Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Leczenie energią
Autor Wiadomość
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 856
Wysłany: Wto Mar 05, 2019 13:37   Leczenie energią

Jest wiele dziedzin zajmujących sie leczeniem energią

Bioenergoterapia huna magia ezoteryka reiki i wiele innych

Teoria jest taka że cała materia czyli wszystko w naszym świecie jest zbudowane z tej samej substancji mianowicie energii

Tak samo nasze myśli i umysł które bez przerwy promieniują energie Boga którą Bóg nam wysyła.

Dlatego też jeśli nasze myśli i uczucia są z tej samej substancji energii to mogą na nią wpływać i ją zmieniać(materie,wszystko w materii także ciało narządy)

Czyli w praktyce jeśli ktoś zaafirmuje(afirmacja to powtarzanie w kółko w myślach lub na głos tej samej formułki żeby skumulować więcej mocy twórczej myśli) "Bóg leczy moje stawy" bo na przykład ma problem ze stawami to energia myśli natychmiast leci w okolice stawów i zmienia też energie z której jest cała materia także ciało ludzkie w tym przypadku stawy.To bardzo proste wystarczy powtarzać w myslach formułke =afirmować żeby używać energii twórczej naszego umysłu na np.ciało.

Warto dodać że u jednego wystarczy powtórzyć 3x u innego potrzeba wiele tygodni lub miesiecy kilka razy dziennie ponieważ różni ludzie na różnych poziomach mają różną moc energetyczną.Może sie to różnić w tysiącach razy.Zazwyczaj czym wyższy poziom duchowy poziom świadomości osoby tym ma większą moc energetyczną do swojego użytku.

Ja stosuje energie jakieś ponad 10 lat z świetnym skutkiem od kiedy zajałem sie rozwojem duchowym.

Pozdrawiam
Marcin
Ostatnio zmieniony przez marcin458 Wto Mar 05, 2019 13:50, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 856
Wysłany: Nie Kwi 07, 2019 18:37   

Do tej pory używałem energii do leczenia oczu kręgosłupa przeziębień i objawów uzależnienia

Stosowałem energie setki razy i to działa.

pozdrawiam
marcin
 
     
Grzegorz-Rec 

Dołączył: 09 Paź 2018
Posty: 812
Skąd: Puszczykowo
Ostrzeżeń:
 4/2/3
Wysłany: Wto Kwi 09, 2019 08:48   

Marcin458 napisał/a:
Do tej pory używałem energii do leczenia oczu kręgosłupa przeziębień i objawów uzależnienia

Stosowałem energie setki razy i to działa.

pozdrawiam
marcin


Psychofizjologia w wersji hogwartowej.
_________________
Nullius in verba
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 856
Wysłany: Śro Kwi 10, 2019 14:19   

Jednym z największych znanych wielkich mistrzów używania energii jest oczywiście jezus

wbrew fałszywemu poglądowi był on przykładem do nasladowania a nie wyjątkiem poziomu ktorego nikt poza nim nie może osiągnąć

mówie o nim bo jest ponad milaird chrześcijan na ziemi i jest on bardzo znany

jednak i większe cuda używania energii miały miejsce bo sam jezus zapowiedział że rzeczy i wieksze czynić będziecie.

wymienie tylko kilka dziedzin na szybko które zajmuja sie używaniem energii

reiki bioenergoterapia alchemia huna magia ezoteryka i inne

ziemia to szkoła więc siegnij po nauki i ucz sie :) i rozwijaj sie

pozdrawiam
marcin
 
     
Grzegorz-Rec 

Dołączył: 09 Paź 2018
Posty: 812
Skąd: Puszczykowo
Ostrzeżeń:
 4/2/3
Wysłany: Śro Kwi 10, 2019 17:19   

Marcin458 napisał/a:
większe cuda używania energii miały miejsce bo sam jezus zapowiedział że rzeczy i wieksze czynić będziecie

To ja poproszę zdolność do zamiany wody w wino.
Wino jest spoko. Choć wolę czystą wyborową, bo jak śpiewał klasyk - po dobrej wódzie, lepszy jestem w dżudzie.
_________________
Nullius in verba
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 856
Wysłany: Pią Kwi 12, 2019 16:28   

A może by marzenie wszelkich studentów alchemii materializacja złota albo przemiana ołowiu w złoto?

Studiuje alchmie od 12 lat i nadal nie udało mi sie tego osiągnąć :) pomimo że czyniłem różne cuda za pomocą energii

może kiedyś sie uda

saint germain studium alchemii https://docer.pl/doc/8s101e

i druga część https://docer.pl/doc/xnn5ven

tak sobie zmaterializować czy przemienić w 10 kg złota po 60 000 pln kilo i juz jest pół bańki :)

pozdrawiam
marcin
Ostatnio zmieniony przez marcin458 Pią Kwi 12, 2019 16:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 856
Wysłany: Sob Kwi 13, 2019 10:35   

A może nieśmiertelność wieczna młodość?

Jest wielu mistrzów dziedzin duchowości którzy także to osiągneli

w sumie jeśli zrozumiało sie tą teorie o energii którą opisałem to czemu by nie afirmować zatrzymania starości i odmłodzenia? powinno działać

pozdrawiam
marcin
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Sob Kwi 13, 2019 10:48   

Słyszałem na własne uszy, jak dr Zbigniew Religa stwierdził, że wierzy, że kiedyś ludzie będą nieśmiertelni. Przelicytował tym wszystkich innych, którzy stawiali raczej na 120 lat. Sam zmarł w wieku 71 lat.
Mnie raczej martwi, jak przetrwa ZUS, jeżeli ludzie zaczną dożywać tylko setki, nie mówiąc o nieśmiertelności, skoro dziś, przy średniej siedemdziesiąt kilka lat, już ma problemy.
Na szczęście okazuje się, że w rozwiniętych krajach średnia długość życia, rzędu osiemdziesiąt kilka lat już się nie wydłuża, a nawet w USA zaczęła spadać.
Jak tu na forum wykazałem, zwiększanie nakładów na ochronę zdrowia powyżej 3 tys. baksów skraca długość życia. Ratunek w medycynie.
JW
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 856
Wysłany: Sob Kwi 13, 2019 11:40   

Według pewnych źródeł oczywiście sprzecznych z przyjęta dzisiaj oficjalną historią istniały w przeszłości piękne czasy tak zwane złote ery ludzkości

Były to na pewno setki przypadków albo i więcej gdyż ziemia istnieje bardzo długo

Według tych nauk w niektórych z nich nie tylko była wszechobecna doskonałość i nie istniały choroby(na marginesie) ale nawet udało sie wiekszości ludzi tych społeczeństw osiągnąć wieczna młodość wyeliminować starość

Jednak były to chyba rzadkie złote ery w reszcie starzenie sie istniało.

Dzisiaj udaje sie to bardzo rzadko tylko pojedyńczym jednostkom które osiągneły mistrzostwo duchowe.

Jak uczył Jezus wszystko jest możliwe a wiara przenosi góry.

Jednak zmiana wcieleń tez ma swoje zalety gdyż rodzimy sie w nowych warunkach wśród nowych ludzi w nowym miejscu co daje nam szanse na spotkanie sie z nowymi lekcjami życia i możemy sie lepiej rozwijać bo w starym wcieleniu były dawne lekcje i bez sensu jest w kółko uczyć sie tylko nich i być w tej samej sytuacji.

pozdrawiam
marcin
Ostatnio zmieniony przez marcin458 Sob Kwi 13, 2019 11:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 856
Wysłany: Sob Kwi 13, 2019 12:58   

A co do zusu i emertury

Jeśli sie zachowuje młodość i zdrowie to nie trzeba wcale iść na emeryture tylko bez problemu pracować cały czas póki sie może

zreszta nawet dzisiaj nie trzeba iść na emeryture od razu tylko pracować nawet do końca zycia

pozdrawiam
marcin
 
     
Grzegorz-Rec 

Dołączył: 09 Paź 2018
Posty: 812
Skąd: Puszczykowo
Ostrzeżeń:
 4/2/3
Wysłany: Pon Kwi 15, 2019 08:04   

Marcin458 napisał/a:
marzenie wszelkich studentów alchemii zmaterializować czy przemienić w 10 kg złota po 60 000 pln kilo i juz jest pół bańki

Cytat:
Jak przemienić ołów w złoto?

Musisz trwały izotop Pb-207 poddać trzem przemianom alfa oraz trzem beta -. Co prawda uzyskasz izotop Au-195, który ma czas połowicznego rozpadu równy 186 dni, a potem uzyskasz jeszcze trochę platyny (c.p.r = 50 lat) i irydu, ale zgodnie z celem otrzymasz złoto z ołowiu. Tyle że opłacalne to niestety nie będzie. Powodzenia życzę!
https://zapytaj.onet.pl/Category/006,005/2,15285810,Jak_przemienic_olow_w_zloto.html
_________________
Nullius in verba
 
     
Grzegorz-Rec 

Dołączył: 09 Paź 2018
Posty: 812
Skąd: Puszczykowo
Ostrzeżeń:
 4/2/3
Wysłany: Pon Kwi 15, 2019 08:16   

Marcin458 napisał/a:
Jak uczył Jezus wszystko jest możliwe a wiara przenosi góry

To metafora jakich pełno w religijnych księgach.
Jest to użyteczne tylko wtedy kiedy podchodzisz do tego jak do metafory. Jeśli mierzysz siły na zamiary.
Lepiej mieć realny wpływ na rzeczy małe, niż z megalomańskich pobudek myśleć, że jest się stworzonym do rzeczy o których piszesz.
Wiesz dlaczego? Ano dlatego, że ta megalomania zwykle ma przykryć niską samoocenę.

Cytując klasyka - Marcinie458 i psie sabo nie idźcie tą drogą.
_________________
Nullius in verba
Ostatnio zmieniony przez Grzegorz-Rec Pon Kwi 15, 2019 08:17, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Pon Kwi 15, 2019 08:34   

Grzegorz-Rec napisał/a:
Marcin458 napisał/a:
Jak uczył Jezus wszystko jest możliwe a wiara przenosi góry

To metafora jakich pełno w religijnych księgach.
Jest to użyteczne tylko wtedy kiedy podchodzisz do tego jak do metafory. Jeśli mierzysz siły na zamiary.
Dokładnie tak.
Amerykański drive na sukces jest świetny i przynosi znakomite efekty, w przeciwieństwie do polskiego narzekactwa.
Wszakże właśnie mechaniczny amerykański optymizm powoduje, że w niektórych dziedzinach mieszkańcy USA są śmieszni.
Przykładem normalny futbol, w który nie umieją grać.
Parę lat temu najęli trenera i chcieli zawalczyć w Mundialu. Trener był normalny i realistycznie zapowiedział, że sukcesem będzie wyjście USA z grupy. Strasznie to oburzyło Amerykanów, bo powinien im kadzić, że jadą walczyć o pierwsze miejsce. Sic!
JW
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 856
Wysłany: Pon Kwi 15, 2019 11:34   

Jest świetny film sekret prawo przyciągania

jest za free na youtubie

twoje myśli tworzą

dlatego mega optymiści mega wygrywaja optymiści wygrywają a negatywni ludzie przegrywają

ci ludzie tworzą sukces lub porażke w swoich umysłach i to sie materialzuje i tego doświadczają

jest to też wiedza podstawowa w magii o 4 żywiołach i wielu dziedzinach duchowych.można też zamiast wody powietrza ziemi i wody opisać je

1rzeczytwistość tożsamości

2 rzeczywistość myśli

3 rzeczywistość uczuć

4 plan materialny (czyli życie)

wszystko czego doświadczasz zaczyna sie od tego jak siebie identyfikujesz ( np. jako zwycięzca czy przegrany) z tego wynikają odpowiednie myśli które stają sie uczuciami i to materializuje sie w 4 materii jako twoje doświadczenie

i kilka innych źródeł niż magia

biblia: co zasiejesz to zbierzesz
kto sieje wiatr ten zbiera burze

buddyzm: wszystko w twoim świecie zostało stworzone przez twój umysł

więc generalnie wszystko jest możliwe a ten proces materializacji wystarczy robić stosując afirmacje

chcesz miliona dolarów afirmuj Bóg sprawia że mam milion dolarów i tak miesiacami latami 10min 3x dz aż do skutku osiągnięcia celu

cokolwiek chcesz afirmuj ze zmianą czasu na końcu jako osiągnięte czyli staje sie żę osiągnąłem

to czy możesz coś osiągnąć czy nie decyduje sie w twoim umyśle.Jeśli wierzysz że możesz osiągnąć jakiś cel to możesz go osiągnąć jeśli wątpisz to właśnie to sie zmaterializuje w twoim życiu i cel zostanie zablokowany nieosiągniesz go

polecam ten film jeden z lepszych niż niejedne nudne książki o żywiołach i bardzo prosty

zresztą dam linka

https://www.youtube.com/watch?v=D1TvN8DSmWU

i jeszcze dodam nauke jezusa wiara czyni cuda
proście a będzie wam dane
szukajcie z znajdziecie
kołaczcie a otworzą wam

pozdrawwiam
marcin
Ostatnio zmieniony przez marcin458 Pon Kwi 15, 2019 11:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Grzegorz-Rec 

Dołączył: 09 Paź 2018
Posty: 812
Skąd: Puszczykowo
Ostrzeżeń:
 4/2/3
Wysłany: Pon Kwi 15, 2019 12:38   

Marcin458 napisał/a:
twoje myśli tworzą
Znów banał.
Każde dziecko wie, że komputer bez oprogramowania to tylko kupa złomu.

Frazesik że myśl tworzy rzeczywistość można o kant tyłka potłuc, ponieważ jest mnóstwo myślicieli którym nic nie wychodzi albo poprzestają na myśleniu i wielu którzy tworzą rzeczy wspaniałe improwizując.
_________________
Nullius in verba
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Pon Kwi 15, 2019 17:58   

Ściślej rzecz biorąc, świat jest taki, jakim chcemy go widzieć i tak go postrzegamy.
Wszakże niezależnie od naszych myśli świat jakoś sam dla siebie istnieje obiektywnie, całkowicie niezależnie od naszych wyobrażeń.
Dowcipne ćwiczenie myślowe z filozofii mówi, że nie możemy przejść przez betonową ścianę, bo mamy kompleks guza.
Wszelako tylko paranoik może poważnie przyjąć takie stwierdzenie.
Normalny człowiek po nabiciu trzeciego guza uzna jednak wyższość materii nad duchem. Zazwyczaj takiego przekonania o nieprzenikalności betonu nabiera już w niemowlęctwie i nie ponawia bezowocnych prób.
JW
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 856
Wysłany: Wto Kwi 16, 2019 14:53   

Więc wracając do tematu

Energia umysłu myśli jest w stanie zmieniać materie

Nasze myśli robią to w kółko a sposobem na zapanowanie nad tym twórczym procesem są afirmacje czyli powtarzanie myśli od kilku minut do wielu godzin.To skupia kumuluje energie wedługo afirmacji

Więc tak bardziej praktycznie afirmacje:

Bóg leczy NARZĄD/CZĘŚĆ CIAŁA

Bóg sprawia że osiągnąłem WSTAW CEL

dużymi literami to miejsce na wstawienie czego sie tylko chce

I tak na przykład 10 min dziennie przez 3 miesiące

Wraz z rozwojem duchowym wzrostem poziomu świadomości efekt materializacji myśli w materii przyspiesza i wzrasta też moc energetyczna i można to osiągnąć w ciągu sekund czy minut

Dla zwykłego człowieka jest to zazwyczaj długo i dlatego podałem aż 3 miesiące

pozdrawiam
marcin
Ostatnio zmieniony przez marcin458 Wto Kwi 16, 2019 14:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 856
Wysłany: Wto Kwi 16, 2019 14:58   

Polecam też jeszcze raz ten film jest to świetny film

sekret prawo przyciągania

Jest tam podane jak za pomocą umysłu zmaterializować w swoim życiu cokolwiek chcemy

jest za free na youtubie

pozdrawiam
marcin
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Pią Gru 11, 2020 07:52   

Grzegorz-Rec napisał/a:
Marcin458 napisał/a:
większe cuda używania energii miały miejsce bo sam jezus zapowiedział że rzeczy i wieksze czynić będziecie

To ja poproszę zdolność do zamiany wody w wino.
To potrafi każdy prawdziwy Polak kultywujący tradycje bitwy grunwaldzkiej 1410. :)
JW
 
     
Grzegorz-Rec 

Dołączył: 09 Paź 2018
Posty: 812
Skąd: Puszczykowo
Ostrzeżeń:
 4/2/3
Wysłany: Pią Gru 11, 2020 10:58   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Grzegorz-Rec napisał/a:
Marcin458 napisał/a:
większe cuda używania energii miały miejsce bo sam jezus zapowiedział że rzeczy i wieksze czynić będziecie

To ja poproszę zdolność do zamiany wody w wino.
To potrafi każdy prawdziwy Polak kultywujący tradycje bitwy grunwaldzkiej 1410. :)
JW

Potrafi, tylko tego się nie da pić. Najlepsze polskie wino smakuje gorzej, niż najgorszy węgierski sikacz.
W przeliczeniu na procenty taniej wychodzi produkcja księżycówki. Taniej i zdrowiej, bo po dobrym bimbrze nie na kaca, a kto upił się winem ten wie czym jest prawdziwy kac.
_________________
Nullius in verba
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 856
Wysłany: Wto Gru 22, 2020 16:08   

Jak ktoś chce sie nauczyć leczenia energią to polecam np. złotą księge saint germaina
 
     
sarak

Dołączył: 13 Mar 2021
Posty: 7
Wysłany: Pon Mar 29, 2021 20:35   

No na pewno jest to ciekawe podejście. Ja jednak wolę chyba sklep z cbd https://konopteka.pl/ . Nie wiem, jakoś w tę energię nie wierzę. No okej, powiem, że jak wyjdę na słońce, to jest mi lepiej, ale to tyle. Nie jestem zwolenniczką takiego dziwnego leczenia.
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 856
Wysłany: Wto Lip 04, 2023 17:04   

Stosuje 3x1m i czuje sie bosko po tej afirmacji(afirmacje to powtarzane myślli które kierują energie według potrzeb)

JESTEM niezmierną elektroniczną energią która płynie odnawia i napełnia każda komórke mojego umysłu i ciała właśnie w tym momencie


Jest to afirmacja która leczy WSZYSTKO i przywraca DOSKONAŁOŚĆ całego ciała.
Pochodzi z ksiażki ZŁOTA KSIĘGA.
Można w ciągu paru godzin lub dni ew tygodni uleczyć wszystko i przywrócić doskonałe zdrowie.
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 856
Wysłany: Czw Sie 31, 2023 12:05   

Do listy rzeczy na które pomogła moja energia wyleczyła to uszkodzenia oczu i cofanie zaburzeń cukrzycowych i ogromna poprawa samopoczucia po przywracaniu energią doskonałości ciału i cofanie senności(trzeba było za wcześnie wstać i było to męczące a energia to cofała)i wywoływanie efektów zdrowotnych diety i likwidowanie cofanie zatrucia alkoholem i inne.
Ostatnio zmieniony przez marcin458 Czw Sie 31, 2023 12:11, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 856
Wysłany: Nie Wrz 24, 2023 15:06   

kolejna super afirmacja jest tak zwana afirmacja bezpieczenństwa ale poprawiajaca też stan ciała

doskonała energia Boga wypełnia wszystko w świecie używającego a skoro istnieje tylko ta energia wszędzie to nie może sie w tym świecie stać WEJŚĆ nic złego bo istnieje tylko doskonałość tej energii

"JESTEM jedyną wszechmocną obecnością działającą w moim umyśle ciele i świecie"

nie raz nie dwa ratowała mi tyłek gdy było jakieś zagrożenie

poprawia też stan ciała bo ta energia wypełnia ciało i likwiduje niedoskonałości.

pozdrawiam
marcin
Ostatnio zmieniony przez marcin458 Nie Wrz 24, 2023 15:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 856
Wysłany: Wto Wrz 26, 2023 17:57   

Albo dodająć słowo Boga bo o taką obecność perfekcji chodzi

"JESTEM jedyną wszechmocną obecnością (+BOGA) działającą w moim umyśle ciele i świecie"
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved