Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Wto Sty 01, 2013 12:16
Odma cd.
Autor Wiadomość
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Nie Cze 15, 2008 00:21   Odma cd.

Dzisiaj odpowiem na stawiane mi pytania jak radziłem sobie z żywieniem podczas pobytu w szpitalu od razu ucinam spekulacje Oni wogle nie interesują się możliwością wspomagania leczenia żywieniem. Ni
 
 
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Nie Cze 15, 2008 00:28   

wiadomo ze nie...dla NICH leczenie to tablety i chemia...porazka... :(
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
 
kiwi4


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 823
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie Cze 15, 2008 09:30   

Jak pytam kogoś po powrocie ze szpitala, co jedli, to ręce opadają mi z szelestem. Cukrzykom np. dają mielonkę (codziennie) to można się wy......., ale żeby było jeszcze fajniej to kajzerki, zupę mleczną z płatkami. Co można na to poradzić kiedy w ośrodku żywienia przy diecie odchudzającej proponuje się sałatę, korzonki, nie dość, że ciężko jej schudnąć to jak się jej uda, to przytyje ze dwa razy tyle. Tu można zostawić decyzję zainteresowanemu, a w szpitalu ?
_________________
marzena kiwi
 
 
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Nie Cze 15, 2008 16:40   

dokladnie,gdybyscie widzieli co dostaja ludzie chorzy na raka to byscie ocipie....,i najgorsze jest to ze mieszaja wszystkie przypadki i wrzucaja do jednego worka!masakra...Ci ludzie nie maja pojecia co robia i z czystym sumieniem moge stwierdzic ze bywalcy tego forum sa lepiej wyksztaleceni i moga bardziej pomoc niz ci "lekarze",ale niestety wiekszosc robi to dla kasy,a najawaniejsze zeby robic co sie robi z przyjemnosci...juz nie wspominam o energoterapii itp...
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
 
kiwi4


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 823
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie Cze 15, 2008 19:04   

Gudrii, co masz na myśli, o energoterapii ?
_________________
marzena kiwi
 
 
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 14:53   

Pal sześć medycynę, cieszymy się Panie Jerzy, że znowu jest Pan tu z nami.

Pozdrawiam
Witold Jarmołowicz
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 15:06   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Pal sześć medycynę, cieszymy się Panie Jerzy, że znowu jest Pan tu z nami.

Pozdrawiam
Witold Jarmołowicz


Dziękuję Panie Witoldzie ale ja jeszcze jestem w szpitalu na Pulmonologii ale w tym oddzialegdzie juz od 8 lat otrzymuję pomoc jak moja choroba sie zaostrza,i nikomu tu nie przeszkadza mało tego wiedza to od siedmiu lat że nawet tu w szpitalu ja cały czas jestem na ŻO.Wiem też że mnie obserwują ale najwazniejsze że nie przeszkadzaja
siedem lat temu był jeden epizod z pielęgniarką ,która próbowała interweniowac,ale jak dostała odpór że nawet nie wie co to są Węglowodany,i w jakich artykułach żywnościowyxh występują ,ze wstydu
przez kilka nocek czytała "Tłuste Życie " Kwaśniewskiego Dzisiaj juz tu nie pracuje ale wiem od innych pilęgniarek że tak się zawzięła że nawet zrobiła certyfikat doradcy ŻO. DR. kWAŚNIEWSKIEGO.
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 18:18   

Co u Ciebie?

Dales sie przekonac do witaminy C?
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Wto Cze 17, 2008 18:42   

zenon napisał/a:
Co u Ciebie?



Dales sie przekonac do witaminy C?


Zenon wiem że tutaj na odziale mają witaminę C w zastrzykach jutro będe starał się porozmawiac aby mi ją zaserwowano,zobaczymy jutro
 
 
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Śro Cze 18, 2008 10:03   

Cytat:
Gudrii, co masz na myśli, o energoterapii ?
chodzilo mi o to ze jest tyle mozliwosci jak chociazby bioenergoterapia a oni...ehh nic juz nie mowie :D
Dobrze Cie "czytac" Jurku ;)
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 07:16   

gudrii napisał/a:
Cytat:
Gudrii, co masz na myśli, o energoterapii ?
chodzilo mi o to ze jest tyle mozliwosci jak chociazby bioenergoterapia a oni...ehh nic juz nie mowie :D
Dobrze Cie "czytac" Jurku ;)


Gudril jeszcze nie wydobyłem się ze szpitala ale obiecują że do poniedziałku powinienem móc wyjśc bespiecznie i incydent nie powinien
zagrażac ponownemu otworzeniu.Ale chcę powiedziec że obserwuję wszystkie metody leczenia które mogły by mi pomóc.
Ostatnio zainspirowały mnie komórki macieżyste,i przypadek który pomimo ze na całym świecie jest uważany za nieetyczny,został przeprowadzony gdzieś w emiratach arabskich.Dokonano wszczepienia komórek macieżystych pacjętowi ,którego życie podczymywane było od ponad 20 lat na respiratorze jego płuca przzez ten okres były nieczynne
Dwa miesiące od wszczepienia tych komórek płuca podjęły pracę i został odłaczony od aparatury A dzisiaj oddycha samodzielnie pełną piersią.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved