Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Dieta ketogeniczna
Autor Wiadomość
Ilamupy

Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 1
Wysłany: Pon Mar 30, 2020 11:23   Dieta ketogeniczna

Dzień dobry. Czy ktoś jest na diecie ketogenicznej i chciałby się ze mną podzielić wrażeniami. Macie może jakieś ciekawe i godne polecenia źródła na ten temat. Zainteresowała mnie ta kwestia, ale zanim sama przejdę na taką dietę wolałabym dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat.
 
     
3of5 

Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 483
Wysłany: Pon Mar 30, 2020 12:24   

tutaj na forum już chyba było wystarczająco dużo na ten temat...
 
     
sapero84 

Wiek: 40
Dołączył: 23 Cze 2017
Posty: 58
Skąd: Wieluń
Wysłany: Wto Mar 31, 2020 03:42   Re: Dieta ketogeniczna

Ilamupy napisał/a:
Zainteresowała mnie ta kwestia, ale zanim sama przejdę na taką dietę wolałabym dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat.


W jakim celu chcesz stosować tą dietę ?
 
     
Emi452

Dołączył: 31 Mar 2020
Posty: 1
Wysłany: Wto Mar 31, 2020 11:39   

Zakupiłam niedawno kilka poradników na temat diet - pomocna okazała się księgarnia online . Nie musiałam wychodzić z domu a znalazłam naprawdę dużo ciekawych pozycji. Nie mogłam doczekać się przesyłki :) Jestem dopiero na początku drogi z utratą wagi, ale mam nadzieję, że mi się uda.
 
     
agataa12

Dołączył: 26 Lip 2021
Posty: 1
Wysłany: Pon Lip 26, 2021 15:16   

Hej wszystkim. Ja próbowałam z dietą ketogeniczną, bo słyszałam o zniewalających efektach i rzeczywiście chudnie się szybko, ale jak się później od niej odchodzi, to znowu się tyje. Plus ja bardzo lubię węglowodany, więc cały czas marzyłam tylko o zjedzeniu pizzy... Myślę, że nie sprawdzi się u osób takich jak ja, ale to oczywiście zależy od tego jak bardzo silna jest Twoja wola. Zamiast tego zdecydowanie wolę zrównoważoną dietę, do której wrzucam rekreacyjne produkty. Zdrowo dla ciała i umysłu. Ale jeśli szukasz diety ketogenicznej to tutaj taką widziałam: https://bedietcatering.pl/. Oferują nawet catering dietetyczny z dostawą, jeśli ktoś jest zianteresowany takimi luksusami :D . Może jak dieta jest rozpisana przez specjalistów, to jest lepiej.
Ostatnio zmieniony przez agataa12 Pon Lip 26, 2021 15:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 856
Wysłany: Pon Lip 26, 2021 15:28   

Zauważyłem że na diecie nawet zero carb można duzo zrzucić ale po okresie 10 dni sie to zatrzymuje.Jednak zrzucone kilogramy nie wróciły przez pół roku - rok po powrocie do high carbu.

Tu to opisałem:

http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=24034
Dieta zero carb jako świetna metoda odchudzania 0,6kg/dz
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 856
Wysłany: Wto Lip 27, 2021 11:18   

ja chudłem bez żadnej dodatkowej aktywności fizycznej więc da sie.
 
     
onek 

Dołączył: 27 Paź 2020
Posty: 15
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 03, 2021 07:50   

no to masz dobrą przemiane materi niestety nie kazdy tak ma.
 
     
KrisNerw 

Dołączył: 29 Sie 2021
Posty: 1
Wysłany: Nie Sie 29, 2021 17:35   

onek napisał/a:
no to masz dobrą przemiane materi niestety nie kazdy tak ma.


każdy ma insulinę zacznij nią zarządzać a schudniesz bez ćwiczeń.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved