Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Wto Sty 01, 2013 12:00
Najgorsze są początki
Autor Wiadomość
gosiaw

Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 74
Wysłany: Pią Wrz 22, 2006 17:37   Najgorsze są początki

tak właśnie myślę,każdemu z początku dokucza głód,mnie dokuczał głód na nutellę,ja byłamuzależniona od niej,a teraz może sobie leżeć spokojnie,nie mam ochoty na nic słodkiego,taka ta dieta jest,sam organizm odrzuca niepotrzebne zapychacze i inne śmieci :) z tymi porcjami to świeta prawda,mnie np.nie chce się w ogóle jeść,a ze śniadaniem to już mam straszny problem,dziś na kolację usmażyłam sobie kilka plasterków boczku i kilka plasterków kiełbaski z cebulka,do tego gorzka herbatka i to koniec na dzisiaj,a we wtorek znowu aerobik :D pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Molka Pią Wrz 30, 2011 22:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Amazonka


Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 35
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Gru 28, 2006 11:01   

Taka zmiana nie nastąpiła chyba od razu...
 
 
 
gosiaw

Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 74
Wysłany: Czw Gru 28, 2006 20:34   

ja jakos szybko sie przestawilam na nowy sposob zywienia,podeszlam do tego bardzo radykalnie,skutki sa widoczne(wiele osob mnie nie poznaje),jednak ok.14 kg na moj wzrost(158-160cm)to naprawde bardzo wiele,czuje sie wysmienicie,pozdrawiam i zycze sukcesow:)
 
 
Ewa Bednarczyk-Witoszek

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 438
Wysłany: Nie Kwi 15, 2007 13:13   Re: najgorsze są początki

gosiaw napisał/a:

mnie dokuczał głód na nutellę,ja byłam uzależniona od niej,

Jak pracowałam w Klinice też jadałam śniadania z ... czekolady.
Codziennie.
:(
Jednym z powodów odejścia z Kliniki (ostatnim) była ...alergia na czekoladę!
_________________
Ewa Bednarczyk-Witoszek
 
 
nordica

Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 79
Wysłany: Śro Maj 07, 2008 10:36   

uuu uzalezninie od czeko jest bardzo powazna sprawa.... ja lubie czekolade ale nie jestem uzalezniona bez problemu odstawiam ale troche tez pomaga mi CLA jakos nie mam laknienia na cukier.
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Śro Maj 07, 2008 22:46   

@nordica kolejny Twój post o Clarinolu albo schudnijmy.pl powędruje do kosza.
 
 
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Śro Maj 07, 2008 23:45   

Pofatygowałem się i trochę pogrzebałem w twojej twórczości. I co się okazuje, funkcjonujesz tutaj pod dwoma nickami. Z numerów IP napisałaś:

?.?.250.254 jako nordica 5 postów, jako berta85 4 posty
?.?.215.124 jako nordica 4 posty, jako berta85 4 posty
?.?.234.53 jako nordica 4 posty, jako berta85 4 posty
?.?.229.65 jako nordica 4 postów, jako berta85 6 postów
?.?.237.187 jako nordica 4 posty, jako berta85 4 posty
?.?.225.3 jako nordica 4 posty, jako berta85 4 posty
?.?.245.111 jako nordica 4 posty, jako berta85 5 postów
?.?.236.72 jako nordica 3 posty, jako berta85 4 posty
?.?.226.12 jako nordica 2 posty, jako berta85 3 posty
?.?.236.112 jako nordica 2 posty, jako berta85 4 posty
?.?.216.193 jako nordica 2 posty, jako berta85 2 posty

Mógłbym podać pełne IP, ale będę tak miły i nie będę ujawniał informacji, których chyba nie powinieniem. Zatem skoro już wiemy, że funkcjonujesz tutaj tylko i wyłącznie w celu reklamowania strony schudnijmy.pl, mam nadzieję, że wyniesiesz się sama/sam (teraz to już nieczego nie możemy być pewni) i nie będę musiał robić tego za ciebie. No bo nie sądzę, żeby ktoś chciał jeszcze z tobą dyskutować. Nawet gdzieniegdzie gadasz sama ze sobą. W sumie 196 postów, no cóż trochę szkoda tej pracy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved