Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Wto Sty 01, 2013 12:13
bezplodnosc i nadwaga
Autor Wiadomość
kena1980

Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 3
Skąd: Niemcy
Wysłany: Czw Maj 15, 2008 15:21   bezplodnosc i nadwaga

Mam na imie Marzena i pewne klopoty ze zdrowiem. skonczylam 28 lat, lecze sie hormonalnie (nie moge zajsc w ciaze), do tego mam nadwage. do tej pory dzieki cwiczeniom udalo mi sie zgubic 10 kilo. ale teraz waga stoi w miejscu pomimo wysilku jaki wkladam w cwiczenia...
zaczelam stosowac kuracje czosnkowa. minal tydzien a ja nie widze efektow. czasem po zazyciu kropli boli mnie glowa i jest mi slabo. kuracje stosuje aby zrzucic zbedne kilogramy. mam tez nadzieje ze moze troche pomoze ona na moja bezplodnosc.
czasem nie mam juz sily walczyc ani z kilogramami ani z bezplodnoscia. bardzo prosze o rade, jesli ktos ma doswiadczenie w tych tematach.

:sad:
 
 
kiwi4


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 823
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw Maj 15, 2008 15:26   

Wejdż, przedwczesne wygasanie czynności jajników
_________________
marzena kiwi
 
 
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Czw Maj 15, 2008 16:15   Re: bezplodnosc i nadwaga

kena1980 napisał/a:
...bardzo prosze o rade, jesli ktos ma doswiadczenie w tych tematach...


Dobry "specjalista" od leczenia dieta
dla przyszlej mamy i taty 8)

Modlitwa nie zaszkodzi 8) (jesli nalezysz do "ELITY" to niezadziala 8))

Unikac jak ognia, "postkomunistycznych doktorow"(specjalizacje za donoszenie na wszystkich a w glowie sieczka- co najmniej 50% lekarzy)

Unikac jak zarazy wszelkiej masci "znachorow" i "szarlatanow" tombakopodobnych 8)

I bedzie dobrze :)

PS
Przepraszam za "hamstwo" :hah:
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Czw Maj 15, 2008 20:32   Re: bezplodnosc i nadwaga

kena1980 napisał/a:
Mam na imie Marzena i pewne klopoty ze zdrowiem. skonczylam 28 lat, lecze sie hormonalnie (nie moge zajsc w ciaze), do tego mam nadwage. do tej pory dzieki cwiczeniom udalo mi sie zgubic 10 kilo. ale teraz waga stoi w miejscu pomimo wysilku jaki wkladam w cwiczenia...
zaczelam stosowac kuracje czosnkowa. minal tydzien a ja nie widze efektow. czasem po zazyciu kropli boli mnie glowa i jest mi slabo. kuracje stosuje aby zrzucic zbedne kilogramy. mam tez nadzieje ze moze troche pomoze ona na moja bezplodnosc.
czasem nie mam juz sily walczyc ani z kilogramami ani z bezplodnoscia. bardzo prosze o rade, jesli ktos ma doswiadczenie w tych tematach.

:sad:


Kena1980 Myślę że możesz podyskutowac na ten temat ,w mtym temacie spróbuj
.http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=1122.0
 
 
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Czw Maj 15, 2008 21:16   Re: bezplodnosc i nadwaga

jurek 1946 napisał/a:

http://forum.dr-kwasniews...hp?topic=1122.0


Napisz jeszcze na ktorej stronie tego watku szukac informacji.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
 
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 15, 2008 21:47   

Kena, wejdź na stronę Kwaśniewskiego a na efekty długo nie będziesz czekać - jedz salceson, boczek, podgardle, etc. :]
 
 
kena1980

Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 3
Skąd: Niemcy
Wysłany: Czw Maj 15, 2008 21:59   Re: bezplodnosc i nadwaga

bardzo prosze o rade, jesli ktos ma doswiadczenie w tych tematach.




DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA ODPOWIEDZI I PODPOWIEDZI :)
 
 
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Pią Maj 16, 2008 10:22   

hej Marzena,
a jaka diete stoujesz?niezaleznie od diety srodki hormonalne sa ostatnia rzecza jaka sie powinno brac pod uwage,mozna sie nimi wspomagac bedac na low-carbie bo uklad hormonalny jest stabilny i jest to w miare bezpieczne ale bedac na diecie "cywilizacyjnej"czyli takiej "normalnej" to niezbyt dobre rozwiazanie.Najpierw sposob zywienia potem hormony.
Sa przypadki mlodych kobiet ze po zaprzestaniu stosowania tabletek antykoncepcyjnych nie moga wejsc w normalny cykl miesiaczkowy,po pewnym czasie "standarowi" lekarze zapisuja hormony na wywolanie cyklu co z reguly skutkuje ale jest okupione duzymi stratami,a gosporarka hormonalna i tak jest rozregulowana.Mowi sie ze po pewnym czasie koniecznie trzeba zastosowac te hormony bo inaczej kobieta pozostanie bezplodna,ja znam jedna co czekala 7 miesiecy i dostala okres i najprawdopodobniej wszystko jest teraz ok:)a zwykly lekarz dawno by jej zapodal hormony,od kiedy pamieta miala problemy z okresem,do tego w ostatnim roku brania tabletek wystepowaly niespodziewane krwawienia ale teraz jest si.Oczywiscie jest ona na Low-Carbie.pisze Tobie to po to zebys sie zainteresowala swoim zywieniem,niestety to co pisze Grizzly to racja ze musisz znalezc osobe ktora bedzie dietetykiem,ginekologiem i biochemikiem w jednym i do tego bedzie lubila to co robi! aby byc w dobrych rekach,bo zwykly ginekolog zrobi Tobie badania,spojrzy na wyniki i zapisze tabletki i pewnie mu przez glowe nie przejdzie ze wystarczy zmienic proporcje skl.pokarmowych w diecie.

Pozdrawiam
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Pią Maj 16, 2008 17:11   Re: bezplodnosc i nadwaga

kena1980 napisał/a:
bardzo prosze o rade, jesli ktos ma doswiadczenie w tych tematach.

DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA ODPOWIEDZI I PODPOWIEDZI :)


Kena uwierz w to co piszemy ten temat napewno znajdziesz na forum dr.kwaśniewskiego.
Szukasz to napewno znajdziesz. Dobrze by też było aby Twój partner też wykluczył czy to nie jest czasami jego wina,bo niestety męskości nie mierzy się wielkością mieśni.Bywa i tak że pięknie zbudowany męższczyzna musi szukac pomocy u małego grubego specjalisty.
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Sob Maj 17, 2008 19:23   

Matti napisał/a:
O kurcze to mnie jeszcze nie spotkało .

Co do fora Kwasniewskiego to śmiem twierdzić ze te fora sie diametralnie różnia i nie jestem pewny czy znajdziesz tam to co tutaj.Raczej coś innego ale moze i część sie pokrywa.


Najlepiej niech Ona sama to osądzi,gdzie na ten temat znajdzie
wiekszą pomoc,każdy ma swój rozum ,wystarczy aby sama przeczytała
My napewno nie powinniśmy jej radzic,że jak zastosuje LC. i odbuduje swoje mięśni to ta przypadlośc jej minie,i urodzi pięcioraczki.
Kena proponuję abyś sama przeszukała tematy na forum dr.Kwaśniewskiego.
 
 
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Sob Maj 17, 2008 22:00   

Cytat:
Najlepiej niech Ona sama to osądzi,gdzie na ten temat znajdzie
wiekszą pomoc,każdy ma swój rozum ,wystarczy aby sama przeczytała
My napewno nie powinniśmy jej radzic,że jak zastosuje LC. i odbuduje swoje mięśni to ta przypadlośc jej minie,i urodzi pięcioraczki.
Kena proponuję abyś sama przeszukała tematy na forum dr.Kwaśniewskiego.

oby nie piecioraczki,jak przejdzie na low-carb to moze tylko skorzystac i to chyba mozemy doradzic :)
 
 
kena1980

Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 3
Skąd: Niemcy
Wysłany: Sob Maj 17, 2008 23:24   

dzieki Wam wszystkim, troche przegladalam to forum, musze sie jeszcze bardziej w nie zaglebic i wtedy zobaczymy co dalej :)
 
 
jurek 1946

Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 1062
Skąd: LUBUSKIE
Wysłany: Nie Maj 18, 2008 10:33   

kena1980 napisał/a:
dzieki Wam wszystkim, troche przegladalam to forum, musze sie jeszcze bardziej w nie zaglebic i wtedy zobaczymy co dalej :)


I to jest dobre rozwiązanie,najpierw poznaj,a potem zastosuj.
Może w tym brak jest jeszcze potwierdzenia u lekarza ,który zna temat
diety którą zechcesz zastosowa.Grizli jest w tej temacie cały czas zgodny,
że dobry specjalista potrafi ustawic jak,gdzie i kiedy.
 
 
Pijo71

Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 26
Skąd: Prabuty
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 11:12   

Dietka to podstawa a oprócz tego radziłbym nie unikać wszelkiej maści szarlatanów i znachorów . Mam sporo doświadczeń w tym temacie i myślę ze czasami warto . Pozdrawiam
 
 
kiwi4


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 823
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 11:44   

Pozdrawiam, mam dużo ludzi wdzięcznych, ale zawsze wysyłam do lekarza, oczywiście jak ktoś nie był, bo i tacy są. Lepiej dwie głowy, a nie jedna chociaż nieraz kiwam głową, lepiej nić nie mówić, l;udzie coraz częściej zrażają sie do lekarzy, ale ja znam też normalnie, myślących.
_________________
marzena kiwi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved