Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
"Dziewczynka z rentgenem w oczach"
Autor Wiadomość
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Cze 16, 2009 18:39   "Dziewczynka z rentgenem w oczach"

Cytat:
17-letnia Natasza znana jest w całej Rosji. Posiada zdolności widzenia wnętrza ludzkiego ciała. Dzięki temu dostrzega choroby. Kiedy wraca ze szkoły, oczekuje na nią długa kolejka ludzi potrzebujących pomocy. Niedawno została zaproszona do USA, gdzie przejdzie specjalistyczne testy.


http://peb.pl/filmy-dokum...a-historia.html
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Śro Cze 17, 2009 10:04   

Ta dziewczyna ma juz 21 lat i wlasna klinike.

http://stolica-s.su/index...=3664&Itemid=59

Jestem pod silnym wrazeniem jej wypowiedzi dotyczacej calego swiata.
Ona widzi kule energetyczna w slonecznym splocie i te kule nazywa dusza.
Ta dusza opuszcza cialo przed smiercia.
P.S. Nosze sie z zamiarem przetlumaczenia tego wywiadu.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Cze 17, 2009 10:41   

zawsze intrygowały mnie tego typu zjawiska...ludzki fenomen...
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Cze 17, 2009 12:00   

Kangur napisał/a:

P.S. Nosze sie z zamiarem przetlumaczenia tego wywiadu.


Super. 8-)
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Śro Cze 17, 2009 12:03   

Molka napisał/a:
...zawsze intrygowały mnie tego typu zjawiska...ludzki fenomen...

Molka ja jestem podobny w tym wzgledzie do Ciebie!
Ja na przyklad znam osobe, ktora posiada bardzo duzo "margaryny" sprzedajac ja
zarabia kase i "leczy ludzi" :razz: jednoczesnie sama uwielbia rozprawiac o szkodliwosci
innych od jajek i podgardla produktow. :shock: :hah:

Musze przyznac, ze jestem bardzo zaskoczony taka "ambiwalencjom" :shock: :razz:

Jestem ciekawy co Ty sadzisz na ten temat? 8-)
.
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Śro Cze 17, 2009 12:06   

Kangur napisał/a:
...Ona widzi kule energetyczna w slonecznym splocie i te kule nazywa dusza...


To faktycznie ma niesamowity wzrok albo jest beszczelna oszustka! 8-)
.
Ostatnio zmieniony przez grizzly Śro Cze 17, 2009 23:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Śro Cze 17, 2009 12:08   

grizzly napisał/a:

To faktycznie ma niesamowity wzrok albo jest beszczelna oszustka! 8-)
.

Jeszcze inni powiedzieliby,że jest opętana przez demony :hihi:
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Cze 17, 2009 12:36   

albo zarzuciła dobrego kwasa :medit:







http://www.alexgrey.com/
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Cze 17, 2009 12:45   

grizzly napisał/a:
Molka napisał/a:
...zawsze intrygowały mnie tego typu zjawiska...ludzki fenomen...

Molka ja jestem podobny w tym wzgledzie do Ciebie!
Ja na przyklad znam osobe, ktora posiada bardzo duzo "margaryny" sprzedajac ja
zarabia kase i "leczy ludzi" :razz: jednoczesnie sama uwielbia rozprawiac o szkodliwosci
innych od jajek i podgardla produktow. :shock: :hah:

Musze przyznac, ze jestem bardzo zaskoczony taka "ambiwalencjom" :shock: :razz:

Jestem ciekawy co Ty sadzisz na ten temat? 8-)
.


witaj misiaczku, gdzie byłeś jak Cie nie było? :-D

ambiwalencja, trafne określenie... :what:
pytasz co sądzę na ten temat łoł :-D cóż mam sądzić? tyle sprzeczności , antagonizmów napotykamy w swoim codziennym życiu iż nie sposób się temu praktycznie przeciwstawić, najczęściej możesz tylko ocenić, wyciągnąć wnioski i na tym sprawa się kończy... :-)
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Śro Cze 17, 2009 13:50   

[quote="grizzly"]
Kangur napisał/a:
...Ona widzi kule energetyczna w slonecznym splocie i te kule nazywa dusza.../quote]

To faktycznie ma niesamowity wzrok albo jest beszczelna oszustka! 8-)
.


Misiu.
Przyznasz, ze jest ladna dziewczyna. Moze bys jej zaproponowal badanie wlosa lonowego. Jak myslisz? Przejrzy ciebie przez twoja kudlata skore?
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Cze 17, 2009 13:54   

Kangur napisał/a:

Misiu.
Przejrzy ciebie przez twoja kudlata skore?

:hah: :hah: :hah: oj to by dopiero było, nawet misiaczek wówczas nie musiałby badać konwencjonalnie swoje naczynka krwionośne... :hah:
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Cze 17, 2009 14:21   

Ale metalowej płytki w głowie nie uwidziała. Tłumaczyła się, że stres, że zbyt słabo się skoncentrowała...

Czekam Kangur na artykuł, bo mnie też interesują tego typu rzeczy.

Jako ciekawostkę dodam, że "rysunki rentgenowskie" przedstawiające szkielet i organy żywych zwierząt, ludzi były popularne już jakieś 13-6 tysięcy lat p.n.e. we Francji, w Norwegii 6 tyś lat p.n.e., u naszych eskimosów, prawie we wszystkich kulturach szamańskich oraz sztuce psychodelicznej lat 60.
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
Ostatnio zmieniony przez Waldek B Śro Cze 17, 2009 14:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Cze 17, 2009 14:46   

Cytat:
28 maja 2005

Dziewczynka z rentgenem w oczach

Dziewczynka z rentgenem w oczach Natasza Demkina posiada nadzwyczajny dar. Twierdzi, że widzi wnętrze ludzkiego ciała. Choć opowieść o niej brzmi jakby żywcem wzięta z komiksów science fiction, to lekarze nie zaprzeczają jej zdolnościom. Natasza dostrzega choroby bez konieczności używania ultradźwięków lub aparatu rentgenowskiego.

Matka Nataszy, Tatiana Władimirowna, uważa córkę za zupełnie normalne dziecko, chociaż jak na swój wiek wyjątkowo dojrzałe. Natasza uczyła się wszystkiego szybciej od swoich rówieśników. Mówiła w wieku sześciu miesięcy. Kiedy miała rok recytowała wiersze Puszkina, a gdy ukończyła 3 lata znała alfabet i opanowała jazdę na skuterze śnieżnym. W wieku 10 lat Nataszy usunięto wyrostek robaczkowy. Kiedy wystąpiły komplikacje pooperacyjne – we wnętrzu pozostawiono bawełniane waciki – Natasza musiała przejść drugi zabieg. Wówczas, po miesiącu, odkryła, że widzi wnętrze ludzkiego ciała. Powiedziała matce, że dostrzega coś, co wygląda jak rura od odkurzacza, dwie fasole i pomidor.

Tatiana zrozumiała, że chociaż córka nie znała właściwych terminów, to z pewnością na myśli miała jelita, nerki i serce. W dziecięcym szpitalu w miasteczku Sarańsk, w zachodniej Rosji, lekarze przeprowadzili serię testów sprawdzających czy rzeczywiście wzrok dziewczynki ma właściwości rentgenologiczne. Kiedy jeden z lekarzy poprosił Nataszę o narysowanie wszystkiego co widzi w jego żołądku, dziewczynka zaznaczyła miejsce, w którym miał wrzód. W innym przypadku nie zgodziła się z diagnozą nowotworu u pewnej kobiety, twierdząc, że widzi tylko małą cystę. Po dokładniejszych badaniach okazało się, że Natasza miała rację.

Natasza została zaproszona do Wielkiej Brytanii przez jedną z ogólnokrajowych gazet. Podczas testu zauważyła wszystkie złamania kości i metalowe gwoździe we wnętrzu ciała kobiety, która niedawno uległa wypadkowi samochodowemu. Kobieta była ubrana i jej urazy nie były widoczne gołym okiem. W Rosji Natasza jest ikoną. Codziennie otrzymuje dziesiątki telefonów. Tłum ludzi ustawia się w kolejce przed niewielkim mieszkaniem jej rodziców po konsultacje.

Natasza obecnie ma 17 lat i planuje studia medyczne w Moskwie, aby dalej pomagać ludziom. Ale jej rodziców nie będzie stać na posłanie córki na uniwersytet, jeśli za każdą konsultację nie policzą 400 rubli (około 50 PLN). Po konsultacjach Natasza miewa bóle głowy i jest emocjonalnie wycieńczona, ze względu na choroby jakie rozpoznaje i, jak na ironię, jedyną osobą, u której nie widzi wnętrza ciała jest ona sama.

Qba_HC


http://zjawiska-paranorma...,2,ID25887455,n
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Cze 17, 2009 15:57   

Waldek B napisał/a:
Ale metalowej płytki w głowie nie uwidziała.


Żeby tylko to! Ale ona przecież też twierdziła, że wyrostek robaczkowy po operacji... odrasta! Kiedy usłyszała, że nie ma takiej możliwości, to stwierdziła, że w Rosji tak się wlaśnie dzieje :faint:

Ponoć jej jasnowidzenie zaczęło się po 2 przebytych operacjach (właśnie na wyrostku - pierwsza była by usunąć wyrostek, druga - by usunąć... waciki zostawione po pierszej operacji) w wieku 10 lat.

W artykule od Kangura nie ma nic poza newageowo-ezoterycznym-szamańsko-nawiedzonym bełkotem. Ale jak komuś pasuje, to może się w to zagłębiać do woli. Aha, no i na koniec wzmianka o tym, jak to Natasza mocno się zawiodła na prawosławiu (klechy wg. niej nie chca dzielić się swoją "tajemną wiedzą", podobnie jak różnej maści bioenergoterapeuci rosyjscy, którzy ze sobą nie współpracują tak, jak np. ich zachodni bracia) i teraz ma zamiar wyruszyć do mnichów Tybetańskich, którzy są cudowni i otwarci i dzielą się swą wiedzą z każdym...

Marishka

P.S. U mnie osobiście jej twarz nie wzbudza zaufania, szczególnie te zanikające oczy (w dzieciństwie były trochę większe) i zaciśnięte usta, głos i ta lekka "cwaniaczkowatość" rysująca się na twarzy. Ale to tylko moje subiektywne odczucia.
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Śro Cze 17, 2009 16:22   

Czego to ludzie nie wymyślą :faint:
Jedno jest pewne ;ja jestem jak niewierny Tomasz .
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Śro Cze 17, 2009 22:55   

M i T napisał/a:

W artykule od Kangura nie ma nic poza newageowo-ezoterycznym-szamańsko-nawiedzonym bełkotem.


Ten "belkot" kojarzy mi sie z wieloma saznistymi postami na tym forum.
Faktem jest iz na tescie w Ameryce na siedem dolegliwosci rozpoznala 4 prawidlowo.
A jakie sa diagnozy "specjalistow" medycyny? Nie myla sie?
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved