Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Ogłupianie społeczeństwa
Autor Wiadomość
gam 
gam

Dołączyła: 03 Lis 2010
Posty: 494
Wysłany: Czw Lip 03, 2014 12:07   Ogłupianie społeczeństwa

http://wolnemedia.net/zdr...poleczenstwa-1/

https://www.youtube.com/watch?v=Ayvkr0CC3Dg
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację... która zmieni świat."
D. Icke http://davidicke.pl/forum/
 
     
yarosh1980 

Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 742
Ostrzeżeń:
 7/2/3
Wysłany: Sob Lip 05, 2014 13:11   

Cytat:
Unijne dyrektywy zabijają tradycyjne wyroby spożywcze
- Dlaczego nie możemy sprzedawać na targu serów własnego wyrobu albo pysznych czereśni zerwanych prosto z drzewa? Dlaczego mamy kupować w supermarkecie jedzenie skażone chemią?! - zastanawiają się rumuńscy rolnicy. Rumunia niedawno stała się członkiem UE - i na własnej skórze zaczyna odczuwać absurd niektórych unijnych przepisów.
Catalina Miholca, wiejska gospodyni, sama wytwarza sery i sprzedaje je na lokalnym targu. W świetle przepisów opracowanych przez urzędników z Brukseli, powinna oddać najpierw te sery do kontroli do laboratorium. Ale laboratorium znajduje się... 100 km od wsi. Jeśli więc policja "przyłapie" ją na handlu bez odpowiedniego certyfikatu, starszej kobiecie grozić będzie wysoka grzywna.


Im chodzi o to aby nie robić konkurencji wielkim firmom, których są właścicielami lub zasiadają w radach nadzorczych. Jeśli będziesz kupował na targu to co smaczne i zdrowe to spadną obroty i zyski tych "chemicznych" molochów gdzie kiełbasa jest tylko z nazwy a z 1 kilograma mięsa robi się 1.8 kg szynki, która po dwóch dniach jest zielona i śmierdzi jak brukselskie g*ówno
 
     
gam 
gam

Dołączyła: 03 Lis 2010
Posty: 494
Wysłany: Sob Lip 05, 2014 18:59   

To wszystko wymyślono w celu stymulacji mózgu osób poddanych wielkiej sile, wmawiając im, że to dla ochrony ich zdrowia, a w istocie dla wyeliminowania populacji poprzez spożywanie żywności szpikowanej chemią.
To już nie o biznes chodzi...
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację... która zmieni świat."
D. Icke http://davidicke.pl/forum/
 
     
3of5 

Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 483
Wysłany: Sob Lip 05, 2014 19:32   

gam napisał/a:

To już nie o biznes chodzi...


też odnoszę takie wrażenie - kontrola populacji, biznes przy okazji...
 
     
adamo56 

Wiek: 44
Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 24
Ostrzeżeń:
 3/2/3
Wysłany: Czw Lip 10, 2014 14:42   

Przepisy jakie wymyslają nie mają większego rozsądnego odniesienia do rzeczywistości. Wszystko to zrobione jest w jednym celu-doadtkowego zarabiania piniedzy na biednym człowieku, który sobie chce zarobić.
 
     
gam 
gam

Dołączyła: 03 Lis 2010
Posty: 494
Wysłany: Czw Paź 23, 2014 12:38   

Zastanawiam się ilu ludzi jest w stanie zrozumieć to wszystko, co się wokół nas dzieje.
Nie sądzę aby wszyscy ulegli globalnej hipnozie.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację... która zmieni świat."
D. Icke http://davidicke.pl/forum/
 
     
3of5 

Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 483
Wysłany: Czw Paź 23, 2014 12:57   

gam napisał/a:
Zastanawiam się ilu ludzi jest w stanie zrozumieć to wszystko, co się wokół nas dzieje.
Nie sądzę aby wszyscy ulegli globalnej hipnozie.


niewielu, ale mam wrażenie, ze cały czas ich przybywa..
 
     
daniel_K 


Pomógł: 4 razy
Wiek: 38
Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 311
Skąd: Rybnik
Wysłany: Czw Paź 23, 2014 17:27   

Ja na tym forum odzyskuję wiarę w ludzi :)
_________________
"Jeśli nie zainwestujecie w swoje zdrowie i zdrowie waszych bliskich, będziecie musieli wydać duże pieniądze na leczenie siebie i swojej rodziny u lekarzy ... Będziecie spłacać domy, mercedesy, wakacje swoich lekarzy i agentów ubezpieczeniowych."
 
 
     
gam 
gam

Dołączyła: 03 Lis 2010
Posty: 494
Wysłany: Czw Paź 23, 2014 19:25   

Cieszy mnie to iż myślących ludzi przybya.
W realu bywa odwrotnie, przynajmniej w moim środowisku.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację... która zmieni świat."
D. Icke http://davidicke.pl/forum/
 
     
3of5 

Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 483
Wysłany: Pią Paź 24, 2014 07:42   

gam napisał/a:
Cieszy mnie to iż myślących ludzi przybya.
W realu bywa odwrotnie, przynajmniej w moim środowisku.


moim zdaniem, niezaprzeczalne jest, że przybywa ludzi "przebudzonych" - tak jak to pisał Icke w swoich książkach. W realnym otoczeniu jakby mniej to widać - ale widać że zmieniło się podejście otaczających mnie ludzi - już nie wierzą ślepo we wszystko co się mówi w TV, pisze w gazetach itp, wręcz rezygnują coraz częściej z czytania/słuchania tej informacyjnej papki....czasami wystarczy tylko ich odrobinę nakierować na odpowiednie tory....
jak porównam tę sytuację z okresem np. 5 lat temu, to widać duże zmiany....
 
     
oram

Dołączył: 16 Lis 2014
Posty: 10
Wysłany: Czw Gru 04, 2014 20:47   

Ja jestem przebudzona, szczególnie otworzyły mi się oczy po tym jak zniknął skuteczny lek dla mojego męża, mimo że był robiony z żyjątek morskich (nie ważne że hodowlanych) ale uznano, że są zagrożone wyginięciem. Przez jakiś czas załatwiałam z Ukrainy, potem antybiotyki i różne cuda na receptę zniszczyły mężowi wątrobę i wylądował w szpitalu...cała historia teraz staram się zdrową kuchnię w domu prowadzić i lekkostrawną i jest dobrze.
_________________
Bio oleje Zielony Nurt pl
Ostatnio zmieniony przez oram Czw Gru 04, 2014 20:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved