Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Witold Jarmolowicz
Czw Cze 12, 2014 11:49
LIST OTWARTY
Autor Wiadomość
gam 
gam

Dołączyła: 03 Lis 2010
Posty: 494
Wysłany: Pon Cze 09, 2014 10:12   LIST OTWARTY

W związku z haniebną i złowrogą dla Polski postawą polityków wszystkich opcji oraz dziennikarzy relacjonujących rewolucję na Ukrainie apeluję, ażeby politycy nigdy nie powoływali się, że reprezentują Naród Polski a dziennikarze, że jesteście dziennikarzami polskimi. Nie jesteście godni, aby reprezentować nas gdziekolwiek, nie mówiąc już o arenie międzynarodowej. Waszą postawą okryliście hańbą Polaków oraz Rzeczpospolitą Polską, której rozumna część Narodu Polskiego Wam nie wybaczy.
Więcej:

http://wiernipolsce.wordp...karzy-w-polsce/
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację... która zmieni świat."
D. Icke http://davidicke.pl/forum/
 
     
yarosh1980 

Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 742
Ostrzeżeń:
 7/2/3
Wysłany: Wto Cze 10, 2014 17:47   

Oj wy Kresowiaki, wiedziałem że pójdzie o U P A:) Jak zwykle. Dajcie se już na wstrzymanie, bo znowu wasza agresja i nienawiść dają o sobie znać. Gdy część Polaków chce pomagać Ukrainie, to odrazu nazywacie ich Ukraińcami, odsądzając od czci, wiary, polskości. Pewnie was krew zalewa gdy ktoś powie coś dobrego o Ukraińcach. Tak więc ty gam, autor tego listu i wam podobni - leczcie się na nogi póki czas, bo na bańkę już za późno. Jedyne w czym was popieram to to, że powinniśmy żyć w zgodzie z Ruskimi, a nie szukać z nimi zwady.
Ostatnio zmieniony przez yarosh1980 Wto Cze 10, 2014 17:49, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
gam 
gam

Dołączyła: 03 Lis 2010
Posty: 494
Wysłany: Śro Cze 11, 2014 07:14   

yarosh1980 napisał/a:
Oj wy Kresowiaki, wiedziałem że pójdzie o U P A:) Jak zwykle. Dajcie se już na wstrzymanie, bo znowu wasza agresja i nienawiść dają o sobie znać. Gdy część Polaków chce pomagać Ukrainie, to odrazu nazywacie ich Ukraińcami, odsądzając od czci, wiary, polskości. Pewnie was krew zalewa gdy ktoś powie coś dobrego o Ukraińcach. Tak więc ty gam, autor tego listu i wam podobni - leczcie się na nogi póki czas, bo na bańkę już za późno. Jedyne w czym was popieram to to, że powinniśmy żyć w zgodzie z Ruskimi, a nie szukać z nimi zwady.


O jakiej pomocy mówisz?

Nie jestem autorem listu (szkoda), podałam link tam wszystko jest.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację... która zmieni świat."
D. Icke http://davidicke.pl/forum/
 
     
yarosh1980 

Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 742
Ostrzeżeń:
 7/2/3
Wysłany: Śro Cze 11, 2014 08:08   

gam napisał/a:
O jakiej pomocy mówisz?

Nie jestem autorem listu (szkoda), podałam link tam wszystko jest.


O każdej pomocy mówię, wszelakiej. Liczy się każdy gest. Ale to już nie w mojej gestii leży, tylko tych co chcą im pomagać.
I nie powiedziałem że jesteś autorem tego listu, skoro wyraźnie oddzieliłem ciebie od autora, mówiłem o "was".
 
     
gam 
gam

Dołączyła: 03 Lis 2010
Posty: 494
Wysłany: Śro Cze 11, 2014 08:52   

yarosh1980 napisał/a:
O każdej pomocy mówię, wszelakiej. Liczy się każdy gest.


"Każdy gest" - to jaki gest? Konkrtnie.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację... która zmieni świat."
D. Icke http://davidicke.pl/forum/
 
     
yarosh1980 

Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 742
Ostrzeżeń:
 7/2/3
Wysłany: Śro Cze 11, 2014 09:15   

gam napisał/a:
"Każdy gest" - to jaki gest? Konkrtnie.

Nie ma konkretnie, bo gesty pomocy i przyjaźni mogą być najróżniejsze, są ich tysiące.
 
     
gam 
gam

Dołączyła: 03 Lis 2010
Posty: 494
Wysłany: Śro Cze 11, 2014 12:19   

Narazie to nasi politycy namawiają na 'eurokołchoz', a wiemy, że on niesie wyzysk i biedę. Zachód posługuje się naszymi pseudo politykami aby wprowadzić tam dyktaturę. Mamią, przekupują itp. myśą, że naród jest taki cimny. Pod pozorem pomocy chcą zniewolić kolejne słowiańskie państwo. Dlatego też jest taka nagonka w TV na Putina.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację... która zmieni świat."
D. Icke http://davidicke.pl/forum/
Ostatnio zmieniony przez gam Śro Cze 11, 2014 12:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
gea

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 1354
Wysłany: Czw Cze 12, 2014 00:00   

yarosh1980 napisał/a:
Oj wy Kresowiaki, wiedziałem że pójdzie o U P A:) Jak zwykle. Dajcie se już na wstrzymanie, bo znowu wasza agresja i nienawiść dają o sobie znać. Gdy część Polaków chce pomagać Ukrainie, to od razu nazywacie ich Ukraińcami, odsądzając od czci, wiary, polskości. Pewnie was krew zalewa gdy ktoś powie coś dobrego o Ukraińcach. Tak więc ty gam, autor tego listu i wam podobni - leczcie się na nogi póki czas, bo na bańkę już za późno. Jedyne w czym was popieram to to, że powinniśmy żyć w zgodzie z Ruskimi, a nie szukać z nimi zwady.


Jaroszu, powiedz mi jak się odżywiasz. Być może pomogłoby mi to totalnie wyluzować się oraz spowodować wydzielanie mowy miłości. Będę kochać wszystkich za wszystko. Będę się cieszyć z polskości, czci i wiary. Nie tylko Ukraińców ale WSZYSTKICH nacji, kto by tam nie był czy się zgłosił. Niemiec, Rosjanin, Wietnamczyk czy Indianin Yanomami. Wyrażę zgodę na wszystkie propozycje i pomysły Naszych Umiłowanych Przywódców.
Przestanę też cierpieć na Anorexia scholastica (w odmianie nieanorektycznej)
Zauważyłam, co być może jest związane z dietą, że Twój mózg potrafi eliminować z percepcji fakty i tematy zawarte w tekście, nawet bez czytania tego tekstu. I jakże trafnie skomentować, wytykając wady i przywary. Tak odstręczające i ohydne, psujące urok ogólnego zadowolenia, które promieniuje z mediów.
Coś w ten deseń, jak powiedział Nasz Prezydent: "nikt nie może nam zabronić odczuwania satysfakcji z sukcesów..." Ano, zabronić odczuwania satysfakcji nikt nie może.

Też bym tak chciała. Marzę o takiej diecie.

Gam, taka ilość informacji o ładunku negatywnym działa depresyjnie. Proponuję Ci zdystansowanie się. Poczytaj blog Michalkiewicza http://www.michalkiewicz.pl/.
_________________
gea
 
     
gam 
gam

Dołączyła: 03 Lis 2010
Posty: 494
Wysłany: Czw Cze 12, 2014 08:08   

Znam Michalkiewicza, ale dziękuję.
Niektórzy wolą omijać prawdę, albo udawać, że 'Polacy nic się nie stało"...
Mnie już prawda nie depresjonuje; warto wiedzieć, a nie chować głowę w piasek.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację... która zmieni świat."
D. Icke http://davidicke.pl/forum/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved