Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak zdrowo schudnąć przed Sylwestrem?
Autor Wiadomość
zdrowa

Dołączył: 13 Paź 2014
Posty: 1
Wysłany: Pią Paź 31, 2014 11:32   Jak zdrowo schudnąć przed Sylwestrem?

Masz kilka kilogramów do zrzucenia? Chcesz ładnie się prezentować na zabawie Sylwestrowej? Zapraszamy do skorzystania z naszej promocyjnej oferty.
Tylko w listopadzie pierwsze spotkanie z dietetykiem w dogodnej dla Was lokalizacji, rozpisanie diety i zaproponowanie programu – zmiana nawyków żywieniowych – za jedyne 80 zł!!!

Możliwe także konsultacje dietetyczne online oraz diety odchudzające online w promocyjnej cenie 60 zł!!!

Nie czekaj – zgłoś się do nas i umów się na spotkanie
http:// $$/schudni...zed-sylwestrem/
 
     
Moveo-Sport_pl

Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 63
Ostrzeżeń:
 3/2/3
Wysłany: Wto Lis 11, 2014 14:10   

Moim zdaniem za odchudzanie powinniśmy zabrać się sami,korzystając z poradników czy artykułów dostępnych na forum,w końcu od tego. Bez silnej woli i dobrego planu treningowego,żywieniowego raczej na pewno nie odniesiemy sukcesu.
 
     
zdrow

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 42
Wysłany: Czw Lis 13, 2014 21:54   

Tak, ale często popełniamy błędy, które uniemożliwiają zdrowe pozbycie się kilogramów. Często na formach widzę takie głupoty… Lepiej jednak poradzić się specjalisty...
 
     
jarek15 

Dołączył: 15 Lis 2014
Posty: 2
Wysłany: Sob Lis 15, 2014 02:29   

odchudzanie samemu nie jest dobrym pomysłem, ja skorzystałem po kilku miesiącach prób z pomocy trenera i wychodzi na to, że straciłem kupę czasu i pieniędzy wcześniej próbując samemu, bo popełniałem dużo błędów, a jeszcze w dodatku spędzałem godziny wolnego czasu na czytanie artykułów w których w jednym piszą A a w drugim B.
 
     
TrojBoj 

Dołączył: 10 Gru 2014
Posty: 28
Wysłany: Śro Gru 10, 2014 13:28   

Ja z doświadczenia mogę tylko dodać,że nie ma sensu odchudzać się na już,na szybko ponieważ w praktyce po jakimś czasie uzyskamy efekt jojo który będziemy chcieli zwalczyć. Zdrowe i prawidłowe odchudzanie zawsze pochłania czas.
_________________
TrojBoj.pl
 
     
janowko 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Wrz 2014
Posty: 12
Ostrzeżeń:
 3/2/3
Wysłany: Sob Gru 20, 2014 12:00   

Uweażam, że jeśli się ktoś bierze miesiąc przed sylwestrem za odchudzanie to trochę mało czasu tym bardziej jeśli chce zdrowo schudnąć.
 
     
Lidwina

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 22
Wysłany: Sob Gru 27, 2014 02:34   

Pozostają ew. zabiegi medycyny estetycznej jak np. zamrażanie tkanki tłuszczowej. To jednak jest zabieg, który nadaje się do usuwania miejscowych nadmiarów tkanki tłuszczowej np. na biodrach, czy na brzuchu. Nie odchudzi się tą metodą całego ciała. Zainteresowanych zapraszam do poczytania artykułu na ten temat: http://www.poradnik-kobie...ki-tluszczowej/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved