Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Witold Jarmolowicz
Wto Sty 01, 2013 11:08
Moja sytuacja i kilka pytan na temat diety niskoweglowodanow
Autor Wiadomość
BlackCamel

Dołączył: 26 Cze 2010
Posty: 47
Wysłany: Śro Kwi 27, 2011 16:37   Moja sytuacja i kilka pytan na temat diety niskoweglowodanow

Od okolo 5 lat mam problemy z trawieniem. Na poczatku nietolerancja laktozy, potem stwierdzilem, ze szkodzi mi blonnik, a ostatnio wpadlem na to, ze skrobia (fruktoza tez, ale w mniejszym stopniu). Moze to celiakia (od tygodnia nie jem nic z glutenem, zobacze co z tego wyjdzie), a moze cos innego powoduje, ze mam za malo enzymow do trawienia niektorych weglowodanow.

To co moge jesc bez ograniczen:
- ryz (jedyna skrobia w dowolnej ilosci ktora mi nie szkodzi),
- kazdy rodzaj miesa,
- ryby,
- jajka,
- tluszcze,
- sery (z serami nie probowalem przesadzac, bo boje sie mojego najwiekszego wroga - laktozy, ale normalne ilosci moge jesc).

Jak jem warzywa, owoce, to po kilku dniach czuje sie bardzo ciezko, jakbym byl czyms zatruty. Po chlebie tez nienajlepiej, bo co chwile do wc.

Tak sobie pomyslalem, ze dieta niskoweglowodanowa by mi pasowala. Kiedys juz probowalem tak jesc, ale weglowodany tylko z warzyw. Czulem sie bardzo ciezko, nawet po schodach z trudem wchodzilem, po tygodniu zrezygnowalem. Ale tak mysle, jesli mi warzywa tak szkodzą, to moze nie wina diety niskoww...

Sprobuje jeszcze raz, ale mam kilka pytan.
1. Czy ktos z was zaczal ta diete z powodu problemow z trawieniem, a nie po to, zeby sie odchudzic?
2. Jesli tak, to jakie sa efekty? Koniec problemow z trawieniem? Moze dodatkowo poprawa libido, poprawa nastroju?

Prosze o odpowiedz.
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Śro Kwi 27, 2011 16:45   Re: Moja sytuacja i kilka pytan na temat diety niskoweglowod

Na poprawę trawienia to ja bym się udał do apteki natury. A poza tym to owszem zbilanowana dieta potrzebna jest szczególnie tym właśnie którzy dorobili się problemów.
_________________

 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Śro Kwi 27, 2011 18:14   Re: Moja sytuacja i kilka pytan na temat diety niskoweglowod

BlackCamel napisał/a:
Od okolo 5 lat mam problemy z trawieniem...........
1. Czy ktos z was zaczal ta diete z powodu problemow z trawieniem, a nie po to, zeby sie odchudzic?
2. Jesli tak, to jakie sa efekty? Koniec problemow z trawieniem? Moze dodatkowo poprawa libido, poprawa nastroju?

Problemy z trawieniem mam od okolo 50 lat.
Winowajcami za ten stan rzeczy byly pasozyty (przywra jelitowa i inne dwa niezidentyfikowane z powodu braku katalogu pasozytow w sieci) oraz kandyda.
Z mojego doswiadczenia lekarze nie sa zainteresowani diagnostyka pasozytow i kandydy. Potrafia na czarne mowic biale i prosza o nastepna wizyte albo wysylaja chorego do kolegi "specjalisty".
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Maad


Pomógł: 18 razy
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 1172
Wysłany: Śro Kwi 27, 2011 18:36   

BlackCamel napisał/a:
1. Czy ktos z was zaczal ta diete z powodu problemow z trawieniem, a nie po to, zeby sie odchudzic?

w moim przypadku spektrum problemów było trochę szersze, ale faktycznie, problemy z trawieniem były głównym powodem przejścia na dietę niskowęglowodanową
_________________
Wszystko co dobre jest niemoralne, nielegalne, powoduje tycie albo ... jest po angielsku.
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Śro Kwi 27, 2011 22:35   Re: Moja sytuacja i kilka pytan na temat diety niskoweglowod

BlackCamel napisał/a:
To co moge jesc bez ograniczen:
- ryz (jedyna skrobia w dowolnej ilosci ktora mi nie szkodzi),
- kazdy rodzaj miesa,
- ryby,
- jajka,
- tluszcze,
- sery (z serami nie probowalem przesadzac, bo boje sie mojego najwiekszego wroga - laktozy, ale normalne ilosci moge jesc).
Sam Pan sobie odpowiedział, proszę to jeść, po czym Pan się dobrze czuje. Mięso, jajka i tłuszcze są świetne. Jedyne co, to trzeba bardzo ostrożnie z serami. Nie chodzi o laktozę, ale o nietolerancję białka z mleka lub nadmiar wapnia i jego wytrącanie pod wpływem fosforanów. Po pewnym czasie zacznie brakować witamin B i potasu, więc trzeba będzie zwiększyć warzywa lub wprowadzić suplementy.
JW
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 17:04   Re: Moja sytuacja i kilka pytan na temat diety niskoweglowod

Kangur napisał/a:
Problemy z trawieniem mam od okolo 50 lat.
Winowajcami za ten stan rzeczy byly pasozyty (przywra jelitowa i inne dwa niezidentyfikowane z powodu braku katalogu pasozytow w sieci) oraz kandyda.

Coś podobnego takie rzeczy na takiej diecie?? :-x To niewiarygodne :shock:
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Czw Kwi 28, 2011 17:32   Re: Moja sytuacja i kilka pytan na temat diety niskoweglowod

[quote="brajan30"]...To niewiarygodne :shock:[/quote]
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
A jednak Panie Brajanie, a jednak!
Takie to zycie jest podle.
I pomyslec, ze taka podla "przywra" to potrafi!

Niesamowite. :shock:
.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 15:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
stdt 

Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 01 Lut 2011
Posty: 517
Skąd: Cała Europa.
Wysłany: Pią Kwi 29, 2011 08:40   

Panie Kangur, skoro masz Pan takie problemy, to czemu tak gloryfikujesz Pan swoją dietę i wszystko inne krytykujesz? Skoro są takie problemy, to chyba ta dieta nie działa.
_________________
-Pane moderatore, prose ne ubija tematu.

-To se ne da!
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Pią Kwi 29, 2011 11:57   

stdt napisał/a:
Panie Kangur, skoro masz Pan takie problemy, to czemu tak gloryfikujesz Pan swoją dietę i wszystko inne krytykujesz? Skoro są takie problemy, to chyba ta dieta nie działa.

Nie znam diety Kangura. Ciagle poszukuje sposobow (nie tylko diety) aby sie pozbyc swoich problemow zdrowotnych. Medycyna akademicka jest dla mnie bezradna. Gdybym nie poszukiwal, to nad wiekiem mojej trumny wyrosloby pozywienie dla kangurow.
Krytykuje cwaniakow, ktorzy wykorzystuja slabe punkty oficjalnej medycyny i nie tylko medycyny, robiac w ch.... naiwnych.

Edyt.
Taki mistrz zakonu Bioslone nie jest dla medycyny oficjalnej grozny. Jest nawet pozyteczny, bo jego "pacjenci" zdrowo odchorowujac i tak w koncu trafia do lekarzy z powiklaniami.
A taki Jan Kwasniewski leczac choroby nieuleczalne jest niebezpiecznym konkurentem i trzeba go zwalczac, uzywajac do tego celu nawet mistrza.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
Ostatnio zmieniony przez Kangur Pią Kwi 29, 2011 12:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pią Kwi 29, 2011 14:17   

[quote="Kangur"]...A taki Jan Kwasniewski leczac choroby nieuleczalne jest niebezpiecznym konkurentem i trzeba go zwalczac, uzywajac do tego celu nawet mistrza...[/quote]
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Dla mnie osobiscie Dr. Jan Kwasniewski jest naprawde wyjatkowym czlowiekiem.

Dzieki ujawnianiu Jego prowokacyjnych "zlotych mysli" zmobilizowal
mnostwo ludzi do studiowania aktualnej wiedzy
z dziedziny BIOCHEMII czy FIZJOLOGII.

Oczywiscie "uposledzony plankton" widzi tylko "gold proporcjum"
no i oczywiscie "kosmitow". :-)

Pytanie zatem co jest zle w tej "ideologii"?
Oczywiscie za NAJGROZNIEJSZE dla zycia i zdrowia "parafian"
zawsze uwazalem IDIOTYCZNE nawolywania "przodownikow"
do ignorowania nowoczesnej medycyny,
sugerowanie zwlaszcza zaniechania "profilaktyki",
umotywowane "paranoicznym" promowaniem
"zoltkow i podgardlow" jako cudownego leku na WSZYSTKIE choroby.

Niestety "ZANIECHANIA" doprowadzily do smierc czy poglebienia choroby
niejedna osobe. :-(

Ofiar oczywiscie bedzie znacznie wiecej.

BTW
Jest co prawda swiatelko w tunelu w postaci aktywnych, DOBRYCH
dzialan Tomasza Kwasniewskiego, ale mimo wszystko
uwazam, ze ma w pewien sposob "zwiazane rece".

Pozytywne jest to, ze jednak zareagowal na konstruktywna krytyke
i przynajmniej usilowal "cos" zrobic z tym "pasztetem". :-)
.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 15:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Pią Kwi 29, 2011 15:07   

Musisz duzo czytac i pytac. Czytaj Biochemie, ksiazki Jana Kasnieskiego, artykuly Pansta Jarmolowiczow, ksiazke Ewy Bednarczyk-Witoszek, ronolegle czytaj interesujace Cie zagadnienia na forum, i tym i JK i in. niskoweglowodanowych.

Uwazaj, zeby szystkiego doslownie nie lykac, bo skonczy sie tak, ze wyrzucisz z diety arzywa, owoce, naturalne produkty i bedziesz wciagac 10zlotek i pol kg sloniny dziennie. Musisz szystko sprawdzac, pytac sie fachowcow, uczyc sie.

Koniecznie codziennie ruch - ja biegam codziennie ok godzinki, skacz na skakance lub plywaj, srednia intensywnoscia, umiarkowanie, ale zebys poczul i przynajmniej pol godziny.
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pią Kwi 29, 2011 15:18   

Neska napisał/a:

Koniecznie codziennie ruch - ja biegam codziennie ok godzinki, skacz na skakance lub plywaj, srednia intensywnoscia, umiarkowanie, ale zebys poczul i przynajmniej pol godziny.


Ruch a bieganie to trochu inna bajka. A jeżeli już chcemy być przy prawdzie to fizyczna umiarkowana praca to jest to co najlepsze. Bieganie może być czy inne siłownie ale żeby nie przesadzać, robić to miarowo i nie przesadzać. We wszystkim umiar.
_________________

 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pią Kwi 29, 2011 16:24   

[quote="rakash"]... fizyczna umiarkowana praca to jest to co najlepsze. Bieganie może być czy inne siłownie ale żeby nie przesadzać, robić to miarowo i nie przesadzać. We wszystkim umiar...[/quote]
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
No niestety Rakosiu puscil duzego "bonka". :-)

Umiarkowana praca dobra?
Niestety to BZDURA. !

Operowanie takimi "ogolnikami" jak "umiarkowana praca"
to po prostu WCISKANIE "CIEMNICY"
przez kogos, kto ma "blade" pojecie w temacie CWICZENIA.

Tutaj nie moze byc zadnej "dowolnosci" podobnie jak z zywieniem.
Kazdy czlowiek ma dla swojego ZDROWIA
i DLUGOSCI zycia jakies OPTIMUM CWICZENIOWE! :-)

Jesli nie pozna JAKIE to OPTIMUM to niestety
"stoi na jednej nodze, bez reki" a wieko trumny opada szybko! :-)

Podsumowujac, zadna praca NIGDY nie pozwoli
dopasowac METABOLIZM do OPTIMUM. :-)
.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 15:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1453
Wysłany: Pią Kwi 29, 2011 19:45   

Neska napisał/a:
Musisz duzo czytac i pytac. Czytaj Biochemie, ksiazki Jana Kasnieskiego, artykuly Pansta Jarmolowiczow, ksiazke Ewy Bednarczyk-Witoszek, ronolegle czytaj interesujace Cie zagadnienia na forum, i tym i JK i in. niskoweglowodanowych.



Przede wszystkim zapoznaj się z odżywianiem Słoneckiego na forum Bioslone. To jest dla chorych.
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1453
Wysłany: Pią Kwi 29, 2011 19:48   

grizzly napisał/a:
rakash napisał/a:
... fizyczna umiarkowana praca to jest to co najlepsze. Bieganie może być czy inne siłownie ale żeby nie przesadzać, robić to miarowo i nie przesadzać. We wszystkim umiar...



No niestety Rakosiu puscil duzego "bonka". :-)

Umiarkowana praca dobra?
Niestety to BZDURA. !

.


Chodzi o to, że każdy człowiek czuje instynktownie, czy nie przepracowuje się. To jest ten umiar. Tak samo jest z odżywianiem. Każdy instynktownie wie ile powinien jeść, byle nie jadł. Wykluczył, to czego nie powinien jeść.
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Pią Kwi 29, 2011 23:21   

nie wiem czy zwykla praca w domu typu krzatanie, pielenie ogrodka cos daje, ja czesto biegam doslownie za dziecmi po domu caly dzien i pod wieczor poza nieprzyjemnym zmeczeniem nic nie czuje, za to jak nawet po takim dniu sie porzadnie przebiegne to czuje sie fenomenalnie, pelna energii, zmeczenie jest zupelnie innego rodzaju - cudowne. Biegam srednim tempem ok 5-6 km. Po czyms takim czuje, ze zyje.
Jak przeczytasz biochemie to bedziesz iedzial jak sie biega na krotkolanuchowych kwasach tluszczowych a jak na dlugo- oraz jak sie czuje czlowiek po dniu pracy przed komputerem, potem obiad z pyr i wieczor przed tv.
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Kwi 30, 2011 05:32   

Neska napisał/a:
Jak przeczytasz biochemie to bedziesz iedzial jak sie biega na krotkolanuchowych kwasach tluszczowych a jak na dlugo- oraz jak sie czuje czlowiek po dniu pracy przed komputerem, potem obiad z pyr i wieczor przed tv.

to prawda
ale to już najwyższa półka wyciągania wniosków z tejże biochemii 8)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Feniks

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 535
Wysłany: Sob Kwi 30, 2011 06:25   

Hannibal napisał/a:
to prawda
ale to już najwyższa półka wyciągania wniosków z tejże biochemii 8)


Zdradzicie ten sekret?
Jak się biega na krótkołańcuchowych kwasach a jak na długołańcuchowych?
Bo ja wielkich różnic między masłem a łojem nie widziałem w trasie.
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Sob Kwi 30, 2011 07:42   

kosz,
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Ostatnio zmieniony przez zenon Sob Kwi 30, 2011 11:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1453
Wysłany: Sob Kwi 30, 2011 08:25   

Neska napisał/a:
nie wiem czy zwykla praca w domu typu krzatanie, pielenie ogrodka cos daje, ja czesto biegam doslownie za dziecmi po domu caly dzien i pod wieczor poza nieprzyjemnym zmeczeniem nic nie czuje, za to jak nawet po takim dniu sie porzadnie przebiegne to czuje sie fenomenalnie, pelna energii, zmeczenie jest zupelnie innego rodzaju - cudowne. Biegam srednim tempem ok 5-6 km. Po czyms takim czuje, ze zyje.
Jak przeczytasz biochemie to bedziesz iedzial jak sie biega na krotkolanuchowych kwasach tluszczowych a jak na dlugo- oraz jak sie czuje czlowiek po dniu pracy przed komputerem, potem obiad z pyr i wieczor przed tv.


tu nie jest potrzebna żadna biochemia. Przy dużym wysiłku podczas biegu wydzielają się substancje podobne do działania narkotyków i dlatego czujesz się fenomenalnie. Podobne uczucie maja ludzie po szprycowaniu się, dlatego to robią.
Ostatnio zmieniony przez Piotrx Sob Kwi 30, 2011 08:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Sob Kwi 30, 2011 11:39   

Neska napisał/a:
nie wiem czy zwykla praca w domu typu krzatanie, pielenie ogrodka cos daje, ja czesto biegam doslownie za dziecmi po domu caly dzien i pod wieczor poza nieprzyjemnym zmeczeniem nic nie czuje, za to jak nawet po takim dniu sie porzadnie przebiegne to czuje sie fenomenalnie, pelna energii, zmeczenie jest zupelnie innego rodzaju - cudowne. Biegam srednim tempem ok 5-6 km. Po czyms takim czuje, ze zyje.
Jak przeczytasz biochemie to bedziesz iedzial jak sie biega na krotkolanuchowych kwasach tluszczowych a jak na dlugo- oraz jak sie czuje czlowiek po dniu pracy przed komputerem, potem obiad z pyr i wieczor przed tv.


Krzątanie się jak najbardziej coś daje. Najlepsza jest właśnie taka aktywność która coś daje nie tylko nam ale i naszemu otoczeniu. A intensywny wysiłek to inna sprawa. Odżywiając sie nawet pyrami ale ćwicząc intensywnie też odczuwa się przypływ energii i dobrego samopoczucia.
_________________

 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Nie Maj 01, 2011 15:16   

Kangur napisał/a:
Taki mistrz zakonu Bioslone nie jest dla medycyny oficjalnej grozny. Jest nawet pozyteczny, bo jego "pacjenci" zdrowo odchorowujac i tak w koncu trafia do lekarzy z powiklaniami

A to dziwne :shock: , chyba że jesteś prorokiem, gdyż jest dokładnie odwrotnie, i trafiają tam ludzie właśnie od lekarzy jak i również ci którym dieta optymalna nie pomogła. (Są tam można ich popytać)
Osobiście nie słyszałem aby ktoś z Biosłone szukał ratunku, na forum Dr. Kwasniewskiego.
Kangur napisał/a:
A taki Jan Kwasniewski leczac choroby nieuleczalne jest niebezpiecznym konkurentem i trzeba go zwalczac, uzywajac do tego celu nawet mistrza.

Nie rozumiem jak można być tak ślepym i durnym fanatykiem, tylko na tym forum są 4 osoby (długoletni optymalni) którzy zmarli na raka, a piąta osoba (też długoletnia optymalna) rónież chora na raka walczy o życie, to są dowody, fakty a nie jakieś puste słowa. Mimo wileu lat stosowania diety optymalnej (często ponad 10 lat) dieta optymalna nie zatrzymała procesu rozwoju choroby nowotworowej, mało tego nie wyleczyła tych osób z raka a ludzie ci umarli.
Nie tak dawno bo wczoraj poznałem pewną osobę, tak sobie dyskutowaliśmy i dowiedziałem się że w jej rodzinie też są optymalni stosujący tą dietę 15 lat, na raka nie chorują ale mają problemy ze zdrowiem, jak będę znał szczegóły to napiszę.
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Nie Maj 01, 2011 15:26   

[quote="brajan30"]... a piąta osoba (też długoletnia optymalna)
rónież chora na raka walczy o życie...[/quote]
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
To mnie zaskoczylo!

Napisz cos blizej zebym sie choc domyslil kto to.

Nastepne raczydlo, to HORROR jest. :-(
.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 15:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Nie Maj 01, 2011 15:30   

grizzly napisał/a:
brajan30 napisał/a:
... a piąta osoba (też długoletnia optymalna)
rónież chora na raka walczy o życie...




To mnie zaskoczylo!

Napisz cos blizej zebym sie choc domyslil kto to.

Nastepne raczydlo, to HORROR jest. :-(
.

Cztery osoby zmarły na raka (Pan Mądry, Pan Kijanowski, Pan Jany, Pan Morgano) a piątą osobę masz tutaj, mam nadzieje że jeszcze żyje http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=18305
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Nie Maj 01, 2011 15:37   

Kangur napisał/a:
Krytykuje cwaniakow, ktorzy wykorzystuja slabe punkty oficjalnej medycyny i nie tylko medycyny, robiac w ch.... naiwnych.

Ostatnio fajnie piszesz, bo wszystko pasuje do Ciebie w 100%, spójrz: zaciekle bronisz diety, rękami, nogami, ostatnio już nawet trocinami i sądami :hah: na której sam nie potrafisz pozbyć się kandydozy i masz problemy z trawieniem. Wszystko panie Kangur "Co to za szewc co chodzi bez butów" :hah:
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Nie Maj 01, 2011 19:20   

brajan30 napisał/a:
Kangur napisał/a:
Krytykuje cwaniakow, ktorzy wykorzystuja slabe punkty oficjalnej medycyny i nie tylko medycyny, robiac w ch.... naiwnych.

Ostatnio fajnie piszesz, bo wszystko pasuje do Ciebie w 100%, spójrz: zaciekle bronisz diety, rękami, nogami, ostatnio już nawet trocinami i sądami :hah: na której sam nie potrafisz pozbyć się kandydozy i masz problemy z trawieniem. Wszystko panie Kangur "Co to za szewc co chodzi bez butów" :hah:

Jak dlugo Piotrx pije miksiure? Czy pozbyl sie kandydy? A ty reklamujesz swoja miksiure jako lekarstwo na kandyde. A czy tworca diety optymalnej gdziekolwiek w swoich pracach wspomnial o wyleczeniu kandydy dieta optymalna?
To ty bezczelnie wlozyles w jego usta te slowa.
To jest tylko ostrzezenie dla ciebie, ze jak tylko pomowiony zechce to staniesz przed sadem, Wielki Mistrzu Bioslone.
To nie jest obrona diety optymalnej z mojej strony tylko krytyka twojej bezczelnosci i tupetu. Chwytasz sie wszelkich mozliwych sposobow, aby utrzymac swoj znachorski biznes.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Nie Maj 01, 2011 19:43   

Kangur napisał/a:
Jak dlugo Piotrx pije miksiure? Czy pozbyl sie kandydy? A ty reklamujesz swoja miksiure jako lekarstwo na kandyde..

Ja reklamuje miksture na kandyde? Czy ja napisałem że mikstura coś leczy? Bez zrozumienia swojego organizmu i jego reakcji nawet karnister misktury dziennie Tobie nie pomoże.
Kangur napisał/a:
A czy tworca diety optymalnej gdziekolwiek w swoich pracach wspomnial o wyleczeniu kandydy dieta optymalna?

Jan Kwaśniewski pisze o grzybicy odpowiadając na list:
"Po kilku miesiącach żywienia optymalnego odporność na wszelkie infekcje wirusowe, bakteryjne czy grzybiczne jest tak wysoka, że człowiek nie choruje praktycznie na żadne choroby infekcyjne. Gdy nie zapada na infekcje bakteryjne, wtedy nie musi brać i nie bierze antybiotyków, czyli nie przysposabia swojego organizmu do rozwoju choroby spowodowanej grzybicą. Może sam wyleczyć się z grzybicy jak było u Pana"
Koniec cytatu.
Widzisz Kangur nawet dokładnie nie czytasz tego co sam stosujesz, to ja Ci to musze wskazywać :hah:
Ostatnio zmieniony przez brajan30 Nie Maj 01, 2011 19:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Nie Maj 01, 2011 20:04   

brajan30 napisał/a:

Widzisz Kangur nawet dokładnie nie czytasz tego co sam stosujesz, to ja Ci to musze wskazywać

he he
przyganił kocoł garnkowi
sam czytać się naucz
a napisano wyraźnie że zdrowego żaden syf się nie ima

lecz się
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Nie Maj 01, 2011 20:10   

brajan30 napisał/a:

Jan Kwaśniewski pisze o grzybicy odpowiadając na list:
"Po kilku miesiącach żywienia optymalnego odporność na wszelkie infekcje wirusowe, bakteryjne czy grzybiczne jest tak wysoka, że człowiek nie choruje praktycznie na żadne choroby infekcyjne. Gdy nie zapada na infekcje bakteryjne, wtedy nie musi brać i nie bierze antybiotyków, czyli nie przysposabia swojego organizmu do rozwoju choroby spowodowanej grzybicą. Może sam wyleczyć się z grzybicy jak było u Pana"
Koniec cytatu.

No widzisz mistrzu. Nie potrafisz zrozumiec tekstu pisanego prosta polszczyzna. Czy zauwazyles slowo moze? Nie dziwie sie, ze nie rozumiesz co czytasz, bo nawet nie potrafisz odmienic rzeczownika "sędzia". Nadrabiasz bezczelnoscia i tupetem.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Nie Maj 01, 2011 21:37   

Kangur napisał/a:
No widzisz mistrzu. Nie potrafisz zrozumiec tekstu pisanego prosta polszczyzna. Czy zauwazyles slowo moze? Nie dziwie sie, ze nie rozumiesz co czytasz, bo nawet nie potrafisz odmienic rzeczownika "sędzia". Nadrabiasz bezczelnoscia i tupetem.

Żadnym mistrzem nie jestem, natomiast ty wielokrotnie już się skompromitowałeś na tym forum, i dalej się ośmieszaj, bo myśleć nie potrafisz podobnie jak Ali i dla takich ludzi są diety, żeby ktoś za nich myślał i wyliczał im czego ile mają zjadać :hah: .
Podobnie jak za komuny wydzielali na kartki żywność :hah: :hah:
A w razie pojawienia się chorób wypisywane są bzdury typu:
lambile, :hah: nie przestrzeganie BTW, :hah: ktoś nie był na diecie, :hah: na coś trzeba umrzeć, :hah: czy inny wywód "na diecie trzeba być od urodzenia" :hah: , albo chwytanie się słowa może :hah:
Dokładnie to widać w temacie o raku gdzie optymalni nie są w stanie nic choremu zaproponować, a powinni to robić w pierwszej kolejności gdyż to właśnie optymalny zachorował na raka.
Takie wzmacnianie odproności jakie proponuje Dr. Kwaśniewski, nie ma nic wspólnego ze zdrowiem, oczywiście ze "sztucznym zdrowiem" ma wiele wspólnego do czasu stosowania diety, ale organizmu i tak się nie oszuka, po latach ŻADNĄ DIETĄ, bo prędzej czy później choroba się pojawi i nie pomogą jakiekolwiek kombinacje BTW.
Zdrowe odżywianie jest istotne (ale nie dieta), natomiast organizm odporność buduje poprzez infekcję tak działa nasz układ odpornościowy i innej drogi do zdrowia nie ma.
Jestem ciekawy co Tobie Doktor Kwaśniewski by zalecił na wzmocnienie organizmu skoro, po latach stosowania diety, nadal on nie jest na tyle mocny aby pokonać grzybicę?
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Nie Maj 01, 2011 21:46   

brajan30 napisał/a:
Kangur napisał/a:
No widzisz mistrzu. Nie potrafisz zrozumiec tekstu pisanego prosta polszczyzna. Czy zauwazyles slowo moze? Nie dziwie sie, ze nie rozumiesz co czytasz, bo nawet nie potrafisz odmienic rzeczownika "sędzia". Nadrabiasz bezczelnoscia i tupetem.

Żadnym mistrzem nie jestem, natomiast ty wielokrotnie już się skompromitowałeś na tym forum, i dalej się ośmieszaj, bo myśleć nie potrafisz podobnie jak Ali i dla takich ludzi są diety, żeby ktoś za nich myślał i wyliczał im czego ile mają zjadać :hah: .
Podobnie jak za komuny wydzielali na kartki żywność :hah: :hah:
A w razie pojawienia się chorób wypisywane są bzdury typu:
lambile, :hah: nie przestrzeganie BTW, :hah: ktoś nie był na diecie, :hah: na coś trzeba umrzeć, :hah: czy inny wywód "na diecie trzeba być od urodzenia" :hah: , albo chwytanie się słowa może :hah:
Dokładnie to widać w temacie o raku gdzie optymalni nie są w stanie nic choremu zaproponować, a powinni to robić w pierwszej kolejności gdyż to właśnie optymalny zachorował na raka.
Takie wzmacnianie odproności jakie proponuje Dr. Kwaśniewski, nie ma nic wspólnego ze zdrowiem, oczywiście ze "sztucznym zdrowiem" ma wiele wspólnego do czasu stosowania diety, ale organizmu i tak się nie oszuka, po latach ŻADNĄ DIETĄ, bo prędzej czy później choroba się pojawi i nie pomogą jakiekolwiek kombinacje BTW.
Zdrowe odżywianie jest istotne (ale nie dieta), natomiast organizm odporność buduje poprzez infekcję tak działa nasz układ odpornościowy i innej drogi do zdrowia nie ma.
Jestem ciekawy co Tobie Doktor Kwaśniewski by zalecił na wzmocnienie organizmu skoro, po latach stosowania diety, nadal on nie jest na tyle mocny aby pokonać grzybicę?

Ocknales sie po nokaucie i znowu belkoczesz. Kangur lezacych analfabetow nie kopie.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Nie Maj 01, 2011 21:51   

Kangur napisał/a:
Ocknales sie po nokaucie i znowu belkoczesz. Kangur lezacych analfabetow nie kopie.

To jest nokaut co napisałeś? :hah: :hah: :hah: gratuluje wiedzy, pod nazwą "może" :hah: :hah: :hah: Ty masz 70 lat i takie bzdury potrafisz wypisywać :hah: :hah: :hah:
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Nie Maj 01, 2011 21:54   

brajan30 napisał/a:
(...) czego ile mają zjadać :hah: (...) :hah: :hah: (...) :hah: (...) :hah: (...) :hah: (...) :hah: (...) :hah: (...) :hah: Dokładnie to widać w temacie o raku (...)

brajan30 napisał/a:
To jest nokaut co napisałeś? :hah: :hah: :hah: (...) :hah: :hah: :hah: (...) :hah: :hah: :hah:


:hah: bbcoduj tak dalej, a będziesz b&w soon :-)
Ostatnio zmieniony przez Adam319 Nie Maj 01, 2011 21:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Nie Maj 01, 2011 22:58   

Cytat:
Chodzi o to, że każdy człowiek czuje instynktownie, czy nie przepracowuje się.

Młodzi przepracowują się szybciej niż 40-50 latki lol. Mają krzepę chłopu wysokie jak trzeba, wątłe jak...;)
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Nie Maj 01, 2011 23:29   

brajan30 napisał/a:

Zdrowe odżywianie jest istotne (ale nie dieta), natomiast organizm odporność buduje poprzez infekcję tak działa nasz układ odpornościowy i innej drogi do zdrowia nie ma.
Jestem ciekawy co Tobie Doktor Kwaśniewski by zalecił na wzmocnienie organizmu skoro, po latach stosowania diety, nadal on nie jest na tyle mocny aby pokonać grzybicę?



pitolisz o zdrowym odżywianiu tylko konkretów brak ,
jak ono ma wyglądać ?
jaką infekcję zalecasz na grzybicę, i jak ją można zdrowo odchorować?
myślisz że po 50- tce wszystko można odbudować?
ps.
inaczej będziesz śpiewał, jak trochę jeszcze pożyjesz
straszyć DO możesz idiotów, bo o jej "ofiarach" nic nie wiesz,
może właśnie dzięki DO dłużej w lepszym komforcie jeszcze pożyli
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1453
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 12:48   

Kangur napisał/a:
brajan30 napisał/a:
Kangur napisał/a:
Krytykuje cwaniakow, ktorzy wykorzystuja slabe punkty oficjalnej medycyny i nie tylko medycyny, robiac w ch.... naiwnych.

Ostatnio fajnie piszesz, bo wszystko pasuje do Ciebie w 100%, spójrz: zaciekle bronisz diety, rękami, nogami, ostatnio już nawet trocinami i sądami :hah: na której sam nie potrafisz pozbyć się kandydozy i masz problemy z trawieniem. Wszystko panie Kangur "Co to za szewc co chodzi bez butów" :hah:

Jak dlugo Piotrx pije miksiure? Czy pozbyl sie kandydy?


Nie pozbyłem się, bo jest to naturalny składnik flory przewodu pokarmowego:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dro%C5%BCd%C5%BCyca
Cytat:
Gatunki z rodzaju Candida występują na całym świecie[1]. C. albicans występuje u 40-80% zdrowych ludzi jako składnik flory przewodu pokarmowego.


Walka z candidą podobnie jak z bakteriami czy wirusami, tudzież pasożytami kompletnie nie ma sensu.
Ostatnio zmieniony przez Piotrx Pon Maj 02, 2011 12:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 13:07   

brajan30 napisał/a:
an Kwaśniewski pisze o grzybicy odpowiadając na list:
"Po kilku miesiącach żywienia optymalnego odporność na wszelkie infekcje wirusowe, bakteryjne czy grzybiczne jest tak wysoka, że człowiek nie choruje praktycznie na żadne choroby infekcyjne. Gdy nie zapada na infekcje bakteryjne, wtedy nie musi brać i nie bierze antybiotyków, czyli nie przysposabia swojego organizmu do rozwoju choroby spowodowanej grzybicą. Może sam wyleczyć się z grzybicy jak było u Pana"
Koniec cytatu.
Widzisz Kangur nawet dokładnie nie czytasz tego co sam stosujesz, to ja Ci to musze wskazywać



Cytat:
; żywieniem optymalnym nie „zaklina" się choroby. Jeżeli można ja usunąć, to się ją usuwa lub cofa, jeżeli jest za późno, to nawet Kwaśniewski nikomu nie pomoże. Ja nie sprzedaję cudów, jestem lekarzem, moim obowiązkiem jest pomaganie ludziom, gdy tylko to jest możliwe.


 
     
stdt 

Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 01 Lut 2011
Posty: 517
Skąd: Cała Europa.
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 16:04   

Piotrx napisał/a:
Walka z candidą podobnie jak z bakteriami czy wirusami, tudzież pasożytami kompletnie nie ma sensu.


A jak ktoś ma przerost candidy?
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 16:10   

Jak ma przerost to znaczy że żyje ponad stan.
A może zakwitnie na wiosnę.
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Pon Maj 02, 2011 16:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
stdt 

Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 01 Lut 2011
Posty: 517
Skąd: Cała Europa.
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 16:25   

Ludzie z przerostem candidy mają to do siebie, że kwitną na zimę :P
_________________
-Pane moderatore, prose ne ubija tematu.

-To se ne da!
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 16:29   

To już jest COŚ!

Teraz pytanie co z tym zrobić, jak zainwestować. Można iść do wróżki, a można...
_________________

 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 19:37   

Piotrx napisał/a:

Nie pozbyłem się, bo jest to naturalny składnik flory przewodu pokarmowego:

Jeden z "autorytetow" kiedys ze czlowiek sie rodzi z tym grzybem. Posmiertne badania cial ludzkich nie potwierdzily tej teorii. Ale "inne autorytety" wytlumaczyli, ze tym zyjacym bez kandydy inne "bakterie zjadly pozyteczna kandyde." Nie wytlumaczyli jednak jakie to bakterie zjadly ta pozyteczna kandide.. Najpierw srodowisko medyczne za "autorytem" twierdzilo, ze czlowiek sie rodzi z kandyda, a teraz twierdzi, ze to jest naturalny skladnik flory bakteryjnej i sie wymyka spod kontroli.
Prawda jest taka, ze organizm broniac sie przed wchlanianiem metali ciezkich wytwarza kandyde. Doswiadczalnie to zostalo potwierdzono na owcach.
Jak leczenie kandydy wymknie sie zpod kontroli medycyny akademickiej, to zniknie wiele chorob z AIDS lacznie. Wirusa AIDS nie wyizolowno. Ten wirus istnieje tylko w umyslach "autorytetow".
AIDS w USA to 16 chorob razem wzietych, a w Afryce wystarcza 6 i juz sie jest chorym na AIDS. Te wszystkie choroby powoduje ten twoj "naturalny skladnik flory przewodu pokarmowego".
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 19:40   

[quote="Mariusz_"]
Cytat:
; żywieniem optymalnym nie „zaklina" się choroby. Jeżeli można ja usunąć, to się ją usuwa lub cofa, jeżeli jest za późno, to nawet Kwaśniewski nikomu nie pomoże. Ja nie sprzedaję cudów, jestem lekarzem, moim obowiązkiem jest pomaganie ludziom, gdy tylko to jest możliwe.

To jest za trudy jezyk dla analfabetow. U analfabety moze=musi.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 21:16   

ali napisał/a:
pitolisz o zdrowym odżywianiu tylko konkretów brak ,
jak ono ma wyglądać ?
jaką infekcję zalecasz na grzybicę, i jak ją można zdrowo odchorować?

Do nauki Pani Ali, do nauki, a nie czekać żeby jakiś "fachowiec" powiedział ile czego zjadać, tamat niejednokrotnie wałkowany na forum wystarczy poczytać i dalej samemu poszukać, a nie być tak leniwym
ps.
ali napisał/a:
inaczej będziesz śpiewał, jak trochę jeszcze pożyjesz
straszyć DO możesz idiotów, bo o jej "ofiarach" nic nie wiesz,
może właśnie dzięki DO dłużej w lepszym komforcie jeszcze pożyli

Oj pożyli, pożyli, i by jeszcze pożyli gdyby nie słuchali takich jak Ty. :hah:
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 22:15   

brajan30 napisał/a:
i by jeszcze pożyli gdyby nie słuchali takich jak Ty

Dowody, nazwiska, daty.... :keep: :evil:
To już jakaś mania he he krucjata,wyprawa krzyżowa? ;)
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Wto Maj 03, 2011 00:12   

brajan30 napisał/a:

Oj pożyli, pożyli, i by jeszcze pożyli gdyby nie słuchali takich jak Ty


bo katar nie leczony trwa cały tydzień
a leczony tylko siedem dni

DO leczy efektem placebo

ps.
palnij palancie pałą sobie w łeb

kto komu nie każe się leczyć i nie robić badań kontrolnych?

nie wiesz też jak się zmywa pacjenta żeby tylko kasę trzepać?
nawet dziecko wie że zajmą sie nim dopiero jak przyjdzie z głową pod pachą
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Wto Maj 03, 2011 02:59   

brajan30 napisał/a:
ali napisał/a:
pitolisz o zdrowym odżywianiu tylko konkretów brak ,
jak ono ma wyglądać ?
jaką infekcję zalecasz na grzybicę, i jak ją można zdrowo odchorować?

Do nauki Pani Ali, do nauki, a nie czekać żeby jakiś "fachowiec" powiedział ile czego zjadać, tamat niejednokrotnie wałkowany na forum wystarczy poczytać i dalej samemu poszukać, a nie być tak leniwym
ps.
ali napisał/a:
inaczej będziesz śpiewał, jak trochę jeszcze pożyjesz
straszyć DO możesz idiotów, bo o jej "ofiarach" nic nie wiesz,
może właśnie dzięki DO dłużej w lepszym komforcie jeszcze pożyli

Oj pożyli, pożyli, i by jeszcze pożyli gdyby nie słuchali takich jak Ty. :hah:

No i prosze "oczytany" analfabeta gamon zaleca co kto ma robic.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
BlackCamel

Dołączył: 26 Cze 2010
Posty: 47
Wysłany: Wto Maj 03, 2011 07:38   

Jeszcze się wtrącę na chwilę. W pierwszym poście napisałem, że mogę jeść tłuszcze bez ograniczeń. I ostatnio zacząłem tak jeść, ale zauważyłem coś takiego, że np. zjem cały płat żeberek, albo całą dużą tłustą wędzoną rybę, albo 6 jajek z majonezem, albo całą kostkę żółtego sera, itp.. to wcale nie jest lepiej. Może nie biegunki, ale ból brzucha i takie zapchanie. Tak samo mam po wódce (po piwie już dawno zauważyłem wodniste biegunki, dlatego przerzuciłem się na wódkę). Da się te objawy jakoś zmniejszyć?
 
     
Feniks

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 535
Wysłany: Wto Maj 03, 2011 07:52   

BlackCamel napisał/a:
że np. zjem cały płat żeberek, albo całą dużą tłustą wędzoną rybę, albo 6 jajek z majonezem, albo całą kostkę żółtego sera, itp.. to wcale nie jest lepiej.


A nie za dużo tego na raz?
Masz tak duże zapotrzebowanie energetyczne i białkowe, że w jednym posiłku zjadasz 6 jajek albo całą rybę?

Coś mi się wydaję, że SFD mieszało Ci w głowie :)
 
     
BlackCamel

Dołączył: 26 Cze 2010
Posty: 47
Wysłany: Wto Maj 03, 2011 08:10   

bo duzo jem i jestem ciągle głodny, do tego za chudy
Ostatnio zmieniony przez BlackCamel Wto Maj 03, 2011 08:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Wto Maj 03, 2011 08:18   

Pewnie wypadłoby jakoś urozmaicić dietę. Chociaż na dłuższą metę też nie powinno być źle.
_________________

 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Wto Maj 03, 2011 08:21   

Kangur napisał/a:
Piotrx napisał/a:

Nie pozbyłem się, bo jest to naturalny składnik flory przewodu pokarmowego:

Jeden z "autorytetow" kiedys ze czlowiek sie rodzi z tym grzybem. Posmiertne badania cial ludzkich nie potwierdzily tej teorii. Ale "inne autorytety" wytlumaczyli, ze tym zyjacym bez kandydy inne "bakterie zjadly pozyteczna kandyde." Nie wytlumaczyli jednak jakie to bakterie zjadly ta pozyteczna kandide.. Najpierw srodowisko medyczne za "autorytem" twierdzilo, ze czlowiek sie rodzi z kandyda, a teraz twierdzi, ze to jest naturalny skladnik flory bakteryjnej i sie wymyka spod kontroli.
Prawda jest taka, ze organizm broniac sie przed wchlanianiem metali ciezkich wytwarza kandyde. Doswiadczalnie to zostalo potwierdzono na owcach.
Jak leczenie kandydy wymknie sie zpod kontroli medycyny akademickiej, to zniknie wiele chorob z AIDS lacznie. Wirusa AIDS nie wyizolowno. Ten wirus istnieje tylko w umyslach "autorytetow".
AIDS w USA to 16 chorob razem wzietych, a w Afryce wystarcza 6 i juz sie jest chorym na AIDS. Te wszystkie choroby powoduje ten twoj "naturalny skladnik flory przewodu pokarmowego".


Ale chyba jednak się mylisz Kangur co do istoty.

Ja np. sobie czytam i doczytuje się przykładowo tego co podejrzewałem bez badań i medycyny. Te informacje potwierdzają moje doświadczenia i domysły. Co ciekawe takie informacje są a ludzie wciąż trwają w przesądach. Natomiast kiedy się im mówi o swoim doświadczeniu to patrzą jak na wariata który coś wymyśla.

Ja uważam że te wszytkie badania są przesadą i wprowadzają w życie które jest proste dużo chaosu z którego trzeba na nowo tworzyć to co jest od zawsze. Głupiego robota. No ale powiedzmy że skoro już wyrośliśmy w takich warunkach chaosu, zostaliśmy wyrwani z tego co nas chroniło bez tej całej babraniny to jeżeli mądrze wybierać to te badania mogą być pomocne w zrozumieniu na nowo co jest grane. Bóg nie gra z nami w kości.

Akurat przed chwilą przypadkiem trafiłem na informacje o śmierci znanej osoby. Wygooglałem i po sznurku trafiłem na szczegóły. I jak przeczytałem że ta osoba umierała na oczach osoby bliskiej będącej lekarzem i była 'ratowana' przez nią to po prostu nie wiadomo czy płakać czy się cieszyć.

Dla ścisłości Kangur. Nawet wikipedia o tym wie:

/////Candida is a genus of yeasts. Many species of this genus are endosymbionts of animal hosts including humans. While usually living as commensals, some Candida species have the potential to cause disease./////
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Wto Maj 03, 2011 08:57, w całości zmieniany 6 razy  
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Wto Maj 03, 2011 11:38   

ali napisał/a:
brajan30 napisał/a:

Oj pożyli, pożyli, i by jeszcze pożyli gdyby nie słuchali takich jak Ty


bo katar nie leczony trwa cały tydzień
a leczony tylko siedem dni

DO leczy efektem placebo

ps.
palnij palancie pałą sobie w łeb

kto komu nie każe się leczyć i nie robić badań kontrolnych?

nie wiesz też jak się zmywa pacjenta żeby tylko kasę trzepać?
nawet dziecko wie że zajmą sie nim dopiero jak przyjdzie z głową pod pachą

Napisz coś mądrego, problem w tym że nie potrafisz, jak by ci kazano jeść wiadro białka :hah: i jedno do trzech wiader tłuszczu :hah: to być to robił nie pytając dlaczego, jak najbardziej badania psychiatryczne u Ciebie zalecone :hah: :hah: :hah:
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Wto Maj 03, 2011 11:41   

Kangur napisał/a:
No i prosze "oczytany" analfabeta gamon zaleca co kto ma robic.

Twój stan można tłumaczyć dwojako starość i mózg nie działa, albo i już grzybica do końca go zaatakowała :hah: :hah: :hah:
Wzmocnij swój organizm dietą tak aby pokonał grzybicę, zrobisz to ??? :hah: :hah: :hah:
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Wto Maj 03, 2011 11:52   

BlackCamel napisał/a:
bo duzo jem i jestem ciągle głodny, do tego za chudy

Raczej coś nie tak z przewodem pokarmowym, mimo przyjmowania pokarmu ciągle masz głód komórkowy, samym żywieniem nic tu nie zdziałasz.
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Wto Maj 03, 2011 13:52   

BlackCamel
Próbowałeś np takiego posiłku 100g tłustego sera żółtego+200g smietanki 30%?
 
     
BlackCamel

Dołączył: 26 Cze 2010
Posty: 47
Wysłany: Śro Maj 04, 2011 05:11   

brajan30 napisał/a:
BlackCamel napisał/a:
bo duzo jem i jestem ciągle głodny, do tego za chudy

Raczej coś nie tak z przewodem pokarmowym, mimo przyjmowania pokarmu ciągle masz głód komórkowy, samym żywieniem nic tu nie zdziałasz.

nie jest tak aż źle, raczej bardzo szybkie trawienie. Może nie głód komórkowy, ale po jedzeniu szybko czuję pusty żołądek i znowu mam ochotę na jedzenie.

Mariusz_ napisał/a:
BlackCamel
Próbowałeś np takiego posiłku 100g tłustego sera żółtego+200g smietanki 30%?

nie próbowałem śmietanki, mam nietolerancję laktozy
Ostatnio zmieniony przez BlackCamel Śro Maj 04, 2011 05:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
brajan30

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 1020
Wysłany: Śro Maj 04, 2011 21:21   

BlackCamel napisał/a:
brajan30 napisał/a:
BlackCamel napisał/a:
bo duzo jem i jestem ciągle głodny, do tego za chudy

Raczej coś nie tak z przewodem pokarmowym, mimo przyjmowania pokarmu ciągle masz głód komórkowy, samym żywieniem nic tu nie zdziałasz.

nie jest tak aż źle, raczej bardzo szybkie trawienie. Może nie głód komórkowy, ale po jedzeniu szybko czuję pusty żołądek i znowu mam ochotę na jedzenie.

Byłeś u lekarza się zdiagnozować? to podstawa znalezienie przyczyny. Nie akceptuj odpowiedzi od lekarza "nie wiem co jest panu" później można coś szczegółowiej dyskutować, a tak to strzały w ciemno.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved