Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Wto Sty 01, 2013 11:39
MORGELLONS-choroba wirusowa. Znasz osobę chorą ?
Autor Wiadomość
kiwi4


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 823
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 16:15   MORGELLONS-choroba wirusowa. Znasz osobę chorą ?

Choroba MORGELLONS to wirus prawdopodobnie zarazliwa. To inwazja ludzkich tkanek w postaci rurek,włókien,drucików. Wygląda to coś jak siatka z czujnikami i antenami. Badania wykazały,że to malutkie maszyny posiadające własne baterie (nanotechnika). Prawdopodobnie posiada genetycznie zmienione i wymieszane DNA/RNA. Powinniśmy dbać o pH na poziomie 7.5, ponieważ wirus dobrze rozwija się w warunkach alkalicznego pH, wykorzystuje organizmu sole mineralne, bioelektryczną energię. Objawy choroby to otwarte trudno gojące się rany, które nie tworzą strupów, rany nie tworzące infekcji. Występują również zaburzenia świadomości, zmiany osobowości, strach, depresja, skoki ciepłoty ciała, apatia, chroniczne zmęczenie. Wirus znajdowany jest w stawach, płynie ustrojowym, w otworach ciała, wygląda na to,że penetrują wszystkie układy organizmu. Wirus wytrzymuje temperaturę do 760 stopni C, czyli sterylizacja nic nie daje. Wirus żółtaczki ginie w 300 stopniach C. Mi osobiście wygląda to na kolejną broń biologiczną
_________________
marzena kiwi
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 16:55   Re: MORGELLONS-choroba wirusowa. Znasz osobę chorą ?

kiwi4 napisał/a:
...Wirus wytrzymuje temperaturę do 760 stopni C, czyli sterylizacja nic nie daje ...


Marzena czy przypadkiem nie mozna tych "rewelacji"
wlozyc do szuflady razem z "kamieniami kalowymi"
"uryno-koprofagia", "oczyszczaniem watroby"
"lewatywy z przegotowanego moczu", "egzorcyzmow",
czy "cyklistow"? 8)
 
 
kiwi4


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 823
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 19:18   

gdybym kiedyś powiedziała, że będziesz gryzzli latał żelaznym ptakiem, to uznałbyś mnie za oszołoma. Dzisiaj po przemyśleniach interesuje mnie, czy prądy selektywne mogą zabić. Raczej powinny, bo taki wirus nie wytwarza zbyt dużej energii, może nieco większą od wirusa grypy ?
_________________
marzena kiwi
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon Kwi 21, 2008 19:52   

kiwi4 napisał/a:
gdybym kiedyś powiedziała, że będziesz gryzzli latał żelaznym ptakiem, to uznałbyś mnie za oszołoma. Dzisiaj po przemyśleniach interesuje mnie, czy prądy selektywne mogą zabić. Raczej powinny, bo taki wirus nie wytwarza zbyt dużej energii, może nieco większą od wirusa grypy ?


Marzena, faktycznie to nikt nie jest w stanie ze 100% pewnoscia
powiedziec, ze wiekszosc tajemnic otaczajacego nas swiata znamy
lub nieznamy. 8)

Co sie tyczy medycyny to dobrym przykladem
sa choroby psychiczne. 8)

Konkretnie jako przykladem niech bedzie choroba psychiczna
zwana przez koscielnych egzorcystow
"opentaniem" przez diabla. 8)

No i najzabawniejsze sa procedury "lecznicze"
czyli odprawiane za zezwoleniem "ober-specjalisty biskupa"
egzorcyzmy. 8)

Mamy tutaj do czynienia z najbardziej absurdalnymi
sprawami przy ktorych bledna: ajonus, tombak, malachow jako
"male pikusie". :roll:

Tutaj totalne brednie sa celebrowane w majestacie
prawa panstwowego i koscielnego i sa legitymowane
przez co najmniej miliard "parafian". I zabawa sie toczy
na calego a polega to na tym, ze sterujacy steruja sterowanymi
czyli mamy fenomen 3xS 8) :P :hah:
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 10:03   

Cytat:
[quote="grizzly"][quote="kiwi

Marzena, faktycznie to nikt nie jest w stanie ze 100% pewnoscia
powiedziec, ze wiekszosc tajemnic otaczajacego nas swiata znamy
lub nieznamy.


Grizli a jezeli nie znamy to czy nie należało by najpierw poznac a potem wyśmiewac

Cytat:
Co sie tyczy medycyny to dobrym przykladem
sa choroby psychiczne.


Czy do tych chorób zaliczasz również wszelkie zboczenia płciowe,czy jak to juz pisałem od 1992r nauka uważa inaczej poprostu bardziej tolerancyjnie.Tylko nie podaje się na czym ta tolerancja ma polegac,i dlaczego nie jest to juz chore. :x

Cytat:
Konkretnie przykladem niech bedzie choroba psychiczna
zwana przez koscielnych egzorcystow
"opentaniem" przez diabla. 8)
No i najzabawniejsze sa procedury "lecznicze"
czyli odprawiane za zezwoleniem "ober-specjalisty biskupa"
egzorcyzmy. 8)


Jak dotychczas nie znalazłem na to innego tłumaczenia,skoro nauka w większości,uważa taką osobę za nieuleczalnie chorą psychicznie.A znajduje się ktoś, kto potrafi uzyskac stabilizację i powrót do zdrowia takich osób,to dlaczego uważasz że na te procedury nie powinno byc
przyzwolenia.Chyba nie dlatego że zezwolenie udzielił "ober"biskup.

Cytat:
Mamy tutaj do czynienia z najbardziej absurdalnymi
sprawami przy ktorych bledna: ajonus, tombak, malachow jako
"male pikusie". :roll:


Jeżeli te "pikusie" jak piszesz znalazły by sposób aby swoimi szatańskimi pomysłami,uleczyc ta grupę ludzi to też nie miał bym nic przeciw temu.Bo nie ważny jest sposób ,ale ważny jest udany powrót do zdrowia.
Gdyby było powiedziane że wysłuchując Twoich teorii odrodza mi się płuca i będę mógł zaczerpnąc powietrza pełną piersią ,to uwierzył bym nawet w to że jesteś cudotwórcą.
 
 
kiwi4


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 823
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 14:13   

no i co z choroby, gdzie trwają badania zaawansowane przenieśliście się do sfery energetycznej, to już inny temat. Możemy też pogadać, niewytłumaczalne może okazać się wytłumaczalne. Czy nikt nie słyszał o wirusie morgellons, o skutkach jak już wyżej pisałam ? Może uda się komuś zdobyć informację .
_________________
marzena kiwi
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 14:41   

kiwi4 napisał/a:
...Może uda się komuś zdobyć informację...


Marzena w Google tego sporo, a moze chodzi Tobie o to aby
ktos sie "wysilil" i splodzil jakis sympatyczny arcik na ten temat 8)

Jesli tak to "wal" smialo 8)
 
 
kiwi4


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 823
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 20:49   

mi nie chodzi o bzdety, ta choroba do końca nie jest wyjaśniona, trwają badania, może ktoś coś wie nowego. Oprócz tego ja osobiście nie miałam okazji poznać chorego. Z tego wynika, że tu też nikt nie miał okazji poznać chorego. Mnie interesują przyczyny, zresztą jak w każdej innej chorobie. Gryzlly to Ty latasz między chmurami, ale to dobrze, śmiech to zdrowie. Pozdrawiam.
_________________
marzena kiwi
 
 
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 23, 2008 12:47   

kiwi4 napisał/a:
mi nie chodzi o bzdety, ta choroba do końca nie jest wyjaśniona, trwają badania, może ktoś coś wie nowego. Oprócz tego ja osobiście nie miałam okazji poznać chorego. Z tego wynika, że tu też nikt nie miał okazji poznać chorego. Mnie interesują przyczyny, zresztą jak w każdej innej chorobie. Gryzlly to Ty latasz między chmurami, ale to dobrze, śmiech to zdrowie. Pozdrawiam.


Najprawdopodobniej jest to choroba psychiczna
 
 
kiwi4


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 823
Skąd: warszawa
Wysłany: Śro Kwi 23, 2008 13:08   

O, no właśnie, może jest to choroba psychiczna. I jeżeli tak jest, to powinno się leczyć chorego na poziomie energetycznym. A jeżeli nie, to może być czyjś mutant, ale czego, jakiej choroby. Obecnie słyszę, że panuje np. nowa odmiana grypy, bez gorączki, ale zwala z nóg. Niektórzy twierdzą, że to choroba z kosmosu. Wąglik, aids i inne, to też choroba kosmosu ? Najgorsze to to,że ludzie stworzyli i ludzie nie mogą opanować.
_________________
marzena kiwi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved