Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Wto Sty 01, 2013 11:51
B S M - to działa!!!
Autor Wiadomość
Jaro


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 258
Wysłany: Pią Kwi 04, 2008 16:40   B S M - to działa!!!

Witam po dłuższej nieobecności!

Chcę się czymś z Wami podzielić. Od roku zaczęła pojawiać mi się krew przy robieniu kupy. Najpierw to było sporadycznie, tj co parę miesięcy, ale za każdy razem coraz częściej. Ostatnie 2 miesiące - było to już prawie codziennie... Byłem przerażony bo myślałem, że jakiś cholerny rak mnie zaczyna trawić. Ustaliłem sobie, że jeśli nie wyleczę się w tydzień (!) to idę do szpitala na badania. Sięgnąłem po BSM i następnego dnia krwi już nie było. Dziś jestem już 19 dni od zniknięcia krwi po pierwszym "zabiegu" BSM. Jestem dobrej myśli, mam nadzieję że sobie z tym poradzę. Oprócz tego kilka dni temu, przypadkiem zauważyłem, że duże blizny na tylnej ścianie gardła po ciężkiej ropnej infekcji, jaką miałem ok 10 lat temu, ładnie zaczęły znikać :) Nieprawdopodobne może to jest, ale czytam na różnych forach, jak zdesperowani ludzie, którym już medycyna akademicka dała bilet do bozi - wyszli z najgorszych chorób, również i raków z przerzutami. Wobec takich relacji, mój osobisty sukces jest bledziutki ;) Po jelitach będę usuwał znamiona - mam ich kilka na plecach, a skoro można je bezboleśnie i za darmo "rozpuścić" - to czemu nie 8) O postępach Was poinformuję, papa
 
 
 
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 13:40   Re: B S M - to działa!!!

Jaro napisał/a:
Witam po dłuższej nieobecności!

Chcę się czymś z Wami podzielić. Od roku zaczęła pojawiać mi się krew przy robieniu kupy. Najpierw to było sporadycznie, tj co parę miesięcy, ale za każdy razem coraz częściej. Ostatnie 2 miesiące - było to już prawie codziennie... Byłem przerażony bo myślałem, że jakiś cholerny rak mnie zaczyna trawić. Ustaliłem sobie, że jeśli nie wyleczę się w tydzień (!) to idę do szpitala na badania.


Witam
Zacytuję Ciebie sprzed 9 miesięcy:

"Sam w to nie mogę uwierzyć, dziś odebrałem wyniki z laboratorium szpitalnego i opad szczeny: HDL 56%!!! Ale jaja, to ciekawe co na to dr Guru i spółka? hehe
"jem ok 400g W, 150 - 200g B i ok 100g T"

No cóż chyba po raz pierwszy nie powiesisz psów na tym którego nazywasz dr Guru.

więcej tutaj: http://www.dobradieta.pl/...&highlight=jaro

Pozdrawiam
 
 
Jaro


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 258
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 14:22   

O, mam recenzenta!
Nie wspomniałem o tym, że w tym czasie brałem 2x cykle sterydowe, piłem kiedy tylko miałem na to ochotę i czas, paliłem no i ogólnie prowadziłem "niezdrowy tryb życia" :P Dorobiłem się tego sam - zemsta natury i tyle, proste jak drut, nie mam do nikogo pretensji! Nie napisałem również, że to sprawa diety lecz, że BSM mnie leczy. Nic więcej. Polecam tą metodę, gorąco! I bez uszczypliwości proszę
 
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 14:30   Re: B S M - to działa!!!

Jaro napisał/a:
Witam po dłuższej nieobecności!

Chcę się czymś z Wami podzielić. Od roku zaczęła pojawiać mi się krew przy robieniu kupy. Najpierw to było sporadycznie, tj co parę miesięcy, ale za każdy razem coraz częściej. Ostatnie 2 miesiące - było to już prawie codziennie... Byłem przerażony bo myślałem, że jakiś cholerny rak mnie zaczyna trawić. Ustaliłem sobie, że jeśli nie wyleczę się w tydzień (!) to idę do szpitala na badania. Sięgnąłem po BSM i następnego dnia krwi już nie było. Dziś jestem już 19 dni od zniknięcia krwi po pierwszym "zabiegu" BSM. Jestem dobrej myśli, mam nadzieję że sobie z tym poradzę. Oprócz tego kilka dni temu, przypadkiem zauważyłem, że duże blizny na tylnej ścianie gardła po ciężkiej ropnej infekcji, jaką miałem ok 10 lat temu, ładnie zaczęły znikać :) Nieprawdopodobne może to jest, ale czytam na różnych forach, jak zdesperowani ludzie, którym już medycyna akademicka dała bilet do bozi - wyszli z najgorszych chorób, również i raków z przerzutami. Wobec takich relacji, mój osobisty sukces jest bledziutki ;) Po jelitach będę usuwał znamiona - mam ich kilka na plecach, a skoro można je bezboleśnie i za darmo "rozpuścić" - to czemu nie 8) O postępach Was poinformuję, papa


Jaro mam nadzieję,że juz niedługo dowiesz sie,że to,że masz wyniki holesterolu w normie wcale nie musi świadczyc o Twoim dobrym odżywianiu.A to co pamiętam jak pisałeś o Kwaśniewskim chyba się dzisiaj do Ciebie uśmiecha,Niewiem czy wiesz ale wrzodziejące zapalenie jelita grubego,jest traktowane jako błedy żywieniowe i nic Ciebie juz nie uratuje, atym bardziej to co ty jesz bo mozesz sie spotkac z tym ze z bardzo dobrymi wynikami przyjdzie umierac,a tak może byc.
Moja rada czym prędzej zastosuj u siebie właśnie DO kwaśniewskiego ,bo tylko to może dac tobie wyleczenie jelit które niestety tak szybko sie nie goją,ale mozesz tez jeśc dalej jak pisałes bez żadnych diet,i co sie Tobie podoba,bo oczywiście jelito grube można wyciąc i życ do końca życia z workiem na kał
 
 
JUREK

Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 62
Wysłany: Nie Kwi 06, 2008 11:49   Re: B S M - to działa!!!

Jaro napisał/a:
Witam po dłuższej nieobecności!

Chcę się czymś z Wami podzielić. Od roku zaczęła pojawiać mi się krew przy robieniu kupy. Najpierw to było sporadycznie, tj co parę miesięcy, ale za każdy razem coraz częściej. Ostatnie 2 miesiące - było to już prawie codziennie... Byłem przerażony bo myślałem, że jakiś cholerny rak mnie zaczyna trawić. Ustaliłem sobie, że jeśli nie wyleczę się w tydzień (!) to idę do szpitala na badania. Sięgnąłem po BSM i następnego dnia krwi już nie było. Dziś jestem już 19 dni od zniknięcia krwi po pierwszym "zabiegu" BSM. Jestem dobrej myśli, mam nadzieję że sobie z tym poradzę. Oprócz tego kilka dni temu, przypadkiem zauważyłem, że duże blizny na tylnej ścianie gardła po ciężkiej ropnej infekcji, jaką miałem ok 10 lat temu, ładnie zaczęły znikać :) Nieprawdopodobne może to jest, ale czytam na różnych forach, jak zdesperowani ludzie, którym już medycyna akademicka dała bilet do bozi - wyszli z najgorszych chorób, również i raków z przerzutami. Wobec takich relacji, mój osobisty sukces jest bledziutki ;) Po jelitach będę usuwał znamiona - mam ich kilka na plecach, a skoro można je bezboleśnie i za darmo "rozpuścić" - to czemu nie 8) O postępach Was poinformuję, papa

A na czym polega owe BSM. Może ktoś przybliżyć tentemat?
 
 
Jaro


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 258
Wysłany: Nie Kwi 06, 2008 13:04   

http://www.samoleczeniebsm.pl/ - to najbardziej wyczerpujące źródło informacji na ten temat + fora o łuszczycy:
http://luszczyca.info/viewtopic.php?t=60
http://www.luszczyca.pl/r...4,40514,quote=1
oprócz tego jest sporo postów na różnych forach dotyczących rozmaitych chorób, ktoś wtrąca swoje doświadczenia o BSM i zachęca innych. Na ogół podejście forumowiczów jest sceptyczne lub co najwyżej z rezerwą, jeśli już ktoś się skusi i spróbuję to później są salwy radości i niedowierzania, że to COŚ tak działa - takie relacje są dla mnie najlepszą rekomendacją tej metody. Na stronach o łuszczycy wrzucają ludzie fotki z postępów leczenia, to najbardziej przemawia do wyobraźni... Niestety nie można stosować jakichkolwiek środków chemicznych obcych dla ustroju: leków, większości suplementów diety, ziół, kawy, czarnej herbaty, ALKOHOLU (!!!) - to dla mnie najgorsze do przebolenia. No, ale coś za coś - dostaje się bardzo dużo w zamian za reżim wstrzemięźliwości, można sobie odmówić używek jeśli chce się być szybko zdrowym.
 
 
 
brewa 

Dołączył: 30 Sty 2005
Posty: 38
Skąd: Elbląg
Wysłany: Czw Maj 29, 2008 09:30   

Jaro napisał/a:
Na ogół podejście forumowiczów jest sceptyczne lub co najwyżej z rezerwą, jeśli już ktoś się skusi i spróbuję to później są salwy radości i niedowierzania, że to COŚ tak działa - takie relacje są dla mnie najlepszą rekomendacją tej metody.
Muszę przyznać, że z ciekawości kupiłem książkę z płytą. Jestem pod wrażeniem, nie wiem jak to działa i nie chcę wiedzieć. Działa. Polecam.
_________________
Leszek eb
 
 
 
Nelka 

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 253
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon Cze 02, 2008 16:38   

Ja też zaczęłam stosować. Na mnie też działa. Dzieki Jaro!
Nelka
 
 
Jaro


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 258
Wysłany: Nie Cze 08, 2008 08:39   

Ja już trzy miesiące jestem wolny od tej przypadłości z ciągłym krwawieniem z jelita, zrobiłem sobie odpoczynek żeby nadrobić zaległości z % 8) , a później wracam do bsm żeby usunąć kilka znamion i pieprzyków tu i tam ;) Wszystkim, którzy zastosowali tą metodę życzę tylko cierpliwości - ona gwarantuje efekt, a on jest pewny, tylko zależy czy i ile chcemy poświęcić. POZDR!
 
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Nie Cze 08, 2008 11:11   

Jaro napisał/a:
...Nie napisałem również, że to sprawa diety lecz, że BSM mnie leczy...


Faktycznie chyba masz racje "bsm" jest dla
ciebie wymyslona, bo dziala na ciebie 8) :hah:

I wlasnie o to chodzi !!! 8)

Dla "kazdego" cos "mundrego" 8) :hah:

Jaka przyroda jest piekna!!! 8)
Od "bakteri" do "kononowicza" cum bajszpil 8) :hah:
 
 
Jaro


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 258
Wysłany: Nie Cze 08, 2008 16:02   

pieski szczekają a karawana idzie dalej...
 
 
 
Jaro


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 258
Wysłany: Nie Cze 08, 2008 22:11   

Nelka i Brewa, skoro twierdzicie że działa, to podzielcie się co zauważyliście, jakie są postępy i co leczycie - oczywiście, jeśli się nie krępujecie, a zresztą czego się wstydzić, ja napisałem, że z tyłka mi się lało przy prawie każdym posiedzeniu na tronie :? - więc śmiało!
 
 
 
brewa 

Dołączył: 30 Sty 2005
Posty: 38
Skąd: Elbląg
Wysłany: Pon Cze 09, 2008 08:14   

Jaro napisał/a:
Nelka i Brewa, skoro twierdzicie że działa, to podzielcie się co zauważyliście, jakie są postępy i co leczycie
Zauważyłem, że ciśnienie rozkurczowe spadło mi z 92-93 na 84-86 i się utrzymuje, lepiej się wysypiam i może to śmieszne ale czuję się jakoś inaczej, lepiej, zdrowiej. Ponadto mam „lżejsze nogi”.
_________________
Leszek eb
 
 
 
Jaro


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 258
Wysłany: Pon Cze 09, 2008 09:13   

Typowe :) Cieszę się! Gratuluję i tak trzymać!
U mnie, w trzeci czy czwarty dzień od rozpoczęcia przygody z BSM zauważyłem, że mój mocz jest zupełnie nienormalny - nie był słomkowy jak się zwykło opisywać jego barwę, tylko szary (jak rozbełtany w wodzie tynk) z minimalnie żółtawym odcieniem, ale dominował szary, poza tym był gęsty i nieprzeźroczysty. Taki syf lał się ze mnie dwa dni. Jak sądzę to z nerek poszły jakieś złogi o jakich nie miałem nawet pojęcia.
Pozdr!
 
 
 
Nelka 

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 253
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon Cze 09, 2008 14:51   

U mnie poprawiłło się samopoczucie. Zmniejszyło sie nieprzyjemn uczucie w okolicach woreczka żółciowego i wątroby ( na usg stwierdzono błotko po kamieniech, które rozpuściły się na DO). Muszę dodać, że to błoto utrzymywało się dość długo (kilka lat) i pomimo stosowania MO wg. Słoneckiego. Zmniejszyło się też cisnienie ze 170 na 100 do 139 na 67.
Nelka
 
 
Jaro


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 258
Wysłany: Pon Cze 09, 2008 21:39   

Wspaniale, a to dopiero początek, z czasem będzie coraz więcej na plus. Wytrwaj i tak trzymaj! Pozdr!
 
 
 
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Śro Sie 06, 2008 12:19   

Witaj Jaro!

Skonczyles juz z magnetyzmem i zaczales propagowc BSM.
Z osobistego doswiadczenia (stosowalem to rozne ukladanie rak) przez dwa lata, bo mialem duzo czasu i moglem sobie na to pozwolic.
To jest wielka bujda na resorach. Zachowanie drozdzy w polu magnetycznym sprawdzilem sam, bo od ciebie nikt sie nie doczekal odpowiedzi. Druga bujda.Te wszystkie twoje porady, to mozna rozbic o kant . Przepisujesz porady z ksiazek lekarskich i udajesz wielkiego znawce, a sam nie wiesz co to znaczy.
Kangur.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
 
mm4

Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 226
Wysłany: Śro Sie 06, 2008 13:03   

Czemu tak sadzisz.Uzasadnij uargumentuj.
 
 
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Śro Sie 06, 2008 22:28   

Cytat:
Nie wspomniałem o tym, że w tym czasie brałem 2x cykle sterydowe, piłem kiedy tylko miałem na to ochotę i czas, paliłem no i ogólnie prowadziłem "niezdrowy tryb życia" Dorobiłem się tego sam - zemsta natury i tyle, proste jak drut, nie mam do nikogo pretensji!


Panie Jaro
Niezależnie od pozytywnych efektów metody BSM, czy nie jest tak, że to po prostu alkohol powodował te krwawienia i hemoroidy? Szczególnie niektóre gatunki piwa dają takie efekty już po kilkunastu dniach regularnego łykania. Nie powiem które, bo nie chcę uprawiać negatywnej reklamy.
Zresztą każdy alkohol sprzyja występowaniu krwawień.
Pozdrawiam
JW
 
 
mm4

Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 226
Wysłany: Czw Sie 07, 2008 08:41   

A czemu by nie? jak coś jest skodliwe to czemu by o tym milczeć? Lepiej powiedziec by uratowac cześc ludzi przed zaszkodzeniem sobie.
 
 
Jaro


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 258
Wysłany: Sob Sie 09, 2008 19:18   

Panie Kangur, nawet nie chcę mi się do Ciebie człowieku liter wystukiwać na klawiaturze bo szkoda palców, jedz smalec dalej i z bogiem...


Szanowny Panie Witoldzie, w pełni się zgadzam z tym, sam doszedłem również do podobnych wniosków i zauważyłem, że solidniejsze popijanie piwa lub wina przez dłuższy czas, skutkuje krwawieniami z dziąseł oraz z ..... Nie doszedłem, które to konkretnie "marki" są za to odpowiedzialne, ale coś istotnie w tym jest! Stąd ostatnio unikam na ile to możliwe procentów :?
Pozdr!
 
 
 
ali
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lut 08, 2009 21:28   

witaj Jaro
kupe lat minęło

dalej świrujesz i masz problemy

a ciemny optybeton ma się świetnie
mimo że startował z dwukrotnie większym garbem
co Ty na to?
dalej chcesz świrować?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved