Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Czym oczyszczacie jelita z zanieczyszczeń?
Autor Wiadomość
maslowska

Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 98
Wysłany: Pią Kwi 05, 2013 15:29   Czym oczyszczacie jelita z zanieczyszczeń?

No właśnie. Od czasu do czasu trzeba się przeczyścić. Jak to robicie? Zastanawiam się nad tym http://colonpack.vitamarket.pl/ a może macie jakieś inne sposoby?
 
     
EAnna 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 1298
Wysłany: Pią Kwi 05, 2013 22:36   

maslowska napisał/a:
a może macie jakieś inne sposoby?

Tak. Robimy kupkę :-x
_________________
Pozdrawiam
EAnna
 
     
3of5 

Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 483
Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 06:57   

:pada:
 
     
tadwoj


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 71
Skąd: śląsk
Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 08:45   

Ja używam Colon-C, ale nie za takie pieniądze.Opakowanie 200g , wyszło po 22 zł.
U mojej znajomej po paru dniach tak ruszyły kamienie kałowe,że aż się wystraszyła że tyle tego było :what:
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 18:50   

maslowska napisał/a:
trzeba się przeczyścić. Jak to robicie?

- NIE zatkać się jedzeniem wcześniej czegoś typu ser czy chleb
- zakupić kapustę kiszoną pakowaną w woreczku 500g
- zapewnić sobie wyłączność na porcelanę
- odciąć rożek woreczka i wygniatając wyssać sok z kiszonej kapusty
- jak się wydaje to nie zwlekać bo może być za późno
- jak dla mnie to po 15 minutach proces jest zakończony.

To raczej taka rozrywka niż konieczność,
czasami warto się dosolić
i dokwasić kwasem mlekowym coby pH nie złapać.
 
     
AvetPharmaSklep 

Dołączyła: 11 Mar 2013
Posty: 35
Wysłany: Sob Kwi 27, 2013 18:31   

vvv napisał/a:
maslowska napisał/a:
trzeba się przeczyścić. Jak to robicie?

- NIE zatkać się jedzeniem wcześniej czegoś typu ser czy chleb
- zakupić kapustę kiszoną pakowaną w woreczku 500g
- zapewnić sobie wyłączność na porcelanę
- odciąć rożek woreczka i wygniatając wyssać sok z kiszonej kapusty
- jak się wydaje to nie zwlekać bo może być za późno
- jak dla mnie to po 15 minutach proces jest zakończony.

To raczej taka rozrywka niż konieczność,
czasami warto się dosolić
i dokwasić kwasem mlekowym coby pH nie złapać.



Kapusta kiszona, sprzedawana w woreczkach nie ma nic wspólnego z prawdziwym, naturalnym kiszeniem. (Więcej w niej octu, niż...) Na takiej samej zasadzie działa sok z kiszonych ogórków, które dużo łatwiej samemu przygotować.
 
     
AvetPharmaSklep 

Dołączyła: 11 Mar 2013
Posty: 35
Wysłany: Nie Kwi 28, 2013 01:09   

Ze sprawdzonych specyfików, polecam Colon C. Jakość i efekt stosowania rewelacyjny. Cenowo bardzo przystępnie.
 
     
WagaSTOP_pl

Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 35
Wysłany: Czw Maj 23, 2013 19:10   

Lewatywa. Zgodnie z wytycznymi dr Gersona. Działa cuda :)
 
     
lovebefit 

Dołączyła: 14 Sty 2015
Posty: 55
Wysłany: Pią Lut 13, 2015 12:25   Re: Czym oczyszczacie jelita z zanieczyszczeń?

maslowska napisał/a:
No właśnie. Od czasu do czasu trzeba się przeczyścić. Jak to robicie? Zastanawiam się nad tym http://colonpack.vitamarket.pl/ a może macie jakieś inne sposoby?


Polecam proste domowe sposoby, rano na czczo wypić pół szklanki przegotowanej wody z cytryna i z miodem, można również dodać 2 łyżki stołowe octu jabłkowego- przeznaczonego do spożywania czyli bio-octy albo zrobionego samemu.
 
     
fat master

Dołączył: 04 Mar 2015
Posty: 4
Wysłany: Śro Mar 18, 2015 14:33   

ja słyszałem (nie używałem) o wodzie z suszonymi śliwkami (taki macerat, który pije się rano), ponoć fenomenalnie działa. Herbatka senesowa, oczywiście. Poza tym żeby posprzątać złogi, ale nie mieć biegania, to jeszcze kapsułki z mango http://africamango.pl/ - po prostu wymiata ją ci jelita do czysta
 
     
danusia007

Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 1
Wysłany: Pią Maj 29, 2015 12:17   

WagaSTOP_pl napisał/a:
Lewatywa. Zgodnie z wytycznymi dr Gersona. Działa cuda :)


zgadzam się :)
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Pią Maj 29, 2015 20:13   Re: Czym oczyszczacie jelita z zanieczyszczeń?

lovebefit napisał/a:

Polecam proste domowe sposoby, rano na czczo wypić pół szklanki przegotowanej wody z cytryna i z miodem, można również dodać 2 łyżki stołowe octu jabłkowego- przeznaczonego do spożywania czyli bio-octy albo zrobionego samemu.



- woda przedotowana: taka woda zawiera mniej wapnia, cześć wapnia osadziła się w czajniku
- cytryna: zawiera cały bukiet kwasow organicznych, ktore zakwaszają krew i rozpuszczają nadmiar wapnia
- miód: nieznacznie zakwasza krew. Miod zawiera około 27-44% fruktozy, 22-41% glukozy, enzymy (sacharaza, amylaza, lipaza, proteaza) oksydoreduktazy (oksydazy, peroksydazy etc.). Miód zawiera również witaminy (B1, B2, B3, B6, H, C, K, E) i minerały (Na, Ca, K, Mg, Fe, itp ..).
Aby przyswoic sacharozę organizm hydrolizuje ja do glukozy i fruktozy. Do tego jest potzebny kwas i dlatego cukier odwasza organizm.

P.S.
Potwierdzasz teorię Kangura o zdrowotnym podkwaszaniu organizmu.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
zdrow

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 42
Wysłany: Czw Cze 25, 2015 10:02   

Młody jęczmień - pity codziennie na czczo przez 2-3 tygodnie. Zobaczysz, rewelacja :) trzeba rozpuścić proszek, ok. 1 łyżki w szklance wody http:// $$/produkt...n-ekogram-250g/
 
     
Iwan 
Surojad

Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 19 Cze 2015
Posty: 109
Skąd: Wędrzyn
  Wysłany: Sob Cze 27, 2015 10:20   Szankh Prakszalana

Szankh Prakszalana
 
     
margollaa

Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 28
Wysłany: Wto Paź 20, 2015 14:12   

A ja proponuje pice soków, ale takich prawdziwych z wyciskarek wolnoobrotowych. Działają nie tylko na złogi ale i na całościową poprawę naszego stanu zdrowia, skórę i sampoczucie. :) A uwierzcie, że soki z wyciskarki smakują zupełnie inaczej niż takie z sokowirówek
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Paź 22, 2015 09:03   

Dużo błonnika, picie wody, ograniczenie jedzenia z dużą zawartością tłuszczy. To tylko kilka takich pomysłów, które wpadły mi do głowy.
 
     
EAnna 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 1298
Wysłany: Czw Paź 22, 2015 09:12   

pogodny napisał/a:
ograniczenie jedzenia z dużą zawartością tłuszczy

Wręcz przeciwnie.
Niektórzy po kawie z masłem dostają sr...kuni :-x
_________________
Pozdrawiam
EAnna
 
     
margollaa

Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 28
Wysłany: Czw Paź 29, 2015 17:10   

Co do wody to polecam zakupić jonizator i wtedy pić taką zjonizowaną. Ja po tygodniu poczułam jak moje jelita zaczęły pracować
 
     
MariolaKrak

Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 1
Wysłany: Czw Lis 05, 2015 16:47   

Ja oczyszczam jelita jedząc dużą ilość warzyw i owoców. Szczególnie porzeczki mają takie właściwości. Mają oczywiście dużo witamin, które są cenne w czasie odchudzania. Polecam :) Można je jeść na różne sposoby:)
_________________
MK
 
     
zdrow

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 42
Wysłany: Pon Lis 09, 2015 14:09   

młody jęczmień, 1 łyżka rozpuszczona w szklance wody i wypita codziennie rano na czczo, przez min. 3 tygodnie i po sprawie :) polecam ten ze sklepu hh life
Ostatnio zmieniony przez zdrow Pon Lis 09, 2015 14:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Polianna1

Dołączył: 19 Lut 2016
Posty: 5
Wysłany: Pią Lut 26, 2016 10:00   

Ja bardzo polecam jeść kaszę jaglaną 3 razy dziennie przez dłuższy okres czasu. Zdecydowanie pomaga. Dodatkowo także codziennie z rana piję wodę z sokim z cytryny
Ostatnio zmieniony przez Polianna1 Pią Lut 26, 2016 10:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved