Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Witold Jarmolowicz
Wto Sty 01, 2013 11:06
Oczyszczanie wątroby
Autor Wiadomość
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sty 03, 2009 22:23   

No tak, tylko ty nie stosowałeś zbyt wiele skutecznych praktycznych metod, więc skąd możesz wiedzieć, co jest dobre, a co złe....
wiele rzeczy zachwalałeś, ale tak naprawdę do niewielu się stosowałeś - np. surowe jedzenie i w ogóle DN - okazuje się, że ciągle jesteś na początku tej drogi, a tak naprawdę szamiesz kasze i inne shity
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Sty 04, 2009 13:53   

Matti, wrzuc na luz.

To prawda ze wczesniej sprobowales surowego, ale wtedy gdy Hannibal juz tak jadl na codzien konsekwentnie ty pisales ze z tym surowym to przeginamy i jadles kasze :)

Poza tym: jakie jesz jajka? wiejskie?
Jakie jesz mieso? Nie fermowe? grass fed?
Jakie jesz podroby?

Jesz roznorodnie?
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 05, 2009 11:00   

Robiłem usg i nigdy żadnych kamieni nie miałem. A byłem na najgorszej "cywilizacyjnej diecie" więc... wtf ?

Nie ma co po sobie generalizować, że "wszyscy" to tamto, że "nikt nie ma tak super cudnie oczyszczonej wątroby jak ja" itp.

Tak samo mógłbym powiedzieć "wszyscy na cywilizowanej diecie mają alergie", a przecież mamy kupe ludzi na korytku, którym mleko i zboża nie szkodzą. Mogą sobie "dalej szamać kasze i inne szity", piersi kurczaków z marketu i alergii nie uświadczą. Ale za to im się jakieś kamienie odkładają :o i muszą je potem czyścić dość brutalnymi dla tylniej części ciała metodami. :?

Widać tak jest, jeden ogranizm odkłada jakieś kamienie a drugi innym sposobem działa i usuwa toksyny.

No bo inaczej to nie wiem dlaczego nie miałem nigdy tych kamieni ?
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 05, 2009 11:25   

Waldek B napisał/a:
Robiłem usg i nigdy żadnych kamieni nie miałem. A byłem na najgorszej "cywilizacyjnej diecie" więc... wtf ?

Waldek, ale Mattiemu pewnie chodzi o kamienie niewykrywalne przez USG, więc może się okazać, że masz ich w sobie z 10 kilosów :what:
 
 
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 05, 2009 16:19   

lekarka co robiła usg zaznaczyła, że żadnych kamulców nie ma ale jak mówisz inaczej to kto wie

swoją droga szczerze wątpię w te 10 kg

To ile Matti waży teraz po oczyszczeniu 10 kg mniej ?? :?
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto Sty 06, 2009 19:15   

A moze jednak jest tak jak pisali w the lanset, ze to cos to nie kamienie watrobowe a cos co powstaje w przewodzie pokarmowym z cytryny, oliwy i drobin jelitowych?
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
are

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 744
Wysłany: Śro Sty 07, 2009 02:03   

zenon napisał/a:
A moze jednak jest tak jak pisali w the lanset, ze to cos to nie kamienie watrobowe a cos co powstaje w przewodzie pokarmowym z cytryny, oliwy i drobin jelitowych?


Dokladnie tak jest, co powinien wiedziec kazdy, kto robil to prawidlowo (ja tak). Ale moze prawdziwe kamienie schodza tez - wg. "liberalnych" expertow jest to mozliwie. Poaz tym na pewno schodzi plesn (wyglada jak biala pajeczyna) i duzo zgnilej zolci (jakby bloto). Tyle co ja mialem. Inni mowia jeszcze o luskach z bilirubiny i cos tam jeszcze. A samopoczucie po zabiegu wprost niewiarygodne - taaaaka lekkosc i swierzosc, ze czlowiek po prostu nie wie, jak zuzyc energie...

Niektorzy twierdza, ze to moze byc niebezpieczne, jesli ktos naprawde ma kamienie w woreczku, bo te moga zablokowac przewody zolciowe. (Nie slyszalem, zeby sie to kumus stalo)
 
 
are

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 744
Wysłany: Śro Sty 07, 2009 02:11   

Matti napisał/a:
Moze apropo głupoty zachdozi to samo? I największym głupcem jest ten któy mysli że już wszystko wie? Moze Pani lekarz czegos jeszcze nei wie zamiast twierdzi że czegos nie ma na pewno.


Z drugiej strony zdarza sie, ze ktos bredzi jednoznacznie:
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Sty 07, 2009 09:47   

czy są jakieś doniesienia, że u zdrowych ludów coś takiego praktykowano? czy wymyślił to dopiero Małachow i Tombak?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved