Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Hannibal
Autor Wiadomość
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Sob Cze 10, 2023 21:51   Hannibal

Wieloletni moderator tego forum Hannibal, czyli Maciek nie zyje.
Nie wiem czy wiecie czy tylko przypadkiem zniknal z listy moderatorow.
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
lipon 

Dołączył: 21 Paź 2013
Posty: 166
Wysłany: Nie Cze 11, 2023 10:30   

W 2007 roku miał 39 lat .Co się stało ?
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1457
Wysłany: Nie Cze 11, 2023 22:21   

39 lat skończył w tym roku, a nie w 2007. Moderatorem jest cały czas.
 
     
lipon 

Dołączył: 21 Paź 2013
Posty: 166
Wysłany: Pon Cze 12, 2023 16:32   

Hannibal
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 39
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa

Czego nie rozumiem?
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8796
Wysłany: Wto Cze 13, 2023 07:40   

Hannibal podał, że urodził się w 1984 roku, więc dziś ma 39 lat.
Od lat (ostatnia wizyta - Pon Sie 05, 2019) nie pojawia się na tym forum, co wskazuje na désintéressement, więc nie jest też już moderatorem.
JW
 
     
lipon 

Dołączył: 21 Paź 2013
Posty: 166
Wysłany: Wto Cze 13, 2023 09:44   

Ja rozumiem ze jak ktoś urodził się w 1984 roku to ma dziś 39 lat. Ale dlaczego w poście wysłanym przez Hanibala w roku 2008 tez jest data 39 lat
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Cze 13, 2023 13:02   

No i co w zwiazku z tym i jakie to ma znaczenie? A jakby mial 27 albo 54 to cos by zmienilo?


https://klepsydry.kupamieci.pl/powiadomienie/PPOJCQ

Z Hannibalem potem jak przestal tutaj pisac, zetknalem sie wiele razy na grupach fb o keto, zywieniu itp. W porownaniu z tym co pisal tutaj, potem zmienil radykalnie poglady dokladnie o 180 stopni, propagowal zalecenia IZIZ i "zrownowazona" diete. Zreszta zostal lekarzem, wiec nie dziwi to, ze na medycynie skutecznie mu wbili do glowy to co sluszne. Byl oredownikiem nauki a na stronie jego pracodawcy stoi, ze "nagle".
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
Ostatnio zmieniony przez zyon Wto Cze 13, 2023 13:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1457
Wysłany: Wto Cze 13, 2023 15:40   

Czyli zaufał nauce, medycynie i nagle odszedł jak wielu w ostatnich dwóch latach.
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Sob Cze 17, 2023 16:23   

Z Hannibalem to niestety prawda.
Dowiedziałem się przedwczoraj w dniu pogrzebu.
Jestem w szoku.


Piotrx napisał/a:
Czyli zaufał nauce, medycynie i nagle odszedł jak wielu w ostatnich dwóch latach.

Umarł człowiek, wielka tragedia dla dziecka, dla rodziny, a dla ciebie to super okazja by znaleźć potwierdzenie dla swoich szurskich przekonań. To jest tak bezgranicznie słabe..
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Sob Cze 17, 2023 20:48   

Dzisiaj przeczytałam tutaj tą tragiczną wiadomość. Nie umiem sobie ze sobą poradzić, jest mi potwornie smutno.
Kondolencje dla rodziny.
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1457
Wysłany: Nie Cze 18, 2023 10:58   

zenon napisał/a:

Piotrx napisał/a:
Czyli zaufał nauce, medycynie i nagle odszedł jak wielu w ostatnich dwóch latach.

Umarł człowiek, wielka tragedia dla dziecka, dla rodziny, a dla ciebie to super okazja by znaleźć potwierdzenie dla swoich szurskich przekonań. To jest tak bezgranicznie słabe..


Gadasz tak, bo sam pracujesz w szeroko pojętej medycynie. Medycyna narzuca ludziom swoje przekonania przez co nie potrafią obiektywnie myśleć. Tragedia oczywiście jest, ale kto jest temu winien?
Ostatnio zmieniony przez Piotrx Nie Cze 18, 2023 11:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon Cze 19, 2023 14:20   

Piotrx napisał/a:
Medycyna narzuca ludziom swoje przekonania przez co nie potrafią obiektywnie myśleć.

Ty za to potrafisz obiektywnie myśleć.
Normalnie najbardziej obiektywnie myślący człowiek świata..
I nikt ci nie narzuca żadnych przekonań. To, że masz w głowie z grubsza to co każdy przeciętny szur w tym kraju to czysty przypadek.

Cytat:
Tragedia oczywiście jest, ale kto jest temu winien?

Nie wiemy kto jest temu winien i czy w ogóle jest ktoś w tym wypadku winien, a przede wszystkim nie jest to nasz biznes.
Nie wiesz nawet co zaszło, więc po co spekulujesz..


Słuchajcie, względem Piotrx'a nie mam żadnych oczekiwań, że zachowa się w sposób taktowny.
Ale zróbmy coś proszę, bo rodzina prosiła na pogrzebie by nie wypytywać, nie spekulować, uszanować ich żałobę. Poza tym wszystkim jest rodo i pewne zasady na temat ujawniania cudzych danych obowiązują.
A tu naszego ś.p. kolegę wymienia się z imienia nazwiska, podaje miejsce jego pracy itd a niektórzy już sobie spekulują jak w maglu na temat jego śmierci.
On ma dzieci, może za kilka lat będą szukały informacji o ojcu i może je na to forum jakimś cudem przywieje.
Po co mają czytać takie rzeczy, może Hanni by nie chciał by go pozbawiać anonimowości itd
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
Pietrek

Dołączył: 07 Lis 2018
Posty: 235
Wysłany: Pon Cze 19, 2023 20:08   

Jesli to prawda,to niech odpoczywa w pokoju
 
     
Piotrx 

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 1457
Wysłany: Pon Cze 19, 2023 22:19   

zenon napisał/a:
To, że masz w głowie z grubsza to co każdy przeciętny szur w tym kraju to czysty przypadek.

Zamiast wylewać swój jad na forum, to napisz do Pana Witolda i poproś o usunięcie linków i danych identyfikujących i po sprawie.
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Pon Cze 19, 2023 22:41   

Link jest ogolnodostepny i nie jest zadna tajemnica, na grupach fb, na ktorych bywal Hannibal (pod swoim imieniem i nazwiskiem) i byl podawany wiele razy jak i w innych miejscach. To ogolnodostepna strona z nekrologami
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto Cze 20, 2023 15:12   

zyon napisał/a:
Link jest ogolnodostepny i nie jest zadna tajemnica, na grupach fb, na ktorych bywal Hannibal (pod swoim imieniem i nazwiskiem) i byl podawany wiele razy jak i w innych miejscach. To ogolnodostepna strona z nekrologami



Tak, wiem, że link jest ogólnodostępny, jak również wiem, że jest to ogólnodostępna strona z nekrologami. Nie musisz mi tłumaczyć świata.

Wyobraź sobie, że ja też jestem na facebooku pod swoim imieniem i nazwiskiem (jak zresztą większość użytkowników facebooka), a kilku osobom z tego forum też mówiłem jak się nazywam. Chciał bym mimo wszystko na tym ogólnodostępnym forum zostać "zenonem" i chciał bym mieć kontrolę nad jawnością swoich danych w sieci.
I ja np. bym nie chciał by ktoś wklejał mój nekrolog, i mnie deanonimizował.. Bo np. bym nie chciał by moje dzieci mogły potencjalnie przeczytać jakie głupoty wypisywałem jak byłem kawalerem po 20-stce, jakie eksperymenty żywieniowe robiłem, w jakich forumowych kłótniach uczestniczyłem itd.
Nie wiemy co by sobie życzył Hannibal, nie wiemy co by sobie życzyła jego rodzina.
Dlatego proponuję zachować po prostu maksimum taktu i dyskrecji.
Ja nie mówię, że miałeś złe intencje czy coś.. Sam zastanawiałem się czy nie napisać o odejściu Hannibala.. Tylko po prostu temat już był, więc nie było się co zastanawiać.
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Ostatnio zmieniony przez zenon Wto Cze 20, 2023 15:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zyon 


Pomógł: 69 razy
Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 8854
Wysłany: Wto Cze 20, 2023 21:21   

Wkleilem link, bo jakbym tylko napisal, ze umarl, to zaraz by bylo, ze spelukacje, potwierdz, daj dowod itp. A dlaczego napisalem o tym? Bo Hannibal byl czescia tego forum, przegadalem z nim sporo lat zanim odszedl stad, pamietam do dzis rozne nasze pogadanki, spory, sprzeczki i rozne takie tam akcje. Czy jego dzieci tu zajrza kiedys? Watpie. Czy jakby potencjalnie zajrzaly to czy cos zobacza? Owszem, ciekawego faceta, ktory robil rozne zwariowane eksperymenty, "glupoty" jak to nazywasz i wbrew pozorom jest to dosc ciekawy obraz osoby jaka byl. nie ma tu zadnych powodow do wstydu. Lepiej byc "jakims" niz "nijakim". Hannibal byl jakis w odroznieniu od setek nijakich uzytkownikow, ktorych nie pamietam i nie kojarze, jego zapamietalem i po ludzku jest mi smutno, ze go juz nie ma. A, ze potem zmienil poglady....no coz, pamietajmy, ze na forum wpadl jako goracy milosnik highcarbu ;)
_________________
Nauka:nigdy więcej! Po maturze chodziłem na 3 różne studia, jednak okazało się że wykształcenie to nie jest coś dla mnie. I tak oto twój argument spala na konewce:) To takie krótkowzroczne masło maślane.
 
     
Grzegorz 73

Dołączył: 21 Cze 2023
Posty: 19
Wysłany: Czw Cze 22, 2023 00:17   

Mam zupełnie inne doświadczenia z Hannibalem niż reszta osób z tego forum.
Przez lata obecności na tym forum pamietam może kilka rozmów. Nigdy nie były to sprzeczki, kłótnie. Raczej wymiana poglądów.
To gość który budził we mnie respekt, co zresztą nawet otwarcie napisałem gdzieś na forum.
Hani to człowiek o silnej osobowości, który siłą argumentów potrafił utemperować nawet takiego niereformowalnego skürwiela jak ja, który nie uznaje żadnych autorytetów i żadnych świętości.
Bardzo mnie dotknęła wieść o jego śmierci.

PS. Co do spekulacji co niektórych to przychylam się do apelu Zenona.
Jeśli nagle umiera tak młody, sprawny, rozważny człowiek, to jest to z reguły nieszczęśliwy wypadek itp.

Bywaj Hani. Może się kiedyś spotkamy w krainie wiecznych łowów.
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 883
Wysłany: Wto Lip 04, 2023 17:08   

Jednak utrzymanie czystej aury po inowokowaniu nawet zbyt dużej ilości wysokowibracyjnej energii jest ważne to po przeczytaniu tej informacji uderzyła mnie tak potężna energia smutku od różnych ludzi walnęła od tak w moją aure.Uderzyła mnie ta informacja.

Był czas gdy z Hannibalem popisaliśmy razem tysiące postów(pod innym nickiem miałem kiedyś 1600 postów i to był czas obecności Hannibala bardzo aktywnej na tym forum)

Czy wiadomo coś więcej o przyczynach? Czy były to przyczyny zdrowotne czy np wypadek samochody czy inny?

Pozdrawiam
Marcin
 
     
marcin458

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 883
Wysłany: Śro Lip 05, 2023 17:26   

zyon napisał/a:
propagowal zalecenia IZIZ i "zrownowazona" diete.


troszke nie w temacie ale te zalecenia sie poprawiły w ostatnim czasie. Zamiast białych chlebków bułeczków co było wcześniej to teraz otwarcie zalecają pełnoziarniste pieczywo i tylko takie(widziałem piramide)

O wiele bliżej do zaleceń westona który otwarcie zaleca zboże czy chleb tylko pełnoziarniste.

Tak wiem że zaraz low carbowcy na mnie naskoczą więc dodam że nawet na low carbie LEPIEJ jeść węglowodany ze źródeł pełnoziarnistych i owoce warzywa niż ODRADZANE PRZEZ WESTONA biały cukier i biała mąka.

pozdrawiam
marcin
 
     
Nelka 

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 05 Mar 2006
Posty: 253
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sob Sie 19, 2023 21:31   

Bardzo mnie to zasmuciło. Współczuję rodzinie. Szkoda młodego życia.
_________________

 
     
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Wto Sty 02, 2024 10:37   

Bardzo smutna wiadomość. Mam wielką nadzieję że to "nagle" to nie przez preparat wciskany normalnym ludziom przez szurię i szarlatanów pracujących dla ministerstwa śmierci.

Zenon, nie bądź takim ubekiem. Hannibal działając na tym forum pokazał że miał duszę naukowca, był dociekliwy i myślał oraz działał po swojemu (i bardzo dobrze!). Jeśli jego dzieci kiedyś tutaj zajrzą to mają powody tylko do dumy z ojca. Mówisz że robił na sobie jakieś "eksperymenty" jako głupiutki kawaler? Ty przespałeś ostatnie 20 lat czy co? Czy może stałeś się szurem i specjalistą w wypieraniu faktów i łykaniu szlamu z massmediów serwowanego przez szurów z tytułami naukowymi?

Nikt tutaj nie wchodzi w przyczyny śmierci Hannibala ale tak samo jak wielokrotnie odbywały się tutaj dyskusje na temat śmierci ludzi z tego forum oraz z tego drugiego, tak samo może się odbywać rozmowa na temat śmierci Hannibala i nie ma w tym nic złego ani ubliżającego komukolwiek.

Odnośnie rodo to ponownie zachowujesz się jak ubek lub gestapowiec i co? Myślisz że wystraszysz kogoś skrótem rodo? Hannibal nie krył się na forum z swoją prawdziwą tożsamością dlatego jest znany, nie tylko tutaj.

Facet wniósł bardzo dużo w to forum i ludzie go szanowali i dlatego zasługuje na to, aby o nim wspominać (nawet jeśli robił błędy).

Faktycznie, jak zaczął studiować medycynę to zniknął z tego forum a przed tym miał kilka wypowiedzi, które sugerowały że może iść w innym kierunku. No i dobrze, jego wybór i jego sprawa, ale ponownie my możemy o tym sobie mówić bo dlaczego niby nie?

Nikt mu nic nie ujmuje ani nie odbiera tutaj, to ty mu ujmujesz twierdząc że jego dzieci będą mogły się potencjalnie wstydzić jego działalności na tym forum, a to jest zwykłym kłamstwem bo mają powody, aby być dymne z ojca.

Gdzieś tam liczyłem na to że Hannibal kiedyś wyskoczy bardziej oficjalnie z swoim stylem życia i namiesza w tym ciepłym, łapówkarskim medyczno-żywieniowym bordello. Niestety tak nie będzie.

Prawdziwa szuria zenonie siedzi w garniturkach i białych kitlach wciskając ludziom eksperymentalny preparat (za kasę oczywiście). To jest podła szuria, oraz ci którzy ten preparat przyjęli bezwiedzowo a teraz wypierają fakty, to też są szury do potęgi entej. To szury w białych kitlach zamykały szpitale, oddziały i odmawiały wizyt ludziom umierającym. Dlaczego? Bo tak im powiedział telewizor i radio. I ci ludzie legitymują się tytułami naukowymi a tak naprawdę większość z nich to zwykłe barany i nieuki.

Hannibal, przynajmniej będąc na tym forum, był trzeźwo myślącym człowiekiem i świetnym badaczem. Wniósł w rozwój tego forum więcej niż my razem wzięci i za to bardzo go szanuję.

Odnośnie zaleceń żywieniowych IŻŻ to jest jakiś cyrk, nie ma co nawet komentować.
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
     
Witold Jarmolowicz 
Site Admin

Pomógł: 46 razy
Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 8796
Wysłany: Wto Sty 02, 2024 20:16   

gudrii napisał/a:
Bardzo smutna wiadomość. Mam wielką nadzieję że to "nagle" to nie przez preparat wciskany normalnym ludziom przez szurię i szarlatanów pracujących dla ministerstwa śmierci.

Zenon, nie bądź takim ubekiem. Hannibal działając na tym forum pokazał że miał duszę naukowca, był dociekliwy i myślał oraz działał po swojemu (i bardzo dobrze!)...
Odnośnie rodo to ponownie zachowujesz się jak ubek lub gestapowiec i co? Myślisz że wystraszysz kogoś skrótem rodo? Hannibal nie krył się na forum z swoją prawdziwą tożsamością dlatego jest znany, nie tylko tutaj.


To jest tekst rzeczywiście godny szura.

Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.
Są granice, i proszę nie wypłakiwać się w mankiet, że tu jest cenzura.
To jest zasada: jeżeli nie wiesz jak się zachować, to zachowaj się przyzwoicie.
JW
 
     
gudrii 


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 1967
Skąd: everywhere
Ostrzeżeń:
 1/2/3
Wysłany: Śro Sty 03, 2024 11:29   

Witold Jarmolowicz napisał/a:
gudrii napisał/a:
Bardzo smutna wiadomość. Mam wielką nadzieję że to "nagle" to nie przez preparat wciskany normalnym ludziom przez szurię i szarlatanów pracujących dla ministerstwa śmierci.

Zenon, nie bądź takim ubekiem. Hannibal działając na tym forum pokazał że miał duszę naukowca, był dociekliwy i myślał oraz działał po swojemu (i bardzo dobrze!)...
Odnośnie rodo to ponownie zachowujesz się jak ubek lub gestapowiec i co? Myślisz że wystraszysz kogoś skrótem rodo? Hannibal nie krył się na forum z swoją prawdziwą tożsamością dlatego jest znany, nie tylko tutaj.


To jest tekst rzeczywiście godny szura.

Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.
Są granice, i proszę nie wypłakiwać się w mankiet, że tu jest cenzura.
To jest zasada: jeżeli nie wiesz jak się zachować, to zachowaj się przyzwoicie.
JW


Panie Witoldzie,

To nie ja zacząłem tutaj szurować innym ale oczywiście Pańskie ostrzeżenie odczytałem. Czy ma Pan mnie za szura czy nie to już Pana ocena, nic mi do tego.
_________________
"The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his."
George S. Patton
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved