Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Hannibal
Sob Gru 22, 2012 16:07
Odzież termoaktywna
Autor Wiadomość
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 01, 2011 18:10   Odzież termoaktywna

od 8 - 10 lat używam odzieży "oddychającej" / termoaktywnej

podkoszulki , bluzy , polary , kurtki ...

a przecież to 100% plastik

ostatnio bardzo "iskrzę" :-)

wysiadam z auta , przystawiam kluczyk do zamka - iskra

czuje się jak kondensator :-)

znacie jakieś badania o wpływie na organizm takich ładunków elektrycznych ?

jak się od tego iskrzenia uwolnić ?

Darek
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 01, 2011 19:36   

Jeśli chodzi o tors to u mnie króluje bawełna i wełna.
Koszulka termoaktywna w 100% z wełny merynosów spełnia swoje zadanie. Polecam
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 01, 2011 20:00   

Hannibal napisał/a:
Koszulka termoaktywna w 100% z wełny merynosów


mam jedną , zimą jest OK , ale jednak bluzy , kurtki też elektryzują

to chyba nie jest bez znaczenia

?
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 01, 2011 20:02   

Nie wiem, ja tego nie uświadczyłem.
Nie narzekam.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 01, 2011 20:46   

w bardzo zimne dni zazwyczaj w rashu nike, jest niczym moja druga skóra

jak jest ciepło oczywiście bawełna

może to się zmieni jeśli uda mi się zwolnić oddech do 1 razu na minutę...
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
Ostatnio zmieniony przez Waldek B Wto Mar 01, 2011 20:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 01, 2011 20:50   

Waldek, nawet jak było ciepło to chodziłeś w puchówce ;)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
dario_ronin
[Usunięty]

Wysłany: Śro Mar 02, 2011 07:16   

nawet nie chodzi mi o to dlaczego iskrzę , ale jak to może wpływać na funkcjonowanie organizmu ?

może trzeba się jakoś uziemiać :-)

Darek
 
     
Waldek B 
Moderator


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 3552
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Mar 02, 2011 08:23   

Hannibal napisał/a:
Waldek, nawet jak było ciepło to chodziłeś w puchówce ;)


ale pod spodem bawełna
_________________
http://waldekborowski.deviantart.com/
 
     
Dietetyk_333v 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 89
Skąd: Opolszczyzna
Wysłany: Śro Mar 02, 2011 19:01   

Odzież tego typu stosuję tylko na rower, jest wygodna, fajnie się w niej czuję. Tak na codzień to raczej coś normalnego np. bawełna itp.

dario_ronin napisał/a:
może trzeba się jakoś uziemiać


Hehe ;P Do podeszwy buta przyczep pasek antystatyczny ;) w sumie hym... jakby nie patrzeć to też iskrzę :P gł. wieczorem jak się przebieram, czuję przeskok iskierek.
 
     
Sana 
mateistka

Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 243
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Lis 23, 2011 14:00   

A może ktoś z Was ma porównanie i mógłby polecić konkretną markę odzieży termoaktywnej, czy to raczej wsjo rawno?
Ta z merynosów [podobno] gorzej sobie radzi z odprowadzaniem wilgoci.
_________________
Ważne wydarzenia na świecie rozgrywają się w mózgu
- Oscar Wilde
 
     
chill 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 818
Skąd: W-W
Wysłany: Śro Lis 23, 2011 21:29   

http://www.nordre.pl merino wool

reszta wydaje się wsjo rawno ja bym uderzył do Decathlonu oni mają chyba najtańsze takie rzeczy
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lis 23, 2011 22:29   

Sana napisał/a:
Ta z merynosów [podobno] gorzej sobie radzi z odprowadzaniem wilgoci.

Kto tak mówił? Zresztą wełna ma to do siebie (szczególnie ta dobra), że grzeje nawet jak jest trochę mokra.
Ja mam koszulkę z długim rękawem i kalesony 220 g; moja druga połówka też i bardzo sobie tę odzież chwalimy.
Grubsze i droższe, również z wełny Merynosów to koszule i bluzy Smartwoola. Bardzo porządna firma. Mam ich najcieplejsze skarpety (Extra Heavy) oraz Medium.
Z dobrych swetrów 100% wełnianych to Fjallraven czy Devold wydają się być z wysokiej półki.
Chociaż lepiej chyba zlecić komuś, żeby uszył nam taki jaki chcemy - ja już jestem w trakcie, tj. porządnie grubego swetra z golfem, pół na pół z wełny merynosów i alpaki (włóczki Adriafilu). Wyjdzie w cenie niecałych 6 stów ;)
BTW, trochę nie do końca temacie - jakiś miesiąc temu udało mi się kupić w promocji (które w tym wypadku zdarzają się bardzo rzadko) butów Meindla, model Borneo. Od lat chciałem je mieć, no i mam i sobie chwalę - wykonanie bezbłędne (w końcu w Bawarii nadal je robią, częściowo ręcznie), skóra z zewnątrz i wewnątrz, cymesik ;)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
Ostatnio zmieniony przez Hannibal Śro Lis 23, 2011 22:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 08:06   

Sana, w Krakowie masz dobry sklep Polarsport. Tam mają trochę odzieży Smartwoola.
Pod koniec lata kupowałem od nich Keeny (via internet) i sklep oceniam bez zarzutu.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Sana 
mateistka

Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 243
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 12:11   

Dzięki, chłopaki :)
Kuszą mnie te merynosy, bo naturalne, ale w wypadku odzieży termoaktywnej stawiałabym na maksymalną funkcjonalność, kosztem bycia eko :] dlatego fajnie by było poznać opinie tych, co testowali i merino, i syntetyki.

Hannibal napisał/a:
Kto tak mówił?

Jakiś taki stary wyjadacz na forum związanym ze sprzętem górskim. Zasiał we mnie wątpliwości, więc drążę.

Hannibal napisał/a:
Sana, w Krakowie masz dobry sklep Polarsport. Tam mają trochę odzieży Smartwoola.

O tak, profesjonaliści na Siennej gardzą komercją The North Face'a ;) Jednak wciąż to sprzedawcy bardziej, niż użytkownicy, choć i tak pewnie w końcu zdam się na ich łaskę :)

Hannibal napisał/a:
BTW, trochę nie do końca temacie - jakiś miesiąc temu udało mi się kupić w promocji (które w tym wypadku zdarzają się bardzo rzadko) butów Meindla, model Borneo.

Ależ mów, mów. Kurczę, buty też powinny być termoaktywne. W Keen Alaska Boot zastosowali m. in. bambus.
Cytat:
KEEN.WARM™ to innowacyjny materiał używany do ocieplenia butów Keen. Do jego produkcji wykorzystywany jest między innymi bambus. Dzięki takiej izolacji stopa będzie utrzymywać ciepło na najcięższych warunkach.

Lubię skarpety bambusowe, a raczej z jego domieszką. Nie zauważyłam, żeby choć trochę trzymały ciepło w chłodnych warunkach, może mam za cienkie po prostu, za to niezłe są w warunkach, kiedy stopa się przegrzewa.

Gratuluję swetra i butów, Hannibal :D
_________________
Ważne wydarzenia na świecie rozgrywają się w mózgu
- Oscar Wilde
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 12:30   

Sana napisał/a:
Kuszą mnie te merynosy, bo naturalne, ale w wypadku odzieży termoaktywnej stawiałabym na maksymalną funkcjonalność, kosztem bycia eko :] dlatego fajnie by było poznać opinie tych, co testowali i merino, i syntetyki.

Te Nordre są bardzo funkcjonalne, bardzo dobrze uszyte.
Ja używałem przez lata syntetycznej odzieży term. no i odczuwam różnicę - ta naturalna z merynosów lepiej grzeje, oddycha, jest przyjemna przy ciele, no i znacznie dłużej zachowuje przyzwoity zapach. Można ją nosić tygodniami bez prania i jest luz.
Sana napisał/a:
Ależ mów, mów. Kurczę, buty też powinny być termoaktywne. W Keen Alaska Boot zastosowali m. in. bambus.

Keen Newport - ten klasyczny model posiadam.
Sana napisał/a:
Lubię skarpety bambusowe, a raczej z jego domieszką. Nie zauważyłam, żeby choć trochę trzymały ciepło w chłodnych warunkach, może mam za cienkie po prostu, za to niezłe są w warunkach, kiedy stopa się przegrzewa.

Bambus jest spoko, ale chyba bardziej na lato. ;)
Jak chcesz mieć ciepło to nie kombinuj tylko weź te Smartwoole - extra heavy dadzą Ci sporo ciepła.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Sana 
mateistka

Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 18 Sty 2009
Posty: 243
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 13:00   

Hannibal napisał/a:
Ja używałem przez lata syntetycznej odzieży term. no i odczuwam różnicę - ta naturalna z merynosów lepiej grzeje, oddycha, jest przyjemna przy ciele, no i znacznie dłużej zachowuje przyzwoity zapach. Można ją nosić tygodniami bez prania i jest luz.

Oo, to jest konkret :) Dzięki!

Hannibal napisał/a:
Bambus jest spoko, ale chyba bardziej na lato. ;)
Jak chcesz mieć ciepło to nie kombinuj tylko weź te Smartwoole - extra heavy dadzą Ci sporo ciepła.

Ja tak tylko sobie kombinuję, po kiego grzyba dodali bambusa do butów zimowych, skoro on bardziej ziębi niż grzeje :] Stawiam na to, że robi za materiał termoaktywny.
_________________
Ważne wydarzenia na świecie rozgrywają się w mózgu
- Oscar Wilde
 
     
EAnna 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 1298
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 16:39   

Sana napisał/a:
Hannibal napisał/a:
Ja używałem przez lata syntetycznej odzieży term. no i odczuwam różnicę - ta naturalna z merynosów lepiej grzeje, oddycha, jest przyjemna przy ciele, no i znacznie dłużej zachowuje przyzwoity zapach. Można ją nosić tygodniami bez prania i jest luz.


Oo, to jest konkret Dzięki!

:shock: :shock: :shock:
_________________
Pozdrawiam
EAnna
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 18:36   

Znaczy - względny luz.
Różnica zapachowa jest kolosalna. Syntetyczna przepocona koszulka na drugi dzień ma już wyraźną "woń". O to mi chodziło.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 19:54   

Hannibal napisał/a:
Znaczy - względny luz.
Różnica zapachowa jest kolosalna. Syntetyczna przepocona koszulka na drugi dzień ma już wyraźną "woń". O to mi chodziło.

Może trzeba jeść mniej białka? ;) przynajmniej spróbować ...
Ostatnio zmieniony przez Mariusz_ Czw Lis 24, 2011 19:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
EAnna 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 1298
Wysłany: Czw Lis 24, 2011 22:06   

Mariusz_ napisał/a:
Może trzeba jeść mniej białka? przynajmniej spróbować

Nie.
Trzeba bieliznę wymieniać codziennie. Szczególnie, jak się idzie między ludzi.
We własnym towarzystwie (mam na myśli solo) to już jak kto lubi :)
_________________
Pozdrawiam
EAnna
 
     
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 00:25   

Hannibal napisał/a:
Bambus jest spoko, ale chyba bardziej na lato. ;)
Jak chcesz mieć ciepło to nie kombinuj tylko weź te Smartwoole - extra heavy dadzą Ci sporo ciepła.


Używałem bambusowych skarpet latem i mi zupełnie nie przypasiły. Nie miłe w dotyku a jak stopa się spoci to już w ogóle do bani.

Ale za to "ciężkie" swetry wełniane to konkret, posiadam jeden taki i jest nie do przebicia. Przy temp. ok. 0 muszę rozpinać kurtkę bo inaczej robi się za gorąco. Dobre na spokojne spacery w duże mrozy.

Najlepiej na cebule i na luźno, wtedy tworzy się między ciuchami porządna izolacja cieplna :)
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
Ostatnio zmieniony przez gudrii Pią Lis 25, 2011 00:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 07:40   

EAnna napisał/a:
Trzeba bieliznę wymieniać codziennie. Szczególnie, jak się idzie między ludzi.

Nie trzeba.
Poza tym co innego koszulka z długim rękawem a co innego majtki.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
EAnna 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 1298
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 12:32   

Hannibal napisał/a:
EAnna napisał/a:
Trzeba bieliznę wymieniać codziennie. Szczególnie, jak się idzie między ludzi.


Nie trzeba.

Wielu tak myśli.
I stąd te upojne wonie w środkach komunikacji publicznej :evil:
_________________
Pozdrawiam
EAnna
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 13:32   

EAnna napisał/a:
Wielu tak myśli.
I stąd te upojne wonie w środkach komunikacji publicznej :evil:

Ekstrapolacja błędna.
Nie myl jednego z drugim.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 20:51   

I co najmniej 3-4 kąpiele i to nie rąk :P Co by być metro coś tam co kojarzy się z seksem i nie ma nic wspólnego z feromonami ;) :D

Ja tam swoich ciuchów treningowych nie piorę codziennie, raz w tyg im wystarczy zwłaszcza zimą....

P.S lepiej nie nosić syntetycznych nieprzepuszczalnych "worków foliowych" :]
 
     
EAnna 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 1298
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 21:31   

Mariusz_ napisał/a:
Ja tam swoich ciuchów treningowych nie piorę codziennie, raz w tyg im wystarczy zwłaszcza zimą....

Dlatego siłownie czuje się z drugiej strony ulicy. Nawet przy katarze :shock:
_________________
Pozdrawiam
EAnna
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 21:48   

I potem przyjeżdza do Polski taka Trini i Susana i mówią że Polacy to brudasy, ... no jak ELYTA nie dba o higiene to czego oczekiwac od robotnika? Nie dziwota ze w autobusach zajeżdża szczynami wymieszanymi z potem.. :hah:
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 21:48   

EAnna napisał/a:
Dlatego siłownie czuje się z drugiej strony ulicy. Nawet przy katarze

Naprawdę nie myślisz, pisząc takie...? Po siłowni jest coś takiego jak prysznic, zmiana odzieży wierzchniej, antyperspirant ect.
Współczuje nadwrażliwości przy katarze. Mam nadzieję,że nie przesadzasz z perfumami i da się wysiedzieć w promieniu 0,5m? :P
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 21:54   

Molka napisał/a:
to czego oczekiwac od robotnika?

są robotnicy i robotnicy. Jedno piją na umur, drudzy abstynenci. Widziała kiedy prysznic na budowie wraz z toaletkom i wielkim lustrem? Czy tylko jakieś wyimaginowane wyobrażenie o bydowlańcach i budowie? Może Ci z elity (za biurkiem) zadbali by o pewne rzeczy? Jest akcja, jest reakcja 8)

P.S Polska to chory kraj,więc ładne zapachy (perfumy) niewiele zmienią w zatęchłej atmosferze...
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 22:03   

Mariusz_ napisał/a:
Molka napisał/a:
to czego oczekiwac od robotnika?

są robotnicy i robotnicy. Jedno piją na umur, drudzy abstynenci. Widziała kiedy prysznic na budowie wraz z toaletkom i wielkim lustrem? Czy tylko jakieś wyimaginowane wyobrażenie o bydowlańcach i budowie? Może Ci z elity (za biurkiem) zadbali by o pewne rzeczy? Jest akcja, jest reakcja 8)

P.S Polska to chory kraj,więc ładne zapachy (perfumy) niewiele zmienią w zatęchłej atmosferze...

Mariusz_ napisał/a:
Widziała

zgubileś "ś"

Nie pierwszy raz czytam tu na forum ze cuchnie w środkach komunikacji miejskiej, więc chyba coś w tym prawdy jest... jak zadbają z ELYTY jak sami zmieniają przepocone cuichy raz w tygodniu... :D

Każdy naród ma swoje "znaki rozpoznawcze"... te pozytywne i te negatywne..
Ostatnio zmieniony przez Molka Pią Lis 25, 2011 22:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
EAnna 

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 03 Sty 2009
Posty: 1298
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 22:37   

Mariusz_ napisał/a:
Naprawdę nie myślisz, pisząc takie...? Po siłowni jest coś takiego jak prysznic, zmiana odzieży wierzchniej, antyperspirant ect.

A mimo to czuć siłownię.
Mariusz_ napisał/a:
są robotnicy i robotnicy. Jedno piją na umur, drudzy abstynenci. Widziała kiedy prysznic na budowie wraz z toaletkom i wielkim lustrem? Czy tylko jakieś wyimaginowane wyobrażenie o bydowlańcach i budowie? Może Ci z elity (za biurkiem) zadbali by o pewne rzeczy?

I tutaj się zgodzę.
Pracowałam kiedyś w jednym z największych zakładów przemysłowych w Polsce. Przyjęto do pracy stypendystę, młodego inżyniera po b. dobrej uczelni. Pojawił się w pracy w kurtce ogólnowojskowej, takichż spodniach i nie zmieniał tego uniformu do czasu, aż spodnie z niego spadły. Koszule wymianiał raz w tygodniu.
Facet był bardzo zdolny ale nikt nie chciał z nim pracować. Był tęgi więc w tym stroju codziennie biegał w drodze do autobusu.
Wszystkie sekretariaty dzwoniły do mnie, żebym go nie wysyłała do nich z żadnymi sprawami. Żadne aluzje i sugestie do niego nie przemawiały. Jak był zdolny tak tępy emocjonalnie.
Musiałam w końcu przeprowadzić z nim rozmowę. To było i dla mnie i dla niego skrajnie trudne. O mało nie dostał zawału, nie mówiąc już o mnie. Wyjaśnił mi, że codziennie bierze prysznic ale nie zmienia bielizny, bo na codzienne pranie go nie stać :shock:
Nadmienię, że byliśmy najlepiej zarabiającym działem w firmie, jego zarobki od początku to było 150% średniej krajowej.
_________________
Pozdrawiam
EAnna
Ostatnio zmieniony przez EAnna Pią Lis 25, 2011 22:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Pią Lis 25, 2011 23:16   

'A mimo to czuć siłownię' pewne osoby to kreci. :) Ilu ludzi tyle upodoban/gustow. Koniec z tymi brudami,wlasnie sie wypralem na jutro,aby byc swiezym do tego CK be i mozna w dresiku po miesko do miesnego skoczyc :)
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Sob Lis 26, 2011 02:56   

uwielbiam ck be, jestlepszy od one. i tez unisex ;)
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
Mariusz_ 
[Usunięty]

Pomógł: 12 razy
Wiek: 24
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 2808
Wysłany: Sob Lis 26, 2011 11:19   

Neska napisał/a:
uwielbiam ck be, jestlepszy od one. i tez unisex ;)

wiem co lubią kobiety :hug:
 
     
culturyzsta 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2011
Posty: 30
Wysłany: Sob Lis 26, 2011 16:39   

http://www.nordre.pl/prod...&id_category=20

Ma ktoś może ten t-shirt? Rozchodzi mi się o to czy nie jest on przylegający, znalazłem t-shirt innej firmy nie przylegający z wełny merynosów tyle że 2 stówy kosztuje, a tu jest 61 zł taniej.
Ostatnio zmieniony przez culturyzsta Sob Lis 26, 2011 16:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Neska 


Pomogła: 23 razy
Wiek: 44
Dołączyła: 01 Sie 2009
Posty: 1331
Wysłany: Sob Lis 26, 2011 17:01   

Mariusz_ napisał/a:
Neska napisał/a:
uwielbiam ck be, jestlepszy od one. i tez unisex ;)

wiem co lubią kobiety :hug:


ja podbieram mezowi latem ;)
_________________
Pachelbel Canon in D
 
     
oleska23

Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 6
Wysłany: Wto Kwi 19, 2022 11:07   

Poszukuję dobrych promocji na bieliznę damską, macie jakieś aktualne oferty? Szukam, szukam i znaleźć nie mogę. Będę wdzięczna za wszystkie polecenia oraz linki do przetestowanych miejscówek online (naturalnie z dużą ofertą oraz w miarę bezproblemową przesyłką). Mam jeden ulubiony sklep z bielizną https://ekskluzywna.pl ale szukam jeszcze innych.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved