Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Kibice
Autor Wiadomość
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Maj 08, 2011 21:33   

fink napisał/a:

Drugie dno Tuskowej walki z kibolami…



Strasznie młotkowy artykuł.


Tzn nie twierdzę, że w tej całej walce z chuligaństwem nie ma pijaru i pokazówki, ale z pewnymi tezami w notce nie mogę się zgodzić.

Cytat:
Nie wiem czy warto już w ogóle wspominać o tym, że samo zamykanie stadionów jako sposób na walkę z chuliganami jest czystej wody debilizmem, mającym tylko na celu uzyskanie poklasku tłumów. Co to da? Stosowanie odpowiedzialności zbiorowej w XXI wieku – niezłe, niezłe. Kibice wandale śmieją się w głos, a normalny kibic chcący iść na mecz oglądać swą drużynę został ukarany. Cóż za sukces!


To prawda, że dostało się normalnym kibicom. Nie przeczę, że nie.
Ale przede wszystkim to zamknięcie stadionów uderzyło w kluby.
Przypomnijmy - po meczu pucharu polski między Lechem a Legią była zadyma, dewastacja stadionu, straty materialne wyniosły około pół miliona zł.
Mecz odbył się w Bydgoszczy, i już dzień po oba kluby, których kibice zrobili demolkę umyły ręce. Legia powiedziała, że to kibice Lecha dokonali zniszczeń, Lech, że to kibice Legii pierwsi zaczęli i pierwsi wybiegli na murawę, kibice obu drużyn twierdzą, że to była prowokacja rządowa - jednym słowem - nie ma winnych, wszyscy umywają ręce.
A to kluby sprzedawały bilety dla swoich kibiców.
To kluby osłaniają bandytów, którzy chodza na ich mecze - ze strachu, motywowani tym, że nie chcą problemów, itp.
Gdy legia próbowała walczyć z panoszącą się mafią na ich stadionie i dała kilka zakazów stadionowych po demolce w wilnie - przez bodajże 2 lata tamtejsi kibice prowadzili doping negatywny, ich ulubioną przyśpierwką było ITI ...aj (iti to sponsor legii). a lażgo kto chciał normalnie dopingować legię pacyfikowali.
W pewnym momencie władze legii skapitulowały i dalej tolerują bandytów na swoim obiekcie, byle tylko nie miec problemów.

A działania rządu?
W jeden dzień pozbawiono jeden i drugi klub przychodu rzędu miliona złotych.

Czy dobrze, czy źle - nie przesądzam.
Ale fakt faktem, że bez współpracy klubów nie da się na prawdę walczyć z problemem.
A to ich może zmotywuje.

Jeśli ktoś tego nie widzi, to albo jest niekumaty, albo naiwny. Moim zdaniem rzecz jasna.

Cytat:
Tutaj zapis video z akcji kiboli w Warszawie.Skandowali hasła:
„Donald matole – twój rząd obalą kibole”, „Tusk = Kononowicz - nie bedzie niczego!”, „Zdelegalizować wszystko”, „Donald – zamknij Mira i Zbycha, nie stadiony”, „Otwórzyć stadiony, zamknąć wojewodów”, „Kibole donka – ziemniaczana stonka.” Niezłe:)


Super. A pod spodem filmik z niejaki Staruchem, który tydzień temu zarzucił "Auschwitz waszym klubem jest! sialalalala!", dwa tygodnie temu dał po mordzie piłkarzowi swojej drużyny, ze dwa lata temu dzień po śmierci jednego z 2 właścicieli ITI zarzucił "jeszcze jeden" życząc śmierci temu drugiemu itd itp.

Ciekawe czy te pozostałe jego akcje też są niezłe.

Ps
potencjalnie policja mogła ich rozgonić, bo demonstracja była niezgłoszona.

PS2
Tu jest dobry artykuł o całej sprawie:
http://www.weszlo.com/news/6793
http://www.weszlo.com/news/6771

PS3
Donaldd jest hipokrytą:
http://www.tvn24.pl/-1,17...,wiadomosc.html
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Ostatnio zmieniony przez zenon Nie Maj 08, 2011 21:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Nie Maj 08, 2011 21:57   

http://www.weszlo.com/news/6817
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 03:47   

zenon napisał/a:

„Donald matole – twój rząd obalą kibole”

Mnie to sie kojarzy z politycznym haslem PiS-u. Smolensk, krzyz a teraz kibole; byle robic zadyme i siac zamet.
Kto popieral kiboli przy likwidacji straganow przy palacu? Co kibole mieli wspolnego z kupcami? S.P. prezydent Lech stawal w obronie kupcow.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Baldhead 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 475
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 15:30   

http://www.soccernews.com...me-video/65866/

Ciekawe, czy ktoś zgadnie, ile stadionów zostało zamkniętych po tym pożałowania godnym incydencie wywołanym przez angielskich "kiboli"? :)
 
     
Joannaż 


Pomogła: 38 razy
Wiek: 40
Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 2285
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 15:42   

Baldhead napisał/a:
http://www.soccernews.com/birmingham-fans-riot-after-the-aston-villa-game-video/65866/

Ciekawe, czy ktoś zgadnie, ile stadionów zostało zamkniętych po tym pożałowania godnym incydencie wywołanym przez angielskich "kiboli"? :)

Strzelam - 0 ? :)
_________________
Im więcej trudności w drodze do celu,
tym więcej radości w jego osiągnięciu.
 
     
Baldhead 

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 475
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 15:58   

Dokładnie, natomiast Birmingham solidnie dostał po kieszeni. Oczywiście nie dzień po zajściach, tylko parę miesięcy po, kiedy okoliczności zostały wyjaśnione. Co ciekawe, goście - Villans zostali oczyszczeni z zarzutów i klub się uratował od poważnej kary finansowej. A u nas stare socjalistyczne zasady odpowiedzialności zbiorowej :)
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 20:59   

Zenon fajne te art. zwlaszcza ten z filmem, gdzie widac jak policja stoi i sie patrzy, jak cala reszta tez stoi :faint:

ja bym nie tyle ich wsadzala do peirdla (dzisiaj peirdle sa przepelnione, ludzie czekaja latami, zeby odsiedziec swoj wyrok :faint: ) ile od razu dla takiego zlapanego gnoja sedzia w trybie natychmiastowym, od razu komornik, ktory zajmuje mu wszystko co ma - samochod, sprzet itp niech nawet zopstanie w gaciach samych. Nic tak na ludzi nie dziala jak zabranie mu wlasnosci, zadne wyroki, to nie jest dzisiaj kara, wrecz zwolnienie z czynszu i zdobywania chleba, takie wakacje :] przydatne zima. A jak jest maloletni niech egzekucja komornicza spadnie na rodzicow, wtedy nastepnym razem razie sie zstanowi. A jak rodzicow nawet nie stac na zaplacenie za szkody niech wezma gnoja do robot fizycznych.
_________________
Pachelbel Canon in D
Ostatnio zmieniony przez Neska Pon Maj 09, 2011 21:00, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 21:36   

zenon napisał/a:
PS2
Tu jest dobry artykuł o całej sprawie:
http://www.weszlo.com/news/6793
http://www.weszlo.com/news/6771

Całkiem sensowny głos w tej dyskusji. Jak dodać wyniki sportowe naszych piłkarzy do tej całej sytuacji to w ogóle nie wiem po co istnieją w tym kraju jakieś kluby, piłkarze i cała reszta. I też nie bardzo rozumiem po co ludzie oglądają polską ligę. Przyznam, że nie jestem fanem sportu zawodowego, ale raz na jakiś czas chętnie popatrzę dajmy na to na mecz barcelony czy tam ligę angielską. Natomiast jak grają polskie drużyny to wygląda to tak jakby chcieli a nie mogli. Ale skoro akurat piłka nożna została naszym narodowym sportem, to cóż zrobić.
_________________
Please do not feed trolls. It is unkind and unnecessary.
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 21:49   

Ten mecz w ogóle powinien zostać przerwany.
Remis, dogrywka, karne.

Piłkarz Lecha nie strzela pierwszego karnego. Potem już wszyscy trafiają do branki.

Po trzeciej kolejce rzutów karnych kibice Legii przechodza przez płot i stają za banerami reklamowymi, czekając na to aż ich druzyna wygra, by wpiec na boisko i z nimi świętować.

Jak myślicie, czy brakarz Lecha Poznań mógł czuć się komfortowo, mając za sobą kilkudziesięciu gości z zamaskowanymi twarzami, co fanatycznie podchodzą do piłki nożnej?

Sędzia miał obowiązek przerwać mecz do czasu aż policja nie usunie kiboli na trybuny.
Koniec, kropka.
Była akcja, nie było reakcji.

Zapewne sędzia się bał, bo po przerwaniu meczu mogliby go zlinczować. Więc wolał jak najszybciej to dokończyć i uciec do szatni.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Ostatnio zmieniony przez zenon Nie Maj 15, 2011 15:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto Maj 10, 2011 20:31   

Staruch zabrał głos:
http://www.weszlo.com/news/6837

Przeklejam komentarz z netu:
Cytat:

To wszystko są znaki!
Koniec jest blisko!
8)

1. najpierw był dżihad i wielkie ruchy mas ludowych, pobudzonych do ruchu niby kiszka stolcowa aby działały na rzecz szerzenia jedynie słusznej wiary: zarzucenia trumny paskudnej i przywrócenia dziedzictwa generała pułkownika Bordziłowskiego. Nie bez znaczenia były także sprawy przyziemne, ale tych wstydzic się nie należy - w końcu sam Prorok karawany rabował.

2. Nadszedł dzień męczeństwa w słusznej walce, gdy wielka pielgrzymka wiernych bezprawnie zatrzymana została, im zaś nie dane było dotrzec do świętego Czarnego Kamienia, zwanego al-hadżar al-aswad. 'Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów' (Mt 13 : 42). O widelce zgrzytanie.

2. potem intifada końca dobiegła, a porządek został przywrócony na łono. Faryzeusze, arcykapłani i uczeni w piśmie oddali profity pokornego ludu na wielką świątynię Babilonu, gdzie tłum cielcowi złotemu pokłony składał i składa. Ale nic nie trwa wiecznie, więc i tu wąż grzechu niecne swe sprawki poczynił. Bo oto pojawił niewierny nazwiskiem Rzeźniczak, który bluźnił przeciw wierze jedynie słusznej. Objawił się i Wybraniec, który rzekł do niego słowa: ' Bacz, byś tego nie czynił, bo jestem współsługą twoim i braci twoich, proroków, i tych, którzy strzegą słów tej księgi. Bogu samemu złóź pokłon!' (Ap 22:1 -21). Grzesznik w mig się pokajał, jednak ziarno niepokoju zostało zasiane, a plon jego straszliwy miał byc.

3. Oto bowiem przyszedł czas prześladowań wiernych. Wielu z nich dostało sanki, nieprzebrane rzesze zjechały na puchę. Walka jednak trwała: acab, hwdp.

4. Był to też czas cudów mniemanych. Oto niczym mene tekel fares palec nieznany wystawił glejt żelazny Wybrańcowi, choc ni on ni współbracia jego nigdy, ale to przenigdy w życiu o to nie zabiegali. Oni wszak nigdy konszachtów ze strażą świątynną nie utrzymywali, mając ich za zaprzańców, obwiesiów, huncwotów i gamoni.
Potem zaś - słuchajcie i uważajcie! - Wybraniec jednocześnie w dwóch miejscach się objawił. Jako to: pod świątynią wielkiego Babilonu, gdzie trzódkę swą na protest wiódł, ale i u strażników w domu ich, gdzie inne glejta podpisac musiał.
Wreszcie zaś, niczym w proroctwie, jagnię koło wilka spoczęło, wróg stanął ramię w ramię z wrogiem u wrót świątyni i razem władzy sanhedrynu urągali.

Zaprawdę, powiadam wam - oto czas dni ostatnich i końca wszystkiego. Gwintujcie dwururki, lejcie kule i mielcie węgiel na proch!

Alleluja!

i do przodu!
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Wto Maj 10, 2011 21:04   

juz prokuratura stawia zarzuty w Poznaniu za szkody matreialne 3 lata i za znaczne szkody mat. 10 lat. I co z tego? beda w zawiasach, splynie i tyle. Powinna byc grzywna i to solidna - kilkadziesiat tysiecy od razu lub do odpracowania.
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
chill 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 818
Skąd: W-W
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 11:38   

Hehe wszyscy są skorumpowani w tej sprawie , a najbardziej ten syfiasty PZPN .

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Lato to porażka na całej linii , nie każdy były piłkarz nadaje się na takie stanowisko , nie wiem czy w ogóle jakis oni sa od kopania . A tam teraz same buce siedzą co liczą mamonę .

Kto się nie boi kiboli w tym kraju ? Od dziecka z balonikiem , do uzbrojonego policjanta. I tyle.

A za kratami jak jest ? Kupuja sobie plazmy wiem o tym i to sa fakty. Luz blues wakacje . odpoczynek od ulicznego syfu i póżniej z powrotem .trzeba zmieniac prawo na surowsze , i szybsze reakcje wymiary sprawiedliwości jak pisze @Neska a nie jakieś zawiasy , odkładanie , umarzanie itd. Raz nabroi dostanie zawiasy , póżniej się trochę pilnuje ale i tak świruje i broi innym . Aż w końcu nabroi konkretnie , ucierpi niewinny - idzie siedzieć - na krótko wyłazi i jest jeszcze gorzej no bo co mi moga zrobić wsadzić z powrotem ? i co posiedze sobie pojaram marychy , obejrze plazme , porobie pompki na krześle , słowem w stołek , społeczeństwo zapłaci i wyskakuje once again .



Beznadzieja

Beznadziejna policja , sądy , rząd . Wszystko jeden "pies" .


Tylko że jakoś na Wyspach może nie do końca , ale w dużym stopniu udało sie to wywalić i się piorą gdzieś po lasach .
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 14:00   

Odpowiedzialność zbiorowa, jaką zastosował Tusk, woła o pomstę.
Jak ktoś będący premierem, bądź co bądź, może zarządzać w tak kretyński sposób?
Równie dobrze można zamknąć krakowski Rynek na kilka miesięcy, bo przykładowo, jakaś horda nażelowanych przygłupów odlała się zbiorowo na Adasia... pomnik.

Więc, albo premier jest całkowicie niekompetentny, albo za tym posunięciem skrywa się coś zgoła odmiennego, np. stworzenie podwalin pod rezygnację z ME (nie wiem, czy to jest możliwe) czy też kurtyna na ważniejsze sprawy, jak choćby przedłużający się w nieskończoność raport Millera, rosnące podatki, ceny itd.

Sposoby na bandytów chodzących na mecze, są proste i bezlitośnie skuteczne:
- stworzenie bazy danych osobowych, gdzie każdy z nich będzie figurował. I na podstawie tych danych, dożywotnio nie są wpuszczani na żaden mecz, jakich ma się odbyć kiedykolwiek plus stały nadzór. Jeśli jeden z drugim kopną choćby w śmietnik na przystanku, od razu za fraki i nie do więzienia, aresztu czy jakiegoś innego zorganizowanego domu wczasowego, ale na przymusowe, ciężkie roboty. Długość kary zależałaby od przestępstwa.

- kara śmierci za rozróby z maczetami i usiłowanie zabójstwa. Żadnej szubienicy, bywa nieskuteczna, żadnego krzesła i innych przestarzałych wynalazków. Przydatny byłby robot uśmiercający zastrzykiem w specjalnym pomieszczeniu. Skrepowany bandzior i robot z mechanizmem wstrzykującym. No więc, robot podjeżdża, wysuwa narzędzie i kończy sprawę.

A zatem, rodzice, albo kochacie swoje dzieci, albo kara śmierci dla najgroźniejszych przestępców. Innego wyjścia nie ma na tym świecie. Więzienie jest nieskuteczne absolutnie, to wczasy dla bandytów za nasze pieniądze. Warto o tym pamiętać.

Tomek
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 14:05   

M i T napisał/a:
ale na przymusowe, ciężkie roboty.

Jakiego typu roboty masz na myśli?
Chyba tylko jakieś bardzo niskowykwalifikowane w stylu zbieranie śmieci w parkach.
Dawniej popularne było hasło - roboty publiczne. Od razu kojarzy mi się to z okresem powojennym w Polsce, kiedy to wszyscy budowali drogi, mosty, etc. Coś takiego to jedna wielka pomyłka = mega fuszerka.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
Ostatnio zmieniony przez Hannibal Nie Maj 15, 2011 14:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 14:19   

Na pewno nie o prace wymagające pewnej dozy odpowiedzialności konstrukcyjnej i wiedzy.
Niech coś zbierają, np. kamienie, łopatami przekopując nieużytki lub czyszcząc zbyt zakamienione obszary gruntu. Niech wynoszą całymi dniami śmieci z lasów. Jest co robić, zapewniam. Chodzi nie o to, by ich złamać, nauczyć czegoś, bo to niemożliwe. Do tego (nauki) potrzebna jest terapia. Chodzi o to, by wykorzystać ich do prac, których nikt nie chce wykonywać z własnej woli. Za karę. Bez wynagrodzenia, za wodę, pajdę chleba i koszmarnej wędliny. Oczywiście moja teoria jest wadliwa, ale mógłbym dopracować szczegóły :D :hihi:

Tak na serio, szukam pretekstu, by po raz kolejny zaznaczyć, że to czym człowiek stanie się w wieku dorosłym, zależy od rodziców. A otoczenie, wziąwszy pod uwagę ich święte oburzenie na zło tego świata, musi być też odpowiedzialne za tych, co jeszcze żyją i nie padli ofiarą np. mordercy. Chodzi o to generalnie, by nigdy nie chronić przestępcy, a człowieka, który na tym brutalnym świecie, stara się żyć tak, by życie innych nie zamieniać w koszmar.

Tomek
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 14:37   

Hannibal napisał/a:
Jakiego typu roboty masz na myśli?


Chyba takie co podjeżdżają, wysuwają narzędzie i kończą sprawę.

Tomek napisał/a:
robot podjeżdża, wysuwa narzędzie i kończy sprawę.

:-)
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Nie Maj 15, 2011 15:42   

Grupy bandytów stadionowych i ich zachowanie nieodmiennie kojarzą mi się z czymś w rodzaju hordy pierwotnej lub stada rozdrażnionych szympansów.
Swego czasu miałem nieprzyjemność wracać pociągiem z Krakowa, przepełnionym "kibicami". Siedziałem sam, a prócz mnie kilka osób spoza hordy i do dziś nie mogę uwierzyć, że dojechałem w całości, bez zaczepek. Gdy pociąg zatrzymał się na mojej stacji, banda wylała się na niej również, po czym odbył się marsz z potężnymi okrzykami "jebać policję". Cokolwiek by nie powiedzieć, wolę pałę od stadionowej małpy.

Skoro Iron Lady rozwiązała problem i remedium jest ogólnie znane, czemu Katolandzki rząd zdaje się chronić bandytów poprzez brak konkretyzowania oskarżeń i sankcji??
Mamy za to kabaret zbiorowej odpowiedzialności. Ja wiem, że PO to populistyczno-socjalistyczno-tumiwisistowskie ugrupowanie, ale do jasnej anielki, sprawcy burd stadionowych są WPUSZCZANI na stadion, a po zarządzeniu Tuska, normalny kibic ma szlaban. Patologia czynności mózgu?

W chwili obecnej już nawet nie chodzi o PZPN, tylko o posunięcie premiera rządu Katolandii!
Od razu przypomina mi się kastracja pedofilów - pomysł tyleż durny, co kompletnie nic nie wnoszący. Teraz zamykanie stadionów dla ludzi chcących - co mnie ogólnie bardzo dziwi pójść na mecz polskiej ligi.

Pytanie: dlaczego zbiorowa odpowiedzialność i wynikający z niej przekaz do normalnych kibiców: widzicie? jak znów nabroją, to wszyscy dostaniecie po d.u.p.i.e! Już za samo takie zarządzenie, premier powinien zostać odsunięty z funkcji za brak odpowiedzialności, logicznego myślenia i niekompetencję zawodową. PZPN zaś już dawno winien stać się pomyłką z przeszłości, ale kurcze, to tylko piłka nożna, kopanie szmacianką! Są ważniejsze sprawy - podatki, Smoleńsk, wizyta Obamy, łupki, UE czy Urząd Skarbowy.

Tomek
Ostatnio zmieniony przez M i T Nie Maj 15, 2011 15:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Nie Maj 15, 2011 23:05   

[quote="M i T"]...Grupy bandytów stadionowych i ich zachowanie nieodmiennie kojarzą mi się z czymś w rodzaju hordy pierwotnej lub stada rozdrażnionych szympansów...
Tomek[/quote]
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Tomek, nie tylko Tobie. :-)

Tak zupelnie szczerze to wlasnie w naturze "czlowieka"
jest zakodowana KONIECZNOSC WALKI.

Czlowiek to NAJGORSZY "gatunek" zyjacy na Ziemi,
najprawdopodobniej to wlasnie przez ten feralny instynkt
nadziewany genami "piekarsko-hydraulicznymi" i przekladany
socjalna "deprawacja" doprowadzi do rychlej zaglady zycia na Planecie Ziemia. :-)

BTW
Ja GLOSNO slysze i WYRAZNIE widze "cykanie"! :-)

"Jeżeli coś może się nie udać - nie uda się na pewno. "
.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 16:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
manager10
[Usunięty]

Wysłany: Nie Maj 15, 2011 23:14   

Panie Grizzly, prorocze słowa,nie inaczej było w 476 roku,kiedy to hordy "kowalsko-złodziejskie" powaliły Cesarstwo Rzymskie.
 
     
ali
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 16, 2011 00:00   

grizzly napisał/a:

Czlowiek to NAJGORSZY "gatunek" zyjacy na Ziemi,
najprawdopodobniej to wlasnie przez ten feralny instynkt
nadziewany genami "piekarsko-hydraulicznymi" i przekladany
socjalna "deprawacja" doprowadzi do rychlej zaglady zycia na Planecie Ziemia. :-)

BTW
Ja GLOSNO slysze i WYRAZNIE widze "cykanie"! :-)


miszka
rozczochraj kudły
przejrzyj na ślepia
nie widzisz że nie "piekarskość i hydraulika" pcha do zagłady
a twoja jaśnie oświecona "elita po studiach stacjonarnych"
"piekarze i hydraulicy" to tylko "cykająca" bomba w ich ręku
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon Maj 16, 2011 00:28   

[quote="ali"]...nie "piekarskość i hydraulika" pcha do zagłady
a twoja jaśnie oświecona "elita po studiach stacjonarnych"
"piekarze i hydraulicy" to tylko "cykająca" bomba w ich ręku...[/quote]
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''


Ali no napisalem:
Czlowiek to NAJGORSZY "gatunek" zyjacy na Ziemi,
najprawdopodobniej to wlasnie przez ten feralny instynkt
nadziewany genami "piekarsko-hydraulicznymi" i przekladany
socjalna "deprawacja" doprowadzi do rychlej zaglady zycia na Planecie Ziemia.

Wlasnie ten instynkt w polaczeniu z "demokracja",
gdzie "usiluja zaistniec" uposledzeni umyslowo "parafianie". :-)

To jest wlasnie PROBLEM.

Kto jest gotowy poswiecic swoje NEDZNE zycie
i przy okazji "strzelac w potylice" SETKOM TYSIECY
braci po STUDIACH WYZSZYCH STACJONARNYCH? :-)

No kto........? :-)
.
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Maj 18, 2011 16:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Maj 16, 2011 07:24   

bez ściemniania, zawsze wolałem oglądać demolki i ustawki niż piłkę

no i w tym rodacy trzymajo poziom

mój projekt to Wielka Wszechświatowa Liga Chuliganów, turnieje 30x30, 100x100 na najlepszych stadionach, walki z bronią i bez, do końca, i ze zwierzętami też, jak gladiatorzy, wielka kampania reklamowa, nowe miejsca pracy, miliardowe inwestycje, obozy treningowe, doping genowy, superprodukcja, osobny kanał tv albo ppv, hologramy, bilbordy, nowa linia odzieży, medale, puchary, legendy, renty olimpijskie :evil:
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon Maj 16, 2011 21:27   

to jest dobre.
Zakazano wspierania drużyn na meczach wyjazdowych w całym kraju - i już mamy próby omijania tego zarządzenia.
Kibice miedzi Legnica jadą zwiedzać kościoły:


Swoją drogą miedzianka ma chyba najbrzydszy herb świata, zaraz obok Olimpii Elbląg:


_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Śro Maj 18, 2011 10:56   

_________________

 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Śro Maj 18, 2011 10:59   

http://www.youtube.com/watch?v=q5ZodDSk8A0
_________________

 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pią Maj 20, 2011 02:16   

Policja przygotowuje się do meczu podwyższonego ryzyka:

http://www.youtube.com/wa...d&v=dqikvetSCGM
:x
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pią Maj 20, 2011 09:19   

zenon napisał/a:
Policja przygotowuje się do meczu podwyższonego ryzyka:

http://www.youtube.com/wa...d&v=dqikvetSCGM
:x


http://www.youtube.com/watch?v=GgD-BaexF5M
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved