Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak ujędrnić skórę po ciąży?
Autor Wiadomość
alamakota

Dołączył: 13 Sty 2016
Posty: 20
Wysłany: Nie Sty 24, 2016 10:49   Jak ujędrnić skórę po ciąży?

Macie jakieś pomysły, jak ujędrnić skórę po ciąży? Próbowałam już kremów i ćwiczeń, ale nic mi kompletnie nie dawały... Może jakieś zabiegi? Ale jakie? Znajoma bardzo chwaliła ostatnio laserowe usuwanie rozstępów w Vici Clinic w Krakowie. Trochę mnie tym zaciekawiła, bo widziałam jej brzuch przed zabiegami i po zabiegach - naprawdę super efekt. Zanim jednak się zdecyduję, chętnie posłucham jeszcze innych opinii :)
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sty 26, 2016 10:21   

Warto jest ćwiczyć, aby trochę wypełnić skóre mięśniami. Dobrze jest też stosować kosmetyki ujędrniające, masować, stosować uciski oraz pić dużo wody. Powinno pomóc!
 
     
Andżellii 

Dołączyła: 04 Lut 2016
Posty: 6
Wysłany: Czw Lut 04, 2016 19:06   

niestety nie każdego stać na zabiegi :/ zresztą sam zabieg niewiele da jak nie zmienisz diety i nie będziesz ćwiczyć. Zamiast wydawać kasę za profesjonalne zabiegi na rozstępy, można też ratować się trochę naturalnymi, tańszymi metodami Domowe sposoby na rozstępy Poza tym przy naturalnych metodach jest mniejsze ryzyko jakiś podrażnień.
 
     
pogodny 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 410
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lut 05, 2016 10:56   

Ja zdaje sobie sprawę, że nie każdego stać na zabiegi, ale inne sposoby są zwyczajnie
nie skuteczne - to nie jest mój wymysł. Można zapobiegać ich powstawaniu i to skutecznie.
 
     
OlaSmok 

Dołączyła: 22 Maj 2017
Posty: 5
Wysłany: Pon Maj 22, 2017 11:25   

Ja już staram się zapobiegać rozstępom stosując specjalne balsamy dla kobiet w ciąży, ale moja mama rodziła 6 razy i nie ma żadnych, mam nadzieję ze te geny odziedziczę po niej :P
 
     
Biomondo 

Dołączyła: 15 Wrz 2017
Posty: 27
Wysłany: Czw Lis 09, 2017 08:36   

Jeżeli chodzi o jędrną skórę, to warto na początek zadbać o dobrą dietę, aktywność fizyczną oraz skuteczne kosmetyki, najlepiej te z kolagenem, który posiada właściwości ujędrniające i nawilżające.
 
     
sabinka22 

Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 8
Wysłany: Pią Gru 01, 2017 16:51   

A ile jesteś po ciąży? Skóra po około 4 tygodniach po ciąży sama się ujędrni, jeżeli po tym czasie nic się nie zmienia możesz zacząć stosować kremy i ćwiczenia
 
     
maslowska

Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 98
Wysłany: Śro Kwi 17, 2019 07:06   

Karboksyterapia. Dwutlenek węgla ma dobre działanie jeśli chodzi o wpływ na urodę. Tu więcej informacji.

Wskazań do wykonania zabiegu karboksyterapii jest bardzo wiele. Jak na przykład:
podwójny podbródek
łuszczyca
rozszerzone naczynka
zwiotczenie skóry po porodzie
zmarszczki i opadanie powiek
poduszeczki tłuszczowe pod powiekami
nadmiar tkanki tłuszczowej
regeneracja skóry na dłoniach oraz stopach
brak elastyczności skóry na twarzy
blizny.
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 858
Wysłany: Czw Kwi 18, 2019 18:49   

Jeśli chodzi o kondycje skóry to najlwiekszy efekt u mnie dawało odstawianie cukru białego

po paru tygodniach moja skóra wyglądała z 200x lepiej

podejrzewam że cukier biały źle wpływa na kondycje naczynek krwionosnych i po odstawieniu go było lepiej

druga rzecz to witamina c w dużych dawkach podobny efekt dawała.bralem czysta wit c w proszku po 5g raz na kilka dni czy tydzień

oczywiście mówie o skórze twarzy która widze codziennnie przed lustrem na ciele nie zwracałem uwagi

pozdrawiam
marcin
Ostatnio zmieniony przez marcin458 Czw Kwi 18, 2019 18:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Studiose

Dołączył: 30 Sie 2019
Posty: 3
Wysłany: Pią Sie 30, 2019 10:25   

Bardzo ważne są regularne ćwiczenia fizyczne. Aby ćwiczenia dały najlepsze efekty, polecane jest ćwiczenie z trenerem. Trener powinien opracować plan ćwiczeń fizycznych, który da najszybszy i najbardziej wydajny efekt.

W sytuacji jeśli nie będziecie mogli pozbyć się cellulitu w inny sposób polecane jest
lipoliza
endermologia
karboksyterapia
_________________
https://studiose.med.pl/
Studio Stomatologii Estetycznej SE+
ul.Batorego 6/2
31-135 Kraków
NIP: 6761488900
tel.: 12 633 20 38
e-mail: rejestracja@studiose.med.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved