Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Wto Sty 01, 2013 12:00
Kto chce zacząć odchudzanie:) ? (Wrocław)
Autor Wiadomość
magdalenka22

Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Lut 03, 2008 15:48   Kto chce zacząć odchudzanie:) ? (Wrocław)

studiuję sobie we wrocku, mam trochę do zrzucenia i szukam "towarzyszy broni" :) jeśli też od dawna myślisz o tym żeby schudnąć, ale jakoś nie możesz sie do tego porządnie zabrać, to napisz, może razem sie do tego jakoś zabierzemy, bo czuje że sama znów nie wytrwam.
fajnie byłoby sie spotkać, pójść na kawkę, i omówić plan bitwy :)
ktoś ma ochotę na taką znajomość w słusznej sprawie? :)
czekam na odzew :)
Ostatnio zmieniony przez Molka Pią Wrz 30, 2011 23:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8791
Wysłany: Nie Lut 03, 2008 16:18   

Trzymamy kciuki za powodzenie.

Wierzymy, że w tej walce będzie to Psie Pole a nie Waterloo.
Pozdrawiam
JW
 
 
nordica

Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 79
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 00:02   

szkoda ze to wroclaw a nie wawa:(powodzenia!
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 10:20   

nordica napisał/a:
szkoda ze to wroclaw a nie wawa:(powodzenia!

ze stylycy jest tu całkiem sporo osób, więc na pewno znajdziesz "towarzyszy broni" :)
 
 
berta85

Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 120
Wysłany: Pon Lut 04, 2008 21:22   

masz racje:) ZATEM SZUKAM CHETNEJ KOBITKI DO WSPOLNEGO ODCHUDZANIA WARSZAWA:)NAJLEPIEJ OD PRZYSZLEGO TYGODNIA :)
 
 
karrla

Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 29
Skąd: Tbg/Vava
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 10:52   

nordica napisał/a:
szkoda ze to wroclaw a nie wawa:(powodzenia!

ja z wawy jestem..tzn. oryginalnie z Tarnobrzega, ale szczegół..Jestem na DN piąty dzień..a przynajmniej usiłuję, chcę schudnąć co najmniej 10 kg:)
_________________
oh...jak ja bym chciała nosić 38...
 
 
nordica

Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 79
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 15:30   

hm ale mieszkasz w wawie?jakie masz ulubione miejsce ?i jak efekty do tej pory?chudniesz samoistnie czy wspomagasz sie jakimis ziolami czy np tabletkami?
 
 
berta85

Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 120
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 16:02   

hmmm widze ze fajny pomysl macie dziewczyny tez jestem z wawy.moge sie spotkac chetnie:)pogadac i wziac za siebie z kims motywacja jest najwazniejsza:)
 
 
karrla

Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 29
Skąd: Tbg/Vava
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 19:28   

nordica napisał/a:
hm ale mieszkasz w wawie?jakie masz ulubione miejsce ?i jak efekty do tej pory?chudniesz samoistnie czy wspomagasz sie jakimis ziolami czy np tabletkami?

tak mieszkam w Wawie. Nie biorę żadnych dragów. Od stycznia odchudzałam się taką dietką ułożoną przez koleżankę, miała trochę więcej węglowodanów niż Lutza, którą stosuję obecnie. Zmieniłam ją, bo nie mogłam jeść serów:( i wielu rzeczy, które bardzo lubię. Schudłam przez miesiąc ok. 4 kg. Od lutego staram się nie przekraczać 72 g węglowodanów dziennie, nie jem pieczywa owoców..Praktycznie tylko nabiał, ryby, warzywa. Taki cukrowy odwyk. Miałam wczoraj załamkę, że nie chudnę. ale spox trochę widać. Wagę mam zepsutą, więc nie wiem, ale organizam się przyzwyczaja...Waże obecnie ok.72-73 kg. Chciałabym maksymalnie 60.:) A jak Wasze doświadzcenia? Pozdrawiam
_________________
oh...jak ja bym chciała nosić 38...
 
 
berta85

Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 120
Wysłany: Śro Lut 06, 2008 14:49   

ja tez wawa.jestem na kapusciance narazie.idzie niezle efekty pierwsze sa tylko czasem cos mnie korci i m usze miec oparcie wygadac sie komus to pomaga.chce stracic 7 kilo czyli wazyc 51 a moze i 50 mam tylko 160 cm wzrostu nawet niezale...i czuje sie gruba!:(
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Śro Lut 06, 2008 15:00   

berta85 napisał/a:
ja tez wawa.jestem na kapusciance narazie.idzie niezle efekty pierwsze sa tylko czasem cos mnie korci i m usze miec oparcie wygadac sie komus to pomaga.chce stracic 7 kilo czyli wazyc 51 a moze i 50 mam tylko 160 cm wzrostu nawet niezale...i czuje sie gruba!:(



Berta samo wygadanie się komuś i zjadanie kapusty napewno dobrego efektu końcowego Tobie nie da,a z Twoich przymiarek aby przy wzroście 160 ważyc 50 kg,daje do myślenia,gdzie znajdziesz kogoś kto zechce
jeśc kapustę zamiast mięsa,jaj,sera,śmietany
 
 
karrla

Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 29
Skąd: Tbg/Vava
Wysłany: Śro Lut 06, 2008 16:05   

berta85 napisał/a:
ja tez wawa.jestem na kapusciance narazie.idzie niezle efekty pierwsze sa tylko czasem cos mnie korci i m usze miec oparcie wygadac sie komus to pomaga.chce stracic 7 kilo czyli wazyc 51 a moze i 50 mam tylko 160 cm wzrostu nawet niezale...i czuje sie gruba!:(

Berto,
zgadzam się z Jurkiem. Ja chcę schyudnąc prawie 2 razy więcej niż Ty..jak chcesz możemy obdagać sprawę na gg:)
_________________
oh...jak ja bym chciała nosić 38...
 
 
berta85

Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 120
Wysłany: Pią Lut 08, 2008 23:51   

zdaje sobie sprawe ze moja waga nie jest tragiczna ale jesli zle sie czuje w swoim ciele to jest to dobry powod zeby sie odchudzic.gadugadu swietny pomysl wysle na priva jak tylko kompa zmienie bo na wyjezdzie jestem:)po gorach sobie chodze:))
 
 
nordica

Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 79
Wysłany: Sob Lut 09, 2008 00:18   

gory?fajnie...dobre miejsce na strate kilogramow.sama sobie chodzisz?nie za zimno?>
 
 
karrla

Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 29
Skąd: Tbg/Vava
Wysłany: Sob Lut 09, 2008 15:46   

wiesz..nie chodzi o ilość kg do zrzucenie a bardziej o sposób..ja po kapuściance przytyłam więcej niż schudłam. Baw sie dobrze w górach i czekam na odzew:)
_________________
oh...jak ja bym chciała nosić 38...
 
 
berta85

Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 120
Wysłany: Nie Lut 10, 2008 22:44   

wiecie co....chodzenie poprawia nastawienie do zycia.pochodzilam troche zmarzlam i napewno sporo kalorii spalilam ...posidze jeszcze ze 3 dni i wracam koniec leniuchowania:)

a co do kapuscianki ja uwielbiam kapuche dlatego moze ja wzelam zeby tak duzo sie nie wyrzekac:)
 
 
nordica

Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 79
Wysłany: Śro Lut 13, 2008 20:53   

ja moge sie spotkac w mercersie na chmielnej w warszawie o 17 jesli chcesz.niedziela.bede niestety z synkiem nie mam z kim zostawic chetna?
 
 
berta85

Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 120
Wysłany: Wto Lut 19, 2008 22:23   

fajnie sobie usiasc pogadac na privie masz fotke z merca:)dobrze bedzie jestem dobrej mysli
 
 
nordica

Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 79
Wysłany: Śro Lut 20, 2008 16:17   

mozemy powtarzac takie spotkania.jesli ktos chetny piszcie na priva :)
 
 
Klaudia_25

Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 1
Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 15:08   jesli chcesz zdrowo schudnac....

polecam Ci goraco gabinet Profilaktyki Zdrowia na ul POtockiegio ja juz skorzystalam od pol roku utrzymuje stala wage a wczesniej po odchudzaniu nadrabialam po dwoch tygodniach i co najwazniejsze czuje sie swietnie!! oni stosuja 100% natralne produkty i ucza jak jesc co jesc...
Moje znajome sa zachwycone mowie Ci umow sie na bezplatne konsultacje gdzie zrobia CI bilans formy pomierza tluszczyk i toksyny oraz zlogi w organizmie!! naprawde warto z ich produktami i sposobami nei poczujesz glodu a dieta jest przyjemna i smaaaczna :) i efekt pozostaje na zawsze gdyz juz wiesz co robic...
 
 
nordica

Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 79
Wysłany: Śro Maj 07, 2008 11:34   

ja bylam kiedys w takim gainecie ale pozniej kosztowalo to dosyc drogo za wizyty aleprawda sa efekty a terazmoge wam polecic gotowe zestawy cwiczeniowe a ktoreych cwicze i jest mnie coraz mniej:) www.schudnijmy.pl/cwiczenia pamietajcie zeby byc konsekwentnymi.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 15:45   

nordica napisał/a:
ja bylam kiedys w takim gainecie ale pozniej kosztowalo to dosyc drogo za wizyty aleprawda sa efekty a terazmoge wam polecic gotowe zestawy cwiczeniowe a ktoreych cwicze i jest mnie coraz mniej:) www.schudnijmy.pl/cwiczenia pamietajcie zeby byc konsekwentnymi.


Nordica a ja bym polecił zamiast tracic czas i pieniądze na te gabinety odnowy ,zastosowac u siebie dietę LC i spacery po świerzym powietrzu.
Zapewniam że efekty będa zdumiewające.A Wasi mężowie będą WAs chwalic nie tylko za wasze zdolności kulinarne ,ale po jakimś czasie jak odzyskacie zdrowy rozsądek na LC za coś bardziej intymnego. :x
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 08, 2008 17:19   

jurek 1946 napisał/a:
...A Wasi mężowie będą WAs chwalic nie tylko za wasze zdolności kulinarne ,ale po jakimś czasie jak odzyskacie zdrowy rozsądek na LC za coś bardziej intymnego. :x...


A moze One sa znudzone swoimi mezami,
i rozgladaja sie za jakas "wypasiona" meska zygotka 8) :hah:

Czy ty zdajesz sobie Jurek sprawe o
czym "marza" kobiety??? 8)
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Czw Maj 08, 2008 17:43   

grizzly napisał/a:
jurek 1946 napisał/a:
...A Wasi mężowie będą WAs chwalic nie tylko za wasze zdolności kulinarne ,ale po jakimś czasie jak odzyskacie zdrowy rozsądek na LC za coś bardziej intymnego. :x ...


A moze One sa znudzone swoimi mezami,
i rozgladaja sie za jakas "wypasiona" meska zygotka 8) :hah:

Czy ty zdajesz sobie Jurek sprawe o
czym "marza" kobiety??? 8)


Myślę ze swoje już przeżyłem ale zawsze się czegoś czlowiek może nauczyc,marzenia to w tej chwili moja domena ,ale też uważam jak Ty że można i pomarzyc,zawsze to podnosi adrenalinę,dlatego Mati zachęca wszystkich do skorzystania z jego strony.Ale może One same o swych marzeniach nam coś powiedzą. :D
 
 
figa


Pomógł: 8 razy
Wiek: 67
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1142
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 00:52   

Grizzli-o czym marza -dla kogo sie odchudzaja i ubieraja.
No własnie miło by było mieć, takiego ktosia.
Bo kobieta przy jednym mężczyznie -jest aniołem
dwóch -diablica a jak ma trzech -to dopiero prawdziwa kobieta.
Jakby ten trzeci był jeszcze przystojny ,bogaty ,zdrowy
młody i oliwkowy .... :roll:
_________________
pozdrawiam
 
 
nordica

Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 79
Wysłany: Pią Maj 09, 2008 11:49   

mam meza i wiem ze dla faceta wazny jest wyglad jego zony dlatego cwicze szczegolnie teraz piersi:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved