Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawy preparat z nasion / szukam partnerów na Polskę
Autor Wiadomość
Daniel.Z 

Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 2
Skąd: Monachium
Wysłany: Pon Lip 04, 2016 15:28   Ciekawy preparat z nasion / szukam partnerów na Polskę

Witam ! Nazywam się Daniel, od kilku lat mieszkam i pracuję w Monachium. mam 29 Lat, z wykształcenia Informatyk.

Utworzyłem ten temat ponieważ niedawno zostałem pierwszym "niemiecko-polskim" dystrybutorem bardzo ciekawego produktu z kat. Superfood/Healthcare i obecnie jestem w fazie poszukiwania "testerów" / dystrybutorów na każde Województwo/Miasto celem zbudowania solidnej sieci marketingowej.

Proszę tym samym również o wasze opinie odnośnie stosowania poniższych roślin/nasion, które są ogólnie znane już od dawna. Swoje spostrzeżenia zachowam narazie dla siebie.

Na wstępie po krótce o Firmie:
Rain International jest stosunkowo młodą firmą. Pochodzi ze Stanów Zjednoczonych a znajomy Grek ściągnął ich produkty do Europy 9 miesięcy temu. Zaczął od Ojczyzny, pózniej Niemiec a następnie zaproponował mi, abym wszedł z Produktem na polski rynek. On sam w okresie zaledwie 9 miesięcy - poprzez dobranie dokładnie 18-stu zmotywowanych partnerów - uzyskał strukturę konsumencką liczącą już ponad 16tyś. użytkowników/dystrybutorów. Ponieważ cały polski Rynek stoi otworem (oraz połowa europejskiego), jestem obecnie w fazie budowania solidnego „szkieletu”. Co za tym idzie - szukam przede wszystkim osób pragnących zdrowo żyć, chętnie marketingowców, handlowców z doświadczeniem w branży MLM.

Teraz może troszeczkę o głównym bohaterze. W wielkim skrócie mowa jest o 2 saszetkach zwierajacych olej/ekstrakt powstały w wyniku tłoczenia na zimno z nastepujacych nasion/roślin:

CORE:
Olej z nasion czarnuszki, ostropest plamisty, nasiona żurawiny, jarmuż, chlorella, spirulina, trawa pszeniczna, mniszek, aloes, chlorofilina,

SOUL:
nasiona czarnuszki, nasiona maliny czarnej, pestki winogron chardonnay

Właściwości Core + Soul:
-Znakomite źródło resweratrolu
-8-krotnie wieksza niż najczęściej spożywane owoce i warzywa aktywność przeciwko tlenowi singletowemu
-Duża zawartość D-rybozy
-Odtruwają organizm, oczyszczają wątrobę
-Działają przeciwzapalnie
-Łagodzą bóle mięśni po wysiłku fizycznym
-Przyczyniają się do ograniczania uszkodzeń DNA
-Zwalczają choroby skóry i poprawiają jej jędrność
-Doskonałe źródło egzogennych kwasów tłuszczowych
-Bezpieczne dla osób w każdym wieku
-Nie zawierają nasion modyfikowanych genetycznie (GMO)
-Wartość ORAC jednej saszetki = 8990 (μmol TE / g)
-Poprawiają samopoczucie
-Naturalnie łagodzą ból
-Regulują stężenie cukru we krwi
-Stymulują utratę masy ciała
-Dostarczają większość niezbędnych witamin i minerałów
-Koją układ pokarmowy

Szczególne prozdrowotne związki chemiczne zawarte w Core i Soul:
-proantocyjanidyny
-polifenole
-krystaliczny nigellon
-tymochinon,
-beta sitosterol,
-kwas mirystynowy,
-kwas palmitynowy,
-kwas oleopalmitynowy,
-kwas stearynowy,
-kwas oleinowy,
-kwas linolowy,
-kwas linolenowy,
-kwas arachidonowy,
-adaptogeny
-cholina
-kompleks flawonoidów
-sylimaryna
-elagotaniny i antocyjaniny.
-aloina
-barbaloina
-aloeemodyna
-związki seskwiterpenowe i triterpenowe
-inulina
-chlorfilina
-luteina
-zeaksantyna


Produkt powinien skupiać uwagę: sportowców, pracowników służby zdrowia, diabetyków, wegan, ludzi cierpiących na schorzenia skórne, otyłość, cukrzycę oraz przeróżne inne dolegliwości. Niektórzy Amerykańscy lekarze (np. Dr. Bradford Weeks ) są przekonania, iż produktem Soul można wyleczyć raka, bądź co najmniej stworzyć środowisko zasadowe uniemożliwiające jego rozwój (w USA tylko 1 znany lekarz Onkolog dystrybuuje wśród swoich pacjentów ponad 500 pakietów tygodniowo). Organizm pacjenta po chemioterapii w momencie gdy najbardziej potrzebuje całego kompleksu substancji odżywczych i związków chemicznych nie jest w stanie przełknąć nawet lyżki budyniu a dostępność metod żywienia dojelitowego w Polsce? - zgadnijcie. Wiem bo bliska mi osoba niedawno zmarła na raka.

Przede wszystkim jednak szukamy osób, które chcą używać produktów Rain SOUL i CORE, gdyż tylko w ten sposób przekonują się o ich właściwościach. Dzięki temu z kolei potencjalny klient/dystrybutor na pewno pozostanie w programie Rain. Mało tego - znajdując zaledwie kilku kolejnych użytkowników jego prowizje zwrócą koszt samego użytkowania produktu, z czasem natomiast przyniosą spore zyski. W Azji odnotowano największą liczbę użytkowników oraz testimoniali. (Linki drogą mailowa)

Zdaję sobie sprawę z tego, iż z definicji Multi-Level-Marketing może nie wydawać się prosty i kojarzyć z „kocią wiarą” lecz weź pod uwagę, że z założenia jest to przede wszystkim system konsumencki a nie sprzedaży bezpośredniej oraz :

1) Nasz produkt to nie odkurzacz, balsam lub perfum z Oriflame bądź Avonu, na który w tym miesiącu jest popyt a już w następnym potencjalny klient nabywa inny w Rossmanie. Ty natomiast znów musisz bawić się w akwizytora i prosić o nabywców. Jest to pierwszy i jedyny na świecie kompleksowy suplement diety uzyskany w procesie tłoczenia z nasion, których lecznicze działanie znane jest ludzkości od wieków. Masa antyoksydantów i najbogatszych związków chemicznych, co stanowi najlepsze na świecie „paliwo” dla narządów wewnętrznych organizmu ludzkiego, jak również oczyszcza go ze wszystkich trujących odczynników używanych w produktach spożywczych XXI wieku, pozwalając nam tym samym o wiele dłużej pozostać młodym, pełnym wigoru i przede wszystkim ZDROWYM.´

2) Nie jest to produkt, którego dystrybutorów znajdziesz na każdym rogu z racji tego, że dopiero co wszedł do Europy.

3) Nie jestem akwizytorem, nie chodzę po domach i nie wciskam ludziom niczego na siłe. Rozdaję próbki a klient sam podejmuje decyzje na bazie swoich odczuć. Każdy może też pierwszy zakupionym pakiet odesłać - nieważne czy w środku zostanie 30, 15 czy 2 saszetki a pieniażki dostanie spowrotem.
Sam mam znajomego. który sprzedawał zwykłe kołdry w cenie 3tys pln starym biednym ludziom, ale to naprawde nie jest ten sam system i proszę nie mylić z piramidą finansową.

4)Jest to sieć sprzedaży konsumenckiej porównywalna do zwyczajnego sklepu ze zdrową żywnoscią czy piwem . Różnica jest taka, że "poośrednimi sprzedawcami" są sami konsumenci, którzy w tym wypadku chcą zdrowiej żyć, sami nabywają Produkt testują go a następnie polecają swoim znajomym a oni z kolei swoim znajomym (Wszyscy zapisują sie do programu i zamawiają produkty dla siebie poprzez własny BackOffice - przy czym prowizje naliczane sa zawsze dla wszystkich "polecających z góry"). W rezultacie z czasem dochody z prowizji od poleconych przewyższają cenę miesięcznego stosowania a nastepnie przynoszą spore zyski.

Skąd pieniądze na te wszystkie prowizje ? Taki System nie potrzebuje reklam, zatrudniania sprzedawców oraz nie ponosi kosztów związanych z prowadzenie naziemnych punktów sprzedaży.
Sam Donald Trump w jednym z wywiadów stwierdził, że gdyby musiał dziś zaczynac budować swoje Imperium od nowa, stworzyłby MLM na bazie konkretnego produktu.

Ja sam znam systemy MLM od 10 lat (Avon, Skandia, Oriflame), natomiast w żaden jeszcze nie wszedłem, ponieważ nigdy nie spotkałem tak konkretnego PRODUKTU. Sam System oparty jest na bardzo atrakcyjnym planie binarnym z podziałem na Generacje (brak limitu poziomów) oraz 7-ma różnymi rodzajami premii.

Wszystkich chętnych do współpracy proszę o prywatną wiadomość oraz podanie adresu e-mail, na który prześlę broszurki, plan biznesowy oraz kompensacji. Chętnie odpowiem również na każde pytanie osobiście, telefonicznie/Skype lub pisemnie. Poprzez Remote Desktop pokażę jak wygląda proces zarabiania oraz jak obsługiwać twój internetowy Backoffce, który otrzymasz po zapisaniu się do sieci. W Lipcu będę 3 tygodnie w Polsce wraz z próbkami Core & Soul. Chętnie spotkam się z każdym osobiście a jeśli zbierzesz co najmniej 10-osobową grupę zainteresowanych zorganizuję wam szkolenie. Przy większych spotkaniach będzie obecny nasz grecki Team-leader.

broszurki, plan biznesowy i kompensacji (spakowane rarem) do pobrania z linku:
http://przeklej.org/file/wuIhyx/Rain.rar

Strona WWW gotowa i na dniach pójdzie online.

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji
Daniel Z.











_________________
http://www.myrainlife.com/RainPoland
Ostatnio zmieniony przez Daniel.Z Pon Lip 04, 2016 15:55, w całości zmieniany 7 razy  
 
     
Daniel.Z 

Wiek: 36
Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 2
Skąd: Monachium
Wysłany: Wto Sie 02, 2016 14:41   

zapraszam na naszą stronę WWW:

http://www.rainpl.com
_________________
http://www.myrainlife.com/RainPoland
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved