Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego za miedzą kasują posty.
Autor Wiadomość
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Śro Gru 23, 2009 13:21   Dlaczego za miedzą kasują posty.

No dobrze, powiedzmy to raz na zawsze, żeby zakończyć te spekulacje.
Padały tu różne domysły i próby doszukiwania się logiki w czymś, co jest logiczne inaczej.
Rzecz nie w tym, kto i co pisze, ale ile jest miejsca na serwerze. Jak miejsca mało, to Admin wyrzuca, co popadnie. Najchętniej te osoby, które czymś się naraziły, ale niekoniecznie. Co widać na przykładzie prawowiernej dr Witoszek i paru innych forumowiczów.
Wzorem swojego ojca, Admin ma w głębokim poważaniu wszystkich, włącznie z rozmodlonymi zwolennikami. Czemu zresztą dawał wyraz swoim zachowaniem na spotkaniach OSBO. Dlatego dla oszczędności czasu, na swoim forum tnie i banuje jak leci.

Oszczędza w ten sposób ze 300 zł rocznie, czyli miesięcznie równowartość flaszki wódki. Jak widać, tyle mniej więcej są warci dla niego forumowicze, z sympatyczną panią dr Witoszek włącznie.
I tyle. Żadnego tajnego zamysłu w tym nie ma. Ani tołku (jak mawiają bracia Rosjanie).

Aha, żeby nie było niejasności. Proszę nie przekręcać moich słów.
Nie napisałem, że Admin lubi sobie popijać wódkę.
Flaszka wódki to tylko taka ilustracja oszczędzanej kwoty. Może być porcja golonki z musztardą. Cholera, i znowu z wódką. Co jest, ciągle krążymy koło alkoholu. To pewnie przez te święta.

Więc żeby uciąć spekulacje. Admin, którego podziwiam za niezwykłe dokonania, nigdy przy mnie wódki nie pił, nawet wtenczas, gdy Prezes Pułkownik wysponsorował flaszkę brandy. Sorry, flaszki w liczbie mnogiej, była więcej niż jedna, bo i towarzystwo liczne.
Czy Admin lubi sobie popijać w samotności, tego absolutnie nie mogę stwierdzić, bowiem nigdy nie zaobserwowałem oznak wskazujących.
No i wreszcie nie ma tym nic nagannego, jeżeli po znojnym dniu wypijamy sobie drinka, czy kieliszek whisky. Nie ma sie czego wstydzić. Spójrzmy na takiego Churchilla, albo z bliższych czasów Jelcyna. Prezydent, nomen omen Kwaśniewski, też za kołnierz nie wylewał. Wszyscy słusznych gabarytów, ponieważ przypomnijmy, flaszka wódki to 1000kcal czystej, błyskawicznie przyswajalnej energii, która natychmiast jest przetwarzana na tłuszcze.
Pamiętajmy o tym, żebyśmy się zbytnio nie naenergetyzowali i przeżyli w zdrowiu i radości Święta Anno Domini 2009.
Czego nam wszystkim, Drodzy Forumowicze, życzę.
JW
 
     
seanor

Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 249
Wysłany: Śro Gru 23, 2009 16:32   

Następny się wysilił, hehehe
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Śro Gru 23, 2009 18:26   

A tu ciekawostka

http://forum.dr-kwasniews...150.0;topicseen
 
     
alejasienieznam 

Wiek: 35
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 340
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Gru 23, 2009 18:38   

dario_ronin napisał/a:
A tu ciekawostka

http://forum.dr-kwasniews...150.0;topicseen


Empire strikes back :shoot:
 
     
szukającyprawdy

Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 33
Wysłany: Śro Gru 23, 2009 19:00   

hahahahahahahaha...

Jak można być na tyle głupim żeby wkładać samemu nogę we własne sidła hahahahahahaha...

Samemu sobie zaciskać pętle na szyi...

Najpierw nabrudzić potem robić wszystko aby ukryć brudy a potem iść do sądu bez niczego przeciw tym faktom i pozwalać żeby wszystkie wyszły na jaw sądownie a potem zostały opublikowane na forum na które sie samemu odsyła w temacie aby ludzie to ZOBACZYLI

Hahahahahahahahahahahahha

Cóż to niesamowita okazja administrator dobrediety dostał niesamowity prezent gwiazdkowy..



Jest to straszak i jako że znam ich myśli próbują oni ukrócić Witoldowi J. i forumowiczom język.Ale ślepo nie widzą że strata będzie 30x wieksza niz zysk.



Jak sprawić żeby morderca nie mordował? nastraszyć go że spotka go krzywda np krzesło.
Jak zamknac komuś usta? Nastraszyc go że spotka go coś złego jak odszkodowanie orzeczone przez sąd. Wspomnienia o policyjnych technikachjednakmiały coś w sobie.
No ale jeśli sie nie ma żadnych dowodów podstaw i dostanie sie po ? hahahahahaha dlatego mnie to smieszy.

Niestety chłopcy kochani wszystkie brudy wyjdą na jaw.Nie ma nic ukrytego co nie mogłoby zostać ujawnione.Jeśli zamykacie droge prawdzie wy łamiecie prawo i wy za to ZAPŁACICIE!! a nie ten kto ją wyjawnia.ON otrzyma nagrodę.
Ostatnio zmieniony przez szukającyprawdy Śro Gru 23, 2009 19:03, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Baldhead 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 475
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 24, 2009 13:04   

Wszystko zależy, jak sformułowany będzie akt oskarżenia - jakie dowody zostaną przedstawione. Miejmy nadzieję, że pozwany je zaprezentuje :)
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Gru 24, 2009 22:27   

Sformułowany będzie umiejętnie . Poruszy kwestie nie do podważenia.Jesli w pozwie nie będzie słowa o biochemii tudzież o filologii angielskiej to Wysokiego Sądu te kwestie nie będą w ogóle obchodziły,a dlaczego? Bo mu za to nie płacą.
 
     
Ewa Bednarczyk-Witoszek

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 438
Wysłany: Pią Gru 25, 2009 15:23   Re: Dlaczego za miedzą kasują posty.

Witold Jarmolowicz napisał/a:
prawowiernej dr Witoszek ...

Nie tak do końca...
Nie uznaję stałych stosunków BTW na stałe. Okazuje się, że B dla niskich i małoumięśnionych kobiet (czy chorób skóry u dzieci/młodziezy czy chorób żołądka u optymalnych czy chorób jelit u optymalnych...i tak można wymieniać...) jest mniejsze niż dla wysokich umięśnionych mężczyzn czy cukrzyków czy zaczynających likwidowanie rozbudowanej obsługi węglowodanów. Zatem BTW u każdej osoby jest inne, ba inne jest także dla każdej pory dnia czy inne jest również dla każdej pory roku...
Uznaję zares.
Nie uznaję jedzenia żółtek codziennie... latami. Owszem jak jest zapotrzebowanie... dla jednego na 1 miesiąc, dla drugiego na 6 miesięcy codziennie... Jeżeli takie zapotrzebowanie trwa dlużej - trzeba się przyjrzeć wnikliwie trudnej sytuacji rodzinnej/społecznej pacjenta (mozliwe, że objawy ciężkiej choroby z powodu której osoba zmieniła dietę trwają nadal...)
Zgadzam się przy tym, że żółtka "leczą na wczoraj" pod warunkiem, że nie są jadane codziennie.
_________________
Ewa Bednarczyk-Witoszek
Ostatnio zmieniony przez Ewa Bednarczyk-Witoszek Pią Gru 25, 2009 15:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Pią Gru 25, 2009 17:12   Re: Dlaczego za miedzą kasują posty.

Ewa Bednarczyk-Witoszek napisał/a:

Nie uznaję stałych stosunków BTW na stałe.
Nie uznaję jedzenia żółtek codziennie... latami. Owszem jak jest zapotrzebowanie... dla jednego na 1 miesiąc, dla drugiego na 6 miesięcy codziennie... Jeżeli takie zapotrzebowanie trwa dlużej - trzeba się przyjrzeć wnikliwie trudnej sytuacji rodzinnej/społecznej pacjenta (mozliwe, że objawy ciężkiej choroby z powodu której osoba zmieniła dietę trwają nadal...)
Zgadzam się przy tym, że żółtka "leczą na wczoraj" pod warunkiem, że nie są jadane codziennie.


nie widzę uzasadnienia aby odradzać jadanie żółtek codziennie
zdrowemu mogą szkodzić????
Ostatnio zmieniony przez ali Pią Gru 25, 2009 17:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Ewa Bednarczyk-Witoszek

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 438
Wysłany: Sob Gru 26, 2009 14:30   

Uzasadnienie zajęłoby kilkanaście stron.
Zdrowych nie ma, są tylko mniej i bardziej chorzy, przy czym jedni są chorzy na to, a inni na tamto.
_________________
Ewa Bednarczyk-Witoszek
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Sob Gru 26, 2009 14:48   

To prosze nas odeslac do pismiennictwa jezeli to tyle pisaniny..
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Ewa Bednarczyk-Witoszek

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 438
Wysłany: Sob Gru 26, 2009 17:00   

niestety to jeszcze nie jest napisane.
_________________
Ewa Bednarczyk-Witoszek
 
     
plej_tssz 

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 894
Wysłany: Sob Gru 26, 2009 17:05   Re: Dlaczego za miedzą kasują posty.

Cytat:
zy cukrzyków czy zaczynających likwidowanie rozbudowanej obsługi węglowodanów. Zatem BTW u każdej osoby jest inne, ba inne jest także dla każdej pory dnia czy inne jest również dla każdej pory roku...
Uznaję zares.
Nie uznaję jedzenia żółtek codziennie... latami. Owszem jak jest zapotrzebowanie... dla jednego na 1 miesiąc, dla drugiego na 6 miesięcy codziennie...


Apetyt i smak nic wiecej!!!
_________________
ggggggggggrrrrrrrrrrrddddddddddyyyyyyyyykkkka
 
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Sob Gru 26, 2009 17:08   

Pani Ewo, no to bardzo niedobrze. Znaczy się, że tworzona jest absurdalna otoczka tajemnicy w stylu "wiem, lecz nie powiem"?
To forum jest dobrym miejscem na analizę wszelkich problemów bez obaw o spłonięcie na stosie podpalonym moralnością.

Jeśli zaś, co Pani sugeruje, wiedza ta jest pierwotna, to tym bardziej WYMAGA od autora naukowego - A POSTERIORI - uzasadnienia.

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Sob Gru 26, 2009 17:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Ewa Bednarczyk-Witoszek

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 438
Wysłany: Sob Gru 26, 2009 18:58   

Pani Ewo, no to bardzo niedobrze. Znaczy się, że tworzona jest absurdalna otoczka tajemnicy w stylu "wiem, lecz nie powiem"?A KTO TAK PISZE? JA NAPISAŁAM ŻE TO ZAJMUJE CZAS. A TY WYKRECIŁEŚ W ODWROTNĄ STRONĘ. JEŻELI COŚ SIĘ ROBI PIERWSZY RAZ TO TRZEBA TO ZROBIC DOKŁADNIE
To forum jest dobrym miejscem na analizę wszelkich problemów bez obaw o spłonięcie na stosie podpalonym moralnością USZANUJ MÓJ CZAS I MOMENT W KTÓRYM ZECHCĘ TO SPISAĆ.

Jeśli zaś, co Pani sugeruje, wiedza ta jest pierwotna, to tym bardziej WYMAGA od autora naukowego - A POSTERIORI - uzasadnienia NAJLEPIEJ TERAZ, NATYCHMIAST, BEZ PRZYGOTOWYWANIA SIĘ, BEZ SYNTEZY MATERIAŁU... BEZMYŚLNIE.
_________________
Ewa Bednarczyk-Witoszek
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Sob Gru 26, 2009 19:10   

Ależ Ewo, teraz to Ty - mam wrażenie- przekręcasz. Gdy pisałem posta, nie miałem na myśli "here and now", tylko zwracam uwagę, że trza by jakoś uzasadniać podrzucane teorie, niekoniecznie "na wczoraj". Skoro mają one ogólne brzmienie, to ogólnie też można je w jakiś sposób zobrazować, choćby i skrótowo-ramowo.

To tak jak z Twoim pisaniem o czakrach i aurach. Minęło spoooro czasu, a niestety brak tu materiału dowodowego, choć gdy słuchałem Twego avi-wykładu, tak mniej więcej od połowy byłem skłonny bić brawo, ale rzecz dotyczyła rzeczy namacalnych.

Tomek
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Sob Gru 26, 2009 19:43   

Gdzie ten wyklad?

prosze o linka..
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Sob Gru 26, 2009 19:50   

Tu jest:

http://www.dobradieta.pl/...p=111052#111052

Marishka
 
     
Baldhead 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 475
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 26, 2009 19:59   

Też miałem poprosić o link. ;)
Dziękuję.
 
     
Are-are-are

Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 8
Wysłany: Nie Gru 27, 2009 13:54   Re: Dlaczego za miedzą kasują posty.

Panie Witoldzie, po co tyle o tej wodce?

Towarzystwo Teozoficzne 100 lat temu rozpadlo sie dokladnie tak, jak Wy sie dzisiaj rozpadacie (NW-owcy). Zaczelo sie od kolesia R Steinera, ultrakatolika, pozniej inni tez zaczeli odchodzic. Dzisiaj TT sie nie liczy, dalej tkwi w jakichs basniach sprzed 100-lut, kiedy to we W-wie ludzie jeszcze sie bali krasnoludkow (czytalem taki doktorat z historii, nawet w latach 30-tych tak bylo ;) .

Inna grupa - sungazersi, ludzie podążajaćy za Hira Ratan Mankiem (---> Google). Najpier odloaczyl sie jogin Umashankar (czy jakos podobnie), pozniej Vinny Pinto zrobil sie "zbyt" liberalny. Skonczylo sie jakies 4 lata temu na internetowym guru, ktory mial na swiecie kilka tysiecy medytujacych tak jak on, m. in. mnie. Wtedy tego niejedzacego przylapali, jak wpieprzal obiad w jakiejs restauracji i 2x szedl do baru po repetite. Oczywiscie twierdz, ze wszystko zwymiotowal itp. ...


Z Wami juz sie stalo to samo. To sie nie stanie, to juz sie stało i teraz jestescie na etapie poSteinerowskim i po repetitach.


NIEZŁOŚlIWIE !! Po prostu pisze, co mysle. Zreszta pewnie tez to dostrzegacie.
Ostatnio zmieniony przez Are-are-are Nie Gru 27, 2009 13:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Śro Gru 30, 2009 22:31   

Panie Are,
Nie bardzo rozumiem, po co te filipiki. Przecież gołym okiem widać, że ani ja nie mam ochoty świecić oczami za szkodliwość diety optymalnej, ani jej nie propaguję. Proszę swoje gorące słowa skierować do właściwego adresata, na tamto forum.
Nie po to ponosiłem koszty zmiany tytułu na Poradnik Dobrego Zdrowia, żeby drowi Kwaśniewskiemu wykradać jakieś urojone wartości, o co mnie tam oskarżają. Opracowanie Instytutu Żywności i Żywienia sprzed kilku lat jednoznacznie stwierdza, że DO powoduje początkową poprawę zdrowia, ale ze względu na niedobory ważnych składników nie może być stosowana jako modelowa zalecana dieta przez wiele lat. Ja po dziesięciu latach doświadczeń i obserwacji twierdzę to samo. W najlepszym wypadku kilka procent ludzi może się tak żywić. I to wyłącznie pod warunkiem zastosowania dodatkowej suplementacji tymi minerałami i witaminami, których w DO brakuje. Czego już dr Kwaśniewski nigdzie nie dodaje, a wręcz przeciwnie, twierdzi, że w DO są wszystkie niezbędne witaminy.
Co to ma wspólnego z Panem Pułkownikiem i sądami?
JW
Ostatnio zmieniony przez Witold Jarmolowicz Śro Gru 30, 2009 22:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Śro Gru 30, 2009 22:49   

Ponieważ zbliżamy się do sądów (w końcu to typowe miejsce rozliczeń dla funkcjonariusza Policji),
muszę jednoznacznie zadeklarować, że obaj Panowie, Tomasz Kwaśniewski i Adam Jany budzą we mnie niekłamany podziw i szacunek swoimi dokonaniami, tak, jak to wielokrotnie podkreślałem na tym forum. Nigdy i nigdzie nie napisałem, że permanentnie popijają wódkę, czy inne napoje alkoholowe. Proszę czytać dokładnie to, co pisałem i nie przekręcać moich słów.
JW
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Gru 30, 2009 22:55   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
W najlepszym wypadku kilka procent ludzi moze sie tak zywic.

kaplani i ELITA 8)
Cytat:
I to wylacznie pod warunkiem zastosowania dodatkowej suplementacji tymi mineralami i witaminami, ktorych w DO brakuje.
JW

Moim zdaniem nie zawsze musi czegos brakowac na DO.

Innuici tez spozywali 80 do 85% tluszczu energetycznie i jakos nie mieli objawow niedoborow.
A na do czesc bialka zastapiona jest weglowodanami i to jest jedyna ilosciowa roznica z punktu widzenia bilansu energetycznego.

Moim zdaniem mozna ulozyc takie jadlospisy, gdzie niczego nie bedzie brakowac przy proporcji 1:2.5:0.8 czy nawet 1:3:0.5
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Śro Gru 30, 2009 22:55   

Szkalowanie, obrażanie i lekceważenie występowało wielokrotnie w stosunku do naszego forum, jak i enumeratywnie w stosunku do mojej osoby, nie tylko ze strony forumowiczów, ale również i ze strony administratora tamtego forum. Trochę sobie tamtych kalumni w formie wiarygodnych print screenów zachowałem. I patrzcie, jak znalazł.
JW
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Śro Gru 30, 2009 23:08   

Panie Zenonie,
proszę spróbować ułożyć dzienny jadłospis wg proporcji 1:3:0,5 zawierający dostateczną i nie nadmierną ilość energii, a potem sprawdzić, ile jest białka, witamin z grupy B, potasu, wapnia, magnezu, żelaza itp. Proszę to odnieść do 30 letniej kobiety i 40 letniego mężczyzny, albo do faceta w tropikach.
Ręcznie to się nikomu nie chce liczyć, potrzebny jest jakikolwiek program komputerowy.
Pozdrawiam i jednak ostrzegam przed taką proporcją na całe życie.
JW
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Śro Gru 30, 2009 23:17   

Komuna, której zamordyzm rzewnie do dzisiaj wielu wspomina, skończyła się z niedawnym wyrokiem Trybunału w Strasburgu, który stwierdził, że w zakres wolności wypowiedzi wchodzi również prawo do prowokacji i przesadnej ekspresji.
Wszystko na ten temat, Panowie, których darzę tak niebywałym podziwem.
JW
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Śro Gru 30, 2009 23:24   

Dlatego ja nie wymachuję straszakiem sądów i nie chowam się trwożliwie za jakiegoś plenipotenta. Ale jeżeli w głupocie swojej ktoś będzie eskalował konflikt, to uruchomię prawne konsekwencje tych skanów.
JW
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Gru 30, 2009 23:28   

Dla mnie jest tu i teraz, nie mam planu zywieniowego na cale zycie.

Obecnie odpowiada mi najbardziej taka proporcja, byc moze jak sie zrobi cieplej to bede spozywal mniej tluszczu i proporcja sie "wygladzi".

Byc moze jak sie zestarzeje to bede mial ogolnie mniejsze zapotrzebowanie energetyczne.

Moj dzisiejszy jadlospis:
7 zoltek
400g combru jagniecego
1 maslo niepasteryzowane wiejskie - 250g
40g miodu ze spadzi iglastej
rodzynki i sliwki suszone (tzw "BIO") - ok. 50 mieszanki


nie wydaje mi sie by brakowalo mi:
- bialka
- weglowodanow
- energii
- mineralow
- witamin z gr. B
- witaminy C

A jakby to porownac z dieta wspolczesnego studenta:
- pol chleba
- tanie maslo
- tani serek do smarowania
-kebab
- kfc
-3 piwa

to wydaje mi sie, ze moje zywienie pod katem "wskaznikow" wyglada korzystniej 8)

ps.
wiem ze moj jadlospis to nie jest standart dla DO, bo:
- miod, rodzynki, nie "trawie poza organizmem" :) , nie jem wieprzowiny, smalcu, ziemniakow..
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Gru 30, 2009 23:34   

Panie Witoldzie, a moze nikt sie nie bedzie pana czepial w kontekscie tego pozwu?
Moze tu chodzi o kogos innego?
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Czw Gru 31, 2009 00:15   

A teraz czas na epilog.
Skąd w ogóle się wzięła kolejna agresja tych Panów? (których darzę niebywałym podziwem)
To proste, przestraszyły się niebożątka, że będę chciał przyjechać na kwietniową konferencję w Ciechocinku. I wpadły nieboraczki w panikę, że przyjadę i przemówię. Tak ich strach zaślepił, że przestali postrzegać prawidłowo rzeczywistość.
Jest to moja osobista ocena sytuacji osób publicznych, do której, zgodnie z wyrokiem Trybunału w Strasburgu mam niezbywalne prawo.
Tzn. strach zaślepił Pana Prezesa Pułkownika (którego darzę niebywałym podziwem). Pan Prezes Pułkownik (którego darzę niebywałym podziwem) przepadł w ostatnich wyborach i nie wszedł w ogóle do Zarządu (tzn. wszedł tylko dzięki rezygnacji jednego wybranego). Mówimy oczywiście o tym jawnym stowarzyszeniu, a nie o tym drugim utajnionym w KRSie.
Więc całkiem słusznie Pan Prezes Pułkownik (którego darzę niebywałym podziwem), obawia się, że w następnych wyborach przepadnie bezapelacyjnie. Co by to przeszkadzało? Przecież i tak założyli po cichu to drugie stowarzyszenie już w 2005 roku, chcąc wynieść się z jawnego OSBO.
Otóż sytuacja się zmieniła. Niefortunnie niedawno przypomniały mi się różne grzeszki i Pan Prezes Pułkownik (którego darzę niebywałym podziwem) znalazł się na cenzurowanym u Pana Tomasza (którego również darzę niebywałym podziwem). Poza tym jest ciężko chory. Pan Prezes Pułkownik (którego darzę niebywałym podziwem), przestaje być potrzebny. Ostatnią Jego szansą jest nabrużdżenie mi po raz drugi. Więc Pan Prezes Pułkownik (którego darzę niebywałym podziwem), będzie teraz wyłaził ze skóry, żeby się wykazać. Pana Tomasza darzę w tym wypadku niebywałym podziwem za refleks, że tak szybko wykorzystał mój post jako narzędzie nacisku.
JW
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Czw Gru 31, 2009 00:28   

A skąd pomysł, że mógłbym w kwietniu przyjechać do Ciechocinka?
Istnieje w stowarzyszeniu grupa szlachetnie natchnionych wizją wspólnej pracy dla dobra wszystkich ludzi. Ci przyjaciele chcieliby tak po ludzku, normalnie działać wspólnie, bez podziałów, gromadząc cenne doświadczenia i obserwacje zdrowotne. Pomimo oczywistej oczywistości tęsknią i marzą, że uda się rozbite skorupy pokleić.
Dlatego niedawno wysunęli kolejną propozycję do Pana Prezesa Pułkownika (którego darzę niebywałym podziwem). Jak widać, odzew nastąpił natychmiast, straszenie sądem.
JW
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Czw Gru 31, 2009 00:52   

Podobnie było rok temu. Też w kwietniu zorganizowano konferencję. Wędliny dostarczył wówczas nieodżałowany Stasiu Kapecki, człowiek wielkiego serca, który pragnął uświetnić tamtą konferencję zaproszeniem osób, które odeszły ze stowarzyszenia. Mówiłem Mu, że to nie ma wielkiego sensu, ale Staś zaangażował się bardzo w ten pomysł, nawet zagroził, że jak nie zaproszą, to on się wycofa ze sponsorowania. Oczywiście skończyło się jak zawsze, nie zaprosili.

A teraz pytanie do Forumowiczów:
Stanisław przyszedł do Pana Prezesa Pułkownika (którego darzę niebywałym podziwem) i powiedział, że wypada zaprosić na 10 rocznicę również tych, którzy działali kiedyś a potem odeszli.
Co odpowiedział Pan Prezes Pułkownik (którego darzę niebywałym podziwem) ?

Osoba, która będzie najbliżej prawidłowej odpowiedzi, otrzyma Poradniki rocznik 2009.
JW
Ostatnio zmieniony przez Witold Jarmolowicz Czw Gru 31, 2009 00:59, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Gru 31, 2009 01:02   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Co odpowiedział Pan Prezes Pułkownik (którego darzę niebywałym podziwem) ?


Może coś, co dałoby się streścić w dwóch słynnych słowach niegdyś skierowanych przez obecnie nam panującego pana Prezydenta do niejakiego "dziada"? :-D

Marishka
 
     
figa


Pomógł: 8 razy
Wiek: 67
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1142
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Czw Gru 31, 2009 01:55   

odp:" Kto był a nie jest nie pisze sie w rejestr."
ale troche podejrzewam ,ze MITy wygrali
_________________
pozdrawiam
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Czw Gru 31, 2009 09:22   

a może " po moim trupie " ? :x


lub coś w tym stylu ...
 
     
seanor

Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 249
Wysłany: Czw Gru 31, 2009 10:04   

Kto duuuzo mówi , musi kłamać, no i boi się.
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Pią Sty 01, 2010 14:23   

To wszystko już było. Widocznie inaczej nie potrafią... mózgi żywione najlepszym paliwem.

http://www.dobradieta.pl/...ighlight=#73825

JW
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Pią Sty 01, 2010 15:00   

Ponieważ większość tutaj jest spoza kręgu stowarzyszenia, więc należy się kilka słów wprowadzenia.
Staś Kapecki zmarł w ubiegłym roku z przyczyny choroby metabolicznej nie związanej z żywieniem. Prowadził od wielu lat przedsiębiorstwo produkujące znakomite naturalne wędliny, które dostarczał do kilkudziesięciu sklepów w całej Polsce. Był człowiekiem bardzo cenionym w środowisku, od wielu lat żywił się niskowęglowodanowo i propagował to żywienie. W przeciwieństwie do piekarza, p. Janickiego z Poznania, wyroby Stanisława doskonale wpisują się w tę dietę, dlatego był jedynym przedsiębiorcą, który mógł wysponsorować ubiegłoroczną konferencję. Bez niego pewnie musieliby się ograniczyć do kruchych ciasteczek z Piekarni Janicki, bowiem zgodnie z mechanizmem naocznie widocznym na tamtym forum, zdołali zrazić do siebie wszystkich innych sponsorów, również zagranicznych, jeżeli ktoś wie, co mam na myśli. Tak więc ś.p. Stanisław nie był pierwszym z brzegu człowiekiem, ale raczej ostatnim, który jeszcze mógł i chciał wspomóc imprezę.
Co zatem odpowiedział mu Prezes Pułkownik (którego darzę niebywałym podziwem) ?
JW
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Mar 17, 2011 15:24   

Witold Jarmolowicz napisał/a:

Co zatem odpowiedział mu Prezes Pułkownik (którego darzę niebywałym podziwem) ?
JW

No wlasnie, dalej nikt nie zgadl?
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Nie Mar 20, 2011 13:42   

Aż się zdziwiłem, dziś za miedzą Admin "wyszedł z szafy" od blisko roku i nie wie co napisać na najbliższą Konferencję Optymalnych http://forum.dr-kwasniews...27363#msg127363
Panie Admin a może coś o raku wśród wieloletnich optymalnych?, ale znając Pana wskoczy Pan znowu do szafy na rok i przez dziurkę od klucza będzie obserwował forum :hah:
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Nie Mar 20, 2011 15:14   

Więcej pokory "synku", gdyż

„Będąc reakcją obronną organizmu zdrowy katar” str. 16. – nie ma takiego terminu zdrowy katar. Każdy katar jest chorobą. Jest wpuszczeniem do organizmu intruza.
„Organizm reaguje zwiększonym wydzielaniem śluzu na chorobotwórczy czynnik”
http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=15438

wiemy,że z katarem mamy chodzić, aż do śmierci, ponieważ wierzymy, że nasz organizm się oczyszcza :medit: lol
Ostatnio zmieniony przez Mariusz_ Nie Mar 20, 2011 15:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Nie Mar 20, 2011 15:55   

Mariusz_ napisał/a:
Więcej pokory "synku", gdyż

„Będąc reakcją obronną organizmu zdrowy katar” str. 16. – nie ma takiego terminu zdrowy katar. Każdy katar jest chorobą. Jest wpuszczeniem do organizmu intruza.
„Organizm reaguje zwiększonym wydzielaniem śluzu na chorobotwórczy czynnik”
http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=15438

wiemy,że z katarem mamy chodzić, aż do śmierci, ponieważ wierzymy, że nasz organizm się oczyszcza :medit: lol

Jeśli to jest odpowiedź na powyższe to bardzo kiepsko :-D "tatusiu"
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Nie Mar 20, 2011 16:43   

http://blogdebart.pl/2009...rowka-na-glowe/
P.S zawsze możesz zgłosić się i poszerzyć Mistrza wiedzę ;)
http://www.optymalni.org.pl/gazeta.php?idart=508
"Będzie służyła jako dowód działania żywienia optymalnego i może być udostępniana za zgodą pisemną Komisji, wyrażoną podpisami trzech członków, wyłącznie osobom lub instytucjom, które będą pragnęły ją wykorzystać w celach ściśle naukowych (doktoraty, prace naukowe, artykuły naukowe)."
Ostatnio zmieniony przez Mariusz_ Nie Mar 20, 2011 16:47, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Nie Mar 20, 2011 18:03   

Mariusz_ napisał/a:
http://blogdebart.pl/2009/11/23/test-buraczkowy-miski-haribo-i-parowka-na-glowe/
P.S zawsze możesz zgłosić się i poszerzyć Mistrza wiedzę ;

Każdy posiada taką wiedze z jakich korzysta źródeł, gratulacje :hah:
Mariusz_ napisał/a:
http://www.optymalni.org.pl/gazeta.php?idart=508
"Będzie służyła jako dowód działania żywienia optymalnego i może być udostępniana za zgodą pisemną Komisji, wyrażoną podpisami trzech członków, wyłącznie osobom lub instytucjom, które będą pragnęły ją wykorzystać w celach ściśle naukowych (doktoraty, prace naukowe, artykuły naukowe)."

Niech że ta komisja przebada przyczyny raka u wieloletnich optymalnych, będzie to z korzyścią przede wszystkim w pierwszej kolejności dla członków tej komisji. :-D
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Nie Mar 20, 2011 18:21   

brajan30 napisał/a:
Niech że ta komisja przebada przyczyny raka u wieloletnich optymalnych, będzie to z korzyścią przede wszystkim w pierwszej kolejności dla członków tej komisji.


Zadaj pytanie i na 100% będziesz wiedział, bez domysłów z pierwszej ręki!!
Kozakiem na forum, www można być, ale okazać się jak mawia klasyk Jurek facetem z jajami i testosteronem może być gorzej. :)

Powodzenie w leczeniu wyimaginowanych objawów i chorób-tak prewencyjnie :) co by nie złapać raka.

Cytat:

1.Przez przypadek trafiłaś w sedno Grażynko, dzień lub dwa przed nową opryszczką zjadłam dosłownie 2 ciasteczka owsiane bez konserwantów i cukru jak głosiło opakowanie. Poza tym "wyskokiem" nie jadłam nic co mogło zawierać gluten. Trochę mnie martwi, że nie mogę sobie pozwolić nawet na coś takiego. Zresztą to ostatnia opryszczka, przed poprzednimi trzema nie jadłam glutenu wcale.
Ale żeby nie było, odczuwam pozytywne efekty MO: większy spokój i opanowanie psychiczne.
Zaczęłam też pić drugą turę mieszanki na oczyszczanie dróg moczowo-płciowych, mocz mam po niej mętny i cuchnący, co mnie cieszy

2.
U mnie oczyszczanie ruszyło z miejsca (w końcu!) i trwa na całego, choć porządnej infekcji wciąż brak. To zdecydowanie ten olej z pestek winogron, postanowiłam, że będę go pić w MO baaardzo długo, może kiedyś wrócę do innych olei, ale na pewno nie prędko. Mam mocne bóle w dole brzucha po wypiciu MO utrzymujące się godzinę do dwóch oraz pobolewania w ciągu całego dnia. Kolejnym objawem, które przypisuje oczyszczaniu (wcześniej, przed MO czegoś takiego u siebie nie obserwowałam) jest co 2-4 dni rano (a więc wcale nie tak często) wydmuchiwanie z nosa galaretowatej przeźroczystej lub białawej substancji w niezbyt dużej ilości.
Niestety zafundowałam sobie ostatnio na własne życzenie duży stres, nie jestem w stanie od niego "uciec" i muszę nauczyć się jakoś z nim żyć starając się, żeby miał na mnie jak najmniejszy wpływ. Myślę, że poprawa kondycji psychicznej, niezwykle cenny efekt stosowania zasad Biosłone, pozwala mi jakoś się w tej sytuacji odnaleźć i nie popaść w depresję.


Cytat:

Miksturkę pijesz dopiero nieco ponad dwa lata. Ja na tym etapie miałam wciąż jeszcze biegunki po wielu posiłkach, a co się działo z moim ciśnieniem krwi, ze stawami (chodzenie o kulach), coś okropnego.

okres do osiągnięcia 3 lata :)
Pamiętaj organizm musi odchorować tak ze 100 lAT, aby efekt był widoczny :evil:

To jest lepsze niż jedzenie na surowo, tam szybciej ustępują niepożądane objawy :D
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Nie Mar 20, 2011 18:50   

Znowu nie odpowiadasz na pytanie. Jakie dieta takie rozumowanie a raczej brak jego :hah:
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 20, 2011 19:23   

Mariusz_ napisał/a:
...Będzie służyła jako dowód działania żywienia optymalnego i może być udostępniana za zgodą pisemną Komisji, wyrażoną podpisami trzech członków...
Ja pozwole sobie doradzic -
protokoly z sekcji zwlok!!! :viva: :hihi:

To jest to! 8-)
.
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 20, 2011 21:11   

grizzly napisał/a:


protokoly z sekcji zwlok!!!


no no miszka pokaż swoje :hah:
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 19:25   

Można powiedzieć, ależ "Oni" mają silne organizmy
Jan Kwaśniewski od 40 lat na diecie wraz z żoną, synem. Niestety teść zmarł, gdyż za bardzo wziął do siebie rady puchatka ? :hug:
Wszyscy chorzy będzie można spotkać w maju na konferencji?

Czytli?
http://rapidshare.com/fil...7/IMDiK_PAN.pdf
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 20:12   

Życzę miłego sielankowego spotkania.

http://www.youtube.com/watch?v=IXeUCvA2Jok

Już nawet jest zamówienie na temat: "o proporcjach". Tak dla odmiany.
No, ale jak wiadomo proporcja jest najważniejsza, więc to zrozumiałe.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 20:14   

Mariusz_ napisał/a:
Jan Kwaśniewski od 40 lat na diecie wraz z żoną, synem

Coraz zabawniej :hah: Widziałeś kiedyś syna JK na własne oczy? jeśli to ma być wizytówka diety to porażka totalna, ona ma więcej kilogramów nadwagii niż ty lat :hah:
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 21:13   

Kiedy ostatnio widziałeś TK?

To jest rozsądny chłop, w sumie nie wierzę, że jest na klasycznym ŻO, ale jestem dziwnie spokojny, że on sobie w życiu poradzi.

Na YT nie wygląda najlepiej, ale tam jest nagranie sprzed 10 lat.
Jeśli to co pisał o bieganiu to prawda, to jest w lepszej formie obecnie (był kiedy pisał).
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 21:25   

zenon napisał/a:
Kiedy ostatnio widziałeś TK?).

Około rok temu
zenon napisał/a:
Jeśli to co pisał o bieganiu to prawda, to jest w lepszej formie obecnie (był kiedy pisał).

Gdyby nie biegał to chyba sumo by mógł uprawiać :hah:
Ostatnio zmieniony przez brajan30 Pon Mar 21, 2011 21:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 21:32   

ok.

nie wiem to dopytuję.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 21:59   

brajan30 napisał/a:
Gdyby nie biegał to chyba sumo by mógł uprawiać :hah:

Masz jakieś informacje na ten temat? Jasne, że nie o sumo chodzi, a o sugerowaną przez Ciebie otyłość u TK? Pytam, bo w żartobliwy ton załadowałeś poważną insynuację.
Czy mogę liczyć na to, że ktoś wyznający zasady "oczyszczania się" znachorskimi metodami plus magiczne myślenie, może wiarygodnie wypowiadać się o - jak sądzę na podstawie Twoich postów - swoim zdecydowanym przeciwniku?
Dawaj konkretne info lub fotę, a nie siej bez pokrycia.

Tomek
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 21, 2011 22:03   

brajan30 napisał/a:
zenon napisał/a:
Kiedy ostatnio widziałeś TK?).

Około rok temu
zenon napisał/a:
Jeśli to co pisał o bieganiu to prawda, to jest w lepszej formie obecnie (był kiedy pisał).

Gdyby nie biegał to chyba sumo by mógł uprawiać :hah:

To jest dla mnie ZASKAKUJACE! 8-)

BTW
Tak zupelnie szczerze to wspolczuje Panu Tomaszowi.
Wszystkie zainteresowane "oczy" pilnie obserwuja
wyniki teorii "golden proporcjum" na czlowieku
ktory jest najprawdopodobniej BARDZO ZMECZONY
nieustanna OBSERWACJA. :hihi:
.
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 22:09   

M i T napisał/a:
Dawaj konkretne info lub fotę, a nie siej bez pokrycia.

Mi wystarczy to co widziałem, a o fotę możesz sam go poprosić może Ci podeśle.
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 22:11   

grizzly napisał/a:
brajan30 napisał/a:
zenon napisał/a:
Kiedy ostatnio widziałeś TK?).

Około rok temu
zenon napisał/a:
Jeśli to co pisał o bieganiu to prawda, to jest w lepszej formie obecnie (był kiedy pisał).

Gdyby nie biegał to chyba sumo by mógł uprawiać :hah:

To jest dla mnie ZASKAKUJACE! 8-)

Strzał w dziesiątkę, widzisz co niektórzy żądają fotki, że strachu że sami mogą tak wyglądać :viva:
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 22:33   

brajan30 napisał/a:
Strzał w dziesiątkę, widzisz co niektórzy żądają fotki, że strachu że sami mogą tak wyglądać :viva:

ŻĄDAJĄ FOTKI na poparcie publicznie rzucanych insynuacji. Nie masz foty, niby sam widziałeś, czyli wracamy do punktu wyjścia. Nic nie zostało przedstawione w poważny, godny dojrzałego i dorosłego człeka sposób. Chcesz powiedzieć, że TK biega sporo i intensywnie mając dużą nadwagę? Nie wierzę. Dla takiej osoby - z otyłością, jaką sugerowałeś - bieganie to śmiertelne niebezpieczeństwo.

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Pon Mar 21, 2011 22:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 22:44   

M i T napisał/a:
Nie masz foty, niby sam widziałeś, czyli wracamy do punktu wyjścia.

Jeżeli chcesz czyjąś fotkę to napisz do danej osoby może Ci podeśle, nic prostego, nie oczekuj ode mnie jakichkolwiek fotek, bo mi one są zbędne. Potrzebujesz ich ty więc napisz do osoby której wizerunku poszukujesz.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 22:53   

Tak myślałem, niestety tylko kapuściany siew. Jeśli wychodzisz z czymś publicznie, z czymś w dodatku personalnym, przydałyby się, kurva, jakieś znikome chociaż dowody zamiast pitolenia "chcesz, sam go zapytaj" albo "wiem dla siebie". Jak wiesz i ci to wystarczy, po czorta zaiwaniasz tu z krucjatą przeciwko Kwaśniewskim? Zresztą, co to za krucjata, psiakrew. To jakieś grabki, piasek i łopatka - zresztą powszechna sprawa na forach.

Tomek
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 22:58   

Wszyscy z tego środowiska są jakoś dziwnie pochowani.
Zobaczyć ich na jakiś nowych fotach graniczy z cudem.
Za oceanem przynajmniej widać, że Taubes miał jakiś czas temu brzuszek. ;)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 23:03   

M i T napisał/a:
grabki, piasek i łopatka - zresztą powszechna sprawa na forach.

Tomek

Przecie gdzieś się trzeba bawić ;)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 23:07   

M i T napisał/a:
Tak myślałem, niestety tylko kapuściany siew.

Cóż każdy wie po sobie i po sobie sądzi.
M i T napisał/a:

Jak wiesz i ci to wystarczy

Jak najbardziej wiem i to mi wystarczy. Ale Tobie nie wystarczy więc jeżeli tak bardzo chcesz fotę to napisz do tej osoby, a nie ode mnie wymagasz żebym ja kogoś fotografował dla Ciebie.
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 23:50   

zyon napisał/a:
Witold Jarmolowicz napisał/a:

Co zatem odpowiedział mu Prezes Pułkownik (którego darzę niebywałym podziwem) ?
JW

No wlasnie, dalej nikt nie zgadl?

Widzę, że odgrzewamy stare ramoty.
Śp. Prezes odpowiedział śp. Stasiowi: "A wiesz, ty masz rację"
I nic w tym kierunku dalej nie zrobił.
JW
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 22, 2011 00:28   

tu mamy Tomka KWAŚNIEWSKIEGO

http://www.youtube.com/wa...feature=related

napakowany
przy tym typie budowy trza ostro trzymać rygor
wystarczy parę tygodni lenistwa i tyjemy
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 10:46   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
zyon napisał/a:
Witold Jarmolowicz napisał/a:

Co zatem odpowiedział mu Prezes Pułkownik (którego darzę niebywałym podziwem) ?
JW

No wlasnie, dalej nikt nie zgadl?

Widzę, że odgrzewamy stare ramoty.

Czasami szukajac jakiejs frazy czy czegos innego wchodze w jakis temat i go czytam. No i ten przeczytalem, wydal sie cekiawy ale sie zakonczyl nagle, wiec mnie ciekawilo czy ktos wygral :-D

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Śp. Prezes odpowiedział śp. Stasiowi: "A wiesz, ty masz rację"
I nic w tym kierunku dalej nie zrobił.
JW


Czyli i tak nikt by nie zgadl.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 10:58   

brajan30 napisał/a:
co niektórzy żądają fotki, że strachu

Ten strach wynika raczej z niepewnych podstaw merytorycznych :hihi:
Ostatnio zmieniony przez RAW0+ Wto Mar 22, 2011 11:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 13:43   

ali napisał/a:
tu mamy Tomka KWAŚNIEWSKIEGO


sprzed 10 lat.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
RAW0+ 

Pomógł: 41 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 1943
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 14:11   

zenon napisał/a:
ali napisał/a:
tu mamy Tomka KWAŚNIEWSKIEGO


sprzed 10 lat.


:hah:
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 17:11   

Czy tacy grubi optymalni mogą być??
http://www.optymalni.pozn...-spotkania.html

Ludzie wszystko macie w swoich rękach, sami sterujecie własnym życiem. Więc o co cho ;)
Jakbym był w przedszkolu, musi być Pani przedszkolanka inaczej misz masz :P znaczy nieład artystyczny pojawia się
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 19:18   

Widziałam Tomasz Kwaśniewskiego na focie w czasopismie Optymalni jakis rok temu, szczupły, wysportowany. brajan30 coś konfabulujesz. :razz:
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 19:48   

Molka napisał/a:
Widziałam Tomasz Kwaśniewskiego na focie w czasopismie Optymalni jakis rok temu, szczupły, wysportowany. brajan30 coś konfabulujesz. :razz:

Taki internetowy napinacz o to cho?
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 19:49   

Molka napisał/a:
Widziałam Tomasz Kwaśniewskiego na focie w czasopismie Optymalni jakis rok temu, szczupły, wysportowany. brajan30 coś konfabulujesz. :razz:

Więc zapytaj tych co widzieli faceta na żywo, a nie na okładce Optymalnych, tam swego czasu nawet JK był w peruce.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 20:03   

brajan30 napisał/a:
Molka napisał/a:
Widziałam Tomasz Kwaśniewskiego na focie w czasopismie Optymalni jakis rok temu, szczupły, wysportowany. brajan30 coś konfabulujesz. :razz:

Więc zapytaj tych co widzieli faceta na żywo, a nie na okładce Optymalnych, tam swego czasu nawet JK był w peruce.

nie bardzo kumam o so chozi, zdjęcie jak zdjęcie, widac dokładnie czy ktos jest otyły czy szczupły...
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 20:16   

Molka napisał/a:
brajan30 napisał/a:
Molka napisał/a:
Widziałam Tomasz Kwaśniewskiego na focie w czasopismie Optymalni jakis rok temu, szczupły, wysportowany. brajan30 coś konfabulujesz. :razz:

Więc zapytaj tych co widzieli faceta na żywo, a nie na okładce Optymalnych, tam swego czasu nawet JK był w peruce.

nie bardzo kumam o so chozi, zdjęcie jak zdjęcie, widac dokładnie czy ktos jest otyły czy szczupły...

Oj Molka, jest różnica między otyłością a nadwagą nawet widoczną, a zdjęcie może pochodzic z różnego okresu w życiu. Widziałem faceta na żywo i mam tą przewagę nad tymi co widzą go na okładkach i tymi co rządają jego fotki.
Ostatnio zmieniony przez brajan30 Wto Mar 22, 2011 20:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 20:40   

Ale kiedy widziałes?
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 20:58   

Grubo ponad rok temu. Z drugiej strony to się dziwię, ludzie czy wy nie potraficie sami myśleć? Wystarczy napisać że się widziało optymalnego z nadwagą (ja widziałem) i już co niektórzy rządaja fotki, inni pytają się kiedy widziałem. Czy naprawdę sami nie potraficie myśleć? i podejmować decyzję za własne zdrowie?
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Mar 23, 2011 14:02   

brajan30 napisał/a:
Grubo ponad rok temu. Z drugiej strony to się dziwię, ludzie czy wy nie potraficie sami myśleć? Wystarczy napisać że się widziało optymalnego z nadwagą (ja widziałem) i już co niektórzy rządaja fotki, inni pytają się kiedy widziałem. Czy naprawdę sami nie potraficie myśleć? i podejmować decyzję za własne zdrowie?

grubo ponad rok temu to właśnie 2009 rok, Tomasz Kwaśniewski na konferencji z 2009r, tak samo wyglądał na tych fotach z miesięcznika optymalni, brajan nieładnie tak kłamac. 8-)
http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=870
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Śro Mar 23, 2011 18:14   

Molka napisał/a:
grubo ponad rok temu to właśnie 2009 rok, Tomasz Kwaśniewski na konferencji z 2009r, tak samo wyglądał na tych fotach z miesięcznika optymalni

Niestety nie, i nie tylko ja widziałem.
Ostatnio zmieniony przez brajan30 Śro Mar 23, 2011 18:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Śro Mar 23, 2011 18:26   

zna szybki sposób na odchudzanie OD TŁUSZCZU SIĘ NIE TYJE :P ;)
Tomasza Kwaśniewskiego, aż energia nosi he he. Na pewno nie biegał przed konferencją lub/i nie udzialłą sie na forum. Jak wiemy praca umysłowa zużywa multum ATP ;D
Ostatnio zmieniony przez Mariusz_ Śro Mar 23, 2011 18:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Mar 23, 2011 18:36   

brajan30 napisał/a:
Molka napisał/a:
grubo ponad rok temu to właśnie 2009 rok, Tomasz Kwaśniewski na konferencji z 2009r, tak samo wyglądał na tych fotach z miesięcznika optymalni

Niestety nie, i nie tylko ja widziałem.

niedowidzisz ? okulary w biedrnce mozna kupic za grosze.. :-D
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 14:12   

Dlaczego na forum dr-kwasniewski.pl jest tak duzo nickow "bez profilu" tzn takich nieaktywnych, z koperta pod spodem? To sa usuniete konta? Niektore widze, ze niedawno pisaly a teraz sa takie "usuniete", o co w tym chodzi?
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 14:23   

To taka zapadka, łatwiej wyjść niż wejść, o motywacji nie wspominając. :-)
2009-11-22, 18:44:40 napisał/a:
grupka się przeniosła do Witka. Te konta (w sumie 5) zlikwidowałem osobiście.
Konta również są likwidowane na tym Forum po trzydziestu dniach od "niebytności" na Forum, jeśli Użytkownik napisał zero wiadomości, a po 120 dniach, gdy napisał choć jedną. Pisałem już o tym, a nie lubię się powtarzać! Nie potrzeba tu 13tys. "martwych dusz".

PS
prawdą jest natomiast, że od dwóch dni nie można dokonać rejestracji konta, bo ją chwilowo wyłączyłem. Ale jeśli ktoś strasznie chce się zarejestrować na to Forum, to znajdzie sposób - jak na dorosłą osobę przystało. Wystarczy tylko skontaktować się z "admin". Very Happy
Ostatnio zmieniony przez Adam319 Czw Kwi 14, 2011 14:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 14:50   

Aha, no tak to dziwnie wyglada jak sie czyta kolejny temat i polowa nickow jest juz wykasowana, np czytalem dzial "Prasa" o ksiazkach (ciekawy dzial) i wiekszosci tych osob nie ma choc wypowiadaly sie z sensem. Zdziwilo mnie to, ze ktos osoby wypowiadajace sie sensownie wywalil, bo ani nie bluzgaly ani nie trollowaly.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Kevo


Pomógł: 5 razy
Wiek: 50
Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 390
Skąd: Warszawa
  Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 15:36   

zyon napisał/a:
Dlaczego na forum dr-kwasniewski.pl jest tak duzo nickow "bez profilu" tzn takich nieaktywnych, z koperta pod spodem? To sa usuniete konta? Niektore widze, ze niedawno pisaly a teraz sa takie "usuniete", o co w tym chodzi?

no, ja tez juz wylecialem (nie moge sie zalogowac - "uzytkownik o podanym nicku nie itnieje"). A szkoda bo widze ze TK sie uaktywnil i chcialem poczytac jego wypowiedzi (bardzo je cenie).
A bylem jednym z pierwszych rejestrujacych sie na forum Kwasniewskiego. Ile to bylo ? A z 5-6 lat temu jesli mnie pamiec nie myli.
_________________
diabeł tkwi w szczegółach.
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 15:46   

http://tiny.pl/hd858
Cytat:
...pytanie gdzie zostaniesz spacyfikowany: na DD, czy tutaj ? :-)
Domyślam się ze chodzi o tutejsze forum. Dlaczego spacyfikowany ? Ze nie jesz 30g białka?

Ja jak zwykle nie na temat.
:-)
 
     
Kevo


Pomógł: 5 razy
Wiek: 50
Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 390
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 14, 2011 15:57   

Adam319 napisał/a:
http://tiny.pl/hd858
Cytat:
...pytanie gdzie zostaniesz spacyfikowany: na DD, czy tutaj ? :-)
Domyślam się ze chodzi o tutejsze forum. Dlaczego spacyfikowany ? Ze nie jesz 30g białka?

Ja jak zwykle nie na temat.
:-)


ooo, dzieki Adam, odzyly stare wspomnienia, ogolnie jestem bardzo sentymentalny :)
_________________
diabeł tkwi w szczegółach.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved