Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Hannibal
Sob Gru 22, 2012 16:07
Fat to fit and back
Autor Wiadomość
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 08:30   Fat to fit and back

http://www.fit2fat2fit.com
Obserwuje z was ktos? Facet, zawodowy trener najpierw w pol roku przytyl jedzac co popadnie, glownie fastfoody, a teraz bedzie lecial w druga strone. Ciekawy dokument z tego wychodzi.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Pon Sty 16, 2012 08:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
stdt 

Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 01 Lut 2011
Posty: 517
Skąd: Cała Europa.
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 09:52   

Ja tam bym za nic nie przytył, jedząc fast foody. Nie przyswajam ich w ogóle :razz:
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 11:36   

Znaczy mozesz wsuwac i nic?

Na tej stronce sa filmy, i tam jest cos takiego, ze co tydzien jadl cos typu "meal of the week" czy jakos tak - widzowie dawali propozycje czegos maxymalnie tuczacego a on zamawial i jadl. Hardcorowo to wyglada :D
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
stdt 

Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 01 Lut 2011
Posty: 517
Skąd: Cała Europa.
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 11:41   

No np. nażre się w KFC albo Maku, a na drugi dzień sraczka jak stąd do ameryki :razz:
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 11:50   

stdt to by się nie utrzymywało wiecznie. Póki ćwiczysz i masz dobry metabolizm, wszytko ok. Jak przestajesz ćwiczysz a zaczyna jeść tylko takie zaczyna się degeneracja i po jakimś czasie zacząłbyś tyć.

Co do tego typka nie będzie wiadomo jaką zasługę w tym miały sterydy + on trenuje, żeby wrócić do tego co było wcześniej + ma dużą wiedzę, doświadczenie, etc. Wszystko to wpływa na to, że będzie miał wiele łatwiej niż osoba zaczynająca więc nie ma co wierzyć, że to samo przełoży się na nas. Nawet ang jest się łatwiej nauczyć jak się wcześniej go umiało niż zaczynać od zera.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 12:53   

iliq napisał/a:
Co do tego typka nie będzie wiadomo jaką zasługę w tym miały sterydy + on trenuje, żeby wrócić do tego co było wcześniej + ma dużą wiedzę, doświadczenie, etc. Wszystko to wpływa na to, że będzie miał wiele łatwiej niż osoba zaczynająca więc nie ma co wierzyć, że to samo przełoży się na nas. Nawet ang jest się łatwiej nauczyć jak się wcześniej go umiało niż zaczynać od zera.


No wiadomo, ze ma wiedze i bedzie trenowal. W koncu po to to robi, zeby pokazac, ze sie da, wystarczy chciec i nie trzeba sie szprycowac zeby dobrze wygladac. Czy w akcji byly wczesniej stery tego nie wiem ale nie sadze. Imho idea ciekawa, jezeli zacheci przynajmniej kilka osob to jakis tam sukces odniesie.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 13:39   

Trudno powiedzieć czy brał czy nie. 43.2 w bicepsie mało ilością nie jest ale osiągalną bez sterdyów. W każdym bądź razie lepiej będzie rozumiał problemy grubasów.
 
     
stdt 

Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 01 Lut 2011
Posty: 517
Skąd: Cała Europa.
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 17:42   

Stare baby na wsiach mają po 50cm w bicepsie :P :P
_________________
-Pane moderatore, prose ne ubija tematu.

-To se ne da!
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 18:52   

Ja mysle, ze ktos nasterydowany nie wystawialby sie na taki swiecznik dobrowolnie. A po drugie, jemu przyswieca jakis cel, nawet szczytny w sumie. Wiec nie wydaje mi sie, ze sie nie spiduje koles, po prostu jest zawodowym trenerem wiec co najwyzej suple ale legalne :)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 19:39   

widziałem go wcześniej ale potraktowałem jako ciekawostkę i przestałem tam zaglądać

a chyba niesłusznie bo powinienem zacząć razem z nim się odchudzać, po kreatynie takie zrobiły mi się uda jak słoń, w pasie niby wszystko jak zwykle, a nogi! włożę portfel, telefon i chusteczki i już spodnie napięte (z jedną parą pożegnałem się tydzień temu, a w ten weekend dziura w następnych).

a może to wszystko przez ten gruby portfel :)
_________________
I never forget a face, but in your case I'll be glad to make an exception.
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 20:21   

zbiggy od kreatyny się nie tyje, tyje się od tego co się wkłada do pieca. :P ;)
Ostatnio zmieniony przez Mariusz_ Pon Sty 16, 2012 20:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
heniu007 

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 385
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 20:40   

Rafał Moucka miał rację :D
A ostrzegałem Cię zbiggy ;D
Kreatyna w praktyce
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 20:49   

zbiggy napisał/a:
widziałem go wcześniej ale potraktowałem jako ciekawostkę i przestałem tam zaglądać

a chyba niesłusznie bo powinienem zacząć razem z nim się odchudzać, po kreatynie takie zrobiły mi się uda jak słoń, w pasie niby wszystko jak zwykle, a nogi! włożę portfel, telefon i chusteczki i już spodnie napięte (z jedną parą pożegnałem się tydzień temu, a w ten weekend dziura w następnych).

a może to wszystko przez ten gruby portfel :)


no zwariowales ojciec, bialy proszek to sie nosem wciaga a nie zre po treningu ;)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 21:03   

@Mariusz : no nie wiem czy się nie tyje, jednak mięśnie się pompują wodą
nie będę się kłócił o dietę bo wiem że popijanie chałwy whiskaczem nie sprzyja talii osy
zresztą na razie mogę powiedzieć że nie przytyłem jeśli chodzi o wagę - w styczniu współczynnik kierunkowy trendu masy jest bliski 0

@heniu : ma rację ten gość, ale na szczęście również w tym że poprawia to wyniki siłowe

@zyon : kreatynę można suplementować już oseskom i to w ilościach jak dla mnie kosmicznych bez efektów ubocznych : http://sportsnutritionins...and-kids-brains
Cytat:
The administration of Cr to children and adolescents with TBI improved results in several parameters, including duration of post traumatic amnesia (PTA), duration of intubation, and intensive care unit stay. Significant improvement was recorded in the categories of headache, dizziness and fatigue, aspects in all patients. And the punch line? They found no side effects from the Cr administration
_________________
I never forget a face, but in your case I'll be glad to make an exception.
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 21:12   

zbiggy napisał/a:
popijanie chałwy whiskaczem

Oh, fu** :D
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 21:14   

Hannibal napisał/a:
zbiggy napisał/a:
popijanie chałwy whiskaczem

Oh, fu** :D
a co, czyżby "chałwa" pisze się inaczej? ;)
_________________
I never forget a face, but in your case I'll be glad to make an exception.
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 21:23   

@Zyon

Speed (spid) / meta = metaamfetamina narkotyk ten powoduje zahamowanie łaknienia daje Ci euforię + wielki przypływ energii a później masz zjazd, totalnie nie praktyczny do nabierania masy bo przy częstszym stosowaniu pieprzy Ci sen i wyniszcza organizm = tracisz mięśnie. Często jest też bardzo zasyfiony bo obecnie przykłada się do tego mniejszą wagę więc go tak nie czyszczą. Jako bonus Twoje zęby się psują :]

Chodziło Ci zapewne o tak zwany kox. Kox to nic innego jak sterydy, koxem nazywa się zarówno omkę jak i metę jak i inne sterydy. W tym wypadku meta to skrót od metanabolu (ruski steryd) a nie od metaamfetaminy. A co do białego proszku to widziałem dzisiaj na siłce jak jakiś przypakowany typ to żarł, ciekawiło mnie co to mogło być.
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 21:25   

Popieram Haniego jak można tak łiskacza psuć :<
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 21:32   

iliq napisał/a:
metanabolu (ruski steryd)

Dla ścisłości Polski :) i to najwyższej jakości (Jelfa) swego czasu po 80zł/100tab :)
Ostatnio zmieniony przez Mariusz_ Pon Sty 16, 2012 21:37, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 21:55   

No ja mete znam od ruskich za niecałe 100. Przy mecie można nie używać słowa jakość :D Gorszego dziadostwa nie ma... Dobre sterydy kosztują po parę tysięcy za cykl dlatego tylko sportowcom opłaca się je brać.
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 22:09   

Teraz to już rzadko,który jest oryginalny. W czasach,kt pamiętam, a nie było to tak dawno.Ruska była po 20-30 zł,polska 80-100 zł. Za to apteczne: metka,omka,prolka,propinicum to były rarytasy he he. Teraz dużo wałków takie czasy $ 8) :shock:
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 22:10   

iliq napisał/a:
Dobre sterydy kosztują po parę tysięcy za cykl dlatego tylko sportowcom opłaca się je brać

Słabo się interesujesz, zajrzyj może do dr od zwierząt ;)
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 22:47   

iliq napisał/a:
@Zyon

Speed (spid) / meta = metaamfetamina narkotyk ten powoduje zahamowanie łaknienia daje Ci euforię + wielki przypływ energii a później masz zjazd, totalnie nie praktyczny do nabierania masy bo przy częstszym stosowaniu pieprzy Ci sen i wyniszcza organizm = tracisz mięśnie. Często jest też bardzo zasyfiony bo obecnie przykłada się do tego mniejszą wagę więc go tak nie czyszczą. Jako bonus Twoje zęby się psują :]

Chodziło Ci zapewne o tak zwany kox. Kox to nic innego jak sterydy, koxem nazywa się zarówno omkę jak i metę jak i inne sterydy. W tym wypadku meta to skrót od metanabolu (ruski steryd) a nie od metaamfetaminy. A co do białego proszku to widziałem dzisiaj na siłce jak jakiś przypakowany typ to żarł, ciekawiło mnie co to mogło być.


Chodzilo mi o spidowanie w kontekscie pakowania a nie ogolnie spozywania substancji roznych, czyli ogolnie mowiac spidowanie=koksowanie. Nie chodzilo mi o metke. Kiedys spidowanie mowilo sie na zwykle sterydziarstwo, w kontekscie dodawania predkosci rosnacym miesniom ;) Dzisiaj moze to nabralo dwuznanosci ale co sie bede taki bzdetami przejmowal ;)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 22:58   

ziomek
koksowanie-)stery cos tam
spidowanie-) pociaganie noskiem ;) gdzies ty sie wychowal? ;p ;)
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 23:03   

No na pewno nia na twojej dzielni, fachowcu od wszytkiego ;)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Pon Sty 16, 2012 23:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 16, 2012 23:52   

Mariusz napisał/a:
Słabo się interesujesz, zajrzyj może do dr od zwierząt

Dobre sterydy czyli takie które najmniej niszczą organizm. Sterydy podawane zwierzętom nie są za dobre dla człowieka... A co do cen to nie wiem po ile teraz te mety omki i cała reszta chodzi. Nie bujam się już w takim towarzystwie. O tych lepszych to wiem od trenera z siłki.

@Zyon

Nie wiedziałem, że to miało takie znaczenie. Nigdy nie spotkałem się z innym znaczeniem podziałem niż kox = sterydy a spid = narkotyk. Jak się mówi, że ktoś chodzi jak naspidowany to nie ma się na myśli że chodzi przecież jak kafar ;P
 
     
stdt 

Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 01 Lut 2011
Posty: 517
Skąd: Cała Europa.
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 08:02   

Koksem się określa sterydy, ale też kokainę.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Sty 17, 2012 08:10   

iliq napisał/a:
@Zyon

Nie wiedziałem, że to miało takie znaczenie. Nigdy nie spotkałem się z innym znaczeniem podziałem niż kox = sterydy a spid = narkotyk. Jak się mówi, że ktoś chodzi jak naspidowany to nie ma się na myśli że chodzi przecież jak kafar ;P


Cholera....jak sie tak zastanowie, to kto wie moze oni rzeczywiscie cpali ? :D No ale nie sadze ze te 20 lat temu w takiej zapyzialej dziurze goscie mieli dostep do mety. Moze rzeczywiscie dzisiaj to inaczej brzmi, w sumie nie ma o co kruszyc kopii, jak to wczesniej pisalem to reka mi rzeczywiscie zadrzala 8)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Magdalinha 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 27, 2012 04:04   

Cytat:
People assumed he worked out three hours a day, seven days a week, but the 31-year-old personal trainer said nutrition was really the key to his dream body. As for working out, he indulged in his favorite activity for only about 45 minutes a day, four to five days a week.


http://edition.cnn.com/20....html?hpt=hp_c1

Drew teraz wraca z powrotem do stanu wyjściowego. Twierdzi, że to dieta jest kluczem do jego wymarzonego ciała. Ćwiczy normalnie tylko ok 45 minut dziennie/4-5 razy w tygodniu. On wyglądał fantastycznie przed eksperymentem. Czy to jest możliwe żeby mieć takie absy ćwicząc w tak krótkim czasie codziennie, w którym on musi jeszcze zadbać o resztę ciała? :shock:
 
     
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Wto Mar 27, 2012 05:32   

Magdalinha napisał/a:
Czy to jest możliwe żeby mieć takie absy ćwicząc w tak krótkim czasie codziennie, w którym on musi jeszcze zadbać o resztę ciała? :shock:
stare przysłowie mówi 'abs are made in the kitchen'
zauważ że mięśnie na brzuchu podziwiamy w "2D" więc wystarczy zrzucić tłuszcz poniżej 10% i już jest "sześciopak"
jest tu nawet na forum dzielny zyon który wygląda jak Drew przed transformacją i doszedł do tego zmianą diety a nie katowaniem brzucha :)
_________________
I never forget a face, but in your case I'll be glad to make an exception.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Mar 27, 2012 07:18   

Magdalinha napisał/a:
Czy to jest możliwe żeby mieć takie absy ćwicząc w tak krótkim czasie codziennie, w którym on musi jeszcze zadbać o resztę ciała? :shock:

Da sie jak najbardziej i to nie sadze, ze tylko absy 45 minut tylko ogolny trening tyle.

zbiggy napisał/a:
jest tu nawet na forum dzielny zyon który wygląda jak Drew przed transformacją i doszedł do tego zmianą diety a nie katowaniem brzucha :)

dementuje, brzuch tez uwielbiam katowac 8) nawet zalozylem temat ale chyba nikt nie katuje oprocz mnie :sad: Ale masz racje, cwiczenie to tylko wisienka na torcie.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Wto Mar 27, 2012 07:20, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Magdalinha 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Mar 28, 2012 22:36   

zbiggy napisał/a:
jest tu nawet na forum dzielny zyon który wygląda jak Drew przed transformacją i doszedł do tego zmianą diety a nie katowaniem brzucha :)
czyżby Zyon zapodawał fotkę, jeśli tak to gdzie mogłabym ją zobaczyć? 8)

zyon napisał/a:

dementuje, brzuch tez uwielbiam katowac 8)
jakie ćwiczenia na brzuch robisz?
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 29, 2012 06:51   

Wystarczy mieć 10%bf i jest kaloryfer?
A widzieliście brzuchy maratonczykow?
Za wygląd mięśni brzucha odpowiada głownie system nerwowy.
Troszkę masy tez trzeba im przydać of kors.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Czw Mar 29, 2012 11:48   

Magdalinha napisał/a:
zbiggy napisał/a:
jest tu nawet na forum dzielny zyon który wygląda jak Drew przed transformacją i doszedł do tego zmianą diety a nie katowaniem brzucha :)
czyżby Zyon zapodawał fotkę, jeśli tak to gdzie mogłabym ją zobaczyć? 8)

Niestety nie mam zapedow ekshibicjonistycznych...moze sie jakos przelamie kiedys 8)

Magdalinha napisał/a:
zyon napisał/a:

dementuje, brzuch tez uwielbiam katowac 8)
jakie ćwiczenia na brzuch robisz?

Robie to co w tym temacie napisalem http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=19214
(moze hannibal czy inny moder zmienic nazwe temtego tematu na "cwiczenia na brzuch" or sth?
Wyprawcowalem sobie optymalny motyw na brzuch po roznych kombinacjach i eksperymentach, dla mnie podstawato
1.Podciaganie nog w wiszeniu na drazku z obciazeniem
a) proste z wyprostowanymi nogami
b) skosne ze zgietymi.
2 .Sklony Jandy
3.kolko
okazjonalnie jak mam czas i chote sie zmeczyc to do tego
4. mc walizkowy
5. planki.

Efekty sa, ale glownie 2 pierwsze cwiczenia i to bez zadnych glupot typu robienie wiatru w 150 powtorzeniach na jedno cwiczenie tylko max 3 serie po 12-15 w zaleznosci od obciazenia
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Czw Mar 29, 2012 11:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Magdalinha 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 16 Paź 2008
Posty: 881
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Mar 29, 2012 19:18   

Gavroche napisał/a:
Za wygląd mięśni brzucha odpowiada głownie system nerwowy.

dlaczego nerwowy?
[/quote]
 
     
zbiggy 
Genotypowy Troll


Pomógł: 28 razy
Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 1273
Wysłany: Czw Mar 29, 2012 19:27   

Gavroche napisał/a:
Wystarczy mieć 10%bf i jest kaloryfer?
A widzieliście brzuchy maratonczykow?
Za wygląd mięśni brzucha odpowiada głownie system nerwowy.
Troszkę masy tez trzeba im przydać of kors.

widziałeś Durianridera z "30 bananas"?
facet jest na diecie 80/10/10 i jedyne co robi to jazda na rowerze
przy wzroście 6 stóp (ponad 180cm) waży chyba 65 kilo

można powiedzieć że chuderlak, że nie ćwiczy brzucha, że mógłby być wyraźniejszy itp. - ale nie zaprzeczysz chyba że widać zarys absów?
_________________
I never forget a face, but in your case I'll be glad to make an exception.
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 29, 2012 21:00   

Tonus-napięcie spoczynkowe mięśni.
Mięśnie brzucha należą do mięśni tzw. posturalnych.
Odpowiadają za utrzymanie postawy ciała.
System nerwowy na nad nimi szczególną kontrolę.
Mięśnie brzucha rozciągają się od spojenia łonowego do mostka.
Najsilniej pracują one podczas stabilizacji ciała,kiedy mostek zbliża się lub oddala od
kości łonowej(zwiększają ciśnienie śródbrzuszne).
Najlepsze ćwiczenia to przysiady z obciążeniem,spacer farmera,asymetryczne ciągi
(jednorącz),pompki na jednej ręce i nodze,TGU i...specjalny rodzaj oddychania.
Żeby nie było,że na wszystko najlepsze są siady i ciągi można ćwiczyć te mięśnie bezpośrednio,np. skłony Jandy czy unoszenie nóg w zwisie.
 
     
chill 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 818
Skąd: W-W
Wysłany: Czw Mar 29, 2012 21:25   

@Gavroche a spięcią z talerzami po 20 - 40 kg ? Ja takie robiłem i daje pięknie na masę mięśni brzucha . Podciąganie nóg w zwisie oczywiśćie z obciazeniem żeby nie robić tych 30 + powtórzen ....
_________________
"he , to zabawne .. Że po za SYSTEMEM działa wszystko sprawnie" - Bolec , Tewu "Wyrwani ze snu"
 
     
Gavroche
[Usunięty]

Wysłany: Czw Mar 29, 2012 22:32   

Też wole mniej powtórzeń :D
Jeśli spiny Ci nie szkodzą na biodra i kręgosłup, to ok.
Brzuch spokojnie można wyćwiczyć "przy okazji".
Parę razy w roku robiąc bezpośrednie ćwiczenia przez parę tygodni...
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Kwi 24, 2012 07:47   

Chudnie chlopaczyna chyba
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved