Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Świadectwo
Autor Wiadomość
plej_tssz 

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 894
Wysłany: Wto Wrz 11, 2012 12:11   Świadectwo

Co byśmy nie robili jakkolwiek byśmy nie niszczyli planów Bożych i tak ZAWSZE miłość zwycięży.

Zawsze się odrodzi bo taki jest plan tworzenia.

Najlepiej bo na bazie swoich naturalnych doświadczeń poznałem dlaczego powoduje to miłość i oczywiście to jest piękne ale czy niemogłem żyć z świadomością tego od początku swojego życia i tym samym będąc blisko Stwórcy?

Pamiętam że kiedyś niechciałem nawet słyszeć o istnieniu jakiegokolwiek porządku który mógłby mi dać jakiekolwiek odniesienie do rozpoznania celu własnego istnienia.

Chodziłem na religie wiedziałem dzięki księdzu że istnieje Bóg ale PRZENIGDY niezdawałem sobie sprawy że jestem poprostu dzieckiem Bożym.

Teraz wiem lepiej
W tym momencie chciałbym udowonić innym ludziom że samo istnienie Mnie jest przykładem istnienia czyjegoś tworzenia.

Jeśli ja jestem Kimś wybranym to Inni również są udanymi w swoim rodzaju Oryginałami.



Zdaję sobie sprawę że trudno jest przedstawić dla każdego indywidualną instrukcję do stworzenia swojej dziedziny życia bez pomocy jakiejkolwiek modlitwy która zdaje się być Uniwersalną wskazówką dla ludzkości.

Sądzę teraz że im bliżej Boga tym bliżej rozpoznawaniu intencji, uczuć, istnienia, pojęcia świadomości na różnym poziomie egzystencji a pomiędzy wiecznym duchem, ludzkością, Bogiem, nieskończonością i misterium Królestwa Bożego a to jako łącznik między niebem a Ziemią do którego możemy się odnieść w celu osiągnięcia WYŻSZEGO pułapu świadomości.

Bowiem jeśli sam uznaję że jestem Bogiem robię to tylko dla własnej przynależności i przyjemności bez uwzględnienia panującej harmonii i estetyki do której nie przyłożyłem osobiscie swoich starań tutaj na Ziemi jak i w Królestwie Bożym.

Nie tędy droga.

Celem jest uwzględnienie panującego porządku który ustala naturalnie bieg zdarzeń bez potrzeb ingerencji materialistycznych ideii stworzonych przez rozum.

Co jeśli Bóg jest miłością i światłem u którego znajdujemy akceptację i wybaczenie?

Czy problemem nie staje się wtedy ŚWIAT pieniądza i dążenia do zaadoptowania się w środowisku w którym niema szans na otworzenie oczu na problem samowystarczalności i zrozumienia powodu istnienia?

Co jeśli jest życie po śmierci?

Czy nie powinniśmy wtedy zająć swojej świadomości zrozumieniem i zmienianiem swojego postępowania w celu osiągnięcia ŻYCIA WIECZNEGO po ziemskim życiu?

Czy Bóg Nam udostępni wtedy sferę zrozumienia w której będziemy mogli się czuć bezpiecznie aby mieć szansę pojęcia celu swojego istnienia dla osiągnięcia wyższych stanów świadomości ? Jeśli tak to tylko za sprawą bezustannego zabiegania o uprzytomnienie sobie Jego względów i planów wobec Naszego życia w sensie kreacji.

Wiecie, modlitwa jest najlepszym rozwiązaniem dla prośby o tego typu postęp w uświadamianiu sobie że wiele możemy się nauczyć od Nas samych.

Niechcę uczyć że najwięcej zależy od Nas samych bo pomoc w takiej sytuacji możemy uzyskać tylko od Boga.

Będąc sam nie zrobię niczego jeśli ktoś dla przykładu z mojej rodziny mnie wspiera to mając już wtedy wsparcie Boga pomagam tym samym odrodzić się całej wspólnocie.

Podsumowując w kupie siła.

Mówiąc niech będzie wola Boża oddaję przebieg zdarzeń w ręce nieskończonej pomysłowości kreacji dla odniesienia się innych istnień do mojej sytuacji.

Zmieniam tym samym świat i tym samym jeśli wiem że wszystko z czego powstaje nowe życie jest miłością i wszystko ma swój czas to prawda ZAWSZE zwycięży.

Razem jesteśmy jednością i wiarą budujemy Nowy Świat.



pozdrawiam serdecznie

Jezus Chrystus jest miłością
_________________
ggggggggggrrrrrrrrrrrddddddddddyyyyyyyyykkkka
Ostatnio zmieniony przez plej_tssz Wto Wrz 11, 2012 12:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Wrz 11, 2012 12:47   

kojejny temat o tym samym, to forum powoli przeradza sie w smietnik. przydalby sie taki twardy siekierowy jak za miedza
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Wto Wrz 11, 2012 14:09   

A co ma wspólnego Jezus z Dobrą Dietą?
To pytanie do nawiedzonego "plej-tssz"
_________________
Jeśli potrzebujesz przyjaciela , kup sobie psa/G.Gekko
Ostatnio zmieniony przez jerzyk Wto Wrz 11, 2012 14:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
plej_tssz 

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 894
Wysłany: Wto Wrz 11, 2012 15:11   

Napisałem ten temat na świadectwo pomocy człowiekowi z punktu widzenia Boga jeśli tak mogę to określić.

Jeśli człowiek człowiekowi prubóje pomóc uwierzyć we własne siły a w konsekwencji nie przynosi to większych korzyści to warto wtedy sięgąć dalej aby dowiedzieć się gdzie tkwi postęp w tym temacie.
Dlatego też postanowiłem odnieść się do prostoty której wzorcem jest Bóg.
A jeśli jego moc i pomysłowość niezna granic to chętnie byłoby mi skorzystać z tego co może mi zaoferować jeśli zapragnę rozwoju własnego potencjału.
W grę odkrywania istoty Boga również wchodzi wyobraźnia ale konsekwencją w głównej roli jest bezwarunkowa MIŁOŚĆ do Jego niezrównanej inwencji tworzenia powiązań.
Przecież to i wiara opiera się na rozwoju jeśli w grę wchodzi akcja.

pozdro
_________________
ggggggggggrrrrrrrrrrrddddddddddyyyyyyyyykkkka
 
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Wto Wrz 11, 2012 15:17   

:-)
Ostatnio zmieniony przez dario_ronin Wto Wrz 11, 2012 15:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
plej_tssz 

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 894
Wysłany: Wto Wrz 11, 2012 15:18   

plej_tssz napisał/a:
Napisałem ten temat na świadectwo pomocy człowiekowi z punktu widzenia Boga jeśli tak mogę to określić.

Jeśli człowiek człowiekowi próbuje pomóc uwierzyć we własne siły a w konsekwencji nie przynosi to większych korzyści to warto wtedy sięgąć dalej aby dowiedzieć się gdzie tkwi postęp w tym temacie.
Dlatego też postanowiłem odnieść się do prostoty której wzorcem jest Bóg.
A jeśli jego moc i pomysłowość niezna granic to chętnie byłoby mi skorzystać z tego co może mi zaoferować jeśli zapragnę rozwoju własnego potencjału.
W grę odkrywania istoty Boga również wchodzi wyobraźnia ale konsekwencją w głównej roli jest bezwarunkowa MIŁOŚĆ do Jego niezrównanej inwencji tworzenia powiązań.
Przecież to i wiara opiera się na rozwoju jeśli w grę wchodzi akcja.

pozdro
_________________
ggggggggggrrrrrrrrrrrddddddddddyyyyyyyyykkkka
 
 
     
plej_tssz 

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 894
Wysłany: Wto Wrz 11, 2012 15:32   

Niechce być bardziej światły niż jestem i przez to nie tworze iluzji własnej ewolucji.
Jest JEDNA EWOLUCJA, BÓG jest Miłością i tą tylko jedną ewolucją.

Im bliżej Niego tym jestem bardziej świadomy zmian i potrzeb własnego rozwoju.
Wzmacniam się w wierze we własne siły.
Chcę być tylko przykładem, stąd temat mojego ŚWIADECTWA NAWRÓCENIA.
Prawda zawsze wygra i pierwsza sama się obroni.

Ewangelia według Św Mateusza 7,15-20

15 Miejcie się na baczności przed fałszywymi prorokami. Oni przychodzą do was w przebraniu owczym, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. 16 Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z cierni lub figi z ostów. 17 Tak właśnie każde dobre drzewo rodzi dobre owoce, a drzewo zagrzybione rodzi owoce zepsute. 18 Nie może dobre drzewo rodzić zepsutych owoców ani drzewo zagrzybione rodzić dobrych owoców. 19 Każde drzewo, które nie rodzi dobrego owocu, jest wycinane i wrzucane do ognia. 20 Tak zatem poznacie ich po ich owocach.

pozdrawiam
_________________
ggggggggggrrrrrrrrrrrddddddddddyyyyyyyyykkkka
Ostatnio zmieniony przez plej_tssz Wto Wrz 11, 2012 15:34, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
Użytkownik

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 529
Wysłany: Wto Wrz 11, 2012 15:56   

plej_tssz napisał/a:
Jeśli człowiek człowiekowi prubóje pomóc

http://koras.pl/blog/go.p...pliki/pl_PL.zip
Cytat:

Po ściągnięciu paczki, jaj zawartość – plik pl_PL.aff oraz pl_PL.dic rozpakowujemy do katalogu dictionaries w katalogu profilu. Katalog ten można znaleźć po wejściu w Operze w menu Pomoc->O Operze i na stronie, która się nam wyświetli odczytujemy ścieżkę do Katalog Opery i w nim znajdziemy dictionaries. Następnie restartujemy Operę.

Gdy już ponownie uruchomiliśmy Operę wpisujemy nic nie znaczący tekst, w jakieś okienko tekstowe na dowolnej stronie lub w notatkach, tak aby podkreśliło nam wyraz jako błędny. Następnie klikamy prawym przyciskiem myszy na tym wyrazie i w menu kontekstowym, które się pokaże, na samym dole mamy Słowniki – tam możemy zmienić domyślnie używany słownik w Operze i cieszyć się sprawdzaniem pisowni podczas pisania na forach, grupach dyskusyjnych czy innych stronach.


Spróbuj, może Ci się spodoba.
Ale opera to chyba musi być 10.0, a ty masz 9.8, ale pewności nie mam.
:-)
 
     
plej_tssz 

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 894
Wysłany: Wto Wrz 11, 2012 17:59   

Napisałem:

Cytat:
Niechce być bardziej światły niż jestem




Miałem na myśli że na SIŁĘ niechcę być bardziej światłym.
Pozwalam na naturalny przebieg tempa edukacji zależny od zapotrzebowania samorealizacji :D

To narazie tyle
pozdrawiam i dzięki :P
_________________
ggggggggggrrrrrrrrrrrddddddddddyyyyyyyyykkkka
 
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Śro Wrz 12, 2012 15:25   

plej_tssz napisał/a:
Nie wszyscy jesteśmy Dziećmi Bożymi

http://www.youtube.com/watch?v=pBcdeOu3qTA


" Kto popełnia grzech ... "
a kto z niedoskonałych ludzi nie ?

łatwiej o zrozumienie przesłania , gdy tłumaczenie jest dokładne :

1 Jana 3 : 7
" Dziateczki, niech was nikt nie wprowadza w błąd; kto trwa w prawości, jest prawy, tak jak ten jest prawy.  Kto trwa w grzechu, pochodzi od Diabła, ponieważ Diabeł grzeszy od początku."

"Doprawdy, wszyscy* jesteście synami Bożymi przez wiarę w Chrystusa Jezusa " Gal.3:26

"Jednakże tym wszystkim, którzy go przyjęli, dał prawo stać się dziećmi Bożymi, ponieważ wierzyli w jego imię;" Jana 1:12


wszyscy grzeszymy

" Jeżeli twierdzimy: „Nie mamy grzechu”, to sami siebie wprowadzamy w błąd i nie ma w nas prawdy.
 Jeżeli twierdzimy: „Nie zgrzeszyliśmy”, czynimy go kłamcą i nie ma w nas jego słowa. " 1 Jana 1:8,10

nie wszyscy dziećmi Diabła jesteśmy

* wszyscy ? 8)

Dar
Ostatnio zmieniony przez dario_ronin Śro Wrz 12, 2012 15:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Śro Wrz 12, 2012 17:33   

dario_ronin napisał/a:
plej_tssz napisał/a:
Nie wszyscy jesteśmy Dziećmi Bożymi

http://www.youtube.com/watch?v=pBcdeOu3qTA


" Kto popełnia grzech ... "
a kto z niedoskonałych ludzi nie ?

łatwiej o zrozumienie przesłania , gdy tłumaczenie jest dokładne :

1 Jana 3 : 7
" Dziateczki, niech was nikt nie wprowadza w błąd; kto trwa w prawości, jest prawy, tak jak ten jest prawy.  Kto trwa w grzechu, pochodzi od Diabła, ponieważ Diabeł grzeszy od początku."

"Doprawdy, wszyscy* jesteście synami Bożymi przez wiarę w Chrystusa Jezusa " Gal.3:26

"Jednakże tym wszystkim, którzy go przyjęli, dał prawo stać się dziećmi Bożymi, ponieważ wierzyli w jego imię;" Jana 1:12


wszyscy grzeszymy

" Jeżeli twierdzimy: „Nie mamy grzechu”, to sami siebie wprowadzamy w błąd i nie ma w nas prawdy.
 Jeżeli twierdzimy: „Nie zgrzeszyliśmy”, czynimy go kłamcą i nie ma w nas jego słowa. " 1 Jana 1:8,10

nie wszyscy dziećmi Diabła jesteśmy

* wszyscy ? 8)

Dar


No jak nie, jak tak.
http://www.youtube.com/wa...=endscreen&NR=1
http://www.youtube.com/wa...feature=related
_________________
Jeśli potrzebujesz przyjaciela , kup sobie psa/G.Gekko
Ostatnio zmieniony przez jerzyk Śro Wrz 12, 2012 17:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
plej_tssz 

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 894
Wysłany: Czw Wrz 13, 2012 19:50   

Dzięki za odpowiedzi

Konferencja Strefa Zero "Bóg nie powołał Cię do porażki"

http://www.youtube.com/wa...&feature=relmfu



pozdrawiam
_________________
ggggggggggrrrrrrrrrrrddddddddddyyyyyyyyykkkka
 
 
     
plej_tssz 

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 894
Wysłany: Czw Wrz 13, 2012 21:30   

Zastanówmy się jak działa Bóg.

Opiera swoje działania na szczegółowości dlatego tak trudno go zauważyć zwykłym ludziom.

Dokładnie, stajesz się niezwykły kiedy już zaczynasz pojmować wiarę.

Na początku jest mała jak ziarenko gorczyczne :) ale z tak małego ziarenka może powstać drzewo które swoim potencjałem przerasta inne krzewy i warzywa.

Właśnie dlatego cieszyć się małymi rzeczami jest sztuką Największą, ale aby posiąść tę umiejętność możemy tylko i wyłącznie przy pomocy pojęcia istoty Boga.

Ludzie zapominając o avatarze Jego DOSKONAŁOŚCI schodzą zwyczajnie na gorszą lub jak kto chcę nazwać ZŁĄ drogę.

Natomiast sławiąc Jego imie dążą automatycznie do postępu w sensie samorealizacji.

Jestem o TYM święcie przekonany , Jezus Chrystus będzie tym samym na wieki i nigdy się nie zmieni tak jak miłość która pochodzi od Boga jest tym samym.

Wiecznym duchem i postępem.

To kolejny argument na to że życie jest wieczne.

Ludzie często wolą doświadczyć wielu niepowodzeń aby przekonać się o ostatniej szansie którą oferuje zmartwychwstanie.

Kiedy zdajesz sobie sprawę że już nic nie jest możliwe nadchodzi niespodziewana pomoc z NIEZNANEGO dotąd źródła które jest we własnej osobie misterium potężnej wszechrzeczy. :)

Właśnie stąd pochodzi odrodzenie które mówi że w Jezusie Chrystusie jesteśmy Nowym Stworzeniem.

Sławmy imię Pana.

:)

pozdrawiam serdecznie
_________________
ggggggggggrrrrrrrrrrrddddddddddyyyyyyyyykkkka
Ostatnio zmieniony przez plej_tssz Czw Wrz 13, 2012 21:43, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
     
plej_tssz 

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 894
Wysłany: Czw Wrz 13, 2012 22:00   

Ludzie mogą myśleć oj widziałem/am, wiem co piszą bo to raczej nic nowego i wyłączają posta.

Ale mylą się! I nie spoczne choć piszę o starych rzeczach i znanych całemu światu. Jeśli są prawdą to znakomicie ukrywają w sobie wartość zgłębiającą pojęcie nieskończoności i duchowej pomysłowości.

Wiara jest w tym siłą sprawczą postępu.

New age minął, teraz nastaje świat Królestwa Bożego.



pozdrawiam serdecznie
_________________
ggggggggggrrrrrrrrrrrddddddddddyyyyyyyyykkkka
 
 
     
plej_tssz 

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 894
Wysłany: Sob Wrz 15, 2012 17:03   

Namaszczenie:
Skupianie świadomości na punktach oznaczonych wartościami preferującymi określony kierunek rozwoju.

Zaczynając od materializmu i cielesności której pobudką jest pokusa dążymy do osiągnięcia stadium w którym grzech jest zwieńczeniem starań o zaspokojenie własnych egoistycznych potrzeb.
Za dużo, za mało, nie wystarczająco, wystarczająco.
To nasze Ego określa nieustannie niezaspokojenie własnej chęci posiadania doskonałej równowagi każdych fizycznych doznań, której plaga pomysłów niezna końca.

Człowiek posiada szczególną niezdolność do pogodzenia się z brakiem przyjemności odczuwania wartości materialnych które zostały namaszczone przez trendy i tzw ''modę''.

Okazuje się że lepiej jest niemieć NIC skoro mamy tkwić w wiecznym przekonaniu o słuszności postawy reprezentującej bezustanną konsupmcję prowadzącą do zatracenia zmysłów trzeźwości. :D

Człowiek opierający się grzeszności potrafi łatwiej odróżnić prawdę od kłamstwa, tym samym podejmuje szybszą i bardziej racjonalną decyzję o sposobie życia jakie chciałby/łaby preferować.
Mając ową godność zdajemy sobie sprawę że staranie się o wzgląd na zasady procentuje w samorealizacji własnych postanowień.

Podjęcie modlitwy ma na celu lepszą organizację procesów odbywających się w naszym postrzeganiu siebie w stosunku do świata zewnętrznego.
Proś o więcej a dostaniesz więcej.

[ Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam (Mt 7, 7); Otrzymacie wszystko, o co na modlitwie z wiarą prosić będziecie (Mt 21, 22); Czuwajcie i módlcie się, abyście nie ulegli pokusie (Mt 26, 41).]

Ciało Jezusa Chrystusa w którym mieszka kwintesencja Ducha Świętego oddaje w pełnej okazałości doskonałość boskiej działalności.

Wiara ma zadanie umocnić w Nas postrzeganie tej działalności do momentu duchowego ucieleśnienia które celebrujemu owym Namaszczeniem.

Trwając w modlitwie stajemy się żywym dowodem na to że będąc blisko Boga dążymy do postępu tylko w obecności Jego misterium.
Tym samym wiara staje się przyjemna i przy okazji jeśli Jezus staje się dla wielu kimś Namaszczonym jednakowo Jego istnienie staje się bardziej realne, CENNE, dostępne dla każdego, popularne. czytaj - NAMASZCZONE.

Zadaje soie pytanie co chcę osiągnąć i otrzymuję odpowiedź że to chcę mieć w sobie.

Cel który chcemy osiągnąć staje się godnym chwały jeśli jest Nim bezwarunkowa miłość, bez wojen i chorób.Osoba Chrystusa staje się być jedynym rozsądnym rozwiązaniem dla osiągnięcia równowagi.

Umierając i tym samym wkraczając w Nowy świat przebaczamy wszystkim aby znaleść się upragnionym raju gdzie zostaje TYLKO avatar a wszyscy naprawdę stajemy się Chrystusami w duchu Chrystusa.

Nikt o zdrowych zmysłach nie wpuści diabła do miejsca ładu i harmonii istnienia.

Okej boję się umierać i wszystko co się z Nim wiąże prowadzi do całkowitego zniknięcia NASZEJ tożsamości.
Moje słowa są takie:
Panie Boże spraw abym nie umierał ale po śmierci mojego ciała mógł osiągnąć życie wieczne
.
Tym samym pozwalam sobie uwierzyć w Boga.

Jeśli Ktoś panuje Nad Nami to tylko coś bardziej doskonałego, tak więc mam pewność że poprostu moja dusza nie zniknie i moje ciało zgnije a jedynie ten Ktoś kogo niemam prawa znać osobiście otworzy mi furtkę do ocalenia mojego ducha pamięcią o moim istnieniu.

Proś o więcej a dostaniesz więcej.

Jezus Chrystus naszym Panem.
Bóg istnieje.

Na wieki wieków Amen.



pozdr
_________________
ggggggggggrrrrrrrrrrrddddddddddyyyyyyyyykkkka
Ostatnio zmieniony przez plej_tssz Sob Wrz 15, 2012 17:13, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
plej_tssz 

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 894
Wysłany: Sob Wrz 15, 2012 17:21   

Cytat:
Okej boję się umierać i wszystko co się z Nim wiąże prowadzi do całkowitego zniknięcia NASZEJ tożsamości.


W tym zdaniu chodziło mi tylko o sam proces umierania

pozdrawiam
_________________
ggggggggggrrrrrrrrrrrddddddddddyyyyyyyyykkkka
Ostatnio zmieniony przez plej_tssz Sob Wrz 15, 2012 17:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
plej_tssz 

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 894
Wysłany: Sob Wrz 15, 2012 17:44   

Tu chodzi o Jedno ciało narodu tego świata.

Tylko w miłości jest postęp to znaczy w Jezusie Chrystusie.

Jeśli On uosabiał swoim archetypem istotę Boga który odkupił swoim męczeństwem na krzyżu nasze grzechy to należy mu się wielkie uznanie.

Co zrobimy kiedy nie otrzymamy Jego ciała?

Automatycznie znika cała chwała , ogrom, potęga, misterium Boga.



Niechcę pogaństwa chcę Jezusa Chrystusa na króla tego świata :)

Im bliżej Boga i Jego misterium tym większe prawdopodobieństwo postępu :)




pozdrawiam Cię :)
_________________
ggggggggggrrrrrrrrrrrddddddddddyyyyyyyyykkkka
 
 
     
plej_tssz 

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 894
Wysłany: Wto Paź 02, 2012 08:17   

Wiedzieć że istnieje Bóg a czuć to na sobie, robi ogromną różnicę.

Czując wpływ zdarzeń mających wpływ na moje postanowienia postanowiłem zważyć na inspirację najbardziej ukrytych wskazówek które swobodnie odkrywając coraz szybciej utwierdzają mnie w przeczuciu że jest sens mojego istnienia.

Dlatego tkwiąc w doświadczaniu Bożej troski powołano mnie po to by uczynić realnym to co mnie prowadzi po stromych zboczach ścieżki życia.
Świadectwo naturalnie utwierdzone w przekonaniu.
Balansuje na krawędzi ale po to by DOŚWIADCZAĆ na własnej skórze.


pozdrawiam
_________________
ggggggggggrrrrrrrrrrrddddddddddyyyyyyyyykkkka
Ostatnio zmieniony przez plej_tssz Wto Paź 02, 2012 08:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
plej_tssz 

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 894
Wysłany: Wto Paź 02, 2012 11:38   

Musiałem się na własnej skórze przekonać że dla Niektórych ludzi Bóg jest wymówką dla wiedzy o Jego istnieniu.
Przykro mi , jeśli istnieje to mamy w Nim zjednoczenie.

Boli mnie również to że jesteśmy przecinkami w zdaniu w którym słowami są Nasze złudzenia do momentu kiedy zdamy sobie sprawę że jesteśmy rozwiązaniem dla cierpienia by odczuć zmysły wszelkiego rodzaju.

Stajemy się kwintesencją miłości kiedy zdamy sobie jednocześnie sprawę, że splamienie grzechem w świetle świadomości może przerodzić się w rzemiosło którym możemy posługiwać się dla uzdrowień z cierpień wszelkiego pochodzenia.

Wszystko po to by miłość mogła wreszcie dojrzeć w oczach Jezusa Chrystusa.

Wiele by tutaj pisać o kreatywności w dążeniu jako postęp w każdej dziedzinie Naszego życia.
Nadzieja twki w pochodzeniu a Wszystko co istnieje pochodzi od Jednego Boga.

Chciałbym również napisać że SAM musiałbym jeszcze wiele się męczyć żeby dojść do momentu w którym się znajduję.

Dziekuje że jesteście 8)

pozdro
_________________
ggggggggggrrrrrrrrrrrddddddddddyyyyyyyyykkkka
 
 
     
plej_tssz 

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 894
Wysłany: Śro Paź 03, 2012 09:06   

W kwestii wiedzy o doświadczeniu na tej zasadzie dodajemy sobie zdrowia: ''Dodawajmy sobie WIARY albowiem jesteśmy na dobrej drodze do poznania.'' Albowiem energię miłości możemy ubrać we wszelkiego rodzaju namaszczenie. Oto prosty przepis dla długowieczności i tych którzy chceliby jeszcze coś w życiu osiągnąć Energia miłości zawsze będzie prowadzić do Boga i Jego poznania. Albowiem Naród wybrany przez Boga Ojca ma szansę wykazać się wiedzą o Jego nieskończonej mądrości.
''Idźcie na cały świat. Głoście Dobrą Nowinę wszelkiemu stworzeniu"


Oto nadchodzi świat bez chorób i wojen w którym każdy kto uwierzy w Boga i będzie blisko niego dzięki modlitwie zostanie uzdrowiony i zbawiony.

Szanujmy się



pozdrawiam :)
_________________
ggggggggggrrrrrrrrrrrddddddddddyyyyyyyyykkkka
Ostatnio zmieniony przez plej_tssz Śro Paź 03, 2012 09:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
plej_tssz 

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 894
Wysłany: Czw Paź 04, 2012 06:43   

Don't off top
pzdr
_________________
ggggggggggrrrrrrrrrrrddddddddddyyyyyyyyykkkka
 
 
     
plej_tssz 

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 894
Wysłany: Pią Paź 05, 2012 09:56   

''Idźcie i głoście dobrą nowinę wszelkiemu stworzeniu''



Jak Polska długa i szeroka tak mam pojęcie że Każdy może dojść do własnej indywidualnej prawdy.



Jeśli chcemy się dowiedzieć dlaczego Polska została KRAJEM WYBRANYM to uświadomijmy sobie że od niej zaczęło się odrodzenie.



Podstawą jest to :

serce=podświadomość czyli idź za prawdą, światłem ale w czasach ostatecznych zawiedzie Cię ono do własnej idnywidualnej prawdy.

Jeśli Polska wybrana Narodem na służbę Bożą to uwzględnijmy to, bo to NASZE WSPÓLNE przeznaczenie.

Dla obcych możemy być hybrydami ale w świetle świadomości Nasz duch przyjmuje istotę odpowiedzialnego człowieka który w swojej Polskości wyjątkowości dostał właśnie takie zadanie.

Polacy rozwiązaniem na wszystko.

Dojrzewanie , dorosłość, świadomość oddania swojego człowieczeństwa w ręce Bożej troski.



Miejmy to na uwadze

Mamy wyjątkową szansę

Wiedza jest dostępna dla tych którzy doświadczyli jej na własnej skórze.

Polska Chrystusowa.

Niech Bóg Nas prowadzi

Amen w imię Jezusa Chrystusa.



pozdro
_________________
ggggggggggrrrrrrrrrrrddddddddddyyyyyyyyykkkka
 
 
     
plej_tssz 

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 894
Wysłany: Nie Paź 07, 2012 18:11   

Mając świadomość trafiasz w sedno.
Pamiętaj aby działać w grupie w bliskim Ci kontakcie .
Co chcesz osiągnąć?
zbliżyć się do Boga czy samego Tworzenia?

Bóg w samej istocie może być ŚWIATŁEM osobiście doznanym które dokonuje NIEMOŻLIWEGO na naszych oczach.
W naszych realiach dzieła dające się odczuć na własnej skórze pod wpływem osiągnięcia
perfekcyjnego rozeznania i trafienia w punkt aby osiągać wspólnie wyższe doznania ograniczające się JEDYNIE do pułapu duchowości.


Jezus Chrystus kłania się przed Nami aby swoją świadomością zbliżyć Nas do siebie.
W służbie Bożej służę również bliźniemu ale to co nastąpi przekroczy najśmielsze oczekiwania.

Poza doznaniami czysto fizycznymi będziemy czuć ulgę którą jedynie doświadczy duchowe oblicze człowieka.
Rozwój , świadomość, czystość, modlitwa, współpraca, doprowadzą Cię do majestatu w którym naturalne czynniki pochodzące z udziałów Naszej wolnej woli dadzą odczuć swoje możliwości na miarę Naszej synchronicznej organizacji....

:D

pozdr
_________________
ggggggggggrrrrrrrrrrrddddddddddyyyyyyyyykkkka
Ostatnio zmieniony przez plej_tssz Nie Paź 07, 2012 18:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
plej_tssz 

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 894
Wysłany: Nie Paź 07, 2012 18:26   

Do posta wyżej

Artysta : Bęsiu

''Bóg żywy Bóg Bóg Bóg, żywy Bóg, chcesz poznać Jego chwałę? Chrystus Jemu mów''

pozdr
_________________
ggggggggggrrrrrrrrrrrddddddddddyyyyyyyyykkkka
 
 
     
plej_tssz 

Pomógł: 10 razy
Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 894
Wysłany: Nie Paź 07, 2012 18:39   

Jeszcze co jest dobre?
Że Każdy kto WIE , na tym korzysta.
Poziom świadomości w którym panuje samoorganizacja nie pozwala zatrzymać bezustannego postępu.

pozdro i powodzenia
_________________
ggggggggggrrrrrrrrrrrddddddddddyyyyyyyyykkkka
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved