Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przepis na schudnięcie
Autor Wiadomość
gufi59

Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 1
Wysłany: Nie Mar 24, 2013 17:47   Przepis na schudnięcie

Witam wszystkich,

Mam 190 cm wzrostu, ważę 120 kg i nie mogę schudnąć. Odrzuciłem już wieczorne podjadanie,
nie jem nic po 19, od miesiąca nie słodzę kawy ani herbaty, jem dużo warzyw a waga cały czas taka sama. Co mogę zrobić żeby schudnąć? Może jakaś dieta całodobowa?



Wszystkim dziękuje za komentarze.
Ostatnio zmieniony przez Molka Nie Mar 24, 2013 18:35, w całości zmieniany 6 razy  
 
     
Carnassier

Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 46
Wysłany: Nie Mar 24, 2013 23:42   Re: Przepis na schudnięcie

gufi59 napisał/a:
Witam wszystkich,

Mam 190 cm wzrostu, ważę 120 kg i nie mogę schudnąć. Odrzuciłem już wieczorne podjadanie,
nie jem nic po 19, od miesiąca nie słodzę kawy ani herbaty, jem dużo warzyw a waga cały czas taka sama. Co mogę zrobić żeby schudnąć? Może jakaś dieta całodobowa?



Wszystkim dziękuje za komentarze.
LCHF. Google it.
 
     
martynap88

Dołączył: 28 Mar 2013
Posty: 1
Wysłany: Czw Mar 28, 2013 15:16   

Hej :) Mogę Ci polecić Dietę Owocowo - warzywną dr Ewy Dąbrrowskiej, obecnie jestem na niej już 8 dzień dodatkowo chodzę na basen i fitness :) nie ukrywam że jeśli wytrzymasz pierwsze 3 dni to będzie extra :) Jeśli nie masz tyle sił aby zmierzyć się z tym wyzwaniem sam są różne ośrodki z tą dietą np. moja ciocia była w Boszkowie :) Jest tam super polecam szczególnie latem bo to jest nad Jeziorem :) Trzymam kciuki -Martyna :)

No proszę, a tu znowu dualizm tej samej osoby: Krystyna9452 i Martyna88
JW
 
     
AvetPharmaSklep 

Dołączyła: 11 Mar 2013
Posty: 35
Wysłany: Sob Kwi 27, 2013 16:34   Re: Przepis na schudnięcie

gufi59 napisał/a:
Witam wszystkich,

Mam 190 cm wzrostu, ważę 120 kg i nie mogę schudnąć. Odrzuciłem już wieczorne podjadanie,
nie jem nic po 19, od miesiąca nie słodzę kawy ani herbaty, jem dużo warzyw a waga cały czas taka sama. Co mogę zrobić żeby schudnąć? Może jakaś dieta całodobowa?



Wszystkim dziękuje za komentarze.


Najważniejsze jest to, co jesz poza warzywami? Jak wygląda sprawa z tłustym, smażonym mięsem i słodyczami, napojami gazowanymi. I jak wygląda sprawa z ćwiczeniami, aktywnością fizyczną.
 
     
EAnna 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 1298
Wysłany: Sob Kwi 27, 2013 18:21   

gufi59 napisał/a:
nie jem nic po 19, od miesiąca nie słodzę kawy ani herbaty, jem dużo warzyw a waga cały czas taka sama.

Napisz co w ogóle jadasz i w jakich ilościach.
_________________
Pozdrawiam
EAnna
 
     
lovebefit 

Dołączyła: 14 Sty 2015
Posty: 55
Wysłany: Śro Sty 14, 2015 12:44   Re: Przepis na schudnięcie

Może pora na wizytę u dietetyka,
z pewnością będzie to lepsze niż wymyślanie sobie samemu diet z kosmosu i katowanie się jeszcze bardziej bez widocznych efektów. :medit:
Dietetyka Cię przede wszystkim zbada, przeprowadzi wywiad, na bazie którego ułoży Ci dietę pod ciebie. Nie zapominaj też o wysiłku fizycznym.
Dieta to 70% sukcesu a trening 30%, w połączeniu tych dwóch elementów uzyskasz wymarzony rezultat ;)

Powodzenia!
Ostatnio zmieniony przez lovebefit Śro Sty 14, 2015 12:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
SwojskaPiwniczk

Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 62
Ostrzeżeń:
 3/2/3
Wysłany: Pon Lut 16, 2015 18:02   

Przede wszystkim zacznij od diety i aktywności fizycznej,tutaj nikt nie doradzi niczego więcej jeżeli sam się za siebie nie weźmiesz i nie spróbujesz,bez własnego wysiłku i silnej motywacji,woli- na pewno nie będzie efektu.
_________________
SwojskaPiwniczka.
 
     
galos

Dołączył: 02 Mar 2015
Posty: 4
Wysłany: Pon Mar 02, 2015 10:43   

Sprawdź też, czy twoja waga nie jest powodowana jakąś chorobą.
 
     
jagoda26 

Dołączyła: 12 Maj 2015
Posty: 2
Wysłany: Wto Maj 12, 2015 14:21   

polecam duzo ruchu :)
 
     
BellaBe 

Dołączyła: 02 Sie 2015
Posty: 2
Wysłany: Nie Sie 02, 2015 07:13   

Należy zacząć od podkręcenia metabolizmu. Ruch, dużo ruchu w umiarkowanym tempie powyżej 45 minut. Częste małe posiłki, błonnik, w kwestii tłuszczu: zamienić zwierzęcy na roślinny i dużo wody (ok. 2- 2,5 l dziennie).
 
     
Iwan 
Surojad

Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 19 Cze 2015
Posty: 109
Skąd: Wędrzyn
Wysłany: Nie Sie 02, 2015 16:56   

Dużo ruchu związanego z kondycją, mało tłuszczu, mało białka, dużo owoców, zieleniny, eliminacja z odżywiania sztucznych produktów, wszystkich sztucznych produktów, niefaszerowanie się tabletkami, bo nawet od tego znam ludzi, którzy przytyli. Taka ilość łuszczu to dużo toksyn w organizmie. Dużo wody pij. Oczyść jelita przede wszystkim. A na dobre samopoczucie nie przeciążaj żołądka. To znaczy nie zapijaj obiadu, śniadania czy kolacji, bo wtedy rozrzedzasz kwas żołądkowy i to wszystko gnije na stracie w jelitach. Poczytaj trochę o łączeniu pokarmów, jeżeli lubisz jeść schabowe i ziemniaki. To się z tym wiąże. Miej dużą aktywność umysłową, krzyżówki łamigłówki albo czysta matematyka - uwierz mi, myślenie zabiera więcej energii niż ruch, tylko to i to ma inne efekty, ale oba na pewno wiążą się z utratą nadmiaru wagi. Jedz dużo surowych pokarmów. Ja bym Ci polecił surojedzenie, bo jesz z danych tam produktów co chcesz i ani niedoborów nie masz, a jesz co chcesz, wage masz stałą, ale to już twój wybór. Ale ilość ma tu znaczenie. Normalnie żołądek ma rozmiary 400-500ml zależy od człowieka. Rozciągnięty 700-800ml. A żołądek beczki bez dna ma kosmiczne pojemności, ale to się wiąże z katastrofalnymi efektami :shock: Jedz tyle żeby nie zapełniać tej normalnej pojemności powyżej 80%, bo inaczej kaboom i problemy z trawieniem gwarantowane, a dalej problemy z wagą :-x Mógłbyś spróbować głodówki oczyszczającej, ale do tego się trzeba przygotować fizycznie i psychicznie. Ale jednodniowa głodówka na samej wodzie raz w tygodniu - może być :D Tyle chyba starczy, żebyś schudł :P
_________________
Surojedzenie to Prawidłowe odżywianie
 
     
marta90 

Dołączyła: 04 Sie 2015
Posty: 4
Wysłany: Wto Sie 04, 2015 16:12   

Jaka dobra dieta? ja zawsze uważam ze najlepiej dużo ruchu i malo posilków. Co z tego ze ktos sie rusza jak przykładowo zjada tyle samo, a nawet i wiecej. Niestety bez ograniczenia jedzenia, slodkości daleko nie zajdziemy. Ja nie licze kalori co prawda, ale jem tylko 3 posilki dziennie i ostatni o 20.
 
     
sabinka22 

Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 8
Wysłany: Czw Lis 30, 2017 16:12   

Temat już chyba trochę stary, ale jak ktoś mało je, nie słodzi herbaty/kawy i przy tym dużo się rusza i nie chudnie tzn że w organizmie jest coś nie tak i radziła bym jakieś badania zrobić
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved