Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Co cie dzis *lo?
Autor Wiadomość
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Pią Maj 25, 2012 10:12   

zyon napisał/a:
Gavroche napisał/a:
zyon napisał/a:
niestety ;(

Zla dedukujesz albo zle zlapales kontekst.

To nie znaczy, ze nie ma kobiet w ogole, to znaczy ze TAKICH kobiet nie ma :)


Aje,aje sir!
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pią Maj 25, 2012 12:05   

Edyta Słonecka napisał/a:
Najwiekszej q...y dostaje jak slysze natarczywa reklame Saturna z tym ordynarnym glosem.


Oj tak, choć mnie jeszcze bardziej wnerwia rtv/agd. Od 15 lat chyba robią reklamę na jedno kopyto: najpierw jest jakaś głupkowata nieśmieszna (pewnie wbrew intencji) zajawka, a potem fagas wykrzykuje jakieś ich promocje.
Strasznie mi to działa na nerwy:
http://www.youtube.com/watch?v=EfCiWeaA4qQ

Ich dewizą przy robieniu reklam jest chyba donośność.


Nigdy nie kupię nic w tym ich sklepie, właśnie przez te reklamy. Nawet jakbym miał nie mieć lodówki, jakby to był jedyny sklep elektroniczno agd to takiego wała.
A trochę szkoda, bo to polska sieć.

Cytat:
Ps. Zenon jeszcze troche a bedziesz sie uczyl robic bomby z internetu 8)

chyba bonga 8)
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pią Maj 25, 2012 17:41   

Gdy leci reklama, mój mózg rejestruje go w ten sposób i mam problem z głowy. :P
http://www.youtube.com/watch?v=-CZlNhGH_GM
 
     
gravs 


Pomógł: 10 razy
Wiek: 39
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 483
Skąd: ze wsi
Wysłany: Sob Maj 26, 2012 08:10   

proponuję przełączyć się na dwójkę. zero reklam, kultura pełną gębą 8)
_________________
każda sztuka jest bezużyteczna - oscar wilde
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Sob Maj 26, 2012 08:12   

W ogole szkoda czasu na tv, popatrzcie na Edyte, oglada dziewczyna to talatajstwo i goraczkuje sie jakimis bzdurami o euro zamiast wyluzowac , isc na lake z mezem i pogapic na chmurki ;)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Sob Maj 26, 2012 08:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Sob Maj 26, 2012 14:38   

Na reklamy audiowizualne napotykam się jedynie na yt, bo jak wspomniałem wyżej nie mam tv.
Zazwyczaj strasznie mnie to ścierwo wkurza, włącza mi się generator bluzgów , a moja myszka chyba najbardziej się zużywa przy takich okazjach.

Prym w skali wnerwiania wiedzie chyba ten pieprzony euro rtv/agd.

Ale dziś, gdy chciałem sobie puścić Electric Light Orchestra wyskoczyła mi reklama dezodorantu nivea. Nic wybitnego, ale spełniło swoją rolę.
Zwykle koncentruje się na tym by to jak najszybciej wyłączyć, czasem nawet nie doczekam informacji czego to jest reklama. Co kompletnie mija się z celem, jak dla mnie to porażka po całej linii autorów danej koncepcji.
Gdy reklama jest wyjątkowo wnerwiająca, albo co gorsza nie można jej łatwo i szybko scancelować - oglądam specjalnie do momentu, gdy ujawni się mój prześladowca. Obficie go wyklinam, a następnie koduję by pod żadnym pozorem nie dofinansować tych czy tamtych frajerów (mam taką swoją czarną listę.).
I to już nie jest nawet porażka kreatywnych tylko danie d.... po całości.

reklama, która mnie zaciekawiła:
http://www.youtube.com/watch?v=SRXuqBAW4K4
http://www.youtube.com/watch?v=Kyi6neeq-gs

fajny koncept, który przyciąga uwagę. Za pierwszym razem. Potem już tylko wkuźwia.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Ostatnio zmieniony przez zenon Sob Maj 26, 2012 14:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Maj 26, 2012 14:44   

Reklamy na you tube tez mnie bardzo irytuja, staram sie odczekac te 5 sek i wyłaczam scierwo od razu, w zasadzie to ja nie słucham tresci reklam, w ogóle mnie to nie interesują.. :]
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Maj 29, 2012 08:17   

dzisiaj trojka, jechalem sobie i nagle slysze munkowe t love i rytm czestochowski, cos w stylu
pieniadzy brak nieraz
brak ich caly czas

wyspiewane sepleniaco-irytujacao maniera. dobrze, ze kasety jakies woze
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Sie 08, 2012 22:37   

Siatkarze mnie zniesmaczyli. :faint:
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Nie Paź 28, 2012 21:50   

no nie wszedl mi jeden mecz z kuponu
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved