Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Adam319
Autor Wiadomość
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
  Wysłany: Nie Sie 16, 2009 12:41   Adam319

Witam,


CV:
Urodzony we wczesnych latach 70tych ubiegłego stulecia.
Na tłustej, mięsnej niskowęglowodanówce od 1997 (W< 100g).
Na tłustej, mięsnej bardzoniskowęglowodanówce od kwietnia tego roku.
W < 30g w postaci duszonych z tłuszczem jarzyn, ale nie ziemniaków.
Nie jadam „optymalnych” lodów, tortów, dżemów, pizz
i innych tego typu kulawych udziwnień.
183,5cm ( 83,5kg + 5% ) +/- 3% pas 88, klatka 118, nadgarstek 18.
Elektronik, kontrola procesu produkcyjnego, naprawa, ulepszenia.

Motywacja:
A nuż ktoś poruszy temat, gdzie będę mógł konstruktywnie dołożyć 3 grosze.


Pozdrawiam serdecznie,
Adam

PS Obiecuję niczego nikomu nie udowadniać, raczej podawać argumenty mogące służyć autorefleksji, oraz informacje nie koniecznie refleksyjne, a powodujące uśmiech.
:-)


Dopisano 26 Sierpnia 2009
*****
W odpowiedzi na wygenerowane pytania:

- 50N 19E to moja aktualna pozycja geograficzna w zaokrągleniu do całych stopni
- kupuję 20 jajek tygodniowo
- formalnie nieżonaty, ale kilkuletniego związku doświadczyłem
Ostatnio zmieniony przez Adam319 Pią Wrz 23, 2011 12:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Nie Sie 16, 2009 13:36   

Serwus!

To było tylko kwestią czasu. Dyć niezła zawierucha musi hulać za miedzą 8-)
Już nie będę dalej "prorokować", bo jeszcze zadziała kontrsugestywność i pozostała tam (za miedzą) śmietanka, gotowa dla czystej przekory zjełczeć pod biegowym trampkiem Admina. A tak... może więcej apostatów płci obojga tu się znajdzie ( ? )

Tomek

ps: I nie ma żadnego znaczenia, że wyczuwam ogrromne różnice zdań :x Ważne, by ludzie pod deklem wyposażeni, przestali się uwijać w miejscu, które nie docenia ich wkładu czy poziomu.
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sie 17, 2009 15:19   

Cytat:
Na tłustej, mięsnej niskowęglowodanówce od 1997 (W< 100g).
Na tłustej, mięsnej bardzoniskowęglowodanówce od kwietnia tego roku. W < 30g


Witaj. Jaka była przyczyna zejścia do tak niskich węgli?
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Pon Sie 17, 2009 21:48   

Podejrzana (w zasadzie oficjalnie fachowo niezdiagnozowana, ale dosyć jednoznaczna z wyglądu) zmiana na skórze, która się nieźle rozwijała przy diecie W=60 do 90, a przy zejściu do W<30g uległa szybkiemu zanikowi. Zmiana wystąpiła za blisko kręgosłupa bym chciał się bawić w bezsensowne wycinanki, więc to była jedyna rozsądna droga.
Wszystkie inne parametry zdrowotne jak samopoczucie, kondycja, masa ciała uległy przy okazji poprawie więc po co mam wracać do większej dawki węglowodanów.
Praktycznie zero węglowodanów stosowałem też wcześniej miesiącami z powodzeniem w ramach wczesnego podejścia do diety optymalnej więc nie miałem obaw, że się zakwaszę, zaketonuję czy takie tam.
:-)
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 06:30   

Cześć Adamie :)
Ale czy wypróbowywałeś różne węgle? Czy z prawdziwymi plastrami miodu z pierzgą też było podobnie? czy po prostu ograniczyłem rośliny, które zawierają bądź co bądź niemałe ilości "antinutrients" i przez to uzyskałeś poprawę? a może ograniczyłeś psiankowate?
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 11:00   

Hannibal napisał/a:

> Ale czy wypróbowywałeś różne węgle?
*
Szczerze mówiąc to słabo rozróżniam.

> Czy z prawdziwymi plastrami miodu z pierzgą też było podobnie?
**
Nawet nie wiem co to jest pierzga, generalnie zauważyłem, że kawa z miodem jeszcze mniej mi służy niż kawa z cukrem. Miód to tak okazyjnie u znajomego który ma własną pasiekę.

> czy po prostu ograniczyłem rośliny, które zawierają bądź co bądź niemałe ilości "antinutrients" i przez to uzyskałeś poprawę? a może ograniczyłeś psiankowate?
***
Z roślin to najbardziej mi podchodzi cebula, kalafior, brokuły. Ziemniaki bardzo niechętnie.
Generalnie nie uganiam się za węglowodanami, co wpadnie to wpadnie, byle nie więcej niż owe 30g na dobę, nie mam takich zachcianek. Gdybym oduczył potrzebę szybkiego uzupełnienia węglowodanów ( co się nie zdarzyło ) to sięgnę pewnie po koncentrat pomidorowy, mleko, w ostateczności osłodzę kawę (ale to jak naprawdę nie będzie mleka).
:-)
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 11:55   

Adam319 napisał/a:
Nawet nie wiem co to jest pierzga, generalnie zauważyłem, że kawa z miodem jeszcze mniej mi służy niż kawa z cukrem. Miód to tak okazyjnie u znajomego który ma własną pasiekę.

może być bez pierzgi ;)
generalnie chodzi mi o autentyczny surowy miód czy plastry miodu
kawa z miodem nie może służyć z bardzo prostego powodu - taki podgrzany miód jest już szkodliwy
mi najlepiej miód komponuje się z baranim łojem; smaczny jest też z niepasteryzowanym masłem czy żółtkami
domyślam się, że tak go nie konsumowałeś; pewno łoju baraniego w jego naturalnej, czyli surowej postaci nie jadłeś, prawda? :)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 12:47   

Moje odczucia co do pyłku (pierzgi) jak i miodu są takie, że przestawiają mi one metabolizm w kierunku cukrów, a nawet cukrów prostych, zostawiam więc te rarytasy pszczołom, które sobie nie mogą tłuszczu na kwiatkach nazbierać. Pewnie są w miodzie jakieś bardzo aktywne biologicznie substancje, ale pewnie po to by latać i trawić cukry proste.

O właśnie masło, tu się zgodzę, że lepsze co najwyżej ledwie stopione, a nie prawie przypalone. Dodaję go do duszonego kalafiora już ostudzonego na talerzu na tyle by masło się ledwie stopiło. Dla mnie właśnie masło jest takim koncentratem witaminowym, a nie miód, Masło nie codziennie, w proporcjach powiedzmy 3 razy mniej niż tłuszczu wieprzowego.

Łój barani pewnie i jest koszerny, ale najpierw musiałbym się przekonać, że ma on jakąś znaczącą przewagę nad łatwo dostępną wieprzową słoniną. Rozumiem, że masz jakieś zastrzeżenia do wieprzowiny jako takiej – jakie?

Zdarza mi się okazyjnie zjeść mały kawałek surowego mięsa, słoniny, masła. Ale generalnie wszystko bardzo powoli duszę pod przykryciem (beztlenowa atmosfera pary wodnej) i jestem zadowolony. Temperatura to jednak zawsze jakaś gwarancja, że cokolwiek w jedzeniu żyje to zginie, a nigdy do końca nie wiadomo jakie formy życia się tam ukrywają.

Reasumując:
Białko – żółtka, wieprzowina, podroby wieprzowe, żółtka mogą być lekko ścięte, reszta duszona.
Tłuszcz – wieprzowy, nieco masła
Węglowodany – duszone jarzyny, im mniej tym lepiej, cebula jest niezła bo ładnie chłonie tłuszcz, ma konkretny smak i trudno przy jej pomocy przedawkować węglowodany.

Surowe – myślę, że mój organizm nieźle sobie radzi sam bez form życia wprowadzanych z pożywieniem. No powiedzmy że ogórki, kapusta, mleko(śmietana), kiszone, kwaszone akceptuję, ani mi wyraźnie pomagają, ani szkodzą.


Pozdrawiam serdecznie,
Adam

PS Poczytam sobie więcej Twoich postów to się rozejrzę w klimacie surowego łoju z miodem i pewnie jakieś przemyślenia, pytania mi się nasuną.
Masz jakiś link przewodni ogarniający syntetycznie tę tematykę?
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 13:11   

Adam319 napisał/a:
Moje odczucia co do pyłku (pierzgi) jak i miodu są takie, że przestawiają mi one metabolizm w kierunku cukrów, a nawet cukrów prostych, zostawiam więc te rarytasy pszczołom, które sobie nie mogą tłuszczu na kwiatkach nazbierać. Pewnie są w miodzie jakieś bardzo aktywne biologicznie substancje, ale pewnie po to by latać i trawić cukry proste.

miód to produkt zwierzęcy, który trawi się przy niskim ph, zawiera kupę enzymów, które wspomagają trawienie mięsa - z mięsem i łojem komponuje się wyśmienicie, bo też tak to już natura ustawiła
no ale bez miodu też można sobie doskonale dać radę, choć uważam go za jedno z najlepszych źródeł węgli; jeśli ktoś węgli nie jada to problem wyboru naturalnie znika
Adam319 napisał/a:
O właśnie masło, tu się zgodzę, że lepsze co najwyżej ledwie stopione, a nie prawie przypalone.

ale to nadal obrobione term. masło z mnóstwem takich shitów jak AGE
Adam319 napisał/a:
Łój barani pewnie i jest koszerny, ale najpierw musiałbym się przekonać, że ma on jakąś znaczącą przewagę nad łatwo dostępną wieprzową słoniną. Rozumiem, że masz jakieś zastrzeżenia do wieprzowiny jako takiej – jakie?

nie jem łoju baraniego ze względu na jakie koszerność, ale ze względu na jego smak, zapach i to, że jest on ze zwierzaka znacznie mniej zasyfionego niż przemysłowy wieprz
no chyba, że masz dostęp do takiej świni, która jest na wsi naturalnie hodowana? ale nawet wówczas na bank dają jej zboża, ziemniaki, etc., ergo marniutkie jedzenie, które generuje gorszej jakości mięso i tłuszcz (duża dysproporcja pomiędzy omegą-6 a omegą-3)
zwierzaki "grass-fed" biją na głowę nawet takiego ekologicznego wieprza
a wszystko bije oczywiście dziczyzna 8-)
Adam319 napisał/a:
Temperatura to jednak zawsze jakaś gwarancja, że cokolwiek w jedzeniu żyje to zginie, a nigdy do końca nie wiadomo jakie formy życia się tam ukrywają.

... ergo produkt martwy, który trawi się znacznie dłużej, trudniej, zawiera kupę toksyn wygenerowanych przez obróbki, a mniej witamin oraz pierwiastków śladowych, zero enzymów i koenzymów, no i zero pożytecznych bakterii
no ale można i to jeść, jak kto lubi ;) dobrze jednak wiedzieć, co się je i być świadomym owego wyboru ;)
Adam319 napisał/a:
PS Poczytam sobie więcej Twoich postów to się rozejrzę w klimacie surowego łoju z miodem i pewnie jakieś przemyślenia, pytania mi się nasuną.
Masz jakiś link przewodni ogarniający syntetycznie tę tematykę?

surowy miód z łojem to taki przykład, jak owy miód można ze smakiem zjeść
natomiast filarem surowego jest mięso, dużo różnorodnych organów, no i tłuszcz (nerkowy, brzuszny, etc. no i szpik)
nie istnieje żaden link przewodni, ale TU zawarte są takie podstawowe info dla początkujących :)
po polsku masz sporo w naszym forumowym surowym dziale - zarówno pod względem teoretycznym jak i praktycznym :)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 13:52   

„Zboża są dla człowieka niejadalne na surowo, a co jest niejadalne w tej postaci, zawsze jest niejadalne.
Jan Kwaśniewski

I tu też upatruję podstawową zaletę surowego jedzenia – praktyczna 100% realizacja zasady opisanej powyżej. Ludzie sobie ubzdurali, że jak podgrzeją, przypalą coś niejadalnego, a potem jeszcze dosypią chemicznego smaku w proszku to przechytrzyli naturę, a tymczasem to przechytrzyli samych siebie.

Oczywiście, gdy już jestem przekonany co do jadalności danego produktu na surowo to go sobie duszę powolutku pod przykryciem (bez żadnych dodatków) co akurat ułatwia moje trawienie oparte na własnych enzymach.

Niestety ta jedna z podstawowych zasad DO uległa z czasem rozinterpretowaniu i rozmyciu, trudno powiedzieć dlaczego. Priorytety się zmieniły,
Było: najpierw jadalne czy niejadalne, a potem proporcje,
a jest: najpierw proporcje, a potem smakuje albo nie smakuje.
:-)
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sie 21, 2009 05:47   

No daje nieco do myślenia ta historia. Owsley, typ od zero-carbu w ogóle uważał wszystkie węglowodany za toksyczny produkt, który postarza ciało...

Ja powiem, że odżywiam się podobnie, tzn +- 30 g węgli (głównie z miodu, cebuli i wątroby), żadnych wynalazków typu chleby, placki, pyry. Na więcej (100g) pozwalam sobie jedynie w sezonie letnim, kiedy mam niepryskane owoce z własnego sadu.
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Sob Lis 19, 2011 19:42   

Kto coś chce to niech pisze na PW,
było miło,
ale intelektualny aspekt został wyczerpany,

Nie czytam forum.
:-)
Ostatnio zmieniony przez Adam319 Śro Lis 23, 2011 01:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Wto Lis 22, 2011 21:02   

Adam319 napisał/a:

było miło,
ale intelektualny aspekt został wyczerpany,

Nie czytam forum.
też ostatnio więcej chyba piszę niż czytam :)
witaj w klubie ;)
_________________
I never forget a face, but in your case I'll be glad to make an exception.
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Śro Lis 23, 2011 00:10   

zbiggy napisał/a:
Adam319 napisał/a:

było miło,
ale intelektualny aspekt został wyczerpany,

Nie czytam forum.
też ostatnio więcej chyba piszę niż czytam :)
witaj w klubie ;)

Duety, tercety, kwartety i inne zespoly, w wykonaniu jednego aktora Edyty, tez omijam.
Zapisuje sie do waszego klubu.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Śro Lis 23, 2011 00:41   

Ja tak asekuracyjnie by odpowiadać zgodnie z duchem,
a nie zgodnie z jawnym logicznym uzasadnieniem.

Ja już sam nie wiem czy nie jestem Edytą,
ale mam solidne statyczne IP więc administrator wie.

Ja nie wiem, czy nie warto by wszystkim IP,
jakie pojawiły się na forum nadać kolejne numery,
i wyświetlać te numery przy każdym poście,
byłoby widać kto jest jak żona cezara,
a kto skacze po proxy'ach,
a kto się z kim powtarza.

:-)
Ostatnio zmieniony przez Adam319 Śro Lis 23, 2011 01:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Śro Lis 23, 2011 17:52   

Adam319 napisał/a:

Ja już sam nie wiem czy nie jestem Edytą
:-)

Ty to Edyta, w innej rzeczywistości równoległej.
;)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
Edyta Słonecka
Najinteligentniejszy


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 932
Wysłany: Śro Lis 23, 2011 21:55   

Brzmi interesujaco.Od siebie dodam,ze przy tym wszyscy "plywamy" w nieskonczonym "oceanie" neutrin 8)
Ostatnio zmieniony przez Edyta Słonecka Śro Lis 23, 2011 22:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 09:49   

Adam319 napisał/a:
Ja już sam nie wiem czy nie jestem Edytą,

Ja tez nie, ale jakbym byl to bym sie troche pobawil cyckami :D


Adam319 napisał/a:
Ja nie wiem, czy nie warto by wszystkim IP,
jakie pojawiły się na forum nadać kolejne numery,
i wyświetlać te numery przy każdym poście,
byłoby widać kto jest jak żona cezara,
a kto skacze po proxy'ach,
a kto się z kim powtarza.

:-)


Zglaszalem molarowi pomysl dodaniem do regulaminu zakazu multikont, rozwazal to ale chyba zarzucil.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 09:54   

zyon napisał/a:



Adam319 napisał/a:
Ja nie wiem, czy nie warto by wszystkim IP,
jakie pojawiły się na forum nadać kolejne numery,
i wyświetlać te numery przy każdym poście,
byłoby widać kto jest jak żona cezara,
a kto skacze po proxy'ach,
a kto się z kim powtarza.

:-)


Zglaszalem molarowi pomysl dodaniem do regulaminu zakazu multikont, rozwazal to ale chyba zarzucil.

Jeśli mam byc szczera, to całkiem nie zły pomysł...
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 09:58   

imho calkiem dobry, wtedy by sie moglo okazac, ze tlum z ktorym sie rozmawia to raptem mala garstka jest. no i kangurowi byloby lepiej :D
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 10:29   

Wiadomo. W rzeczywistości na tym forum jest raptem 5-6 osób - tak szacuję. 8)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 10:45   

hehe no z deka przesadziles imho :D ja bym powiedzial 15-16
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 10:46   

Policzyłam, to tak do 15 by dobiło, a ostatnio udziela sie z 10 osób, a z tych najbardziej aktywnych ze 7. Reszta to klony .
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 10:47   

zyon napisał/a:
hehe no z deka przesadziles imho :D ja bym powiedzial 15-16

o nawet z zyonkiem żeśmy się zgodzili... :hihi:
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 10:50   

Molka napisał/a:
zyon napisał/a:
hehe no z deka przesadziles imho :D ja bym powiedzial 15-16

o nawet z zyonkiem żeśmy się zgodzili... :hihi:

<piateczka> :hihi:
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 11:20   

To był jeno taki poranny żarcik :P
Misiek swego czasu przebąkiwał coś, że na forum jest tylko jedna osoba. 8)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 11:25   

moze mu chodzilo o jedna myslaca i z pewnoscia pisal o sobie :)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 11:27   

Hannibal napisał/a:

Misiek swego czasu przebąkiwał coś, że na forum jest tylko jedna osoba. 8)

na pewno mnie miał na myśli :viva:
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 11:32   

Nie, tylko co do mnie miał 100% pewności. 8)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 11:33   

Molka napisał/a:
Policzyłam, to tak do 15 by dobiło, a ostatnio udziela sie z 10 osób, a z tych najbardziej aktywnych ze 7. Reszta to klony .

:shock:
Nie wierzę, jestem aż takim naiwniakiem...

albo aktorzy są dobrzy a ich gra Doskonała.
:)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 11:33   

Hannibal napisał/a:
Nie, tylko co do mnie miał 100% pewności. 8)


imho myslal o mnie 8)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 11:36   

Dobra rozkmina :D
Hehe, może Miś we swym nowym wcieleniu się odezwie i rozwieje wątpliwości?
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 11:38   

Hannibal napisał/a:
Nie, tylko co do mnie miał 100% pewności. 8)

wow, no tak przecież ja jestem żoną.... :viva:
 
     
Trolejbus


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 330
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 13:24   

Molka napisał/a:
Policzyłam, to tak do 15 by dobiło, a ostatnio udziela sie z 10 osób, a z tych najbardziej aktywnych ze 7. Reszta to klony .

Witam wszystkich i może podpowiem od razu - http://youtu.be/_amxyJ9SCDg ;) .

A tak poważnie pisząc to multikontyzm nie jest wynalazkiem naszych czasów, w psychologii funkcjonuje od dawna. Zapytajcie z resztą MiT'ów. Ja w każdym razie wstrzymałbym się od piętnowania gdyż technika ta pozwala nie raz ukazać głębię naszą wewnętrzną, tudzież ukazać pełnię naszego drugiego dna. Nie sądzicie? :)
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 14:04   

Trolejbus - witaj na forum. :)
Trolejbus napisał/a:
A tak poważnie pisząc to multikontyzm nie jest wynalazkiem naszych czasów, w psychologii funkcjonuje od dawna. Zapytajcie z resztą MiT'ów. Ja w każdym razie wstrzymałbym się od piętnowania gdyż technika ta pozwala nie raz ukazać głębię naszą wewnętrzną, tudzież ukazać pełnię naszego drugiego dna. Nie sądzicie?

Ja wyznaję zasadę ,że spotykając kogoś (słuchająć kogoś) nawet setny raz, staram się to robić świeżo i na nowo, tj. tak jakbym spotkała osobę pierwszy raz. Zmiana człowieka może nastąpić w jednej sekundzie, a etykietki tylko zawężają moje postrzeganie. Jest to tzn. postrzeganie świata bez etykietek.

Co do multikont, to ja bynajmniej nie mam nic przeciwko, choć sama nigdy nie tworzyłam kilku wirtulanych avatarów na jednym forum, bo nie czuję takiej potrzeby. Być może jestem jak krowa, która sie nie zmienia :D Jako zodiakalny bliźniak myślę, że mam dwie "twarze" - ale tu na DD jest jedna ;D

Myślę tylko, że używanie w internecie na raz kilku swoich "twarzy", tj. nazw użytkowników, może oznaczać, że ktoś ma rozdwojenie (albo więcej) "jaźni" w rzeczywistości. :)
Choć szerzej na to patrzeć, w jednym czasie nie da się pisać z jednego komputera kilku postów haha :) U takich osób podziwiam - pamięć, co do swych różnych rzeczywistości :) Ludziom leniwym (ja) po prostu się nie chce :)

Temat mnie bardzo ciekawi, tak właśnie ze strony psychologicznej.
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 14:12   

Trolejbus napisał/a:
Molka napisał/a:
Policzyłam, to tak do 15 by dobiło, a ostatnio udziela sie z 10 osób, a z tych najbardziej aktywnych ze 7. Reszta to klony .

Witam wszystkich i może podpowiem od razu - http://youtu.be/_amxyJ9SCDg ;) .

A tak poważnie pisząc to multikontyzm nie jest wynalazkiem naszych czasów, w psychologii funkcjonuje od dawna. Zapytajcie z resztą MiT'ów. Ja w każdym razie wstrzymałbym się od piętnowania gdyż technika ta pozwala nie raz ukazać głębię naszą wewnętrzną, tudzież ukazać pełnię naszego drugiego dna. Nie sądzicie? :)

siema trojlebus, wiec jaka jest twoja glebia wewnetrzna? bardzo gleboka? a pelnia?
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Czw Lis 24, 2011 14:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Trolejbus


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 330
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 15:17   

Masz rację "Szynszylko" ;) , temat jest ciekawy i liczę na dalszą jazdę. :hihi:
Było nie było, sam staram się poruszać po linii. Z drugiej strony jazda dwutorowa kusi, ale niesie ze sobą ryzyko, to chyba nie dla mnie. Z trzeciej strony do pełni zawsze czegoś brakuje. :)
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 19:12   

sinsemilla napisał/a:
Ja wyznaję zasadę ,że spotykając kogoś (słuchająć kogoś) nawet setny raz, staram się to robić świeżo i na nowo, tj. tak jakbym spotkała osobę pierwszy raz.


Żart, nie tyle śmieszny, co moralnie niepokojący:

Przeszukiwałem Youtube słowem - "błazen" -
- by udowodnić, że nie liczy się,
posłaniec, a informacja którą przynosi.
Co za spektakularna porażka.
:-)

http://www.youtube.com/watch?v=r0Nq-kX3FwA
:-/
Ostatnio zmieniony przez Adam319 Czw Lis 24, 2011 19:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 19:42   

Adam319 napisał/a:

Żart, nie tyle śmieszny, co moralnie niepokojący:
:-)

http://www.youtube.com/watch?v=r0Nq-kX3FwA
:-/

Cytat:
jest klient...

Ten szyld ostatnio rozwalił moją "psychikę" i oznacza, że kabaret dzieje się wokół :)

;D
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 10:31   

nie wiem dlaczego ale ten nowy nick mi sie sam czyta troll jebus
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Trolejbus


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 330
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 13:00   

zyon napisał/a:
nie wiem dlaczego ale ten nowy nick mi sie sam czyta troll jebus


A wiesz że się ci dobrze czytnęło zryjonku :] . Wynikła literówka, ale to i lepiej bo jakby tak trollstwo się wystraszyło to zostałbym na forum prawie sam. :)

Dobra, spadam, mam jeszcze tuzin forów do obskoczenia. 8)
 
     
Trolejbus


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 330
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 22:15   

...Jeszcze takie małe olśnienie :) . Słówko trolejbus okazuje się zbyt wyrafinowane na dzisiejsze realia?
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Cze 04, 2012 21:31   

Molka napisał/a:
Policzyłam, to tak do 15 by dobiło, a ostatnio udziela sie z 10 osób, a z tych najbardziej aktywnych ze 7. Reszta to klony .

Jak dzisiaj bys obstawila? 8)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 21:06   

Chciałbym podziękować za uwagę,
dwa z 5 postów do kosza nieregulaminowo,

więc tracę zainteresowanie losem tego forum,
by coś jeszcze napisać musiałbym prosić

admina o pomoc, raczej nie przewiduję.
Skutecznie zapominam swoje hasło.
BYE.
:-)
 
     
Edyta Słonecka
Najinteligentniejszy


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 932
Wysłany: Pią Cze 22, 2012 21:10   

A z ktorego nicku zapominasz haslo?
_________________
Z osobami z HIV i osobami odpowiedzialnymi za śmierć współforowiczów oraz ze złośliwymi kurduplami nie rozmawiam.
Nie rozmawiam również z ludźmi o mentalności motłochu, który pragnie tanich igrzysk.
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 06:28   

Adam319 napisał/a:
Chciałbym podziękować za uwagę,
dwa z 5 postów do kosza nieregulaminowo,

więc tracę zainteresowanie losem tego forum,
by coś jeszcze napisać musiałbym prosić

admina o pomoc, raczej nie przewiduję.
Skutecznie zapominam swoje hasło.
BYE.
:-)


Adam, cho trollować na forum wszystkich for, gdzie duże fory są :D
forum Aśki

baj!
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Sob Cze 23, 2012 18:57   

Cytat:


Adam, cho trollować na forum wszystkich for, gdzie duże fory są :D
forum Aśki

baj!

Tam nuda koszmarna!
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 21:21   

Adam319 napisał/a:
Chciałbym podziękować za uwagę,
dwa z 5 postów do kosza nieregulaminowo,

Niestety moderactwo nie przeszlo szkolenia z gruboskornosci i obiektwizmu, Na swoim forku bym batem ocwiczyl ale nauczyl. Taki to psi los pisaniny tutaj, ktora naturalnie zanika. Brzozy, szafy, straty czasu.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 21:22   

Trolejbus napisał/a:
No nuda. Ja wam znajdę forum..............................................................
O! forum.dziwnetabletki.com
Teraz akurat jest offline, ale to w ogóle nie przeszkadza w niczym i tak jest przednia zabawa.
:roll: ;) ;) ;)

Jestem od lat, good one :viva:
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Trolejbus


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 330
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 21:25   

zyon napisał/a:

Jestem od lat, good one :viva:

:|
Ktoś jeszcze?
;D
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 21:25   

Gavroche napisał/a:

Tam nuda koszmarna!

Dziekuję. ;)

nie liczy się ilość - a jakość czyli ilość w ilości :P

pozdrowionka dla wszystkich NuDziarzy ;)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
Edyta Słonecka
Najinteligentniejszy


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 932
Wysłany: Sob Cze 23, 2012 21:27   

Sinsemill, jak przeczytalam twoje slowa "Adam cho potrolowac" to sie usmialam, ze hej ;D :hug:
_________________
Z osobami z HIV i osobami odpowiedzialnymi za śmierć współforowiczów oraz ze złośliwymi kurduplami nie rozmawiam.
Nie rozmawiam również z ludźmi o mentalności motłochu, który pragnie tanich igrzysk.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 07:49   

Adam319 napisał/a:
Chciałbym podziękować za uwagę,
dwa z 5 postów do kosza nieregulaminowo,

więc tracę zainteresowanie losem tego forum,
by coś jeszcze napisać musiałbym prosić

admina o pomoc, raczej nie przewiduję.
Skutecznie zapominam swoje hasło.
BYE.
:-)


Mimo wszystko szkoda. I tak jest juz pustawo i choc przez wiekszosc czasu nic sie nie dzieje to jeszcze mimo to moderatorzy maja jakies cenzorskie zapedy i kasuja te resztki pisaniny jakie sa. Zeby to jeszcze bylo jakies prawdziwe trollowanie typu spam, floody czy wulgaryzmy a tu po prostu slepe rabanie maczeta z powodu jakiegos z czapy wzietego widzimisie. Mozna sie wkurzyc. Chyba, ze to czesc jakiejs zamierzonej taktyki zeby forko zamknac ale po co w takim razie jakies podrygi, zaprzec od razu i po sprawie. Az milo popatrzec jak wyglada to "siekierowanie" za miedza, wyglada na to, ze albo to legendy byly albo uczniowie poprzerastali mistrzow w tym co najbardziej im tam przeszkadzalo. Byl kiedys taki stary film niemiecki Das Experiment, kiedy pozwalano sie wcielac ludziom w role dozorcow wieziennych, dosc szybko uczyli sie oni jak byc oprawca i sadysta z racji posiadanej przewagi, niestety tutaj sie sprawdzily te modele zachowan. Szkoda fajnego miejsca niedlugo pozostana do dyskusji milosz i pioterx i wtedy mozna bedzie zmienic nazwe na "dobre, bo slonie".
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Nie Cze 24, 2012 07:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Nie Cze 24, 2012 08:46   

zyon napisał/a:
Adam319 napisał/a:
Chciałbym podziękować za uwagę,
dwa z 5 postów do kosza nieregulaminowo,

więc tracę zainteresowanie losem tego forum,
by coś jeszcze napisać musiałbym prosić

admina o pomoc, raczej nie przewiduję.
Skutecznie zapominam swoje hasło.
BYE.
:-)


Mimo wszystko szkoda. I tak jest juz pustawo i choc przez wiekszosc czasu nic sie nie dzieje to jeszcze mimo to moderatorzy maja jakies cenzorskie zapedy i kasuja te resztki pisaniny jakie sa. Zeby to jeszcze bylo jakies prawdziwe trollowanie typu spam, floody czy wulgaryzmy a tu po prostu slepe rabanie maczeta z powodu jakiegos z czapy wzietego widzimisie. Mozna sie wkurzyc. Chyba, ze to czesc jakiejs zamierzonej taktyki zeby forko zamknac ale po co w takim razie jakies podrygi, zaprzec od razu i po sprawie. Az milo popatrzec jak wyglada to "siekierowanie" za miedza, wyglada na to, ze albo to legendy byly albo uczniowie poprzerastali mistrzow w tym co najbardziej im tam przeszkadzalo. Byl kiedys taki stary film niemiecki Das Experiment, kiedy pozwalano sie wcielac ludziom w role dozorcow wieziennych, dosc szybko uczyli sie oni jak byc oprawca i sadysta z racji posiadanej przewagi, niestety tutaj sie sprawdzily te modele zachowan. Szkoda fajnego miejsca niedlugo pozostana do dyskusji milosz i pioterx i wtedy mozna bedzie zmienic nazwe na "dobre, bo slonie".

Dopiero tu wpadłem,już koniec?
Lipa jakaś!
Na SFD wracać?
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 08:56   

zyon napisał/a:

Byl kiedys taki stary film niemiecki Das Experiment, kiedy pozwalano sie wcielac ludziom w role dozorcow wieziennych, dosc szybko uczyli sie oni jak byc oprawca i sadysta z racji posiadanej przewagi, niestety tutaj sie sprawdzily te modele zachowan. Szkoda fajnego miejsca niedlugo pozostana do dyskusji milosz i pioterx i wtedy mozna bedzie zmienic nazwe na "dobre, bo slonie".

W burdelu wlasciciel musi sluchac burdelmamy.
Tez zegnam ten burdel.
Powodzenia zycze burdelmamie w zarzadzaniu tym burdelem.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 10:26   

Gavroche napisał/a:
Dopiero tu wpadłem,już koniec?

Nie sadze, ze koniec, fora upadaja bardzo powoli i rzadko umieraja smiercia naturalna ale cos jest na rzeczy. Moderacja zaszczyca forko bardzo rzadko, co i tak jest dosc czeste w stosunku do administracji. Molara nie licze, bo on z tego co kojarze bardziej od strony technicznej jest. Fora gdzie wladza nie uczestniczy w jego zyciu tak koncza jak wlasnie to forum, widzialem to wiele razy.

Forum jest zostawione samo sobie, nie wiadomo jaka jest nawet jaka jest jego"linia programowa" od kiedy Pan Witold olal forum. Obok admin jest caly czas, kiedy pytaja to on odpowiada, jezeli ktos czegos nie wie to on tlumaczy, jest autorytetem i od tego jest, tutaj tego juz nie ma. Jezeli wladze nie pisza a jedynie conajwyzej zagladaja sporadycznie na zasadzie "sprawdze od czasu do czasu co robia dzieci w piaskownicy, bo my tu z kolegami siedzimy w pokoju i toczymy wazne rozmowy", nie uczestnicza w zyciu forum to jednak trudno potem o jakies sensowne rozeznanie w tym co sie dzieje na forku. Wyglada, ze kiedys zostalo odkupione a dzisiaj sobie idzie sila rozpedu tylko nie wiadomo w jakim kierunku.

Gavroche napisał/a:

Lipa jakaś!
Na SFD wracać?

Jak to wracac? 8) Mowiles, ze nie siadywales na innych ;)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Nie Cze 24, 2012 10:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Nie Cze 24, 2012 13:10   

Cytat:
Jak to wracac? 8) Mowiles, ze nie siadywales na innych ;)

Jesli tak mówiłem,to kłamałem :)
Byłem na sfd,nawet gdzieś mam nick zapisany.
No i na elitefts i dragondoor wpadam.
Na sfd widziałem dla się miejsce,35+ od bojlera do kaloryfera,pożal sie Boże.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Nie Cze 24, 2012 18:34   

dzisiaj sfd to inne miejsce jednak mimo wszystko monotematycznosc jest meczaca na dluzsza mete.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Wrz 18, 2012 14:04   

Edyta Słonecka napisał/a:
A z ktorego nicku zapominasz haslo?


hehe nawet edyta czasami potrafi napisac cos smiesznego
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pon Paź 14, 2013 10:27   

Ciotko adamiakowa, uaktualnij swoje C.V o nowy wymiar w pasie >** :P 8)
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Pon Paź 14, 2013 10:51   

http://www.youtube.com/watch?v=3GoSXXuGyOQ#t=4m40s
http://www.youtube.com/watch?v=3GoSXXuGyOQ#t=8m55s
:shock: :faint:
Ostatnio zmieniony przez vvv Pon Paź 14, 2013 11:00, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Pon Paź 14, 2013 14:47   

vvv napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=3GoSXXuGyOQ#t=4m40s
http://www.youtube.com/watch?v=3GoSXXuGyOQ#t=8m55s
:shock: :faint:
:-x większość otyła , w zasadzie tylko Michalak szczupły :?

BTW , czy tylko ja zauważam podobieństwo Tomasza do ... Fornalika ?

D
 
     
maniek669

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 459
Wysłany: Pon Paź 14, 2013 16:42   

vvv napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=3GoSXXuGyOQ#t=4m40s
http://www.youtube.com/watch?v=3GoSXXuGyOQ#t=8m55s
:shock: :faint:


masz złośliwy cebulaku ;)

http://www.youtube.com/watch?v=Krjw-5e6Ivo

można? można! jest tylko jeden warunek, o który najtrudniej - trzeba mieć równo pod deklem! :D

dario_ronin napisał/a:
większość otyła , w zasadzie tylko Michalak szczupły

jak uważasz, że ci grubsi są osobami przestrzegającymi ŻO, to raczej masz złe wyobrażenia . To, że ktoś jest papieżem, albo blisko - nie znaczy, że jest święty... Jak to się zwykło mówić "po owocach ich poznacie". :keep:
Ostatnio zmieniony przez maniek669 Pon Paź 14, 2013 16:48, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Pon Paź 14, 2013 19:03   

dario_ronin napisał/a:
w zasadzie tylko Michalak szczupły
I w zasadzie z tego towarzystwa
tylko biochemię Michalaka
warto czytać http://www.drmichalak.pl/

Dziwne, że TK toleruje testosteronowe chłopaki
grube w barach, cienkie w pasie
z cukrem porannym 66 czyli totalnieopty,
a głód, agresję i błądzenie myśli,
tak niski cukier przy mini wątrobie powoduje.

Ale w sumie musi być ktoś z nadmiarem białka
na łapach na pokaz, że ŻO nie wyniszcza za szybko.
8)
Ostatnio zmieniony przez vvv Pon Paź 14, 2013 19:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
maniek669

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 459
Wysłany: Pon Paź 14, 2013 19:20   

vvv napisał/a:
Ale w sumie musi być ktoś z nadmiarem białka
na łapach na pokaz


;D ;D :shock: :shock:

wolimy mieć nadmiar białka na łapach, niż tłuszczu na brzuchu ;D ;D
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Pon Paź 14, 2013 19:39   

maniek669 napisał/a:
wolimy mieć nadmiar białka na łapach, niż tłuszczu na brzuchu
vvv napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=3GoSXXuGyOQ#t=4m40s
http://www.youtube.com/watch?v=3GoSXXuGyOQ#t=8m55s
:shock: :faint:
Ostatnio zmieniony przez vvv Pon Paź 14, 2013 19:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
maniek669

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 459
Wysłany: Pon Paź 14, 2013 20:19   

vvv napisał/a:
maniek669 napisał/a:
wolimy mieć nadmiar białka na łapach, niż tłuszczu na brzuchu
vvv napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=3GoSXXuGyOQ#t=4m40s
http://www.youtube.com/watch?v=3GoSXXuGyOQ#t=8m55s
:shock: :faint:


no i ?

myślałem, żeś mądrzejszy tłuściochu, poważnie...
następny powtarzający do znudzenia: "A Zyon znawca biochemii mówił..." :zzz:

jak to klasyk mówił: nuuuuddddyyyy
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Pon Paź 14, 2013 20:30   

maniek669 napisał/a:
no i ?
Ketostrofa. :D
Ale w sumie bez sensu się przekomarzać z blokersami.
8)
Ostatnio zmieniony przez vvv Pon Paź 14, 2013 20:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Nie Paź 19, 2014 16:37   

Adam319
http://www.bioslone.pl/fo...11350#msg211350 napisał/a:
Dzień dobry,
regulamin przeczytany
i zrozumiany, deklarację składam
w ramach nieustannej chęci poprawy zdrowia.

Widać klaster trolli by udowodnić swoją tezę,
że mam wiele nicków postanowił wziąć sprawy w swoje ręce.


vvv
http://www.bioslone.pl/fo...11359#msg211359
napisał/a:
Adam319 napisał/a:
Dzień dobry, regulamin przeczytany i zrozumiany, deklarację składam
w ramach nieustannej chęci poprawy zdrowia.
To jest podszywka pod mój nick, który dawno temu używałem na forum Kwaśniewskiego i później

od 16 sierpnia 2009
do 22 czerwca 2012


na DD

kiedy to
http://www.dobradieta.pl/...p=206624#206624

Potrzeba walki wręcz z trollami szambiącymi,
spowodowała potrzebę oszczędzenia nicku
z jakąś tam pozytywną historią.

Nigdy nie używałem dwóch nicków jednocześnie !!!
Teraz posiadam nick vvv tutaj i vvv na DD,
Na dr-k od lipca 2009 nie posiadam żadnego aktywnego konta.


Pozdrawiam serdecznie,
Adam
Ostatnio zmieniony przez vvv Nie Paź 19, 2014 16:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Nie Paź 19, 2014 20:52   

Obnażania sztucznych internetowych bytów i ich działalności, nigdy za wiele.

http://polska.newsweek.pl/platne-komentarze-opinie-za-pieniadze-cena-za-post-newsweek-pl,artykuly,343000,1.html

http://polska.newsweek.pl...y,343000,1.html napisał/a:
(...)
Chętnych, by pisać posty za pieniądze, jest w Polsce już tak wielu, że nie trzeba nawet korzystać z pośrednictwa agencji reklamowych. Wystarczy przejrzeć oferty na Oferia.pl: „Chętnie się podejmę…”, „Mogę zacząć od razu…”, „99 groszy za komentarz…”, „60 groszy za wpis…”. Obiecują posty modyfikować, ilustrować, wrzucać linki, żeby poprawiać pozycjonowanie w wyszukiwarce.
(...)
– Mamy pisać, że prowizja była niska, wypłata pieniędzy szybka. Firmy czasami przesyłają nam jakiś wzorzec. Ostatnio mieliśmy dość nietypową sytuację. Tutaj, na lokalnym rynku, są dwie firmy ubezpieczeniowe – jedna nam zleciła pisanie pozytywnych opinii na swój temat i negatywnych na temat konkurencji. Konkurencja zorientowała się, że coś się dzieje i zgłosiła się do nas, by ratować sytuację
– opłaciła wrzucanie pozytywnych komentarzy na swój temat i
negatywnych na temat konkurencji – opowiada Mateusz.

Czasami trzeba się mocno nagłowić. – Nie może być tak, że się zakłada konto i w pierwszym poście zachwala jakąś firmę. Należy budować wiarygodność. Najlepiej, żeby na koncie było już co najmniej kilkanaście postów. Zakłada się takie konta z wyprzedzeniem, mamy kilkadziesiąt, w gotowości – tłumaczy.
(...)


8/
Ostatnio zmieniony przez vvv Nie Paź 19, 2014 21:00, w całości zmieniany 5 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved