak forum Biosłone wytworzyło trudną sytuację w Syrii i spowodowało zawalenie się WTC7.
:faint:
Ostatnio zmieniony przez vvv Nie Wrz 15, 2013 16:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
jatoja 
JA to JA


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 323
Wysłany: Nie Wrz 15, 2013 21:34   

vvv napisał/a:
jatoja napisał/a:
Brak polskiego systemu.
A to ciekawe, w takich np Chinach używając Angielskiego Windowsa XP SP2 wybór układu klawiatury do wyboru to nie był żaden problem. )

spoko - nie wiem jak jest w Chinakch. Wiem jak jest u mnie na laptopie. WinXp jest super - lubie go, ale zaden sterownik nie bedzie mi dzialal na tym systemie. Jestem zmuszony do Win7, ktorego nie lubie, wszystkie funkcje sa poukrywane, a jezyka polskiego nie potrafie doinstalowac, bez kupowania polskiej licencji. Nie mowie ze to nie jest mozliwe, mowie, ze nie potrafie. Czasem jak jestem na stacjonarnym mam polskiego winxp pl - tam specjalnie dla Ciebie bede uzywal polskich znakow. Poki co, nikomu wczesniej to nie przeszkadzcalo. Myslalem, ze zartujesz. Wierze, ze moze to kolec w oczy, ale jednoczesnie wierze, ze mozna sie do tego przywyczaic.

Jesli uwazasz, ze tak latwo ustwaic polski jezyk - zapraszam. Ale mimo wszystko jesli by to nawet z lenistwa wynikalo to nie powinno to stanowic problemu. Jezyk zostal wymyslony, zeby sie latwiej ze soba komuniakowac. Jesli komunikacja jest mozliwa bez kresek, to nie widze w tym nic zlego. Ma byc prosto i zrozumiale.
_________________
dont judge me by my past - i dont live there anymore
Ostatnio zmieniony przez jatoja Nie Wrz 15, 2013 21:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Nie Wrz 15, 2013 23:45   

jatoja napisał/a:
bez kupowania polskiej licencji

Nic nie trzeba kupować.

jatoja napisał/a:
(...) wszystkie funkcje są poukrywane,
a języka polskiego nie potrafię doinstalować (...)

Nic nie trzeba "doinstalowywać", wystarczy wybrać.

No to jeszcze tylko dodam,
że
<prawy ALT> + "x" daje "ź"

a tu przystępnie jest pokazane jak odnaleźć funkcję polskiej klawiatury.
(Polish <PROGRAMMERS !!!>)
(czyli polskie znaki z prawym altem na amerykańskiej klawiaturze)

Windows 7 angielski - polskie czcionki.
Cztery minuty patrzenia, z czego 90 sekund to przyjazne blah, blah, blah.
https://www.youtube.com/watch?v=9JOwEBx9QYM

Pozdrawiam serdecznie.
Ostatnio zmieniony przez vvv Nie Wrz 15, 2013 23:54, w całości zmieniany 9 razy  
 
     
abaszydze

Dołączył: 29 Mar 2012
Posty: 121
Wysłany: Pon Wrz 16, 2013 08:51   

jatoja napisał/a:
[ Poki co, nikomu wczesniej to nie przeszkadzcalo. Myslalem, ze zartujesz. Wierze, ze moze to kolec w oczy, ale jednoczesnie wierze, ze mozna sie do tego przywyczaic.

. Jezyk zostal wymyslony, zeby sie latwiej ze soba komuniakowac. Jesli komunikacja jest mozliwa bez kresek, to nie widze w tym nic zlego. Ma byc prosto i zrozumiale.

Mnie też kole w oczy i przeszkadza, a ty nie tylko piszesz bez polskich znaków, ale i niechlujnie.
Jeśli chodzenie po ulicy bez gaci jest możliwe, to też nie widzisz powodu aby zasłaniać klejnoty?
 
     
jatoja 
JA to JA


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 323
Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 20:26   

Cytat:
Windows 7 angielski - polskie czcionki.
Cztery minuty patrzenia, z czego 90 sekund to przyjazne blah, blah, blah.
https://www.youtube.com/watch?v=9JOwEBx9QYM

No dobra dobra - przyznaje sie, a raczej się.
Tak mi wygodniej: bez polskich znaków. Tak się nauczyłem, że mi się nie chciało nawet zmienić.

Cytat:
Jeśli chodzenie po ulicy bez gaci jest możliwe, to też nie widzisz powodu aby zasłaniać klejnoty?

Ależ widzę powody - o tej porze roku za zimno w Polsce na takie manewry. :medit:
_________________
dont judge me by my past - i dont live there anymore
 
     
jatoja 
JA to JA


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 323
Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 20:52   

abaszydze napisał/a:

Mnie też kole w oczy i przeszkadza, a ty nie tylko piszesz bez polskich znaków, ale i niechlujnie.


Być może i racja. Przejrzałem wcześniejsze moje posty. Od zawsze tak pisałem i nikomu wcześniej to nie przeszkadzało. Tzn. nic mi na ten temat nie wiadomo. Nawet jeśli komuś to przeszkadzało, to potrafił z tym żyć i z moim tekstem dawał sobie radę, bo żadnych wcześniej sprzeciwów nie słyszałem. Także przyjąłem do wiadomości, postaram się pisać z polskimi literami, albo wcale, a jak zdarzy mi się znowu kiedyś z przyzwyczajenia napisać bez, to proszę o wyrozumiałość. Wierzę, że osoby tak inteligentne i pojętne dadzą sobie radę z tekstem pozbawionym kresek. Dla podpowiedzi dodam, że znaczenie samo się nasuwa z kontekstu.

Dziękuję za serdeczne pozdrowienia. Ja również pozdrawiam serdecznie. 8)
_________________
dont judge me by my past - i dont live there anymore
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved