Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
manicure
Autor Wiadomość
AnetaA 

Dołączyła: 11 Wrz 2016
Posty: 4
Wysłany: Śro Paź 05, 2016 22:55   manicure

Powoli przymierzam się do zakupu hybryd, ale muszę to jeszcze dobrze przemyśleć. Co sądzicie o produktach marki Semilac? Czy hybrydy są dobrej jakości?
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Czw Paź 06, 2016 07:15   

Do hybryd trzeba mieć szpony jak krogulec. Słabe paznokcie hybrydy niszczą totalnie i później bardzo trudno je zregenerować.
JW
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lis 03, 2016 09:44   

Hybrydy niszczą paznokcie w mniejszym stopniu niż żelowe czy zwykły lakier. Marka Semilac ma bardzo dobrą opinię więc spokojnie można ją stosować.
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Czw Lis 03, 2016 10:30   

To może niech się Panie wypowiedzą, ale nie te z agencji PR.
JW
 
     
maja90 

Dołączyła: 02 Lis 2016
Posty: 11
Wysłany: Czw Lis 03, 2016 10:51   

Ja też się ostatnio przymierzam do hybryd, moja znajoma sobie zrobiła i jest bardzo zadowolona. Jak się wybierze dobrej jakości produkty to nie zniszczą paznokci :)
 
     
agaa 

Dołączyła: 07 Gru 2016
Posty: 29
Wysłany: Wto Sty 17, 2017 10:42   

Od roku robię sobie hybrydy. Lakier hybrydowy sam w sobie nie niszczy paznokci! Niszczymy je nieodpowiednio ściągając hybrydę lub za mocno matowiąc płytkę. Moje paznokcie z natury są łamliwe, rozdwajają się, więc stwierdziłam, że gorzej być nie mogło. Paznokcie swojego naturalnego stanu nie zmieniły, jak ściągnę hybrydę to znów będą łamliwe i kruche. A mając hybrydę mogę mieć mocne, długie paznokcie.
Semilac bardzo dużo osób uczula, w tym mnie, ale kogo nie uczula to sobie chwali. Zresztą dużo jest już dobrej jakości hybryd, w porównywalnej cenie do semilaca.
 
     
Anecik

Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 14
Wysłany: Sob Sty 28, 2017 15:50   

Na zniszczone paznokcie polecam manicure japoński, który można zrobić w salonie kosmetycznym Good Time Day Spa ( goodtimedayspa.eu) w Poznaniu. Zabieg polega na wcieraniu odżywczych substancji w płytkę paznokcia sprawiając, że stają się mocniejsze, niełamliwe i błyszczące. Naprawdę są ładne i zdrowe przede wszystkim.
Ostatnio zmieniony przez Anecik Sob Sty 28, 2017 15:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
klaraa91 

Dołączyła: 13 Sty 2017
Posty: 31
Wysłany: Czw Lut 09, 2017 13:55   

Ja chciałabym zrobic hybrydy, ale martwie się tym jak często trzeba je uzupełniac, żeby wygdlądało to estetycznie. Niestety brakuje mi czasu zeby latac raz w tygodniu do kosmetyczki ;/ Co jaki czas Wy robicie hybrydy?
 
     
agaa 

Dołączyła: 07 Gru 2016
Posty: 29
Wysłany: Wto Lut 14, 2017 12:56   

klaraa91 napisał/a:
Ja chciałabym zrobic hybrydy, ale martwie się tym jak często trzeba je uzupełniac, żeby wygdlądało to estetycznie. Niestety brakuje mi czasu zeby latac raz w tygodniu do kosmetyczki ;/ Co jaki czas Wy robicie hybrydy?


Hybryd raczej się nie uzupełnia. Ściągasz i robisz na nowo:) i w zależności od tego jak szybko Ci paznokcie rosną. Mnie przy hybrydzie bardzo szybko odrastają i po 2 tygodniach nie mogę już na nie patrzeć. Ale znam osoby, które spokojnie wytrzymują 3-4 tygodnie, bo im tak nie widać odrostu.
 
     
agaa 

Dołączyła: 07 Gru 2016
Posty: 29
Wysłany: Wto Lut 14, 2017 13:05   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Do hybryd trzeba mieć szpony jak krogulec. Słabe paznokcie hybrydy niszczą totalnie i później bardzo trudno je zregenerować.
JW


Nie trzeba mieć szponów do hybrydy....
 
     
klaraa91 

Dołączyła: 13 Sty 2017
Posty: 31
Wysłany: Śro Maj 24, 2017 13:45   

agaa napisał/a:
klaraa91 napisał/a:
Ja chciałabym zrobic hybrydy, ale martwie się tym jak często trzeba je uzupełniac, żeby wygdlądało to estetycznie. Niestety brakuje mi czasu zeby latac raz w tygodniu do kosmetyczki ;/ Co jaki czas Wy robicie hybrydy?


Hybryd raczej się nie uzupełnia. Ściągasz i robisz na nowo:) i w zależności od tego jak szybko Ci paznokcie rosną. Mnie przy hybrydzie bardzo szybko odrastają i po 2 tygodniach nie mogę już na nie patrzeć. Ale znam osoby, które spokojnie wytrzymują 3-4 tygodnie, bo im tak nie widać odrostu.

Obawiam się, że u mnie też dłużej niz 2 tygodnie by nie wytrzymały, mam raczej szybko rosnące paznokcie :/ Dzięki!
 
     
agaa 

Dołączyła: 07 Gru 2016
Posty: 29
Wysłany: Czw Cze 01, 2017 08:42   

No ja co 2 tygodnie znajduję te 2 godzinki, żeby zrobić paznokcie - nawet na raty:) Np. jednego dnia ściągam stary manicure, a na następny dzień maluję pazurki:) Właśnie dlatego fajnie, że sama sobie robię:)
 
     
igiełka 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Wrz 2017
Posty: 4
Skąd: Słubice
  Wysłany: Sob Wrz 02, 2017 16:17   

No ja troszkę pieniędzy straciłam na salony manicure, pewnego dnia podliczyłam sobie cały rok wydatków i wyszło trochę kaski. Tego samego dnia, postanowiłam sama sobie robić paznokcie, jak koleżanka pisze wyżej. Przeczytałam kilka poradników jak zrobić hybrydy i jakoś poszło, pierwsze razy nie były ciekawe ale później i teraz jest już ok :-)
 
 
     
chude 

Dołączyła: 11 Sie 2012
Posty: 29
Wysłany: Pią Paź 13, 2017 11:42   

faktycznie ładnie to wygląda
_________________

 
     
SpaManiaczka 

Wiek: 36
Dołączyła: 19 Paź 2017
Posty: 3
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw Paź 19, 2017 09:53   

semilac ma bardzo dobre produkty, stosowałam ich odżywki i jestem zadowolona
 
     
agaa 

Dołączyła: 07 Gru 2016
Posty: 29
Wysłany: Wto Lis 07, 2017 16:33   

Ja niestety należę do osób, które dostały uczulenia na Semilaca. Nie linczuję samego produktu - wiem, że u wielu się sprawdza, ale nie u mnie. Może było w tym trochę mojej winy? Semilaca stosowałam na początku swojej przygody z hybrydami, a wiadomo - jak to początki - nie zawsze mi to dobrze wychodziło.
 
     
Herbia_pl 

Dołączyła: 10 Lis 2017
Posty: 29
Wysłany: Pią Lis 10, 2017 12:11   

Warto też udać się raz na jakiś czas do kosmetyczki aby wykonała taki profesjonalny zabieg manicure, żadna kobieta nie powinna tego zaniedbać, koszt naprawdę nie należy do wysokich.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved