Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Kreatywność
Autor Wiadomość
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Czw Sty 30, 2014 22:06   Kreatywność

Doskonałe:

Victor Nunes i jego pomysły :)

https://www.google.com/se...m=isch&imgdii=_


Czy kreatywność
jest wrodzona
czy nabyta?
:)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
Ostatnio zmieniony przez Joannaż Czw Sty 30, 2014 22:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
gusia_29 

Wiek: 46
Dołączyła: 03 Gru 2013
Posty: 382
Wysłany: Czw Sty 30, 2014 22:37   Re: Kreatywność

sinsemilla napisał/a:
Doskonałe:
Obrazek
Victor Nunes i jego pomysły :)

https://www.google.com/se...m=isch&imgdii=_


Czy kreatywność
jest wrodzona
czy nabyta?
:)



Kiedyś słyszałam że sam termin KREATYWNOŚĆ to termin wymyślony na potrzeby rekrutacji.

Dla mnie to jest talent a talent jest dla mnie wrodzony. Można się wielu rzeczy nauczyć, to znaczy można nauczyć się techniki ale talentu nic nie zastąpi.

Piękne w swej prostocie. ;)
_________________
Myslovitz - Nienawiść
Ostatnio zmieniony przez gusia_29 Czw Sty 30, 2014 22:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Lut 11, 2014 22:08   

Dostałam bana na miesiac tzn. do 13 marca na forum wedlinydomowe za kreatywnosc. :P Ale ja cierpliwa jestem, poczekam i napisze co o tym mysle.Bo uwazam, ze niesłusznie.
Moderator abratek dał mi 2 ostrzenie, po tych dwóch ostrzezeniach nie mogłam pisac, po czym bez zadnego powodu, bo skoro nie mogłam pisac to i powodu byc nie mogło, dostałam bana od moderatora chudziak.
Moderator chudziak powinna podac sie do dymisji, kompromitacja wymiaru sprawiedliwosci na forum wedlinydomowe.
Ostatnio zmieniony przez Molka Wto Lut 11, 2014 22:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Wto Lut 11, 2014 22:54   

gusia_29 napisał/a:
Kiedyś słyszałam że sam termin KREATYWNOŚĆ to termin wymyślony na potrzeby rekrutacji.

Dla mnie to jest talent a talent jest dla mnie wrodzony. Można się wielu rzeczy nauczyć, to znaczy można nauczyć się techniki ale talentu nic nie zastąpi.

No właśnie , czy kreatywnośc to talent? Raczej nie ...
Kreatywność pochodzi od słowa kreować, czyli tworzenie. Ale do tego trzeba mieć wenę ?

zaczęłam wątek i zostawiłam, ot kreatyność, taka bliźniakowata moja, powierzchowna, zaczynam wiele rzeczy na raz, długo się kreują ;) , siłą własnej woli dalej ciągnę , bo proces twórczy nie ma końca :)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kreatywno%C5%9B%C4%87
Cytat:
Kreatywność (postawa twórcza; od łac. creatus czyli twórczy) proces umysłowy pociągający za sobą powstawanie nowych idei, koncepcji, lub nowych skojarzeń, powiązań z istniejącymi już ideami i koncepcjami. Myślenie kreatywne, to myślenie prowadzące do uzyskania oryginalnych i stosownych rozwiązań. Alternatywna, bardziej codzienna definicja kreatywności mówi, że jest to po prostu zdolność tworzenia czegoś nowego.


Molka napisał/a:
[...]za kreatywnosc. :P

No to pięknie .
Dasz linka ? :)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
Ostatnio zmieniony przez Joannaż Wto Lut 11, 2014 22:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Śro Lut 12, 2014 03:08   

Jak chemizować mięso to kreatywność,
a to jest kreatywność niekulinarna
(są tacy co wiedzą, że taka istnieje)
http://www.youtube.com/watch?v=B6n0op0sLPA
:viva:
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Lut 12, 2014 15:01   

Odbanowali mnie, ;D
Sorry, jednak nie , :(
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Lut 12, 2014 15:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Śro Lut 12, 2014 16:33   

Molka napisał/a:
Odbanowali mnie, ;D
Sorry, jednak nie , :(

Wiem, pewnie nie chcą, by dd ucierpiało , bo gdy będziesz tam, nie będziesz tu ;)
ten ban to pewnie dla naszego dobra :)

Aha, moja Babcia z mlekiem sobie działa już długo długo, mówiła mi dziś, że śmietanę zbierać lepiej z mleka w lato (oczywiście od rolnika). Teraz mleko "słabe". W sumie logiczne.. Minimum pewnie z 4-5 litry trzeba . Ja więc czekam do lata , bo ze śmietanek kupnych nie będę robić masła.

:)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Lut 12, 2014 19:08   

sinsemilla napisał/a:
Molka napisał/a:
Odbanowali mnie, ;D
Sorry, jednak nie , :(

Wiem, pewnie nie chcą, by dd ucierpiało , bo gdy będziesz tam, nie będziesz tu ;)
ten ban to pewnie dla naszego dobra :)

Nie wpadłam na to, myśle że idzisz dobrym tropem.. :viva:
sinsemilla napisał/a:

Aha, moja Babcia z mlekiem sobie działa już długo długo, mówiła mi dziś, że śmietanę zbierać lepiej z mleka w lato (oczywiście od rolnika). Teraz mleko "słabe". W sumie logiczne.. Minimum pewnie z 4-5 litry trzeba . Ja więc czekam do lata , bo ze śmietanek kupnych nie będę robić masła.

:)

Jeśli juz to teraz kupiłabym śmietane od baby, ale ciągle brakuje mi czasu, w ogóle to od wczoraj mam problemy ze szyją, muszę się z tym uporac, dzisiaj jest mega źle, muszę uruchomic mój zestaw cwiczen naprawczych, to bardzo trudne ale tak jak ja, nikt nie zna mojej szyi, ból po prawe stronie promieniujący do głowy i barku. Leżałam cały czas, dopóki ból nie zelży, nie można cwiczyc. :(
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Śro Lut 12, 2014 20:25   

Zdrowia życzę !
Może choć masaż stóp , w okolicach palucha:

i dłoni,


:)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
Ostatnio zmieniony przez Joannaż Śro Lut 12, 2014 20:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Lut 12, 2014 20:35   

Dziękuję sinsemilla za radę :*
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8791
Wysłany: Pią Lut 14, 2014 08:55   

Molka napisał/a:
Dostałam bana na miesiac tzn. do 13 marca na forum wedlinydomowe za kreatywnosc. :P Ale ja cierpliwa jestem, poczekam i napisze co o tym mysle.Bo uwazam, ze niesłusznie.
Moderator abratek dał mi 2 ostrzenie, po tych dwóch ostrzezeniach nie mogłam pisac, po czym bez zadnego powodu, bo skoro nie mogłam pisac to i powodu byc nie mogło, dostałam bana od moderatora chudziak.
Moderator chudziak powinna podac sie do dymisji, kompromitacja wymiaru sprawiedliwosci na forum wedlinydomowe.
Ciekawi mnie, za co?
Może tutaj umieści Pani te obrazoburcze posty?
JW
 
     
EAnna 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 1298
Wysłany: Pią Lut 14, 2014 10:10   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Ciekawi mnie, za co?

Jak się zorientowałam, za wielokrotne wklejanie usuniętego przez moderatora posta, co jest zastrzeżone w regulaminie tego forum. Czy o taką kreatywność chodzi, tego nie wiem :D W sprawę zaplątany był Misiek :-x .
_________________
Pozdrawiam
EAnna
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Pią Lut 14, 2014 10:14   

EAnna napisał/a:
W sprawę zaplątany był Misiek.
No to wiele wyjaśnia, ciekawe czy to oryginał czy emulacja, w sumie co za różnica, jak nie widać różnicy to po co.
8)
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Pią Lut 14, 2014 10:39   

vvv napisał/a:
EAnna napisał/a:
W sprawę zaplątany był Misiek.
No to wiele wyjaśnia, ciekawe czy to oryginał czy emulacja, w sumie co za różnica, jak nie widać różnicy to po co.
8)

Misiek się wykreował z ...sera ? :D

poznałam nowe słowo : e-mulacja :hug:

widać , nie widać,
między wierszami
moje oko wszystko prześwietli
ale dopóki nie zobaczy to po co ...
;D
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
Ostatnio zmieniony przez Joannaż Pią Lut 14, 2014 10:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Pią Lut 14, 2014 11:11   

Poczytałem sobie, fajne forum, dają czadu do mięsa, Misiek Oryginał nagania do lekarza, a moderatorka orzeł nie reszka, goście za czytanie co 10 postów muszą zjeść ciasteczka, Misiek to jest gość, całkiem jak Duży Fiat, nie to co współczesne plastikowe autka.
:D
Ostatnio zmieniony przez vvv Pią Lut 14, 2014 11:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pią Lut 14, 2014 15:23   

EAnna napisał/a:
Witold Jarmolowicz napisał/a:
Ciekawi mnie, za co?

Jak się zorientowałam, za wielokrotne wklejanie usuniętego przez moderatora posta, co jest zastrzeżone w regulaminie tego forum. Czy o taką kreatywność chodzi, tego nie wiem :D W sprawę zaplątany był Misiek :-x .


Nie jestem typem awanturnika, ale uważam, że zareagowano zbyt impulsywnie i tendencyjnie w stosunku do Miśka, co później przełożyło się na mojego posta, w którym zacytowałam to, co napisał Misiek.

Czy stwierdzenie przez Miśka, że Stoch to inteligentny człowiek pochodzący z inteligenckiej rodziny, jest powodem dla którego należy taki post kasowac? Odpowiadam NIE. Skoro nie, to wklejałam kasowany post. A ponieważ moderator miał inne zdanie, musiało dojsc do tarcia i w konsekwencji do bana. :P
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Pią Lut 14, 2014 19:00   mud-man-and-moss-maiden

» Hyde Park » Kreatywność
http://webecoist.momtasti...oss-maiden1.jpg

:D
Ostatnio zmieniony przez vvv Pią Lut 14, 2014 19:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved