Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przypadek IgiM
Autor Wiadomość
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 10:57   

ja juz tego nie ogarniam normalnie. Co chwile jakis cudak.

A moze mi ktos powiedziec, dlaczego na forum jeszcze jest tolerowana Iga? dlaczego z nia sie normalnie rozmawia, dialoguje, po tym wszystkim co zrobila? przeciez wielu ludzi potraktowala tu jak zera, obrazila, zmieszala z blotem, byla chamska i niegrzeczna. O co chodzi?
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 11:58   

JP napisał/a:
A moze mi ktos powiedziec, dlaczego na forum jeszcze jest tolerowana Iga? dlaczego z nia sie normalnie rozmawia, dialoguje, po tym wszystkim co zrobila? przeciez wielu ludzi potraktowala tu jak zera, obrazila, zmieszala z blotem, byla chamska i niegrzeczna. O co chodzi?


JP czy gdybym spytał: Czy istnieje subtelna różnica pomiędzy odpowiedzeniem na pytanie a "przyjacielskimi pogaduszkami" mogła byś zaprzeczyć? Dwie rzeczy mnie zaciekawiły. Pierwsze czy nie męczy Cię takie rozpamiętywanie, nie mówię że jak ktoś pożyczy od Ciebie pieniądze i nie odda to masz mu drugi raz pożyczyć, chodzi mi że ciągle o tym myślisz w sferze emocjonalnej. Druga sprawa to to czy sobie wybaczasz swoje słabości, czy je rozpamiętujesz i masz sobie za złe ;)
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 21:55   

Iliq czy jak Ciebie ktos obrzuci blotem to udajesz, ze nic sie nie stalo? bo ja z taka osoba przestaje miec kontakt. Nie ma co udawac jak Cie ktos opluje, ze to tylko deszczyk skapnal :roll: nie wazne ze w necie.
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 21:59   Przypadek IgiM

Moze mi ktos powiedziec, dlaczego na forum jeszcze jest tolerowana Iga? dlaczego z nia sie normalnie rozmawia, dialoguje, po tym wszystkim co zrobila? przeciez wielu ludzi potraktowala tu jak zera, obrazila, zmieszala z blotem, byla chamska i niegrzeczna. O co chodzi?
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 22:09   

A co IgaM zrobila?
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 22:11   

Mnie Edyta nigdy nie obrazila, w kazdym razie nie przypominam sobie. Za to pamietam, ze strasznie po Tobie pojechal Misiek niegdys. Moze zyczysz sobie, zebysmy go ukarali zmowa milczenia? Moze jeszcze ktos Ci nadepnal na odcisk, hm? Szepnij tylko slowko, a zyczeniu stanie sie zadosc.

A moze po prostu pozno juz, czas spac...
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 22:33   

Flo Ciebie nie, ale wielu ludzi na forum obrazila. Nie urazila, ale obrazila. Za dlugo siedzisz na obydwu forach, zebys nie wiedziala o czym mowa.

Nie rozumiem co ma do rzeczy argument z Miskiem? Raz mi tylko ostro skontrowal w kwestii porodowej, ale na poczatku zdania uzyl zwrotu "przepraszam, ale musze Cie umniejszyc", w przeciwienstwie do jazd Igi.

Jesli Mis ma racje i tak jak twierdzil czesto-gesto, ze Iga jest schozofreniczka, to choroba jej nie usprawiedliwia, ale wrecz obciaza.

To czy ktos dialoguje z taka osoba czy nie, to jego sprawa, dla mnie to nienormalne :roll:

Gudri mozna przesledzic ostatnie posty Igi i tyle, jak ktos ma czas.
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 22:34   

Pojechal po mnie? Chyba nie.

Ale chyba Flo kierowalas te slowa do JasniePani?

Tak przy okazji to ja raczej jechalem po Misku :D , dosc ostro. Za ostro.

Ale co IgaM zrobila?
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 22:44   

Abstrahując od istoty problemu. To coś się tak JaśniePani urwała jak filip z konopi? Jakieś problemy małżeńskie, rodzinne, że szukasz kozła ofiarnego?

JaśniePani napisał/a:


Jesli Mis ma racje i tak jak twierdzil czesto-gesto, ze Iga jest schozofreniczka, to choroba jej nie usprawiedliwia, ale wrecz obciaza..


:shock:

No to ja teraz pojechać muszę po tobie. Oczywiście będę bardzo elegancki, szarmancki i elokwietny przy tym. Za co z góry serdecznie, serdecznie przepraszam.

To coś napisała nadaje się tylko na padnięcie na ryj. :faint:

Widać że nie przez przypadek w rodzinie masz tylu psychololo którzy jak sama stwierdziłaś nie radzą sobie z problemami swoimi ale nie potrafią doradzić w rodzinie. No a teraz popisujesz się ty. To jest chyba wystarczające za wszystko. Ciekawe co robili twoi przodkowie że masz takie przewały w rodzinie. I proszę nie miej do mnie pretensji ponieważ wedle twoich słów

Cytat:
Jesli jesteś chora to cię nie usprawiedliwia, ale wrecz obciaza..[/b]
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Czw Lip 08, 2010 22:51, w całości zmieniany 8 razy  
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 22:51   

gudrii napisał/a:

Tak przy okazji to ja raczej jechalem po Misku , dosc ostro. Za ostro.

No to moze analogicznie Misiek powinien zalozyc temat "Przypadek gudriego", a my od dzis nie bedziemy sie do Ciebie odzywac. ;)
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 22:53   

Gudri tu sie mniej wiecej zaczelo http://www.dobradieta.pl/...43b63&start=210

Rakash tym tekstem jesli juz dales swiadectwo to tylko sobie :-/
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 22:56   

Flo daj spokoj, teksty Igi to nie byle co, kto widzial ten wie, Ty widzialas, Molka, Mis i wielu innych.
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 23:00   

JaśniePani napisał/a:
Rakash tym tekstem jesli juz dales swiadectwo to tylko sobie :-/


Ale byłem uprzejmy.

A teraz może napisz skąd nagle taki post, teraz właśnie?

Później pogadamy o reszcie.
_________________

 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 23:19   

Rozejm:
http://forum.dr-kwasniews...g50127#msg50127
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 23:19   

JaśniePani napisał/a:

Flo daj spokoj, teksty Igi to nie byle co, kto widzial ten wie, Ty widzialas, Molka, Mis i wielu innych.

Tak, widzialam.
http://www.dobradieta.pl/...ghlight=#115445

Ale ten, zwalmy to wszystko tym razem na hormony, i zostawmy juz ten temat,...
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 23:20   

heheh Kangurze, w tym samym momencie wyslalam. :)
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Czw Lip 08, 2010 23:31   

_flo napisał/a:

Tak, widzialam.
http://www.dobradieta.pl/...ghlight=#115445

Ale ten, zwalmy to wszystko tym razem na hormony, i zostawmy juz ten temat,...


no tak, nikt nie krzyknie "Krol jest nagi" :-D Lepiej zgarnac brud pod dywan i udawac, ze nic nie smierdzi :x

I chce tylko wiedziec po co? Czy nie lepiej po prostu nie odzywac sie do takiej osoby? Nie klocic sie, nie wchodzic w dialog, nawet zdawaloby sie sensowny, bo bedzie dobrze do czasu, do nastepnego ataku, ale po prostu nie odpowiadac. ??? :-/
_________________
Pachelbel Canon in D
Ostatnio zmieniony przez Neska Czw Lip 08, 2010 23:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 00:25   

JaśniePani, nie rozumiem do konca, czego sie teraz obawiasz. Ze bedzie "zadymka"? Mamy konkret-moderatorkę, a moderator od tego jest, zeby nie bylo smieciowiska. Jest git.
Dlatego tez ten watek wydaje mi sie zupelnie niepotrzebny, nieadekwatny i niemily.
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 00:29   

Edyta potwierdzi, że we wzajemnym kopaniu się po kostkach mamy stopień co najmniej majora. I można albo utworzyć IgaPN i rozdrapywać się historycznymi linkami, albo żyć dniem dzisiejszym, a mnie osobiście to aktualnie inne typki odrzucają od czytania forum „krew na Was i na dzieci wasze” (wtfisit?), ale powiedzmy, że nie jestem obiektywny politycznie więc jakoś to znoszę. Zasada jest taka, że każdy pisze co uważa, więc nie ma co zbawiać Świata i próbować skłonić kogokolwiek by uważał co akurat nam się w ramkach mieści, można nie czytać lub czytać – to prosty i uczciwy wybór. A coś czuję, że Jaśnie Pani wkrótce zagości w "opowieściach niesamowitych”. :-)

Edytko ja Cię bardzo proszę – nie pisz o mnie źle, bo jak nie to wpi**dol.
:-)
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 00:44   

FLO lepiej czasami kontroluj jak współbrzmi ostatnie zdanie postu ze stałym podpisem.
:-)
_flo napisał/a:
(...) Dlatego tez ten watek wydaje mi sie zupelnie niepotrzebny, nieadekwatny i niemily.
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
Ostatnio zmieniony przez Adam319 Pią Lip 09, 2010 00:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 00:49   

Troche nie kumam, jakiego kuriozum sie dopatrzyles.
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 00:59   

Tak z profilu forum to kiszka może służyć do kiszenia – co najwyżej negatywnych emocji.
:-)
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 01:10   

Adas, to chyba jakis niezly trip asocjacyjny, bo nadal nie nadazam.
Napisz moze bez zażenowania, o co chodzi do konca. :)
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 01:24   

To ty masz kiszkę w podpisie – ja nie mogę więcej pomóc.
Nie dam się zapędzić ciuciubabkom w ślepą kiszkę.
:-)
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 01:27   

Kurczęę, nawet tych nietematycznie niepokojących postów nikt do śmietnika nie przeniesie bo cały wątek taki jest. :-/
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 08:47   

To zależy bo umiem to kontrolować. Jak się zdarzają takie sytuacje, to jestem w tych sprawach nadgorliwy i oddaje z nawiązką. Nie jest tak w każdym wypadku bo wcześniej rozważam czy chce się poddać tym emocjom czy nie. Trudno też mówić o takich przypadkach w moim wypadku. Moja osobowość i styl życia załatwia sprawę. Niezależnie od tego czy jest to jakiś wkurzony facet fascynującej kobietki czy jakiś bardzo miły dres pytający czy mamy problem w którym mógłby nam pomóc.

Mi właśnie chodzi o inną kwestię tego stąd moje pytania na które mam nadzieję tym razem odpowiesz. Tą kwestię rozwinę po odpowiedzi bo będę miał łatwiejszy punkt odniesienia.
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 11:16   

Adam to nie komplikuj tylko odpowiadaj prosto, gadaj jak jest, bez ukrytych znaczen, nie zabawiaj sie gra jezykowa ukrywajaca istote drugiego dna, bo to zamula sens. Po co tworzyc smietnik?
Watek jest po to, zeby sie kazdy wypowiedzial w sprawie Igi, nie pytam ludzi na priv tylko tu, Flo sie wypowiedziala i ok, mniej wiecej o to mi chodzilo.
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 11:21   

Iliq jesli o to chodzi to pewnie masz racje. Nie potrafie sie do konca wyzwolic, w pewnym sensie ciagne za soba wszystkie zle doswiadczenia, zle rzeczy, ktore zrobilam, cala moja ciemna strone. Chyba nikt nie potrafi sobie dac carte blanche na pstrykniecie, chocby nie wiem ile sobie zracjonalizowal czy przepracowal. To sztuczne, wole zmagac sie z tym samodzielnie.

No i nie widze zwiazku ze swoim pyt. o postepowanie wobec Igi. Ja po prostu w realu po czyms takim nie rozmawiam z taka osoba, jesli np jestem zmuszona z nia przebywac w tym samym miejscu. I o to mi chodzilo, chcialam wiedziec jak to tutaj dziala.
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 12:16   

JP napisał/a:
No i nie widze zwiazku ze swoim pyt. o postepowanie wobec Igi.

I nagle stała się jasność :viva:

Jakbym miał strzelać to bym wybrał opcje w której przykładasz dużą wagę do przeszłości i pewnie o przyszłości też sporo myślisz, myślisz o tym co może się stać etc. zamiast skupiać się na teraz. Jedna z zasad Huny głosi "siła mocy jest teraz" nie za dzień nie za dwa nie wczoraj po prostu teraz. Pewnie szukasz związku z tym tematem ale na spokojnie zaraz Ci wszystko wytłumaczę.

Po pierwsze czy tego chcesz czy nie, nie masz kontroli nad tym co było. Stało się to już tego nie cofniesz. Nad przyszłością też nie masz za dużej kontroli bo występuje za dużo niewiadomych ale tego tematu nie będę głębiej poruszał bo nie przywodzi nas do celu moich pytań.

Zauważyłem pewną zależność która działa u mnie. Jeśli komuś nie wybaczam czegoś co mnie uraziło to automatycznie. Ja się z tym cholerstwem męczę, nie ta osoba tylko ja. Można powiedzieć że tamta osoba wygrała podwójnie jeśli taki był jej cel. Nie toż że wtedy zapanowała nad Twoimi emocjami to cały czas Cię molestuje emocjonalnie samą obecnością.

Idąc za ciosem jak innym nie wybaczasz to często też sobie. Często obwiniasz się za jakieś , często myślisz mogłam tego nie robić to było złe, bla bla bla!! Nic to nie zmieni przeszłość to przeszłość. "Yesterday is history, tomorrow is a mystery but today is a gift thats is why it call present."

Jakiś mistrz ze wschodu powiedział kiedyś taką sentencję: "Wam sprawia wielką przyjemność ubliżanie mi, Mi jeszcze większą przyjemność sprawia nie reagowanie na to i patrzenie jak się złościcie". Jeśli ktoś Ci zajdzie za skórę to bądź jak rozjuszony lew, to jest dobre i naturalne. Jednak nie ma po co w późniejszym okresie przykładać do tego emocji. Będzie to szkodzić Tobie i tylko Tobie bo będziesz się wstrzymywać, chcesz ją unikać, unikaj, chcesz jej dojebać zrób to ale nie myśl o tym w sferze emocji.

Według mnie warto obserwować ludzi na bierząco. Ludź jako ludź czasami się zmienia. Ludź jako człowiek nawet dość często. Jeśli cały czas oceniasz kogoś (o ile oceniasz ludzi) według starych wzorców to często są one nieaktualne. Tak samo jak naprzykład przepis moich dziadków na zajebiste życie: ucz się -> pracuj po 60h tygodniowo -> umrzyj no żyć nie umierać normalnie :D A tak poważnie to ludzie naprawdę często się zmieniają. Nie, nie wiem czy Iga się zmieniła. Wiem jedno że jej pytania nie są narazie nacechowane agresją. All is clear now? Nie czytałem tego po napisaniu bo samo pisanie zajęło mi ~ 10 min więc wrazie bym napiasł coś niezrozumiale to dopytaj.

PS jak masz na imię, średnio mi się widzi pisać do Cb po nicku :)
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 12:30   

Jestem pewien że Iga sama potrafi o siebie zadbać i jak będzie chciała to zabierze głos.

Ten wpis JaśniePani zarówno w treści jak i formie świadczy najzwyczajniej w świecie o pospolitym chamstwie i wysokiej arogancji. Daje to do myślenia, a dodatkowo jeszcze kiedy osoba postępująca w taki sposób mianuje się JaśniePani. Nic tylko zacytować słowa pewnej piosenki "słudzy stali się panami i poznali tajemnice, powiedz proszę jak wieczorem wyjść bezpiecznie na ulicę"
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Pią Lip 09, 2010 12:40, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 13:08   

@Askar Co było w tym chamskiego i aroganckiego?
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 13:15   

Jak to co, wszystko właśnie jest tu chamskie. Pospolicie chamskie. I to nie ja powinienem się tłumaczyć tylko JaśniePani. ale najwidoczniej nie ma żadnych argumentów prócz tego że jej autorytet Misiek ignorant tak stwierdził. A jeżeli wczytać się w to co pisał Misiek i to co pisała Iga to jasno widać że to on ma coś za uszami a nie Iga. To zauważy każdy czujny obserwator, ale nie ktoś kto jest chamem, kto nawet nie zadał sobie odrobiny trudu aby zrozumieć na czym polega problem. Już dobry obyczaj nakazuje żeby najpierw zapytać osoby zainteresowane. Tymczasem nasza JaśniePani zrobiła to co zrobiła. Jeżeli jesteś w stanie zważyć to wszystko jak należy to włos ci stanie dęba na głowie. Ktoś kto mieni się arbitrem elegancji smaży takie kwiatki? Oj mocium panie to jest chamstwo na kosmiczną skalę. Pamiętaj że tu nie o żadne zasady idzie ale o miarę, a ta została tutaj przeciągnięta niewyobrażalnie.

Rozumiem żeby Jaśnie Pani w odpowiednim momencie zapytała Igę dlaczego jej wpisy są obcesowe, dlaczego bywa taka, no powiedzmy ew. dlaczego taka jest. To by było w miarę grzeczne, to by można zrozumieć, ale taki kwadratowy arogancki kloc?
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Pią Lip 09, 2010 13:20, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 13:22   Re: Przypadek IgiM

JaśniePani napisał/a:
Moze mi ktos powiedziec, dlaczego na forum jeszcze jest tolerowana Iga? dlaczego z nia sie normalnie rozmawia, dialoguje, po tym wszystkim co zrobila? przeciez wielu ludzi potraktowala tu jak zera, obrazila, zmieszala z blotem, byla chamska i niegrzeczna. O co chodzi?


Nie chcę być nie miła, ale możesz mi powiedzieć, po co zakładasz wątek o tej osobie, "po tym wszystkim co zrobiła"? My mamy z nią nie rozmawiać, a Ty zakładasz o niej wątek :what:
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 13:25   

Im dłużej z czymś walczysz, tym dłużej nadajesz temu moc.
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 13:33   

ashkar napisał/a:
To zauważy każdy czujny obserwator, ale nie ktoś kto jest chamem

dzięki

askar napisał/a:
Już dobry obyczaj nakazuje żeby najpierw zapytać osoby zainteresowane.

Pytać Igę co myśli o tym żeby założyć temat w którym ludzie będą bojokotwani przeciwko niej, dobrze rozumiem?

askar napisał/a:
Jeżeli jesteś w stanie zważyć to wszystko jak należy to włos ci stanie dęba na głowie.

Nie da rady dzisiaj byłem u mojej milutkiej fryzjerki. Nistety nie umiem patrzeć na rzecz "jak należy" gdyż nie widzę chamstwa tylko swojego rodzaju zawiść.
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 13:51   

W zasadzie wygląda mi to na prosty przypadek
zmisienia przez zaskypowanie,
ehh to musi być wibrujący, zniewalający głos.
Sorry za poziom, ale do agresji trzeba z przekąsem.
:-)
 
     
Paweł-poprostu 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 29
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 697
Skąd: Polkowice
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 13:52   

JaśniePani napisał/a:
Adam to nie komplikuj tylko odpowiadaj prosto, gadaj jak jest, bez ukrytych znaczen, nie zabawiaj sie gra jezykowa ukrywajaca istote drugiego dna, bo to zamula sens.

Adam319 po prostu trzyma poziom, zachęcam do tego także innych. Bo tak jak jest teraz to zawszę będą nas odbierać jako zwykłych fanatyków i niebędą się wdawać z nami w konwersację, według nich jest to poniżej ich godności.
JaśniePanią proszę o dowody, bo jak na razie ta rozprawa ma zły wpływ na Pani autorytet.
Nawet jeśli by wszyscy pamiętają to i tak jest to niezbędny element naszego porozumienia, to wygląda trochę jak argumenty bez pokrycia. Czy Panią uraziła bądź obraziła Iga?
Każdy może każdemu coś wypomnieć lecz aby rozpoczynać tak poważną dyskusję trzeba konkretnych przykładów i broniącej się osoby bo za chwile równie dobrze może Pani być w jej sytuacji.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-rdnYY5eODQ
 
     
Paweł-poprostu 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 29
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 697
Skąd: Polkowice
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 14:04   

Rakash do Pani Igi nic nie mam - bo nie znam, lecz pilnuj się człowieku bo w tym temacie jak na razie to ty sporo zawiniłeś chociaż by pewnym osobą które znam( z tego forum ) i mi za to że Je obrażasz. Odbierz to jako krytykę konstruktywną, bo w żadnym wypadku nie miałem zamiaru cię obrazić :-) .
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-rdnYY5eODQ
Ostatnio zmieniony przez Paweł-poprostu Pią Lip 09, 2010 14:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 14:04   

Paweł-poprostu napisał/a:
Adam319 po prostu trzyma poziom

A toś przestrzelił, o minutę tylko, ale jednak.
:keep:
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 14:14   

Adam319 napisał/a:
W zasadzie wygląda mi to na prosty przypadek
zmisienia przez zaskypowanie,
:-)


No to czekamy teraz na wieści z matplanety. Czy JaśniePi odpowie czy jak zwykle będzie się wykręcać.
_________________

 
     
Paweł-poprostu 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 29
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 697
Skąd: Polkowice
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 14:14   

Adam319 napisał/a:
Paweł-poprostu napisał/a:
Adam319 po prostu trzyma poziom

A toś przestrzelił, o minutę tylko, ale jednak.

Jeśli tak to odbierasz to się chyba nie załamiesz jak ci napisze że zostałeś wykorzystany by ludzi skłonić do refleksji - niestety :keep:
ale i tak jako tako cię traktuje z szacunkiem :-) , prawie jak wszystkich :x
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-rdnYY5eODQ
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 14:31   

Paweł-poprostu napisał/a:
Rakash do Pani Igi nic nie mam - bo nie znam, lecz pilnuj się człowieku bo w tym temacie jak na razie to ty sporo zawiniłeś chociaż by pewnym osobą które znam( z tego forum ) i mi za to że Je obrażasz. Odbierz to jako krytykę konstruktywną, bo w żadnym wypadku nie miałem zamiaru cię obrazić :-) .


Ale ty jesteś tendencyjny tak jak autorka tego wpisu, a ja nie. Czujesz różnice?

Jak chcesz się bawić w magistra elegancji to najpierw spójrz w swoje oczy a potem w oczy JaśniePani, a dopiero potem w oczy Igi. A przy okazji jeszcze w oczy Miska który został tutaj przywołany jako DeusExMachina.

Nie bez powodu padło podejrzenie o zmisiowanie przez zaskypowanie. Ale podejrzewam że ty nie bardzo wiesz w czym w ogóle rzecz. Jeżeli jednak wiesz to dlaczego pomijasz ten problem? Twój apel do JaśniePani jest sensowny chociaż to dokładnie to samo co napisałem ja. Wprawdzie forma inna, ale forma to tylko forma.

Aha, no i nie ma potrzeby żebyś się tak unosił bo ja tutaj nikogo nie obrażam. Prawda w oczy kole. I tak po prawdzie śmieszy mnie JaśniePani ze swoją naiwnością a teraz i odsłonięciem się. Król jest nagi.

iliq napisał/a:

askar napisał/a:
Jeżeli jesteś w stanie zważyć to wszystko jak należy to włos ci stanie dęba na głowie.

Nie da rady dzisiaj byłem u mojej milutkiej fryzjerki. Nistety nie umiem patrzeć na rzecz "jak należy" gdyż nie widzę chamstwa tylko swojego rodzaju zawiść.


Ale cebulek sobie nie dałeś chyba wyrwać?
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Pią Lip 09, 2010 15:03, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 16:18   

JaśniePani napisał/a:
A moze mi ktos powiedziec, dlaczego na forum jeszcze jest tolerowana Iga?

Chyba masz zbyt wiele wolnego czasu i sie nudzisz. Zawiazujesz koalicje przeciwko Idze czy co?
Co ci zrobila? no chyba , ze napisala odpowiedz czasem na Twoj durny post.
Jak masz cos do kogos to zalatw to sama, a nie napuszczaj ludzi na ta osobe.
Rzygac sie chce jak czytam takie posty.
Bardzo Cie boli, ze Iga pisze to co mysli?
Ostatnio zmieniony przez zeto555 Pią Lip 09, 2010 16:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Paweł-poprostu 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 29
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 697
Skąd: Polkowice
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 20:56   

rakash napisał/a:
to najpierw spójrz w swoje oczy a potem w oczy JaśniePani,

Tobie radzę nie patrz w moje oczy, bo ujrzysz większe zło niż jesteś sobie w stanie wyobrazić, większą ambicje niż sens twego daremnego postu , " i w tedy nadejdzie strach on nie odstąpi cię nawet na krok" :evil: .
Co do JaśniePani to daj sobie spokój bo" Jesteś królem świata w swoim małym śnie". Aby spojrzeć kobiecie w oczy trzeba na to zasłużyć :oops: , nie sądzę bym zasłużył, wszystko jest tak cholernie powierzchowne dlatego ja podziękuje.
http://www.youtube.com/wa...feature=related - cytowałem z piosenki bliskiej mojemu ( ..... ) - takie ładne słowo którego nie używam :roll: .
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-rdnYY5eODQ
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 21:12   

Paweł napisał/a:
Aby spojrzeć kobiecie w oczy trzeba na to zasłużyć :oops: , nie sądzę bym zasłużył

naprawdę masz takie podejście do kobiet?
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 21:44   

rakash napisał/a:

Rozumiem żeby Jaśnie Pani w odpowiednim momencie zapytała Igę dlaczego jej wpisy są obcesowe, dlaczego bywa taka, no powiedzmy ew. dlaczego taka jest. To by było w miarę grzeczne, to by można zrozumieć, ale taki kwadratowy arogancki kloc?


tak, zapytalam od razu, niestety odpowiedz byla na takim poziomie, ze poprzeczke nalezaloby zakopac kilka metrow pod ziemia.

no, ale widze, ze tu wystepuja prawie sami obroncy-pobratymcy Igi.

chamskiego w tym temacie nic nie widze. po prostu sie pytam.

Zeto niedlugo wszystkie trolle, chamskie i niegrzeczne osoby beda mialy podobne tematy, chocby po to, zeby uswiadomic innych kto zacz.
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
Paweł-poprostu 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 29
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 697
Skąd: Polkowice
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 21:45   

iliq napisał/a:
Paweł napisał/a:
Aby spojrzeć kobiecie w oczy trzeba na to zasłużyć , nie sądzę bym zasłużył

naprawdę masz takie podejście do kobiet?

To już zależy od kobiety ja osobiście dziele na ta dwa rodzaje do (tu musisz się domyśleć)
i do "romantyzmu" wszak dwa rodzaje są korzystne lecz u większości osobników :hihi: ogranicz się to do jednego rodzaju tego pierwszego. Jak jest u ciebie? - tylko szczerze napisz tak jak ja :-) .
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-rdnYY5eODQ
Ostatnio zmieniony przez Paweł-poprostu Pią Lip 09, 2010 21:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 21:53   

JaśniePani napisał/a:


tak, zapytalam od razu, niestety odpowiedz byla na takim poziomie, ze poprzeczke nalezaloby zakopac kilka metrow pod ziemia.

no, ale widze, ze tu wystepuja prawie sami obroncy-pobratymcy Igi.

chamskiego w tym temacie nic nie widze. po prostu sie pytam.


Nie. Nie zapytałaś się, pozwoliłaś sobie na podłe insynuacje, w dodatku bez podania jakiejkolwiek podstawy. Za to po chamsku zagrałaś zgniłym jajem. Słusznie obroncy-pobratymcy reagują. Ale ty wciąż nie widzisz głupoty tego co tu wysmażyłaś.

Paweł-poprostu napisał/a:
rakash napisał/a:
to najpierw spójrz w swoje oczy a potem w oczy JaśniePani,

Tobie radzę nie patrz w moje oczy, bo ujrzysz większe zło niż jesteś sobie w stanie wyobrazić, większą ambicje niż sens twego daremnego postu , " i w tedy nadejdzie strach on nie odstąpi cię nawet na krok" :evil: .
Co do JaśniePani to daj sobie spokój bo" Jesteś królem świata w swoim małym śnie". Aby spojrzeć kobiecie w oczy trzeba na to zasłużyć :oops: , nie sądzę bym zasłużył, wszystko jest tak cholernie powierzchowne dlatego ja [bluzg] podziękuje.
http://www.youtube.com/wa...feature=related - cytowałem z piosenki bliskiej mojemu ( ..... ) - takie ładne słowo którego nie używam :roll: .


http://www.youtube.com/watch?v=HRxdUsD8pYA
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Pią Lip 09, 2010 21:57, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Paweł-poprostu 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 29
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 697
Skąd: Polkowice
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 22:15   

rakash napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=HRxdUsD8pYA

Niezłe hehe ale poczuj ten nordycki klimat:
http://www.youtube.com/watch?v=TQVrl7wRcNg
To jest muzyka dla prawdziwych mężczyzn :viva: .
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=-rdnYY5eODQ
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 22:17   

Te charczące orkopodobne stworzenia?
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Pią Lip 09, 2010 22:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 23:06   

Paweł napisał/a:
To już zależy od kobiety ja osobiście dziele na ta dwa rodzaje do seksu i do "romantyzmu" wszak dwa rodzaje są korzystne lecz u większości osobników :hihi: ogranicz się to do jednego rodzaju tego pierwszego. Jak jest u ciebie? - tylko szczerze napisz tak jak ja :-) .


Jednak zdecydowałem że odpowiedź prześlę pawłowi na pw bo po co większości znać moje przeżycia 8-)
Ostatnio zmieniony przez iliq Pią Lip 09, 2010 23:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 09, 2010 23:08   

Askar napisał/a:
Te charczące orkopodobne stworzenia?

Lepiej słuchać kółko graniaste czterokańciaste? Nie znałem tego zespołu ale muszę przyznać że wpadł mi w ucho, zwłaszcza że ostatnio przerzuciłem się na mocniejsze brzmienie.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lip 11, 2010 20:10   

JaśniePani napisał/a:
A moze mi ktos powiedziec, dlaczego na forum jeszcze jest tolerowana Iga? dlaczego z nia sie normalnie rozmawia, dialoguje, po tym wszystkim co zrobila? przeciez wielu ludzi potraktowala tu jak zera, obrazila, zmieszala z blotem, byla chamska i niegrzeczna. O co chodzi?

Ale teraz gada z sensem, nie obraża nikogo, więc naturalnym jest IMO tolerowanie jej.
Ty też swego czasu napisałaś tego skandalicznego posta - http://www.dobradieta.pl/...p=129538#129538
Czy na tej podstawie mam z Tobą dalej nigdy nie dyskutować? No proszę Cię... :-/
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Pon Lip 12, 2010 15:38   

Hannibal napisał/a:
Ty też swego czasu napisałaś tego skandalicznego posta -

A co jest skandalicznego w tym posci? chyba tylko krytyka i podchody jakie robiles, zeby wywalic kogos kto ci sie nie podoba, a nie miales odwagi powiedziec wprost.
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Śro Lip 14, 2010 13:43   

Hannibal napisał/a:
...Ale teraz gada z sensem,
nie obraża nikogo, więc naturalnym jest IMO tolerowanie jej...

;-)

Zgadzam sie z Toba BRACIE Hannibalu. 8-)

BTW
Pozdrawiam Twojego Tate! 8-)
.
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Śro Lip 14, 2010 22:19   

dobra, koniec tematu i dyskusji.
Rozumiem, ze czekamy do nastepnego ataku Igi?

Iliq nie wiem? Wasza Krolewska Mosc? :-D Mozesz sam wymyslic mi ksywke to sobie zmienie, bo ta mi sie znudzila.
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Śro Lip 14, 2010 22:39   

JaśniePani napisał/a:
dobra, koniec tematu i dyskusji.
Rozumiem, ze czekamy do nastepnego ataku Igi?


Ja właśnie dostałem ataku śmiechu.
_________________

 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lip 14, 2010 23:14   

JP napisał/a:
Iliq nie wiem? Wasza Krolewska Mosc? :-D Mozesz sam wymyslic mi ksywke to sobie zmienie, bo ta mi sie znudzila.

Hahaha kocham wymyślanie ksywek :D Do jutra będziesz miała jakąś ciekawą nie bój się 8)
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Śro Lip 14, 2010 23:18   

JaśniePani napisał/a:
dobra, koniec tematu i dyskusji.

Pewnie „Moczodawca” z odpadającym wdziekiem powrócił na forum i uznał, że już starczy tego uwiądu.
:-)
Ostatnio zmieniony przez Adam319 Śro Lip 14, 2010 23:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lip 15, 2010 00:21   

JaśniePani napisał/a:
...dobra, koniec tematu i dyskusji.
Rozumiem, ze czekamy do nastepnego ataku Igi?...

:hah: Temat jest BARDZO DOBRY i AKTUALNY! 8-)

Uwazam, ze zupelnie realne jest pojawienie sie
"kolejnych objawow" :hihi:

Moim zdaniem warto zachowywac sie ASERTYWNIE! 8-)

Skoro mozliwe sa pomowienia i ..............
tak, tak nie bojmy sie tego slowa - STALKING
to temat jest aktualny stale i dyskusja sie bedzie toczyc. 8-)
.
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Czw Lip 15, 2010 06:42   

grizzly napisał/a:
Uwazam, ze zupelnie realne jest pojawienie sie
"kolejnych objawow"

Jaś nie Miś zato555 stałych objawów wykazuje, zalecam leczenie objawowe raz na jedną nogę, raz na drugą. Może olśnienie pomrocznością jasną wygna z szarych zwoi skrzypiące wielkiem wuwuzelem.
:-)
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 16, 2010 10:53   

JaśniePani napisał/a:
dobra, koniec tematu i dyskusji.
Rozumiem, ze czekamy do nastepnego ataku Igi?

W międzyczasie mamy żenujące ataki i BoNkI innych osób. 8/
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Pią Lip 16, 2010 11:29   

to co radzisz?
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 16, 2010 12:13   

JaśniePani napisał/a:
to co radzisz?

Ja ich zwyczajnie olewam; szkoda klawiatury na odpisywanie 8-)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
Ostatnio zmieniony przez Hannibal Pią Lip 16, 2010 12:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Pią Lip 16, 2010 12:16   

Dokladnie. Olac trolling i sianie kapusty 8)
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved