Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
WTF
Autor Wiadomość
Baldhead 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 475
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 12, 2011 21:58   

Cytat:
Idea forum to idea interakcji,
a nie skarbnica mądrości certyfikowanych.


Dokładnie, masz jak zawsze rację. Dlatego pozwoliłem sobie napisac powyższy post jako reakcję na zacytowany, i w dodatku z nadzieją, że cytowana osoba w ramach interakcji zrozumie i zamliczy.
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Sob Lis 12, 2011 22:17   

Baldhead napisał/a:
osoba w ramach interakcji zrozumie i zamliczy.

Wiesz, że takie pisanie wykazuje nieodrobioną lekcję:
"ja nie chcę Ciebie więcej widzieć, ani słyszeć",
nie polecam - polecam przerobić w wyobraźni,
choć powiedziałbym, że to prawie niemożliwe.
:-/

Miło się z Tobą interakcjajowuje.
:-)

p.s. Nie mam zawsze racji,
nie ma racji, jest idea.
Racja zawiera roszczenie,
roszczenie oznacza kłopoty.
:-)
Ostatnio zmieniony przez Adam319 Sob Lis 12, 2011 22:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Baldhead 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 475
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lis 13, 2011 00:19   

Cytat:
"ja nie chcę Ciebie więcej widzieć, ani słyszeć",


Tak, to taka moja reakcja na trolling.
 
     
Baldhead 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 475
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lis 13, 2011 00:26   

Cytat:
Dlaczego nie podejmuje się działań śledczych w celu ujęcia prowokatorów?


Ja na ochotnika zgłaszam jednego prowokatora.

Jeden z lewaków, znany z akcji na mieście, w necie są filmiki z jego wizerunkiem (kręcone zresztą przez syna Szanownej Pani Poseł Wandy Nowickiej), na czas marszu przyjął pozę złowrogiego szalikowca w kominiarce.

http://wiadomosci.wp.pl/t...ml?ticaid=1d5ee (od 0:30, dżentelmen po prawej).

ten sam dżentelmen uszkodził nos fotoreportera, co zarejestrowały kamery i cytując klasyka, cała Polska widziała.
 
     
Bruford

Pomógł: 32 razy
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1739
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lis 13, 2011 09:42   

Baldhead napisał/a:
Cytat:
Dlaczego nie podejmuje się działań śledczych w celu ujęcia prowokatorów?


Ja na ochotnika zgłaszam jednego prowokatora.

Jeden z lewaków, znany z akcji na mieście, w necie są filmiki z jego wizerunkiem (kręcone zresztą przez syna Szanownej Pani Poseł Wandy Nowickiej), na czas marszu przyjął pozę złowrogiego szalikowca w kominiarce.

http://wiadomosci.wp.pl/t...ml?ticaid=1d5ee (od 0:30, dżentelmen po prawej).

ten sam dżentelmen uszkodził nos fotoreportera, co zarejestrowały kamery i cytując klasyka, cała Polska widziała.


    Ale zgłosiłeś to już organom śledczym?
_________________
Those Who Go Beneath the Surface Do So At Their Peril
I think that God in creating Man somewhat overestimated his ability.
"Amerika - ach, was ist Amerika gegen die Straßenbahnlinie Neun, die nach Brösen fuhr..."
 
     
Baldhead 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 475
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lis 13, 2011 10:24   

Cytat:
Ale zgłosiłeś to już organom śledczym?


Odpowiednie osoby, które namierzyły człowieka, będą się tym zajmować.
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Nie Lis 13, 2011 17:58   

Are.is.back.4ev napisał/a:
Bo tak w necie piszą? Ruchy prawicowe zwykle są faszystowskie.


Ruchy lewicowe są zwykle faszystowskie.
_________________

 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Nie Lis 13, 2011 20:45   

Cytat:
Przedstawiciele antyfaszystów z Niemiec mówili, że w czasie zatrzymania nie pozwolono im skontaktować się z adwokatem, nie zapewniono tłumacza i przez 32 godziny zatrzymania nie podano jedzenia ani picia.

http://wiadomosci.wp.pl/t...1d605&_ticrsn=3

Bezczelność importowanego lewactwa jest bezbrzeżna. Łachudry najpierw:
- przyjeżdżają do obcego kraju
- w święto narodowe
- by robić zadymę
- potem są aresztowani (co mnie dziwi, bo jak to taki afront tow. Merkel robić?)
- po czym zostają wypuszczeni
- a szkopska Antifa już ma zamiar wystosowywać oskarżenie... bo
- .... ich działacze "na Polskę" zostali poszkodowani: nie dostali żreć i pić, nie mieli tłumacza i nie pozwolono skontaktować się z adwokatem.

I chcą żreć na czyj koszt? Z pieniędzy polskiego podatnika???

ps: A Palikot swoje. To Kaczyński jest winien. Pytanie: winien czego w tym konkretnym przypadku??? Tego, że lewizna zaatakowała blokując kolumnę narodowców?
Co prawda, w TYM konkretnym przypadku i jedna i druga strona to w dużej mierze oszołomstwo (po lewej oszołomstwo w TYM akurat konkretnym przypadku równa się 100%), ale wystosowanie oskarżenia wobec Kaczyńskiego za atak lewaków, to jest ponownie: w TYM momencie - kosmiczny babol.

ps: Baldhead, czy tow. Nowicka oficjalnie odcięła się od słów tego bydlaka (wiesz, o co chodzi)?

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Nie Lis 13, 2011 20:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pon Lis 14, 2011 02:25   

To jakaś paranoja!!!
SKRAJNIE PRAWICOWE UGRUPOWANIA NAZISTOWSKIE
Cytat:
Niemcy mogą mieć do czynienia z "nową formą skrajnie prawicowego terroryzmu" - ocenił w Berlinie niemiecki minister spraw wewnętrznych Hans-Peter Friedrich, komentując śledztwo w sprawie popełnionych przez gang neonazistów morderstw obcokrajowców.


Jak skrajnie prawicowe, czy w ogóle prawicowe mogą być organizacje NEO-NAZISTOWSKIE, do ciężkiej cholery??

Wystarczy rodowód słowa i wystarczy Wiki:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Narodowy_socjalizm
Narodowy socjalizm (niem. Nationalsozialismus), nazizm (skrót od Nationalsozialismus),

Mises pisze w "Biurokracji" - za Wiki również:
Cytat:
Narodowym socjalistom udało się całkowicie wyeliminować motyw zysku z zarządzania biznesem. W Niemczech nazistowskich już nie ma mowy o wolnym przedsiębiorstwie ani też nie istnieją przedsiębiorcy. Byli przedsiębiorcy zostali zredukowani do statusu Betriebsfuehrer (kierownika przedsiębiorstwa). Nie mogą swobodnie działać, muszą bezwarunkowo słuchać poleceń wydawanych przez Ministerstwo Gospodarki Rzeszy (Reichswirtschaftsministerium), jego urzędników okręgowych oraz rejonowych. Rząd Rzeszy nie tylko określa ceny oraz stopy procentowe, jakie należy płacić i jakich można żądać, wysokość płac i zarobków, ilość towarów jakie mają być wyprodukowane oraz metody stosowane w produkcji, lecz wyznacza każdemu kierownikowi przedsiębiorstwa określony dochód, praktycznie przekształcając go tym samym w płatnego pracownika państwowego. System taki, poza niektórymi stosowanymi terminami, nie ma nic wspólnego z kapitalizmem i gospodarką rynkową. Jest to po prostu socjalizm według niemieckiego wzorca, Zwangswirtschaft (gospodarka nakazowa). Różni się on od rosyjskiego wzoru socjalizmu – systemu otwartej nacjonalizacji wszystkich zakładów – jedynie w kwestiach technicznych.


Jakże blisko do UE, no nie?

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Pon Lis 14, 2011 02:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pon Lis 14, 2011 21:53   

Fragment wypowiedzi jakiegoś Niemca (zasłyszane w TVN24):
Cytat:
"[...]narodowo-socjalistyczne podziemie to prawicowe skrzydło"[...]

Jakby z kontekstu nie wyrwał, wychodzi na to, że lewica to prawica.
Takie czasy, wszystko nieważne jakie jest i co znaczy.

Aberracja ta została opisana nawet na Wiki, jak się okazuje:
Cytat:
Szczególne kontrowersje wywołuje szeroko rozpowszechniony pogląd uznający ugrupowania skrajnie nacjonalistyczne (np. faszystowskie, narodowo-socjalistyczne oraz neonazistowskie) za skrajną prawicę. Niektóre[2] osoby o poglądach neofaszystowskich czy neonazistowskich nazywają siebie skrajną prawicą i tak też są określani przez media. Takiej klasyfikacji sprzeciwiając się m.in. konserwatyści, podnosząc etatystyczne (a więc ich zdaniem charakterystyczne dla lewicy) aspekty gospodarczego programu faszyzmu czyli korporacjonizmu i stąd klasyfikujące ten nurt polityczny jako hybrydowy czy tercerystyczny


Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Pon Lis 14, 2011 21:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Wto Lis 15, 2011 23:18   



Tomek
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Sob Lis 19, 2011 15:45   

Swego czasu, na jakimś blogu natknąłem się na rozważania dot. ewentualnego konfliktu USA-Chiny. Gość sugerował nawet charakter zbrojny, ale agresorem miałyby być USA.
Jakieś przemyślenia?

Tomek
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Sob Lis 19, 2011 17:34   

EU bans claim that water can prevent dehydration
http://tiny.pl/h16rv napisał/a:
Brussels bureaucrats were ridiculed yesterday after banning drink manufacturers from claiming that water can prevent dehydration.
EU officials concluded that, following a three-year investigation, there was no evidence to prove the previously undisputed fact.
Producers of bottled water are now forbidden by law from making the claim and will face a two-year jail sentence if they defy the edict, which comes into force in the UK next month.
(...)"I had to read this four or five times before I believed it. It is a perfect example of what Brussels does best. Spend three years, with 20 separate pieces of correspondence before summoning 21 professors to Parma where they decide with great solemnity that drinking water cannot be sold as a way to combat dehydration.

Then they make this judgment law and make it clear that if anybody dares sell water claiming that it is effective against dehydration they could get into serious legal bother.

EU regulations, which aim to uphold food standards across member states, are frequently criticised.

Rules banning bent bananas and curved cucumbers were scrapped in 2008 after causing international ridicule. "


Po polsku brzmi to jeszcze żałośniej - urzędnicy z Brukseli zabronili pod karą 2 lat więzienia producentom wody w butelkach pisać na butelkach, że picie wody zapobiega odwodnieniu. :faint:
Ostatnio zmieniony przez Adam319 Pon Lis 21, 2011 08:10, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pon Lis 21, 2011 19:49   

Towarzysz Kraśko wypalił był dosłownie przed chwilą w Wiadomościach: "..komu zawdzięczamy wolny rynek w Polsce?" :hah:

Tomek

podpis:
Szara Strefa w istocie jest zwulgaryzowanym przez państwo wolnym rynkiem.
Ostatnio zmieniony przez M i T Pon Lis 21, 2011 19:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 18:46   

"Dziadek" dobrze prawi :viva:

http://www.youtube.com/wa...d&v=eZAW2spbZys

Marishka

___________________
Szara Strefa w istocie jest zwulgaryzowanym przez państwo wolnym rynkiem.(T.)

Dobrze zorganizowaną grupę przestępczą nazywamy mafią, najlepiej zorganizowaną mafię, nazywamy państwem.(A.Majewski)
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Sob Lis 26, 2011 23:07   

Obecna sytuacja Julii Tymoszenko. Jak ją tłumaczyć?
Czy:
- stała się niepotrzebna USA? Już nie?
- jest podtruwana?
- jest bita i podtruwana?
- czy niewola ujawniła u niej objawy psychosomatyczne?
- czy tow. Janukowycz spełnia nakazy Kremla?

Pierwsze pytanie interesuje mnie szczególnie, bo jeśli "tak", wszystkie poniższe są prawomocne. Jeśli nie, dziwny jest brak reakcji Zachodu czy choćby naszego MSZ. Cisza panuje wokół dobiegających informacji.
A może sytuacja Julii to taki sam pic na wodę jak produkowana przez USA pomarańczowa rewolucja? W to ciężki mi uwierzyć.

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Sob Lis 26, 2011 23:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Sob Lis 26, 2011 23:17   

Ekhmm.... podobnie jak z Lepperem, te same przeczucia.
Cytat:
Była premier Ukrainy Julia Tymoszenko twierdzi, że ma podstawy obawiać się o swoje życie, a zamachu na nią mogą dokonać ludzie ze służb specjalnych podlegających prezydentowi Wiktorowi Janukowyczowi, które są kontrolowane przez oligarchów. Tymoszenko jest przekonana, że ewentualny zamach będzie wyglądał jak samobójstwo, ale liderka opozycji przekonuje, że nie jest skłonna do targnięcia się na swoje życie i nikt nigdy nie powinien uwierzyć w to, że popełniła samobójstwo. Rząd odrzuca oskarżenia byłej premier.

- Jeśli mnie zabiją, to odpowiedzialność za to poniesie prezydent Wiktor Janukowycz - oświadczyła na konferencji prasowej w Kijowie była premier Ukrainy, teraz liderka opozycji. - To on inspiruje wszystkie prześladowania opozycji i mnie osobiście - dodała. Julia Tymoszenko szeroko relacjonowała dziennikarzom, jakie metody represji wobec niej stosują władze, w tym także wymiar sprawiedliwości. - Doskonale zdaję sobie sprawę, że ci ludzie są zdolni do wszystkiego - podkreśliła Tymoszenko, mając na myśli klany oligarchów, które opanowały wszystkie szczeble władzy. Była premier uważa, że teraz wracają stare metody walki z przeciwnikami politycznymi, jakie obowiązywały przed rządami "pomarańczowych". - Do dziś wykopuje się w kopalniach zwłoki sędziów, biznesmenów, świadków - mówiła Julia Tymoszenko, wskazując, że ci ludzie ginęli w niewyjaśnionych okolicznościach, bo byli niewygodni dla postkomunistycznych władz Ukrainy.
Julia Tymoszenko już kilkakrotnie przeżyła zamachy na swoje życie w 2002 i 2003 roku za rządów prezydenta Leonida Kuczmy. W tym okresie była także zatrzymywana w Kijowie w areszcie śledczym. Wtedy prokuratura zarzucała jej machinacje finansowe, ale niczego jej nie udowodniono. Teraz władze próbują wykluczyć byłą premier z polityki podobnymi metodami. Prokuratura generalna najpierw próbowała ją oskarżyć o niewłaściwe wykorzystanie pieniędzy pochodzących ze sprzedaży zezwoleń na emisję dwutlenku węgla. Gdy tych oskarżeń nie dało się udowodnić, teraz pojawiły się nowe dotyczące rzekomych matactw przy zakupie karetek pogotowia przez rząd Julii Tymoszenko. Prezydent Janukowycz twierdzi, że nie ma żadnych politycznych prześladowań opozycji, a prowadzone są tylko śledztwa dotyczące korupcji, jakiej mieli się dopuszczać członkowie byłych władz państwa.
Eugeniusz Tuzow-Lubański, Kijów

http://www.naszdziennik.p...=sw&id=sw22.txt

Tomek
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 27, 2011 00:51   

M i T napisał/a:
Obecna sytuacja Julii Tymoszenko. Jak ją tłumaczyć?
Czy:
- stała się niepotrzebna USA? Już nie?
- jest podtruwana?
- jest bita i podtruwana?
- czy niewola ujawniła u niej objawy psychosomatyczne?
- czy tow. Janukowycz spełnia nakazy Kremla?

Pierwsze pytanie interesuje mnie szczególnie, bo jeśli "tak", wszystkie poniższe są prawomocne. Jeśli nie, dziwny jest brak reakcji Zachodu czy choćby naszego MSZ. Cisza panuje wokół dobiegających informacji.
A może sytuacja Julii to taki sam pic na wodę jak produkowana przez USA pomarańczowa rewolucja? W to ciężki mi uwierzyć.

Tomek


gdyby Juszczenko sprawę ruszył byłoby jasne, teraz nie wiadomo " oso chodzi"
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Gru 07, 2011 19:00   

Zaczyna się?

http://www.infowars.com/d...r-civil-unrest/
http://www.infowars.com/e...mps-across-u-s/

Marishka
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Gru 07, 2011 19:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Sob Gru 10, 2011 04:23   

Kopalnia problemów,
niektóre ciekawe,
niektóre znaczące:

http://tiny.pl/hjqtm

:-)
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Sob Gru 10, 2011 11:32   

Adam319 napisał/a:


Po polsku brzmi to jeszcze żałośniej - urzędnicy z Brukseli zabronili pod karą 2 lat więzienia producentom wody w butelkach pisać na butelkach, że picie wody zapobiega odwodnieniu. :faint:


Dobra deklaracja. Jak ktoś chce to z tego skorzysta.
_________________

 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Wto Sty 03, 2012 13:23   

Ale czad!! Hamas stworzony przez Izrael!!!
Ron Paul:
http://www.youtube.com/watch?v=bPwNk0CJSiY
http://middleeast.about.c.../a/me090126.htm

Tomek

ps: Ha! Pytanie zatem, kto stworzył Solidarność? Komuchy?
Ostatnio zmieniony przez M i T Wto Sty 03, 2012 13:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Wto Sty 10, 2012 22:00   

Pospiesznie biegnę ze słowem, a właściwie z instruktażem, w stronę Poznania :hihi:

Poniżej: nawet jak "drżączka" opanuje, małe są szanse na spudłowanie :hah:

A zatem - na drugi raz, rób pan tak:



Ale nie tak :hah: :



ps: A na serio: z całą pewnością plankton dał się jednak przekonać, więc poza wstydem same pewnie korzyści.
I na marginesie jeszcze: tak szybko odzyskał słuch??

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Wto Sty 10, 2012 22:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Sty 12, 2012 15:21   

Jakże trafna (oficjalna) świąteczna pocztówka telewizji FOX:

Zresztą wystarczy zastąpić loga amerykańskich stacji naszymi "rodzimymi", a sens będzie dokładnie taki sam.

Sheeple to zjawisko globalne...

Marishka
Ostatnio zmieniony przez M i T Czw Sty 12, 2012 15:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Sob Sty 14, 2012 22:07   

Edyta Słonecka napisał/a:
po prostu strzelił w niebo, a dziurę zrobił sobie jakimś szpikulcem, przecież gazy wylotowe wyrwałyby mu pół twarzy.

No co Ty?
Nigdy nie przestrzeliłaś sobie od środka policzka?
W żadnym wcieleniu?
No tak, pewnie jeszcze nie pamiętasz.
:-)
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 00:09   

Komentarz przed artykułem jest właściwy.
Cytat:
To mi coś przypomina...... Ustawy Norymberskie? "Wedle ustawy o ochronie krwi zabraniano zawierania małżeństw między "Aryjczykami" i "nie-Aryjczykami", zezwalano rozwiązywać już zawarte małżeństwa tego typu, zaś stosunki intymne między nimi podlegały karze (zhańbienie rasy – Rassenschande)."

http://www.wykop.pl/ramka...zkac-w-izraelu/

Tomek
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 08:01   

Żeby w demokratycznym systemie zdobyć takie poparcie chyba trzeba takie akcje urządzać. ;)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 18:13   

Nawet u syna Szechtera w komentarzach o tym mówią. "Taaaak?" na końcu zdania twierdzącego :faint: Rozwala mnie to wyjątkowo :razz:
http://forum.gazeta.pl/fo...ego_zdania.html
Cytat:
Autor: daguner 27.05.09, 13:37
Dodaj do ulubionych zarchiwizowany
Czy nie denerwuje Was maniera mówienia "tak?" na końcu niemal każdego zdania?
Coś w stylu: "Byłam wczoraj w kinie, tak? I ten film kompletnie mi się nie
podobał, tak? Ale zjadłam michę popcornu, tak?"
Dostaję dreszczy i gęsiej skórki kiedy to słyszę, a niestety maniera ta jest
coraz bardziej i zatrważająco powszechna. Moja połówka podłapała to gdzieś od
kogoś, ale szybko oduczyłam: 5 zł za każde "tak" i przeszło jak ręką odjął:)
Czy Was też to tak koszmarnie wkurza? Jak reagujecie na monolog wypełniony
"tak?"?

Data: 2009 Już wtedy takowali.

Skąd się to wzięło???

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Wto Sty 17, 2012 18:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Sty 18, 2012 14:20   

Hannibal napisał/a:
Żeby w demokratycznym systemie zdobyć takie poparcie chyba trzeba takie akcje urządzać. ;)


Żeby nie było zamieszania, Hannibal odnosi się do tego postu, który "wyparował" z właściwego miejsca:

Palikot wreszcie wśród "swoich"*. Towarzysz Ziętek itp. :hah:
http://www.wykop.pl/link/...em-a-tymczasem/

Tomek

ps: * - jego prawdziwych swojaków chyba na tej sali nie ma.
Ostatnio zmieniony przez M i T Śro Sty 18, 2012 14:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Śro Sty 18, 2012 17:29   

M i T napisał/a:
Żeby nie było zamieszania, Hannibal odnosi się do tego postu, który "wyparował" z właściwego miejsca:

Żeby nie było zamieszania i żadnych wątpliwości, właściwe miejsce tego posta było w koszu, ale tam nie dotarł, tylko "wyparował". I kolejne utrzymane w tym tonie również wyparują. Skoro postawiłeś sobie za punkt honoru wylewanie swoich żali "klnąc jak obcesowy szewc", to ja nie czuję się w obowiązku za każdym razem zamiast dwa razy, klikać osiem razy i wysyłać Twoje szanowne posty do szanownego kosza. Szanuj czas innych, a nuż kiedyś inni to odwzajemnią.
_________________
Please do not feed trolls. It is unkind and unnecessary.
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Śro Sty 18, 2012 17:44   

Molar, nie kompromituj się już do szpiku kości. Postawiłeś sobie za cel wywalać głównie moje bluzgi i to bluzgi NIGDY nie kierowane do współforumowiczów. Inne personalne i chamskie zagrywki, którymi posługuje się tutejsza trollownia zostają i mają się dobrze, więc nie [*****] klasycznych farmazonów, bo stawiasz się w roli głupka, który nie potrafi dobrze ukryć motywów personalnych, nie mających nic wspólnego z regulaminem. Dobrze o tym wiesz, więc nie próbuj robić ze mnie durnia, psiakrew jedna!

Potrafiłeś, człecze, wywalić Marishkowe określenie [*****] odnoszące się do muzyki. Klasyczny przykład sytuacji typowo personalnej.

Możesz sobie wsadzić Molar głęboko ten regulamin!!!!!!

Tomek
Ostatnio zmieniony przez m Czw Sty 19, 2012 15:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Śro Sty 18, 2012 20:08   

M i T napisał/a:
Inne personalne i chamskie zagrywki, którymi posługuje się tutejsza trollownia zostają i mają się dobrze

Ho, ho, ho,
kto mnie wołał, czego chciał.
:medit:

M i T napisał/a:
Molar, nie kompromituj się już do szpiku kości. Postawiłeś sobie za cel wywalać głównie moje bluzgi i to bluzgi NIGDY nie kierowane do współforumowiczów. Inne personalne i chamskie zagrywki, którymi posługuje się tutejsza trollownia zostają i mają się dobrze, więc nie pieprz klasycznych farmazonów, bo stawiasz się w roli głupka, który nie potrafi dobrze ukryć motywów personalnych, nie mających nic wspólnego z regulaminem. Dobrze o tym wiesz, więc nie próbuj robić ze mbynie durnia, psiakrew jedna!


I kto tu jest socjalistą. Uważasz Tomek, że Tobie się coś należy,
jesteś gościem który stanął na skrzynce w parku i przeklina,
to, że wstęp do parku jest darmowy nie oznacza, że wszystko wolno.
\
luB
/
Byłeś kiedyś w autobusie? Przeklinałeś, kierowca wywalił?
Administrator to taki kierowca co się troszczy o innych pasażerów,
by pojazd był czysty - bez wymiocin,
by było cicho - bez wulgaryzmów.

;( :-x 8/
Ostatnio zmieniony przez Adam319 Śro Sty 18, 2012 20:23, w całości zmieniany 9 razy  
 
     
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Czw Sty 19, 2012 15:36   

M i T napisał/a:
Molar, nie kompromituj się już do szpiku kości. Postawiłeś sobie za cel wywalać głównie moje bluzgi i to bluzgi NIGDY nie kierowane do współforumowiczów. Inne personalne i chamskie zagrywki, którymi posługuje się tutejsza trollownia zostają i mają się dobrze, więc nie [*****] klasycznych farmazonów, bo stawiasz się w roli głupka, który nie potrafi dobrze ukryć motywów personalnych, nie mających nic wspólnego z regulaminem. Dobrze o tym wiesz, więc nie próbuj robić ze mnie durnia, psiakrew jedna!

Potrafiłeś, człecze, wywalić Marishkowe określenie [*****] odnoszące się do muzyki. Klasyczny przykład sytuacji typowo personalnej.

Możesz sobie wsadzić Molar głęboko ten regulamin!!!!!!

Tomek

Kolejna fala żółci nadciąga ...

Korzystanie z forum jest dobrowolne. Jeśli Ci coś tutaj nie odpowiada, NIE KORZYSTAJ. Prościej chyba nie można.
_________________
Please do not feed trolls. It is unkind and unnecessary.
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 08:43   

samokrytyka zapożyczona z komentarzy pod pierwszym youtubem napisał/a:

A wy **rw* nie przeklinacie? Kraj Hipokrytów.


Dobre bo polskie, głos znany, słowa znane już też niestety nawet przedszkolakom:
http://www.youtube.com/watch?v=WVzoocILgz4

Dobre bo ludzkie, ogólna refleksja:
http://www.youtube.com/watch?v=surG-n-Z51M
:faint:
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Sob Sty 21, 2012 12:10   

WOW, so ultimate :-)


F**K It (Paperback)
By: Parkin John (Author)
# Category: Books » Body, Mind & Spirit » General
# Format: Paperback Learn more about the Paperback format using Tower WIKI.
# Publisher: Hay House Uk Ltd
# ISBN: 1848500130

http://tiny.pl/hj421
Cytat:
'Everyone can relate to F**k It' - "The Times". Saying F**k It is like a massage for the mind: relaxing you, releasing tension, allowing you to give up on things that aren't working. Just starting to say F**k It can transform your life. And John C. Parkin argues that saying F**k It is a spiritual act: that it is the perfect western expression of the eastern ideas of letting go, giving up and finding real freedom by realising that things don't matter so much (if at all). This is the F**k It way.
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Śro Lut 01, 2012 05:22   

Ze specjalną dedykacją dla Tomka.

http://www.youtube.com/watch?v=dMWwd9Bb5nM
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lut 01, 2012 07:34   

zenon napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=dMWwd9Bb5nM

Nic dodać, nic ująć 8)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Śro Lut 01, 2012 08:48   

Hannibal napisał/a:
zenon napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=dMWwd9Bb5nM

Nic dodać, nic ująć 8)


jw 8)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 01:56   

naturalny skutek nienaturalnego zachowania

:faint:
Ostatnio zmieniony przez Adam319 Nie Mar 25, 2012 01:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 11:07   

Zdjęcia bez ogródek.
http://tiny.pl/hp96h
Cytat:
(...)Narządy płciowe zewnętrzne prawidłowej budowy, z ujścia zewnętrznego cewki moczowej wystający na 10 cm kabel elektryczny średnicy 0,45 cm. Obok cewki wyciek ropnej treści z obecnością świeżej krwi. Według pacjenta kabel wprowadził sobie około 5 dni przed zgłoszeniem się do poradni urologicznej z powodu bolesnego parcia na mocz. Żona pacjenta obecna podczas wizyty potwierdziła słowa chorego. W wywiadzie nie leczył się psychiatrycznie.(...)

:shock: :faint:
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Wto Mar 27, 2012 09:35   

T - 10 minut
:-)

http://www.ustream.tv/embed/10692296
8/

Teoria była taka:
http://www.youtube.com/embed/uFkLGe1BYic
:-)
Ostatnio zmieniony przez Adam319 Wto Mar 27, 2012 09:39, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Czw Paź 23, 2014 12:30   

M i T napisał/a:
Niektóre państwa europejskie pragną zamknąć swoje granice. Nie potrafię powiedzieć, czemu tak się dzieje, jakie są intencje i dalekosiężne skutki, ale roboczo jestem z tego powodu BARDZO zadowolony. Unia Europejska musi ulec rozwiązaniu, powiedzmy, że dla dobra konsumenta i obywateli. Znów chcę widzieć na produktach: made in Sweden, made in Germany, made in Holland (pamiętacie markę Van Houten?), made in Italia, made in Greece itd.
Chińskiej tandecie, nieograniczonemu przepływowi taniej siły roboczej, limitom CO2, p.i.e.r.d.z.istołkom z PE i cenom pietruszki uwarunkowanej trzęsieniem ziemi na Marsie mówię stanowczo NIE!
Tomek

To kusząca perspektywa państwowej autarkii. Wreszcie się będziemy sami rządzić i sami rozwijać swoją pomyślność.
Czy to ma szanse powodzenia?
Tego nikt nie wie, bo przyszłości się przewidzieć nie da, dzięki zasadzie nieoznaczoności Heisenberga.
Można tylko szukać paraleli w historii.
Od czasów Chrystusa przez Europę przetoczył się wicher chrystianizacji, podobny do współczesnej europejskiej tendencji zjednoczeniowej.
Szczęśliwie dla nas, nasi przodkowie nie walczyli, ale przyjęli obcą sobie religię i zwierzchność Cesarstwa Rzymskiego. Co się stało z tymi, którzy niezłomnie trwali przy swojej tradycji?
W czasach Mieszka I, przywiązani do swojej tożsamości Obodryci, też Słowianie, zajmowali tereny sięgające daleko poza Berlin.
Kilkakrotnie przyjmowali chrześcijaństwo i powracali do swojej rodzimej wiary, dając preteksty do krucjat. Dzielni i przywiązani do tradycji swoich bóstw, byli niepokonani.
Dzisiaj ktoś w ogóle ma świadomość, że państwo naszych dzielnych, przywiązanych do tożsamości narodowej braci Obodrytów sięgało Hamburga?
Utonęli w nurcie historii, próbując zawracać kijem Wisłę, pomimo przewagi militarnej.
A my dziś nie mamy przewagi ani militarnej, ani gospodarczej, ani technologicznej, ani w przywiązaniu do wiary.
JW
 
     
vvv
^^^


Pomógł: 12 razy
Wiek: 52
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3494
Wysłany: Wto Paź 28, 2014 14:29   

Ale schiza.

A jeśli piesek, dajmy na to 80kg bernardyn, dostanie gorączki i w drodze do weterynarza w samochodzie zamieni się w produkt uboczny pochodzenia zwierzęcego, to co wtedy?

http://m.rmf24.pl/fakty/polska/news,nId,1542833
Cytat:
Ponad 11 tysięcy złotych kary grozi osobom prowadzącym ośrodek rehabilitacji dzikich zwierząt w szczecińskim Wielgowie za przewożenie rannego dzika. Dzik padł w drodze do weterynarza, a w należącym do ośrodka samochodzie można przewozić jedynie żywe zwierzęta.

Podstawą jest rozporządzenie ministra rolnictwa. Mówi ono, że bez rejestracji i pozwolenia nie wolno przewozić martwych zwierząt, określanych w języku prawniczym jako produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego. Kara zależy od wagi padłego zwierzęcia. W przypadku 80-kilogramowego dzika to 11 200 zł.

Co zatem powinno stać się ze zwierzęciem, które pada w trakcie transportu? Nie wiadomo, prawo tego nie reguluje. Według pracowników Inspekcji trzeba wtedy natychmiast zatrzymać samochód i czekać, aż po padłe zwierzę przyjedzie przystosowana do tego firma.
:shock:
Ostatnio zmieniony przez vvv Wto Paź 28, 2014 14:30, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Wto Paź 28, 2014 17:15   

Naiwniak chciał uratować dzika zgodnie ze zdrowym rozsądkiem i nadział się na prawo.
A mógł wyrzucić dzika w lesie i iść w zaparte. Prawo jest tworzone przez łobuzów dla łobuzów, a nie dla przyzwoitych ludzi.
W ogóle, to jakiś szwagier inspektora musi mieć chrapkę na ten ośrodek rehabilitacji dzikich zwierząt, nic innego tu nie pasuje.
JW
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved