Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Trądzik młodzieńczy
Autor Wiadomość
Lidwina

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 22
Wysłany: Pon Paź 27, 2014 01:16   Trądzik młodzieńczy

Jaka dieta powinna być najbardziej odpowiednia przy trądziku młodzieńczym? Znalazłam suplement diety Nonacne ( http://nonacne.pl/ ), który zawiera wyciągi ziołowe:
1. czerwona koniczyna
2. Sarsaparilla - zioło o działaniu antybakteryjnym i przeciwgrzybiczym,
3. wyciąg z pestek winogron
4. liść pokrzywy
5. witamina C
6. cynk
Czy stosując takie zioła trzeba jeszcze stosować jakąś dietę, jeśli tak, to jaką?
 
     
seanor

Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 249
Wysłany: Pon Paź 27, 2014 07:13   

Najlepiej optymalna , choc słyszałem ze za syfki odpowiedzialne są robaczki , które uniceswisz:
rozgrzej twarz nad parówką z rumianku, czy szalwi z ręcznikiem na głowie a następnie nałóż mieszankę miodu i mąki, pasozyty wyjdą same a ropa też, potem twarz posmarować mieszanką oleju z pestek winogron i olejku z drzewa herbacianego.lub oreganowego Są silnie antybakteryjne
lub
zastosować zapping dr Clark...słyszałem...
 
     
Urszula Irla 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 05 Sty 2015
Posty: 8
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Sty 05, 2015 19:04   

Z dużą ilością błonnika,przede wszystkim.Trzeba zadbać o odpowiednią ilość cynku,krzemu,witaminy A i GLA.Warto sprawdzić tarczycę i profil hormonalny,ograniczyć produkty mleczne i z mąki pszennej.Trzeba uważać na kosmetyki,potrafią zrobić więcej szkody niż pożytku.
_________________
Urszula Irla
 
     
zdrow

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 42
Wysłany: Pią Sty 23, 2015 10:43   

ja stosuję gotową mieszankę ziół, która jest bardzo tania a skuteczna http:// $$/produkt...dzik-dn-20x2g/, dodatkowo zrobiłam sobie ocet jabłkowy i stosuję go zamiast toniku - rewelacja! cera zmieniła się już po paru dniach.
 
     
lovebefit 

Dołączyła: 14 Sty 2015
Posty: 55
Wysłany: Pią Mar 20, 2015 14:41   Re: Trądzik młodzieńczy

Lidwina napisał/a:
Jaka dieta powinna być najbardziej odpowiednia przy trądziku młodzieńczym? Znalazłam suplement diety Nonacne ( http://nonacne.pl/ ), który zawiera wyciągi ziołowe:
1. czerwona koniczyna
2. Sarsaparilla - zioło o działaniu antybakteryjnym i przeciwgrzybiczym,
3. wyciąg z pestek winogron
4. liść pokrzywy
5. witamina C
6. cynk
Czy stosując takie zioła trzeba jeszcze stosować jakąś dietę, jeśli tak, to jaką?



Przede wszystkim zbilansowana dieta, bogata w warzywa, owoce, ograniczone w węglowodany i tłuszcze, białko. Unikaj chemicznych wyrobów, ogranicz słodycze i fast foody. Jeśli chodzi o preparaty, to działanie przeciwtrądzikowe i zapobiegawcze mają produkty na bazie nadtlenku benzoilu. ;)
 
     
madziulka 

Dołączyła: 27 Lut 2015
Posty: 7
Wysłany: Śro Mar 25, 2015 13:34   

Podstawą jest odpowiednia dieta. Mój brat też miał niesamowity. Teraz jest całkiem całkiem....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved