Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Wto Sty 01, 2013 12:01
Meridia na odchudzanie
Autor Wiadomość
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Nie Gru 09, 2007 13:54   Meridia na odchudzanie

Cytat:

33 dzien Witam :) Meridie biore juz 33 dni, schudłam jak do tej pory 8 kg, jeszcze dużo pracy przedemną. Odżywiam się bardzo skromnie, staram się ćwiczyć w miarę możliwości i myślę, że to dobry wynik, lecz na tym nie poprzestanę :) Życze wszystkim powodzenia.
~mm , 03/11/2007 17:08:42 , 80.54.***.***

zabieg Cześć. Biorę meridię10 od 2 tyg. Dwa kilo w dół. Staram się jeść 3 posiłki dziennie, ćwiczę 3-4 razy w tyg. bjawów ubocznych brak, oprócz suchości w ustach. Za kilkanaście dni będę miała mały zabieg w znieczuleniu miejscowym. Nie wiem, czy mogę cały czas brać meridię czy powinnam odstawić?
~Meggi , 03/11/2007 17:42:22 , 193.151.***.***

Ha! I dlatego będę wam uprzykszać życie, że nie mozecie schudnąć, a wy nic a nic na to nie poradzicie! Wyzwiska i podszywanie się pode mnie oraz pisanie głupot pod moim imieniem nic wam nie dadzą! Szyderstwa też! Miłego uszkadzania se mózgu!
~Jack Spicer , 03/11/2007 19:38:29 , 83.21.***.***

do Jack Spicer a Ty najwyraźniej już masz mózg uszkodzony :]

~sonia , 03/11/2007 21:05:09 , 83.18.***.***

Mówiłem! Takie teksty nic wam nie dadzą, bo i tak wszystko co powiecie to mnie rozbawi na całego!
~Jack Spicer , 03/11/2007 21:45:55 , 83.21.***.***

OLEJCIE TEGO FRAJERA DZIEWCZYNY NIE ZWRACAJCIE NA NIEGO UWAGI BO TO DUPEK JAKIS,JACK PEDALE ZOSTAW TO FORUM W SPOKOJU ZNAJDZ SOBIE INNE ROZRYWKI,


NIE RWAGUJCIE NA JEGO WPISY-TAK JAK BY GO NIE BYLO

WYMIENAIMY RELACJE PODCZAS BRANIA SILNEGO LEKU I KAZDY MA LUB NIE MA PROBLEMOW A TO FORUM JEST PO TO ABY JE WYMIENIAC I DORADZAC SOBIE A NIE KLUCIC SIE Z JAKIMS IDIOTA.
~POZDRAWIAM , 03/11/2007 22:06:37 , 62.233.***.***


http://www.polskastrefa.eu/forum/61/1345.html


Tam były jeszcze bardziej soczyste epitety.

Wnioski
1. Optymalni nie mają monopolu na agresję.

2. Odchudzają się głównie kobiety, liczba postów naprawdę mi zaimponowała w temacie jednego zaledwie leku - ponad 1400.
I wcale im nie przeszkadza, że jest to lek psychotropowy ingerujący w neuroprzekaźniki.

3. Lek zmniejsza wychwyt serotoniny, czyli poprawia nastrój. Być może działa również paradoksalnie, bo w tych postach nie widać poprawionego nastroju.

4. Potwierdza się to co piszę o głodówkach w styczniowym Optymalniku 2008, który się ukaże pod koniec grudnia,
że faceci nie lubią się odchudzać.
Tzn. teoretycznie tak, w praktyce za czynem nie przepadają w tej materii. Na 1400 postów, facetów można policzyć na palcach jednej ręki.

Pozdrawiam
Witold Jarmołowicz
 
 
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 09:25   

Raczej bym powiedział, że faceci nie lubią ulepszać czegokolwiek, a siebie najmniej. Mottem przeciętnego faceta jest: jak coś działa, to nie ruszać, bo może się zepsuć. I nawet nie można odmówić temu słuszności. Ci którzy działają w kręgu techniki, wiedzą, że tak jest.
Natomiast kobiety z natury rzeczy muszą wszystko ulepszać, a najbardziej mężczyznę swego życia, które to zadanie , dochodzą po latach, niewdzięczne jest i jałowe, bo facet zapiera się jak kozioł. Jak taka antynomia rodzinna funkcjonuje przez tysiąclecia, to zdumiewające.

Temat meriridii znajduje się w części forum Odchudzanie, więc jakby na właściwym miejscu.
W końcu skoro w żaden sposób ktoś nie może zrzucić wagi, to mógłby się wspomóc, żeby przełamać nawyki. A potem oczywiście niezbędna jest
dieta niskowęglowodanowa, to jasne jak słońce.
Pozdrawiam
Witold Jarmołowicz
 
 
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 14:42   

Nie bądźmy tacy śmiertelnie poważni Panie Marcinie.

Jak pisałem ponuractwo wywindowało jaja na piedestał.
I utknęło wielbiąc swoją doskonałość. Może to i racja. Kula jest najdoskonalszym kształtem, którą wielbili mistycy geometrii, bodajże też
Pitagoras.
Jajo kurze, jako elipsoida, jest bardzo blisko ideału ostatecznej ponadczasowej doskonałości.

Każdy się chce jakoś tam ulepszać i rozwijać.
To nieodłączna cecha życia.
Na naszych oczach rośliny nadmorskie, z terenów zasolonych, zaczęły ekspandować w głąb lądu. Korzystają z zasolenia gleby spowodowanego sypaniem soli na drogi zimą. Zmyślne roślinki wykorzystują bieżnikowane opony samochodów, żeby przesyłać swoje nasiona na setki km.
Bezsprzecznie wykazują cechy inteligencji, rozwoju i adaptacji.

Faceci też są inteligentni, chcą się rozwijać, mają swoje pasje. Gdybyśmy zapytali przeciętną kobietę, co o tym sądzi, zapewne przyznałaby, że faceci są inteligentni. I dodała, że inteligentni inaczej.
W każdym razie jakoś to od tysięcy lat funkcjonuje.

Jednym slowem, życie to ruch i rozwój. Wiedza, jako ukoronowanie świadomych procesów życiowych to też ruch i rozwój.
Dlaczego wiedza DO wzorem naukowego socjalizmu utknęła w dołku recytowania pism objawionych?
Może ktoś znający teorię gier wyjaśni kiedyś ten fenomen.

Pozdrawiam
Witold Jarmołowicz
 
 
nordica

Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 79
Wysłany: Nie Lut 10, 2008 22:38   

hmmm ciekawy watek...nie wiedzialam ze takie sytuacje maja tu miesce...
 
 
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 11:12   

Tu to może niezupełnie, ale są takie fora gdzie się różnym guru buduje ołtarzyki.
I, Panie Jerzy, mam na myśli różne fora, z wegetariańskimi, montignacowskimi, zwolenników grup krwi i typowania metabolicznego włącznie.

Tu w kwestii ołtarza, to raczej mottem forumowiczów jest bajka wielebnego biskupa Krasickiego:

Mnie to kadzą, rzekł hardo do swego rodzeństwa
szczur siedząc na ołtarzu podczas nabożeństwa.
Wtem, gdy się dymem kadzidł zbytecznych zakrztusił
wpadł kot z boku na niego, porwał i udusił.


Pozdrawiam
Witold Jarmołowicz
 
 
berta85

Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 120
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 23:02   

lubilam ta fraszke :)wazne na tym forum jest to ze wygadac sie mozna kiedy tylko najdzie mnie ochota czy to dzien czy srodek nocy:)dzieki!
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Wto Lut 12, 2008 09:51   

berta85 napisał/a:
lubilam ta fraszke :)wazne na tym forum jest to ze wygadac sie mozna kiedy tylko najdzie mnie ochota czy to dzien czy srodek nocy:)dzieki!


Ale kg Tobie od tego napewno nie ubędzie,ale cóż tam skoro literaturę poznac możesz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved