Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie radzę sobie z kalkulatorem optymalnym
Autor Wiadomość
kasia M

Dołączył: 29 Gru 2013
Posty: 3
Wysłany: Śro Sty 22, 2014 09:17   Nie radzę sobie z kalkulatorem optymalnym

Postanowiłam przejść na DO.Powiem że po kilku dniach byłam w szoku.Bardzo dobrze się czułam.Całkowicie przestał mnie bolec kręgosłup(PRZERWAŁAM LECZENIE),miałam ostrogę piętową ,która całkowicie ustąpiła.Moje samopoczucie-REWELACJA.Niestety,jadłam tak na oko,ponieważ za skarby świata nie radzę sobie z tym przeliczaniem . :shock: .Chcialam przy okazji zrzucić parę kg.,niestety waga stoi w miejscu .Bałam się żeby nie przytyć :( ,i przerwałam DO.Niestety po kilku dniach wraca ból kręgosłupa,i to mnie martwi.Boję się ,że jak nie bedę tego wyliczać to przytyję.Nie wiem jak sie tego nauczyć.Może ktoś zna jakiś prosty sposób?
_________________
Katarzyna malczyk
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8793
Wysłany: Śro Sty 22, 2014 09:35   Re: Nie radzę sobie z kalkulatorem optymalnym

kasia M napisał/a:
Postanowiłam przejść na DO... Boję się ,że jak nie bedę tego wyliczać to przytyję.Nie wiem jak sie tego nauczyć.Może ktoś zna jakiś prosty sposób?
Tu nie propagujemy DO, tego wyliczania nikt tak na prawdę nie robi, nawet maniacy, którzy o tym piszą.
Najprościej na początek wystarczy zapamiętać, że należy jeść wszystkie produkty zwierzęce i tłuszcze wg smaku i zapotrzebowania nie ograniczając ich.
Bezwzględnie należy ograniczyć produkty roślinne do dwóch małych kajzerek (razem 10dag), małego ziemniaczka (5dag) i 30-50dag warzyw różnych. I nic więcej, żadnych słodzików ani słodyczy, napojów słodkich, soków, owoców, bo będzie katastrofa.
Po kilku miesiącach doświadczenia można dalej kombinować z urozmaicaniem stosując Formułę 4eS, nie wcześniej.
JW
 
     
COOLER 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sty 2013
Posty: 854
Wysłany: Śro Sty 22, 2014 16:35   Re: Nie radzę sobie z kalkulatorem optymalnym

kasia M napisał/a:
Postanowiłam przejść na DO.Powiem że po kilku dniach byłam w szoku.Bardzo dobrze się czułam.Całkowicie przestał mnie bolec kręgosłup(PRZERWAŁAM LECZENIE),miałam ostrogę piętową ,która całkowicie ustąpiła.Moje samopoczucie-REWELACJA.Niestety,jadłam tak na oko,ponieważ za skarby świata nie radzę sobie z tym przeliczaniem . :shock: .Chcialam przy okazji zrzucić parę kg.,niestety waga stoi w miejscu .Bałam się żeby nie przytyć :( ,i przerwałam DO.Niestety po kilku dniach wraca ból kręgosłupa,i to mnie martwi.Boję się ,że jak nie bedę tego wyliczać to przytyję.Nie wiem jak sie tego nauczyć.Może ktoś zna jakiś prosty sposób?

Jeżeli szanujesz zdrowie i życie to daj sobie spokój z DO. DO to najszybsza droga do chorób i raka, poczytaj poniższe linki:
http://www.dobradieta.pl/...ghlight=#138763
http://www.dobradieta.pl/...ghlight=#139084
http://www.dobradieta.pl/...ghlight=#139781
http://www.dobradieta.pl/...ghlight=#143101
http://www.dobradieta.pl/...p=227003#227003
 
     
kasia M

Dołączył: 29 Gru 2013
Posty: 3
Wysłany: Śro Sty 22, 2014 20:56   

Ja już sama nie wiem co myśleć o żywieniu optymalnym :? .Ja naprawdę po kilku dniach czułam taką różnicę,że sama nie mogłam w to uwierzyć.Myślałam że to jakiś cud.Tak rewelacyjnie się czułam,że uwierzyłam w jej działanie.Tylko czemu waga nie spada?
_________________
Katarzyna malczyk
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8793
Wysłany: Czw Sty 23, 2014 10:00   

kasia M napisał/a:
Ja już sama nie wiem co myśleć o żywieniu optymalnym :? .Ja naprawdę po kilku dniach czułam taką różnicę,że sama nie mogłam w to uwierzyć.Myślałam że to jakiś cud.Tak rewelacyjnie się czułam,że uwierzyłam w jej działanie.Tylko czemu waga nie spada?
Bo za dużo węglowodanów. Ma być poniżej 70g na dobę. Bez wykrętów i ściemy! To nie ma prawa nie zadziałać, ale tych węglowodanów naprawdę musi być poniżej 70g. No i ma być bez alkoholu. Resztą można się przejadać, a i tak bez węglowodanów człowiek nie utyje.
JW
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved