Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak osiągnąć jakikolwiek cel,jak wygląda proces osiągania
Autor Wiadomość
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 860
Wysłany: Sob Kwi 20, 2019 18:55   Jak osiągnąć jakikolwiek cel,jak wygląda proces osiągania

Niestety ze smutkiem musze zdradzić że poniższe krotkie filmy są po angielsku

Nie będe streszczał ani tłumaczył ich wszystkich. Niestety

Jednak od kiedy angielski jest od podstawówki mysle ze znajdzie sie wiele osób którym pomoże



Na filmach spotykamy tak zwanego eksperta od osiągania Douglasa Vermeerena

Spotkał on 400 ludzi sucesu którzy osiągneli wielkie cele w swoim zyciu i odkrył że ścieżka do nich tak zwany proces osiągania jest bardzo podobny praktycznie identyczny zawsze

Ludzie ci osiągneli sukces w róznych nazwijmy to branżach od sportowców biznesmenów milionerów mistrzów duchowych itp

Z tego wyszła formuła procesu osiągania czyli jak osiągnąć jakikolwiek cel w swoim zyciu czy to sa pieniądze samochody dom czy mieszkanie miłość osiągnięcia duchowe itp itd

Odkrył też że nie ma rzeczy niemożliwych i wszystko da sie osiągnąć oczywiście jeśli spełni sie troche tych warunków i właściwie zastosuje do pewnych zasad tej formuły procesu osiągania

Jest to formuła którą znając i przestrzegając pozwoli osiągnąć praktycznie wszystko.

3ka filmików 2 cześciowych około 5-10 minutowych

1
https://www.youtube.com/watch?v=S68XlFnsOnY
https://www.youtube.com/watch?v=YyGHhAFUT3Y
2
https://www.youtube.com/watch?v=dKW9MdQpv4k
https://www.youtube.com/watch?v=nUSWSmWn3Kw
3
https://www.youtube.com/watch?v=rn9Yk5z1JdY
https://www.youtube.com/watch?v=BxyIlzWP9Y0

pozdrawiam
marcin
Ostatnio zmieniony przez marcin458 Sob Kwi 20, 2019 19:00, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 860
Wysłany: Pią Kwi 26, 2019 12:43   

warto dodać ze douglas vermeeren był też jednym z twórców filmu o podobnej tematyce the opus

jednak ten film nie dotyczy aż tak bardzo procesu osiągania jak powyższe według mnie

z polskimi napisami

https://www.youtube.com/watch?v=VmS9mvmDP88

pozdrawiam
marcin
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 860
Wysłany: Czw Cze 13, 2019 16:54   

Więcej o procesie osiągania możemy znaleźć także w jego książkach

wygodna formą jest kindle ebook nie czeka sie na wysyłke itp

https://www.amazon.com/s?...ef=nb_sb_noss_2

pozdrawiam
marcin
Ostatnio zmieniony przez marcin458 Czw Cze 13, 2019 16:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 860
Wysłany: Sob Cze 15, 2019 21:08   

Kilka informacji prawda z filmiku nr 1 ,2 części

1111111111czynnik

1-przeprowadziliśmy wywiady badania z ponad 400 największymi ludźmi sukcesu najlepszymi w swoich branżach od sportowców
celebrytów mistrzów duchowych i znaleźliśmy 12 identycznych
czyników procesu osiągania,
2-każdy z tych ludzi doszedł do swoich celów w podobny sposób

2222222222czynnik

3-skupienie na celu i nauki z filmu sekret są bardzo ważną częścią procesu osiągania musisz iść do celu z jasnym
skupieniem na celu któy chcesz osiągnąć

3333333333czynnik

4-żeby osiągąć cel musisz uwierzyć w swoim sercu że możesz to zrobić że możesz osiągnąć ten cel

4444444444czynnik

5-następnym krokiem po wierze są niesamowite mozliwości które pojawią sie wokół ciebie,musisz je zobaczyć dojrzeć
i w nie wejść zacząć to robić,następne kroki sie pojawią

5555555555czynnik

6-nastepną rzeczą jest niesmowite wzrastające prawdpobodobieństwo(osiągnięcia celu)
7,lubie używąć metafory że stoisz na końcu pomieszczenia a na drugim
końcu stoi tarcza do rzutek i masz ich kilka,
8-rzucenie i trafienie w tarcze z takiej odległości jest bardzo trudne
9-z każdym krokiem podjętym na ścieżce zbliżasz sie do celu i trafienie staje sie łatwiejsze aż przy końcowych
krokach wręcz staniesz przed tarczą i wystarczy je wcisnąć wbić w tarcze
10-gdy uczymy sie o naszym celu wraz z następnymi krokami prawdopodobieństwo osiągnięcia wzrasta i jest to coraz
łatwiejsze
11-nauka o naszym celu wszystko nasza edkacja książki strony relacje z ludźmi uczące doświadczenia i granie nimi cokolwiek
robimy zwiększa to prawdopodobieństwo

6666666666czynnik

12-kolejną rzeczą jest zrozumienie że na ścieżce osiągania danego celu porażka-upadek jest także ważną rzeczą,
13-wszyscy najlepsi ludzie sukcesu jakich kiedykolwiek spotkałem doświadczyli porażek-upadków więc jest to dla nich
nawet spodziewane
14-zrozum czym jest całkowita porażka
15-MOŻESZ CAŁKOWCIE PRZEGRAĆ TYLKO JEŚLI CAŁKOWICIE PRZESTANIESZ PRÓBOWAĆ
16-jeśli idziesz dalej po prażce jesteś nauczony z niej rozumiesz coś czego nie rozumiałeś wcześniej
17-więc porażka to krok do przodu tak jak upadanie w góre jak na schodach jesteś kolejny stopień bliżej celu i wyżej
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 860
Wysłany: Sob Cze 15, 2019 22:00   

filmik drugi kilka prawd 2 części

1czynnik

1-częstym pytaniem jest czy wybrałem sobie zbyt wysokie wielkie cele,
2-moją odpowiedzią jest nie wierze byś kiedykolwiek
wybrał zbyt wielkie cele ponieważ wszystko jest możliwe i nie wierze żę ktokolwiek kiedykolwiek wyznaczył sobie za wielkie
cele może to wymagać dłuższego wysiłku wiecej czasu ale jest możliwe

2 czynnik

3-innym częstmy pytaniem jest czym jest porażka-upadek
4-ludzie wynzaczają sobie cele i coś nagle staje na drodze coś niewychodzi
5-pojawia sie porażka upadek i nieosiągięcie jeszcze celu i czują sie jakby zwiedli
6-mówie bardzo jasno NIE MOŻESZ PRZEGRAĆ JEŚLI SIE NIE PODDASZ LUB NIE PRZESTANIESZ PRÓBOWAĆ
7-Upadek porażka jest tak naprawdę częścią procesu nauki
8-wśród ponad 400 ludzi sukcesu każdy bez żadnego wyjątku doświadczył w jakimś stopniu porażku-upadku ALE RÓŻNICA JEST TAKA
ŻE NIE PRZESTALI PRÓBOWAĆ NIE ZATRZYMALI SIE
9-ci ludzie wzieli to doświadczeni i uczyli sie z niego
10-hendy ford mówi że porażka jest po to by zacząć od nowa z większym doświadczeniem
11-upadek to upadek na schodach nie upadasz w dół ale na następny schodek i do przodu i zaczynając od nowa masz większe doświadczenie
i więcej sie nauczyłeś
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 860
Wysłany: Sob Cze 15, 2019 22:25   

filmik 3 2 części kilka prawd

1cz

1-czym jaśniej klarowniej konkretniej wyznaczysz sobie cel tym szybciej go osiągniesz lepiej ci pójdzie
2-powiem więcej czym lepiej zdefiniujesz co chcesz to osiągnąć to już jesteś na ścieżce do jego osiągnięcia

2cz

3-są 4 główne rzeczy na ścieżce procesu osiągania
4-pierwsza zobaczenie w sobie potencjału do osiąnięcia tego celu i tak naprawde wszystkiego musisz uwierzyć
5- musisz zobaczyć że nie ma takiej rzeczy jak niemożliwe
6-wszzyscy z tych ponad 400 najlepszych ludzi w osiąganiu właśnie tak to widziało że wszystko jest możliwe

3cz

7-druga to niesmowite możliwości które sie pojawią następne kroki na ścieżce do osiągnięcia celu

4cz

8- wzrastająće prawdopodobieństwo osiągnięcia celu,praktyka jak w prowadzeniu auta gdy uczysz sie tego gdy
ucza cie inni ludzie jak instruktor książki strony wydarzenia doświadczenia wszystko to zbliża cie do celu

5cz

9-praktyka jest ważna nie należy tylko siedzieć w klasie ale przenieść to do życia z wszystkimi tymi możliwościami
krokami trzeba grać wejść w nie

6cz

10-porażka jest ogromnie ważną częścią procesu nauki
11- nie upadasz w dół ale upadasz w góre tak jak na schodach
12-zawsze gdy upadasz uczysz sie czegoś co zbliża cie do tarczy z rzutkami =celu
13-proażka jest po to by zacząć od nowa z większym doświadczeniem
14-możesz przegrać tylk ojeśli zarzucisz tą ścieżke do celu i przestaniesz
Ostatnio zmieniony przez marcin458 Sob Cze 15, 2019 22:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 860
Wysłany: Pią Cze 21, 2019 13:31   

Dodałbym żę autor za mało nacisku dał na jedną rzecz mianowicie AFIRMACJE

to jest jedna z najważniejszych rzeczy i stosowanie ich jest super sprawą

mógłby więcej o nich powiedzieć

poza tym super wszystko

a ze swojego doświadczenia całe to podążanie do wielkiego celu to to ZAWSZEONE upadanie porażka błędy w kółko i w kółko i nieosiąganie cały czas aż jednego DZIWNEGO dnia po prostu sie nagle udaje i sie dziwisz że tak łątwo po tak długim czasie nieosiągania sie nagle udaje

i myślisz co jest k**na :D :D:D

i masz to już na zawsze :D

cały ten proces to ciągłe nieosiąganie tysiąć razy i jeden sukces osiągnięcie na końcu :D

mówie tu o celach wielkiech z pozoru niemożliwych

więc nauki o upadkach błędach porażkach nieosiągnięciu są bardzo trafne

dodam że stosuje afirmacje od ok 12-15 lat niepamiętam dokładnie

pozdrawiam
marcin
Ostatnio zmieniony przez marcin458 Pią Cze 21, 2019 13:37, w całości zmieniany 5 razy  
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 860
Wysłany: Pią Cze 21, 2019 13:41   

Najlepsza afirmacja ze wszystkich które stosowałem

JESTEM obecnością rozkazującą niewyczerpaną energią i Boską madrością która powoduje że moje życzenia są spełnione

zauważmy że ta afirmacja po kolei w odpowiednim czasiie (i to reguluje najlepiej) spełni wszystkie cele życzenia

ta afirmacja towarzyszyła mi od wielu lat i prowadziła mnie

pozdrawiam
marcin
Ostatnio zmieniony przez marcin458 Pią Cze 21, 2019 13:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 860
Wysłany: Pią Cze 21, 2019 16:37   

z drugiej strony żeby nie oszukać są też łątwe szybkie cele które udaja sie od razu albo w miare szybko

w sumie to co napisałem to pewne trudniejsze cele ich to dotyczy

pozdrawiam
marcin
Ostatnio zmieniony przez marcin458 Pią Cze 21, 2019 16:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 860
Wysłany: Wto Cze 25, 2019 14:33   

Dodam że douglas osiągnął wiele w swoim życiu w tym pieniądze i stał sie także milionerem od zera

pozdrawiam
marcin
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Śro Cze 26, 2019 07:01   

Marcin458 napisał/a:
...
Z tego wyszła formuła procesu osiągania czyli jak osiągnąć jakikolwiek cel w swoim zyciu czy to sa pieniądze samochody dom czy mieszkanie miłość osiągnięcia duchowe itp itd

Odkrył też że nie ma rzeczy niemożliwych i wszystko da sie osiągnąć oczywiście jeśli spełni sie troche tych warunków i właściwie zastosuje do pewnych zasad tej formuły procesu osiągania

Jest to formuła którą znając i przestrzegając pozwoli osiągnąć praktycznie wszystko.

pozdrawiam
marcin
Jest całe mnóstwo literatury tzw. motywującej, gdzie miernej klasy autorzy, głównie amerykańscy, tworzą opowieści o sukcesach bohaterów. Takie współczesne bajki o biznesowym Kopciuszku dla dorosłych, na poziomie Harlequinów.
Istotnie, nie można osiągnąć sukcesu, jeżeli człowiek nie nastawi się na sukces. W drugą stronę to nie działa. Samo pozytywne nastawienie, bez ciężkiej pracy i predyspozycji w danej dziedzinie, spowoduje, że raczej zamkną nas w psychiatryku z diagnozą paranoi albo choroby afektywnej dwubiegunowej.
Marek Tulliusz Cyceron posiadał jedno i drugie, zdolności i chęci, które sprawiły, że stał się nieśmiertelny w cywilizacji łacińskiej. Jednak, gdyby nie pochodził z bogatej rodziny, pies z kulawą nogą by o nim nie usłyszał. Niewątpliwie w jego latyfundiach też byli niewolnicy o nie mniejszych zdolnościach, ale beznadziejnie topili je w pracy na polu kartofli. (To taka prowokacja, oczywiście przed Kolumbem w Europie nie znano ziemniaków. Ani dinozaurów, żeby się trochę poznęcać nad Ewą Kopacz) :)
Wojciech Cejrowski chętnie podkreśla swoje pochodzenie z zapadłej wioski. W rzeczywistości nie wypadł sroce spod ogona, bo jego ojciec był artystą i prezenterem.
Dobrze jest mieć pozytywne nastawienie, marzenia, realizować je, ale to musi stać obiema nogami na ziemi.
JW
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 860
Wysłany: Pią Cze 28, 2019 00:47   

ok

pozdrawiam
marcin
Ostatnio zmieniony przez marcin458 Pią Cze 28, 2019 01:02, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 860
Wysłany: Pią Cze 28, 2019 02:25   

Do psychiatryków też próbowali mnie wsadzać za moje wyznania religijne

jednak Bóg prowadził i jest policja sądy prokuratura rzeczncy

korzystałem z każdej z tych metod i wygrywałem

mamy demokracje i wolność słowa więc prawo jest po naszej stronie

wystarczy tylko posłuchać wewnętrznego głosu który prowadzi i mówić tam gdzie i co podpowiada

dzisiaj nie wolno sobie od tak zamykać ludzi

metod odwdzięczenia sie też jest wiele jak skarbówka sądy sprawdzenia policyjne prokurator donosy generalnie tu też podpowiada wewnętrzny głos metod jest wiele

pozdrawiam
marcin
Ostatnio zmieniony przez marcin458 Pią Cze 28, 2019 02:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 860
Wysłany: Pią Cze 28, 2019 03:26   

o odwdzięczaniu mam na myśli osoby zgłaszające właśnie za religie

pozd
marcin
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 860
Wysłany: Wto Lip 02, 2019 11:44   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
Jednak, gdyby nie pochodził z bogatej rodziny, pies z kulawą nogą by o nim nie usłyszał. Niewątpliwie w jego latyfundiach też byli niewolnicy o nie mniejszych zdolnościach, ale beznadziejnie topili je w pracy na polu kartofli.


Może kiedyś w ciągu pierwszych 18 lat mojego życia przed przebudzeniem duchowym i śccieżką duchową ktora trwa ok 15 lat też ubóstwiałem pieniądze i rzeczy materialne i ceniłem ludzi wdg tego ile mieli kasy

Diametralnie sie to zmieniło wraz z moją duchową przemianią

teraz ważne jest czy człowiek jest dobry czy zły

jakie jest

nie ile ma pieniędzy

jego wnętrze

pięknych ludzi jest zawsze jakiś odsetek i znajdziemy ich wszędzie i wśród tych z kasą większą czy mniejszą albo bez niej

pozdrawiam
marcin
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Wto Lip 02, 2019 19:08   

Szukajacyprawdy napisał/a:
...dzisiaj nie wolno sobie od tak zamykać ludzi...
pozdrawiam
marcin

Nieuzasadniony optymizm.
JW
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 860
Wysłany: Wto Lip 02, 2019 21:08   

Rozmawiałem z rzecznikiem praw pacjenta po tygodniu pobytu w psychiatryku i wytłumaczył mi moje prawa i kazał mnei wypuścić i po tygodniu wyszedłem

powiedział tak

że mozna zamykać tylko osobe niebezpieczna dla otoczenia

to jest jedyna mozliwość wbrew woli

poza rzecznikiem który jest w szpitalu i dba o twoje prawa

jest sąd

bez decyzji sadu nie wolno nikogo tam trzymać

a jeśli s ędzia jest sprawiedliwy to powinien podjąć wlaściwą decyzje

trzy policja która wezwałem żeby zapobiec zamknięciu bo nie było przesłanek że jestem niebezpieczny dla otoczenia i taka policja też może pomóc

to tak z moich doświadczeń

trzeba znac swoje prawa i wykorzystać wszelkie możliwe drogi

jednak jedna z najlepszych rzeczy jest łapówka ale te wiele lat temu nie byłem przy kasie i nie użyłem tej drogi

dzisiaj jestem ustawiony na dobre paredziesiat/pareset lat rozwoju duchowego i mam oszczednosci chociaz i tak dorobie czasem nawet z nudów

pozdrawiam
marcin
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 860
Wysłany: Wto Lip 02, 2019 21:20   

i 5ta opcja lekarz

jesli on stwierdzi że nie jest sie nebezpiecznym dla innych to można na jego polecenie tez wyjść

nawet niewazne czy stwierdzi jakaś chorobe nawet z chorobą jak nie jestes niebzpieczny to możesz wyjść

raz byłem jeden dzień i uczciwy lekarz mnie od razu wypuścił tuż po przyjęciu



w sumie 3 razy tam trafiłem na 1 dzień 7 dni i miesiąc

za kzdym razem którąs z tych dróg sie udawało wychodzić

raz lekarz drugi raz rzecznik trzeci raz sąd



zawsze powodem tych problemów była moja duchowość



pozdrawiam
marcin
Ostatnio zmieniony przez marcin458 Wto Lip 02, 2019 21:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 860
Wysłany: Nie Lip 07, 2019 19:01   

dzieki intuicji wewnętrznemu głosowi udało sie wielu rzeczy uniknąć
Ostatnio zmieniony przez marcin458 Nie Lip 07, 2019 19:32, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Lip 08, 2019 21:12   

marcin458 napisał/a:
po tygodniu pobytu w psychiatryku

Nie powiedzieli ci, zebys nie spamowal sam pod swoimi postami? Matti, zaloz sobie forko i tam wal te madrosci, no nie da sie czytac tego belkotu.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 860
Wysłany: Pią Gru 20, 2019 20:01   

zyon napisał/a:
zaloz sobie forko


ok jeśli będziesz przychodził bez twojego cennego udziału nie miałoby to żadnego sensu :DDDDDDDDDDDDDDDD
Ostatnio zmieniony przez marcin458 Pią Gru 20, 2019 20:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 860
Wysłany: Sob Sty 04, 2020 20:59   

Są ludzie którzy twierdzą że jesli czegoś



nie kochasz

nie uwielbiasz

po prostu bardzo nie lubisz



to nie odniesiesz sukcesu

jest to warunek konieczny mieć na punkcie czegos bakcyla

inaczej daleko z tym nie zajdziesz



Więc kiedyś myślałem o reaktywacji stronki z tematyką zdrowotną

ale ta tematyka nie interesuje mnie juz głównie i tak bardzo

wejde 3 razy i zostawie i po co



dzisiaj pokochalem duchowość i te stronki utrzymuje z tego powodu że to kocham

dlatego raczej nie założe sobie forka o zdrowiu zyonie
Ostatnio zmieniony przez marcin458 Sob Sty 04, 2020 20:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8787
Wysłany: Sob Sty 11, 2020 10:03   

marcin458 napisał/a:
Są ludzie którzy twierdzą że jesli czegoś



nie kochasz

nie uwielbiasz

po prostu bardzo nie lubisz



to nie odniesiesz sukcesu

jest to warunek konieczny mieć na punkcie czegoś bakcyla

inaczej daleko z tym nie zajdziesz
Proszę nie nadużywać pustych linii
(dawniej to się nazywało LF - line feed, dziś nieprecyzyjnie - Enter.
Nie mylić z CR - cariage return - powrót karetki)
To niepotrzebnie zaśmieca i utrudnia czytanie, a w żaden sposób nie podkreśla wiekopomnej głębi wypowiedzi. :)
JW
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved