Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Cyfrowy styl życia .
Autor Wiadomość
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sie 09, 2010 21:25   Cyfrowy styl życia .

Ciekawostka.Mój mąż kupił sobie telefon z nawigacją i co się okazało? Dziś włożył do niego kartę z telefonu,w którym nie było nawigacji .Na próbę chciał znaleźć drogę do jakiegoś miejsca ,a telefon czary mary odczytał miejsca w jakich ostatnio bywaliśmy w Polsce i podpowiedział nazwy miejscowości.Niezły czad .System szpieguje wszystkich i wszędzie :->
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 21:28   Re: Cyfrowy styl życia .

A więc zboże dojrzewa. Nadchodzą żniwa.
_________________

 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sie 09, 2010 21:47   

Dodam jeszcze jako ciekawostkę,że mąż kliknął na opcję "współrzędne" i wyskoczyła mapka,wskaźnik ,gdzie jesteś ,imię i nazwisko i czy są jacyś znajomi w okolicy -no super,"czary mary" ,jak dużo o nas wiedzą :->
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 21:49   

Global computer . Oko Pana . Masonskie gremia gledza o tym . Odczyt mysli ,
mieszkanca Ziemi . Rejestracja wszystkiego .

Dark Side of the Moon .
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 21:51   

Dark Side of the Moc
_________________

 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sie 09, 2010 21:54   

Mimo tego,że nie mamy telefonu z nawigacją,to i tak mają dużo danych o nas.Dopiero kiedy wkładamy kartę z tel.,w którym nie ma nawigacji do tego z nawigacją,dowiadujemy się ile o nas wiedzą.No,masakra.
 
     
soook

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 389
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 21:59   

Jak mysl osobowa jest widziana i rejestrowana , to widza i wiedza wszystko .
Prawie ,poza improwizacja moralnymi myslami . Improwizacja .
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sie 09, 2010 22:01   

soook napisał/a:
poza improwizacja moralnymi myslami

Jest nadzieja ,że naszych myśli nie znają,ale kto wie :->
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 10, 2010 01:09   

Cytat:
Ludzie nie są gotowi na rewolucję technologiczną

Podczas odbywającej się po kalifornijskiej stronie jeziora Tahoe konferencji Techonomy jej uczestnicy zajmowali się tym, w jaki sposób technologie mogą stymulować rozwój gospodarczy. Szef Google'a Eric Schmidt podczas dyskusji panelowej ostrzegał, że społeczeństwo nie jest przygotowane na zmiany, które wiążą się z osiągnięciami technicznymi. Wcześniej jedynie nieliczni mieli dostęp do wiedzy, dzisiaj miliardy ludzi mogą korzystać z wiedzy całego świata w ich ojczystych językach.

Obecnie co dwa dni generowanych jest tyle danych, ile cała ludzkość utworzyła do 2003 roku. A większą część z nich stanowią informacje użytkowników o nich samych. Jeśliby wystarczająco dużo z nich przeanalizować i powiązać ze sobą, za pomocą niewielkiego udziału sztucznej inteligencji udałoby się prognozować zachowanie poszczególnych osób.
Dostępność danych w wielu dziedzinach przyczyniła się do większego komfortu, a także do zmian społecznych, które jednak mają i swoją mroczną stronę obejmującą między innymi takie zjawiska jak kradzież tożsamości.


Według Schmidta społeczeństwo ze względu na daleko idącą anonimowość w Internecie nie jest w stanie poradzić sobie z tą sytuacją, której rozwój napędzają sami użytkownicy. Według jego opinii wykorzystywaniu możliwości technicznych w niewłaściwy sposób uda się zapobiec jedynie przez znacznie większą przejrzystość i zupełną rezygnację z anonimowości. Użytkownicy muszą też być pociągani do odpowiedzialności za swoje zachowania w Sieci. W świecie asynchronicznych zagrożeń zbyt niebezpieczny jest układ, w którym nie da się zidentyfikować użytkownika – powiedział Schmidt, postulując rozwiązanie w postaci swego rodzaju systemu DNS dla ludzi.
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 02:03   

Iga, kup sobie większy monitor, albo okulary,
warto podkreślać ciekawy kawałek tekstu
niekrzykliwym kolorem lub wyboldowaniem, a nie czcionkami o takiej wielkości, że mogę je przeczytać
z odległości 5 metrów lub ze zdjęcia satelitarnego,
mam mysz bezprzewodową,
która ma tylko 2 metry zasięgu.
:-)

4.3 nie używaj WYŁĄCZNIE WIELKICH LITER, wielkie litery oznaczają podniesiony głos, a nikt nie lubi jak się na niego krzyczy.

Możesz mi trochę za te uwagi nawrzucać, to Tomek, który uważa mnie za Ssmanna przychulniej na Ciebie spojrzy.
:-)
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 10, 2010 02:15   

Ale ja mam duzy monitor i bezprzewodową mysz :hah: wiem ze nie wszyscy tak mają :D
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 02:18   

Moja mysza ma 2 akumulatorki AAA, których wymiana zajmuje mi 1,5 sekundy.
:-)
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 10, 2010 02:18   

O to chodzi żebyś przeczytał z odległości 10 m :hah:
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 02:24   

W sumie wypasiona ładowarka do akumulatorów to najbardziej "markowa" rzecz, jaką mam w domu, no może aparat,
http://www.recenzje.net.p...-shot_dsc-p73.0
stary, ale jary.
Ostatnio zmieniony przez Adam319 Wto Sie 10, 2010 02:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 04:55   

IgaM napisał/a:

Według Schmidta społeczeństwo ze względu na daleko idącą anonimowość w Internecie nie jest w stanie poradzić sobie z tą sytuacją, której rozwój napędzają sami użytkownicy. Według jego opinii wykorzystywaniu możliwości technicznych w niewłaściwy sposób uda się zapobiec jedynie przez znacznie większą przejrzystość i zupełną rezygnację z anonimowości. Użytkownicy muszą też być pociągani do odpowiedzialności za swoje zachowania w Sieci. W świecie asynchronicznych zagrożeń zbyt niebezpieczny jest układ, w którym nie da się zidentyfikować użytkownika – powiedział Schmidt, postulując rozwiązanie w postaci swego rodzaju systemu DNS dla ludzi.
[/quote]
Jestem za, zeby zrezygnowac z anonimowosci na tym forum. Pojdzmy wszyscy w slady Witolda Jarmulowicza.
Jestem uzytkownikiem takiego forum i bardzo to sobie chwale. Wiadomo z kim sie dyskutuje.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 05:20   

Jak bym mieszkał na księżycu tak jak Ty, albo jak będę mieszkał w Chinach to możesz liczyć na moją przychylność, świrów w internecie nie brakuje, jeśli nie jest to firma firmowana z imienia i nazwiska to chyba samo imię wystarczy. :-)
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 09:28   

U mnie fonty wygladaja proporcjonalnie, idealnie wrecz, byc moze mam wyzsza rozdzielczosc monitora. Jak rowniez nie przeszkadza mi nieprzepisowy ekspresyjny styl Tomkiewiczow. :P :P
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 10, 2010 10:22   

Kangur napisał/a:

Jestem uzytkownikiem takiego forum i bardzo to sobie chwale. Wiadomo z kim sie dyskutuje.

W końcu jakby nie było,to piszemy od kilku lat.Wszyscy w jakimś stopniu się znamy :hug:

Adam319 napisał/a:
... samo imię wystarczy. :-)

To chyba nam się tak wydaje,że jak podamy samo swoje imię,to znają nas z samego imienia.Wszystko wskazuje na to,że kto ma wiedzieć o nas więcej,ten wie. My natomiast zachowujemy się w tym przypadku jak małe dzieci,które zakrywając twarz rączkami myślą,że nikt ich nie widzi.
Ostatnio zmieniony przez IgaM Wto Sie 10, 2010 11:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 10, 2010 11:43   

Adam319 napisał/a:

mam mysz bezprzewodową,
która ma tylko 2 metry zasięgu.
:-)

jeśli chodzi o tę mysz,to mam dokładnie taką ;
http://fobit.pl/mysz-micr...utm_content=386



Mogę o niej napisać tyle,że bardzo ładnie klika ,cichutko w porównaniu z innymi myszkami.Na takiej mi właśnie zależało :) No i się tak ładnie składa 8-)
Ostatnio zmieniony przez IgaM Wto Sie 10, 2010 11:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 10, 2010 21:46   

Adam,gdzie kupiłeś taką ładowarkę? Tak się jej przyglądam i faktycznie jest wypasiona.
 
     
Maad


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 1172
Wysłany: Wto Sie 10, 2010 23:00   

IgaM napisał/a:
i faktycznie jest wypasiona.

wypasiona to mało powiedziane - ona jest hiper na maksa wypasiona :)
model BC-700, jest w sklepach internetowych i fotgraficznych
http://www.ramtech.pl/lad...CFQK7ZwodUDnJtA
do tego aku Eneloop
http://www.ramtech.pl/-p-752.html

i zapominasz o problemach z zasilaniem
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 21, 2010 19:47   

Coś dla miłośników cichoklikających myszek ;)
http://tech.wp.pl/kat,100...ml?ticaid=1abeb
 
     
Oftopełek 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 63
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 22:29   

A ja już mam najnowsze wirusy! :viva:
Kto chce?
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 22:35   

A jakie? Bo ja mam chyba nowsze.
_________________

 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 21, 2010 22:40   

Dawajcie,mogę zbierać.Mój system wszystko zniesie .
 
     
Oftopełek 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 63
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 22:42   

Mam taki jeden, który zatrzymuje dysk twardy a wzamian kręci się cały komputer. :hihi:
 
     
Oftopełek 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 63
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 22:43   

IgaM napisał/a:
Dawajcie,mogę zbierać.Mój system wszystko zniesie .

Zaraz zaraz, najpierw trzeba sobie zasłużyć. 8-)
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 22:47   

Oftopełek napisał/a:
Mam taki jeden, który zatrzymuje dysk twardy a wzamian kręci się cały komputer. :hihi:


To ja bym chętnie się pisał na takie coś.
_________________

 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 21, 2010 22:47   

A nie zasłużyłam? Bliżej niesprecyzowana większość forumowiczów nie lubi mnie ,to mało :P
 
     
Oftopełek 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 63
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 22:49   

IgaM napisał/a:
A nie zasłużyłam? Bliżej niesprecyzowana większość forumowiczów nie lubi mnie ,to mało :P

No dobra - zasłużyłaś, ale u ciebie się nie przyjmie bo masz za bardzo zahartowane środowisko. :-)
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 21, 2010 22:52   

Oftopełek napisał/a:

No dobra - zasłużyłaś, ale u ciebie się nie przyjmie bo masz za bardzo zahartowane środowisko. :-)

Zadbałam o florę bakteryjną systemu :D
Ostatnio zmieniony przez IgaM Sob Sie 21, 2010 22:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 21, 2010 22:55   

rakash napisał/a:
Oftopełek napisał/a:
Mam taki jeden, który zatrzymuje dysk twardy a wzamian kręci się cały komputer. :hihi:


To ja bym chętnie się pisał na takie coś.

:hah: Szkoda,że nie mogę się złapać na takie coś :hah:
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 22:58   

A jak, lepsze chłodzenie. Oftopełek to ma łeb, wirusy w służbie człowieka.

Jest jeszcze opcja z wodnym chłodzeniem, ale jak zaczną zachodzić jakieś reakcje to można sobie zrobić z komputera akwarium.
_________________

 
     
Oftopełek 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 63
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 22:59   

IgaM napisał/a:
Zadbałam o florę bakteryjną systemu

Bo ty masz w ogóle jakiś inny system chyba.
IgaM napisał/a:
Szkoda,że nie mogę się złapać na takie coś

Nie ma co żałować tylko łazić po sieci wszędzie gdzie nie trzeba i może coś wpadnie. :hihi:
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 21, 2010 23:02   

Oftopełek napisał/a:

Nie ma co żałować tylko łazić po sieci wszędzie gdzie nie trzeba i może coś wpadnie. :hihi:

No właśnie tak robię i nic . Nie ma bata na mój system :hah:
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 23:02   

:hihi:
_________________

 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 21, 2010 23:05   

rakash napisał/a:
A jak, lepsze chłodzenie. Oftopełek to ma łeb, wirusy w służbie człowieka.

Dla chlodzenia polecam to;

http://www.fractal-design.com/


Chłodno i cichutko,po prostu ciiiisza.
 
     
Oftopełek 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 63
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 23:07   

rakash napisał/a:
...Jest jeszcze opcja z wodnym chłodzeniem, ale jak zaczną zachodzić jakieś reakcje to można sobie zrobić z komputera akwarium.

Woda chyba nie jest cyfrowa więc nie polecam. :roll:
IgaM napisał/a:
No właśnie tak robię i nic . Nie ma bata na mój system

Współczuję :keep:
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 21, 2010 23:08   

Oftopełek napisał/a:

Współczuję :keep:

Nawet formatu nie można zrobić ;-(
 
     
Oftopełek 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 63
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 23:09   

IgaM napisał/a:
Dla chlodzenia polecam to;

Ładne puzderko, to chyba jakaś arka. :-/
 
     
Oftopełek 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 63
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 23:11   

IgaM napisał/a:
Nawet formatu nie można zrobić

Na format przyjdzie czas... w najmniej oczekiwanym czasie. :medit:
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 21, 2010 23:12   

W ogóle nic nie słychać.Widać ,a nie słychać.Na czymś takim mi zależało,bo nie lubię szumu,no i klikania,dlatego czekam na arc touch :)
 
     
Oftopełek 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 63
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 23:18   

IgaM napisał/a:
W ogóle nic nie słychać.Widać ,a nie słychać.Na czymś takim mi zależało,bo nie lubię szumu,no i klikania,dlatego czekam na arc touch :)

E tam! ja mam starą, zajechaną myszkę że już nawet nie piśnie. I tak oto jest cicho. :medit:
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Sob Sie 21, 2010 23:27   

Ja sobie mogę mikrostyki wymienić na gumki i też nie będzie nic słychać. Myszki Applea mają tak jakbyinny klik, subtelniejszy.

Ta obudowa prezentuje sie wyjątkowo ciekawie. Pytanie tylko czy oprócz wyciszenia jest rzeczywiście solidna?

Ja kupowałem jakieś 2 lata temu Chiefteca, jest całkiem niezły muszę powiedzieć. Zupełna cisza może nie ale jest cicho.
_________________

 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 21, 2010 23:33   

rakash napisał/a:


Ta obudowa prezentuje sie wyjątkowo ciekawie. Pytanie tylko czy oprócz wyciszenia jest rzeczywiście solidna?

12.5 kg wagi plus zasilacz na dole, plus parę bajerów w środku, mówi samo za siebie.
Ja jestem uczulona na szum,więc chciałam mieć cicho . I jest cicho,nawet nie spodziewałam się,że aż tak bardzo będzie cicho.Tak jakby nie było komputera w pokoju.
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 01:57   



A może Wy macie szczury, a nie myszy?
Da się położyć na karcie bankomatowej?

Tak ustawiona (rozdzielczości dynamicznej nie używam), że przekątną monitora przejeżdża w 3cm.
Oczywiście cicha jak mysz. Może i kiedyś cichutko klikała, ale to za nowości w 2005 roku.
Chociaż nie, mało używany prawy przycisk to słyszę jak się bardzo postaram. Przycisk rolki nie do wciśnięcia przez przypadek, trzeba naprawdę chcieć, ale jakoś nie używam.
:-)
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 01:58   

To faktycznie ja mam raczej szczura niż mysz.
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Nie Sie 22, 2010 01:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sie 22, 2010 02:03   

Adam319 napisał/a:
w 2005 roku.

2005 rok i cicha mysz? To niemożliwe.Przez takich jak Ty świat popadł w kryzys,bo nic nie kupują :hah: Kup najnowocześniejszą mysz ,wygeneruj marżę,prowizję,zysk i co tam jeszcze trzeba :hah:
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 02:26   

IgaM napisał/a:
wygeneruj marżę,prowizję,zysk i co tam jeszcze trzeba

Zajrzyj do wątku Soooka, podał niezły link tłumaczący działanie systemu finansowego.
:-)
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sie 22, 2010 02:54   

Idźta już spać,to nie wesele,że można tutaj do rana bez konsekwencji :hah:
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sie 22, 2010 21:25   

Cyfrowych nowinek ciąg dalszy.
W android merket jest programik o nazwie Shazam . Ten programik ma niezwykłe zdolności,jestem pełna podziwu dla twórcy.
Wystarczy go uruchomić,przystawić do głośnika,z którego płynie melodia,piosenka i on automatycznie pokazuje,kto śpiewa tę piosenkę , tytuł,album,informacje o wykonawcy ,gdzie kupić płytę i za ile.Świetna aplikacja .Ile razy się zdarza,że słyszymy coś w radio i nie wiemy co to za piosenka i kto ją śpiewa,a spiker za cholerę też nie chce podać żadnych informacji.
Należy się szacun dla twórcy programiku :pada:
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 21:28   

Od jakiegoś czasu zastanawiałem się kiedy pojawią się takie programy. A znasz coś podobnego do grafiki ? :)
_________________

 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sie 22, 2010 21:34   

rakash napisał/a:
Od jakiegoś czasu zastanawiałem się kiedy pojawią się takie programy. A znasz coś podobnego do grafiki ? :)

Do grafiki? Jesli kod kreskowy uznajesz za grafikę ;) ,to telefon skanuje kod kreskowy produktu i wyświetla się informacja o produkcie,w jakiej cenie można go kupić i gdzie,oraz nazwa produktu oczywiście.
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Nie Sie 22, 2010 21:38   

Kod kreskowy się nie liczy, chodziło mi o program który np. po obrazku potrafi wyszukać w zbiorze zdjęcia tego samego obiektu.
_________________

 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Nie Sie 22, 2010 21:40   

rakash napisał/a:
Kod kreskowy się nie liczy, chodziło mi o program który np. po obrazku potrafi wyszukać w zbiorze zdjęcia tego samego obiektu.

Pewnie jest,albo ktoś już główkuje nad tym.Trzeba by się zastanowić nad napisaniem jakiegoś programiku :)
Ostatnio zmieniony przez IgaM Nie Sie 22, 2010 21:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 01:25   

Podobny programik przydalby sie na forum, aby porownywac kloningi z originalem.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sie 23, 2010 10:37   

Kangur napisał/a:
Podobny programik przydalby sie na forum, aby porownywac kloningi z originalem.

W czym problem? Trzeba usiąść i napisać programik 8-)

Jest jeszcze jeden programik w telefonie. Kiedy wysiadamy na parkingu ,włączamy GPS i ustalamy lokalizację samochodu ,w ten sposób wychodząc ze sklepu nie będziemy się głowić,gdzie zaparkowaliśmy nasz samochód :)
Ostatnio zmieniony przez IgaM Pon Sie 23, 2010 10:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 11:28   

IgaM napisał/a:
Kangur napisał/a:
Podobny programik przydalby sie na forum, aby porownywac kloningi z originalem.

W czym problem? Trzeba usiąść i napisać programik 8-)

Nie kumaty.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sie 23, 2010 11:32   

Kangur napisał/a:

Nie kumaty.

Jak nie my,to nasze dzieci :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved