Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Molka
Wto Gru 25, 2012 09:38
Ekspresowe chudnięcie
Autor Wiadomość
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 09:30   Ekspresowe chudnięcie

Jak ktoś chce szybko schudnąć to polecam:
http://www.rp.pl/artykul/...ety-Dukana.html
 
 
     
seanor

Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 249
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 12:33   

Dieta jest dobra dla jej twórcy-daje za...ą kasę - jak widać. Ale tylko do momentu otrzymania w darze DNY MOCZANOWEJ/podagry-gonagry/. Potrwa to ok 4-ch miesięcy. Gdy rano nie doczłapiesz do kibla i będzisz wył/a z bólu , pozdrów Dukana , hehehe.
Przewalony wtedy Twój los.
To nie ostrzeżenie - to pewnik!!!

Odchudzałem się białkiem 28 lat temu-bez Dukana.
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 20:59   

seanor napisał/a:
Dieta jest dobra dla jej twórcy-daje za...ą kasę - jak widać. Ale tylko do momentu otrzymania w darze DNY MOCZANOWEJ/podagry-gonagry/. Potrwa to ok 4-ch miesięcy. Gdy rano nie doczłapiesz do kibla i będzisz wył/a z bólu , pozdrów Dukana , hehehe.
Przewalony wtedy Twój los.
To nie ostrzeżenie - to pewnik!!!

Odchudzałem się białkiem 28 lat temu-bez Dukana.

A tak bardziej konkretnie.
 
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 21:15   Re: Ekspresowe chudniecie

jerzyk napisał/a:
Jak ktos chce szybko schudnac to polecam...

... obciac noge :hah: :hihi:
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 21:28   

uuu Zenon zaraz ORMO zgłosci Cię do moderacji, a potem banik niechybnie, o ile oczywiście nie wyrazisz chęci poprawy i wsółpracy z władzą i systemem, jak wzorowy obywatel forumowicz Niedzwiedz.
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Śro Wrz 08, 2010 01:32   

_flo napisał/a:
uuu Zenon zaraz ORMO zgłosci Cię do moderacji, a potem banik niechybnie, o ile oczywiście nie wyrazisz chęci poprawy i wsółpracy z władzą i systemem, jak wzorowy obywatel forumowicz Niedzwiedz.

Flo, no niestety czasami tak bywa, ze w czasie polowania z nagonka na "niedzwiedzia"
zostaje zastrzelony "mysliwy" a inni ciezko ranni. :hihi:

Nieprawdaz moja droga? 8-)
.
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Śro Wrz 08, 2010 07:56   Re: Ekspresowe chudniecie

zenon napisał/a:
jerzyk napisał/a:
Jak ktos chce szybko schudnac to polecam...

... obciac noge :hah: :hihi:


Przestań już z tym obcinaniem, chyba że sobie ale nie tylko nogę ale i głowę.
Ja polecałem nie dietę Dukana ale sam artykuł.
Ostatnio zmieniony przez jerzyk Śro Wrz 08, 2010 07:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Wrz 08, 2010 10:17   Re: Ekspresowe chudniecie

zenon napisał/a:
jerzyk napisał/a:
Jak ktos chce szybko schudnac to polecam...

... obciac noge :hah: :hihi:


Mylisz chudniecie z utrata wagi :-)
 
     
bejrutek 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 208
Wysłany: Śro Wrz 08, 2010 10:44   

Cytat:
uuu Zenon zaraz ORMO zgłosci Cię do moderacji, a potem banik niechybnie, o ile oczywiście nie wyrazisz chęci poprawy i wsółpracy z władzą i systemem, jak wzorowy obywatel forumowicz Niedzwiedz.


:hug: moja szkoła ;) :-)

Cytat:
Flo, no niestety czasami tak bywa, ze w czasie polowania z nagonka na "niedzwiedzia"
zostaje zastrzelony "mysliwy" a inni ciezko ranni. :hihi:

Nieprawdaz moja droga? 8-)


ubaw trwa :-)

Cytat:
Główne niebezpieczeństwo to możliwość wzrostu poziomu cholesterolu we krwi. Poza tym ponieważ głównym składnikiem diety są białka, pojawiają się niedobory witamin: B1, B5, C, K, i minerałów: chromu, fosforu, magnezu i potasu. Należy je uzupełniać, np. preparatami witaminowymi.


dla mnie ta dieta zbyt drakońska, jak każda popularna, która jest bardziej pw sobie produktem marketingowym.. z tej diety wynika, że oprócz szybkiej utraty masy, można stracić zdrowy rozsądek i trochę zdrowia..
Konkluzja jest taka, że nie można stracić szybko masę ciała i być zdrowym , albo zdrowszym..
_________________
Mój Blog Biegowy
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Wrz 08, 2010 11:00   

Dla wielu najwazniejszy jest skutek a tak czy siak bedac szczuplejszym o te 18 kilo kazdy jest zdrowszy niz bedac ciezszy o nie. No i w ksiazkach dukana nie ma kosmitow, magicznych urzadzen i Bena10 z omnitrixem.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
bejrutek 

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 208
Wysłany: Śro Wrz 08, 2010 11:40   

ale tu chodzi o to w jaki sposób..

gdzie jest napisane, że nie ma innych metod?

wolę zejść tylko 10kg niż 18 kg, nawet w dłuższym czasie ale tradycyjnymi metodami, czyli trochę mniej jedzenia, zadbać o jego jakość i więcej ruchu.. wyjdzie mi na zdrowie, jeśli nie będę przesadzał..

po co się tak zamęczać takimi dietami?
_________________
Mój Blog Biegowy
Ostatnio zmieniony przez bejrutek Śro Wrz 08, 2010 11:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 10:33   

Mam znajomych, ktorym staram sie wyperswadowac te diete. Nic nie dociera, normalnie przeczetali te ksiazki, i ciagle je czytaja i cytuja i sie powoluja, grochem o sciane mowienie do nich.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 10:47   

zyon napisał/a:
Mam znajomych, ktorym staram sie wyperswadowac te diete.

Nie ma sensu.
Można raz coś powiedzieć, wytłumaczyć w razie potrzeby i zaoferować swoją pomoc, jeśli będą jej potrzebowali. Potem lepiej się nie narzucać.
Zasada 6 razy N mówi - "nikt nigdy nikogo niczego nie nauczył" :)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 10:51   

Byc moze, nikogo na sile sie nie udwiadomi. Oby nie bylo za pozno, jedno z nich jest po nowotworze.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8791
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 12:01   Re: Ekspresowe chudnięcie

jerzyk napisał/a:
Jak ktoś chce szybko schudnąć to polecam:
http://www.rp.pl/artykul/...ety-Dukana.html

Dlaczego tamten pismak napisał:
Cytat:
...przedstawił program diety białkowej, mylnie niekiedy zwanej proteinową.

Czy mu się wbiło w rozumek, że proteiny, to ekstrakt białkowy występujący tylko w odżywkach proteinowych?
Francuz raczej używał właśnie pojęcia protéine - białko, proteiny.
JW
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8791
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 12:09   

seanor napisał/a:
Dieta jest dobra dla jej twórcy-daje za...ą kasę - jak widać. Ale tylko do momentu otrzymania w darze DNY MOCZANOWEJ/podagry-gonagry/. Potrwa to ok 4-ch miesięcy. Gdy rano nie doczłapiesz do kibla i będzisz wył/a z bólu , pozdrów Dukana , hehehe. Przewalony wtedy Twój los. To nie ostrzeżenie - to pewnik!!!
Odchudzałem się białkiem 28 lat temu-bez Dukana.

Też jestem przeciwny takiej wynaturzonej diecie.
Z drugiej strony, jak to było z Eskimosami, którzy przy masie ciała 60kg zjadali 1,5kg mięsa codziennie i więcej?
Fakt, jedli też tłuszcz, ale mimo wszystko tego białka było ponad 300g.
I to dla takich mikrusów.
Oni też wyli z bólu przez trzydzieści lat?
Może ich ratowało to, że nie musieli człapać do kibli, bo ich nie mieli? :-)
Poranka też nie mieli podczas nocy polarnej. :-)
JW
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 13:27   

Nie taka zla ta Dieta Dukana, tylko lekko trzeba ja zmodyfikowac - to bialko niech zostanie, bez tluszczu ok, wydaje mi sie , ze tluszczu strukturalnego sie ni e uniknie i chyba Dukan to przewidzial, nie ma produktow beztluszczowych, ja bym dodala troche Omega-3 i oliwy do salatek, ale niewiele, max 2 lyzki dziennie.
Dodalabym tez warzywa i ww w ilosci optymalnej czyli ponizej 100g/dz. A tluszcz by sie wzielo z siebie.
Natomiast po schudnieciu to juz szkodliwa dieta.
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved