Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Wto Sty 01, 2013 12:13
Guzek na głowie ?
Autor Wiadomość
Anashi

Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 1
Wysłany: Nie Sty 06, 2008 17:24   Guzek na głowie ?

otóż od dawna zawsze bolała mnie w pewnym miejscu głowa jak położyłam ją na czymś twardym, myślałam że to siniak jakiś albo czaszka mnie boli czy cos w tyl stylu.

jednak wczoraj odkryłam tam malego guzka (to napewno nie siniak!)
ktory przy nacisnieciu boli mnie i przy tym lekko kreci mi sie w glowie.

dodam że zazwyczaj zmeczenie,zawroty i bol glowy to u mnie codziennosc ( ale to chyba od komputera;) )

zastanawia mnie co to jest? moze ktos wie co to moze byc?
czy iść z tym do lekarza, bo troche to wydaje się błachostką. :x
Ostatnio zmieniony przez Molka Pią Wrz 23, 2011 21:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8790
Wysłany: Nie Sty 06, 2008 18:34   

Witam!
To mogą być tak różne rzeczy, że jednak namawiam do
konsultacji lekarskiej i jakichś badań.
Z tym, że jeżeli już miałby być pobierany wycinek, to raczej należy wyciąć od razu cały guzek, a potem go badać.
Pozdrawiam
Witold Jarmołowicz
 
 
berta85

Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 120
Wysłany: Pon Sty 21, 2008 22:28   

a ja ostatnio wykrylam guzek nie wiem czy mozna tak to nazwac zgrubienie na reku w czesci nadgarstka. i zaczyna sie powiekszac i bolec bylam u lekarza powiedzial ze nie wie gdzie mnie skierowac:(kiepska pomoc specjalisty nie uwazacie?
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Wto Sty 22, 2008 10:30   

berta85 napisał/a:
a ja ostatnio wykrylam guzek nie wiem czy mozna tak to nazwac zgrubienie na reku w czesci nadgarstka. i zaczyna sie powiekszac i bolec bylam u lekarza powiedzial ze nie wie gdzie mnie skierowac:(kiepska pomoc specjalisty nie uwazacie?



Moim zdaniem nie powinnaś zwracac uwagi na byle jakie zgrubienie
i juz panikowac najlepiej wyluzowac się.Psychika jest lepszym lekarzem
potrawi zdziałac cuda,wystarczy jej pomóc,a pomocą ta napewno jest odpowiednie odżywianie,oraz chęc niesienia pomocy innym,tak aby zając swój umysł innymi sprawami niż własne dolegliwości,które praktycznie są dopiero wtedy stwierdzane kiedy ich sami szukamy.
 
 
kiwi4


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 823
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 14:40   guzek

guzek na przegubie może być spowodowany chorobą stawów, często mają tą dolegliwość fryzjerki; powodem jest ołów oraz inna chemia; może to być gościec lub inne coś; zrób badania i napisz; powodzenia w szybkich badaniach
_________________
marzena kiwi
 
 
kiwi4


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 823
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Kwi 07, 2008 14:46   guzek na głowie

to może być odmiana kaszaka, to można chirurgicznie usunąć bez pobytu w szpitalu; bywają nawroty; nigdy nie miałam od ludzi odpowiedzi co do chemicznego składu kaszaka; nikt nie myśli, żeby zmniejszyć ryzyko nawrotów; zrób badania, musisz być pewna,że to nic grożnego
_________________
marzena kiwi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved